Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!

Taxi služby Praha

Prioritou naší společnosti je spokojenost klientů, a proto jim rádi pomůžeme se zorientovat v oblasti Taxi služby, prostřednictvím našeho komplexního seznamu firem a institucí.

 
 
Lokalita:   Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

FRISS - ROSS, s.r.o.

Nabízíme autodopravu se vším všudy. Využijte našich znalostí, které vám nabízíme. Nejvyšší kvalitu dopravy či přepravy Vám vždy rádi zajistíme. Rychlost a kvalita je u nás samozřejmostí. Patříme mezi velmi seriozní cestovní služby. Výsadou zaměstnanců naší společnosti je ochota a spolehlivost..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Certus, v.o.s.

Se službami naši autodopravy není nic nemožné. Ochotně vám odpovíme na vaše otázky týkající se dopravy. Jsme spolehlivou firmou, co se týče rychlosti dopravních služeb. Naše firma se specializuje na kvalitní silniční dopravu a přepravu. Garantujeme Vám naprostou serióznost jednání s každým klientem. Zajistíme pro vás taxi za skvělé ceny..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Jiří Palán - taxislužba

Naše společnost úspěšně poskytuje své služby v autodopravě. Naše znalosti vás mile překvapí. U naší společnosti naleznete rychlost, včasnost a kvalitu dopravy. Serioznost je pro naši klientelu důležitá. Snažíme se být spolehlivým partnerem v silniční dopravě. Kvalita a výhodná cena v rámci dopravy jsou u nás vždy na prvním místě. Využijte naše spolehlivé taxi za nejlepší ceny..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Petr Souček-taxislužba

Hlavní doménou naší firmy je autodoprava. Naše serióznost je zárukou vaší spokojenosti. Nabízíme služby vysoké kvality. Můžeme také nabídnout spolehlivou silniční přepravu a dopravu. Znalosti dopravních předpisů využíváme pokaždé, když někam jedeme. Specializujeme se na provozování taxi služby..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Radek Vyštejn-taxislužba

Naše společnost, která provozuje autodopravu, má řádné pojištění. Prioritou naší společnosti jsou vysoce kvalitní služby zaměřené na oblast dopravy a přepravy. Jsme firma, na kterou se můžete spolehnout v oblasti rychlé přepravy. Ochotně vyhovíme všem vašim požadavkům. Zajišťujeme činnosti spojené se silničními službami. Zaručujeme serioznost prověřenou našimi klienty. Na naše taxi služby se můžete spolehnout..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Martin Janeček-taxislužba

Na požádání Vám zajistíme služby v oblasti autodopravy. Nabízíme vám seriozí jednání a poradenství v dopravě. Díky naší znalosti nás jen tak něco nepřekvapí. Ti, co využili silniční dopravu s námi, byli maximálně spokojeni. Kvalitní doprava za skvělou cenu. Vaše individuální požadavky jsme připraveni řešit s ochotou a vstřícností..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Miroslav Šafařík-taxislužba

Naše společnost, která provozuje autodopravu, klade vysoké nároky na zaměstnance, zejména na jednotlivé řidiče. Kvalita za nejdostupnější cenu. Ani oblast silniční dopravy nám není neznámá. Nabízíme rychlé vyřízení jednotlivých zakázek. Využijte naše taxi, které vás komfortně převeze kamkoliv.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Taxi pro vozíčkáře

Poskytování služeb spojených s autodopravou je jednou z hlavních činností naší firmy. Přesvědčte se o ochotě nás a našeho spolehlivého personálu. Silniční doprava je zásadním doplněním naší hlavní činnosti. Naše společnost důsledně dbá na spokojenost našich zákazníků s kvalitou nabízených služeb. Na naše taxi služby se můžete spolehnout.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Profesional Taxi, s.r.o.

Autodoprava od naší firmy zajistí přepravu vašeho nákladu. S naším ochotným přístupem budete nad míru spokojeni. Nabízíme jen kvalitu. Nabízíme seriozní cenově dostupné služby. Naše společnost se vždy zaměřuje na rychlost.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Lucie Klabanová

V naší autodopravě používáme prvotřídní vozidla. Na naši silniční přepravu se můžete spolehnout. Rychlost, bezpečnost a ochota z nás dělá to, čím jsme. Máme perfektní znalosti v oblasti dopravy a přepravy. Naši prioritou je serioznost ke klientovi. V oblasti dopravy a přepravy vám zaručujeme kvalitu. Zaměřili jsme se na provozování taxi a zákazníkům nabízíme kvalitu za výhodné ceny..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku