Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!

Taxi služby Praha

Prioritou naší společnosti je spokojenost klientů, a proto jim rádi pomůžeme se zorientovat v oblasti Taxi služby, prostřednictvím našeho komplexního seznamu firem a institucí.

 
 
Lokalita:   Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

FLY BY CAR, s.r.o.

Naše společnost zajišťuje spolehlivou autodopravu. Naší doménou je všestranný silniční servis. Můžeme se pyšnit ochotou. V rámci kvalitních služeb nabízíme dopravu i přepravu. V rámci zkvalitnění služeb našim zákazníkům jsme se zaměřili na průběžné doplňování znalostí našich zaměstnanců. Počítejte u nás s neobvykle rychlým jednáním. Specializujeme se i na osobní dopravu..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Lívia ŠIMŮNKOVÁ

Nabízíme služby autodopravy. Zákazníci u nás vyhledávají ochotu a solidnost. Zabýváme se silniční přepravou těžkých a nadrozměrných nákladů. Naše firma vyniká znalostí dopravního trhu. Jsme dopravní společnost, která se zaměřuje na osobní přepravu.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Derick-AG, s.r.o.

Naše společnost, která provozuje autodopravu, je mezi zákazníky velmi oblíbená díky profesionalitě a kvalitě poskytovaných služeb. Vaše požadavky v rámci dopravy a přepravy vyřizujeme vždy maximálně seriózně. Jsme poskytovateli silniční dopravy. Objevte rychlost naší přepravy. Zajistíme kompletní servis v osobní dopravě. Naší specializací jsou vysoce kvalitní služby zaměřené na oblast mezinárodní dopravy a přepravy. Jsme jedničkou na trhu v oblasti vnitrostátní přepravy..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Radek Károly

Jsme spolehlivým a solidním autodopravcem. Provozujeme silniční dopravu a přepravu a díky naší spolehlivosti jsme získali řadu spokojených zákazníků. Pokud hledáte kvalitu v oblasti dopravy a přepravy, využijte našich služeb. Kvalitu naší dopravy podtrhuje komplexní znalost v tomto oboru. Jsme spolehlivá a seriózní firma v oblasti dopravy a přepravy. Klienti rádi využívají výhod spojených s objednávkou našich služeb z oblasti nákladní dopravy a přepravy. Poskytujeme služby v rámci osobní dopravy..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Audi exclusive, s.r.o.

Nabízíme dopravní služby v oblasti autodopravy. Speciálně se zabýváme silniční dopravou a přepravou. Rádi pro Vás zajistíme nejvyšší kvalitu dopravy či přepravy. Při poskytování našich služeb dbáme na serioznost. Zaměstnáváme pouze vyškolené řidiče s dostatkem znalostí a zkušeností. Náš tým odborníků pro vás zajistí mimořádně kvalitní služby zaměřené na oblast osobní dopravy a přepravy. Jsme společností, která se zaměřuje na vnitrostátní dopravu..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

SAFE TAXI, s.r.o.

Naše autodoprava se o vaše zásilky postará spolehlivě a rychle. Všichni naši zaměstnanci jsou seriózní. K našim zákazníkům jsme příjemní a ochotní. Jsme specialisté na silniční přepravu. Máme znalosti k odbornému prodeji přepravy.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Petr Vambera - přeprava osob

Naše autodoprava je spolehlivá, levná, rychlá a kvalitní. Spolehněte se na naši znalost v oblasti dopravy a přepravy. Zaručujeme plnou flexibilitu a serióznost. Z naší firmy dostanete hlavně kvalitní služby. Naši zákazníci se mohou spolehnout na naše služby v oblasti silniční přepravy. Efektivně zvyšujeme rychlost přepravy. Nabízíme moderní systém komplexních služeb v oblasti taxislužby..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

We-for you s.r.o.

Naše autodoprava vám přepraví veškeré zboží po celé České republice. Naše společnost se drží současných trendů v oblasti dopravy a přepravy, nebojí se inovací a pro klienty se snaží zajistit služby ve vysoké kvalitě. Vaše spokojenost a naše ochota je pro nás základ. Bez znalosti našeho oboru bychom nebyli tak kvalitní a osvědčenou firmou. Naše služby zahrnují i silniční dopravu.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Transfer4u

V oblasti dopravy a přepravy jsme specialisté, autodoprava s námi je radost. Naší prioritou je spokojený zákazník, ochotně splníme jeho požadavky. Využijte služby naší silniční dopravy. Každému zákazníkovi zaručíme seriozní přístup. Vždy se snažíme být rychlí a spolehliví. Naši zaměstnanci se vždy mohou opřít o svoji perfektní znalost oboru dopravy..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

1 Cheap taxi, s.r.o.

Naše služby v oblasti autodopravy se přizpůsobí vašim potřebám. Kvalitní služby jsou u nás prioritou. V dopravě a přepravě jsme rozšířili naše služby v silniční oblasti. Naši zákazníci si chválí naši ochotu. Seriózní jednání je jednou z největších kvalit všech našich zaměstnanců. Naše společnost mimo jiné poskytuje taxi..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku