Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!

Taxi služby Praha

Prioritou naší společnosti je spokojenost klientů, a proto jim rádi pomůžeme se zorientovat v oblasti Taxi služby, prostřednictvím našeho komplexního seznamu firem a institucí.

 
 
Lokalita:   Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

Group First C.R.C., s.r.o.

Specializujeme se na autodopravu. Nabízíme silniční dopravu a přepravu za výhodné ceny. V rámci našich poskytovaných služeb kvalita a rychlost zajištěna. Věříme, že oceníte náš ochotný přístup. Konečně spolehlivá a kvalitní doprava. Znalost oboru je jednou z nejdůležitějších hodnot naší společnosti..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Vlastimil Kubín - taxi služby

Jako zaběhnutá autodoprava chápeme přepravu zboží našich klientů jako velmi osobní věc. Nadstandardně rychlé jednání je pro nás zásadní. Ochotně se přizpůsobíme vašim požadavkům. Naše společnost věří, že pouze vztahy se zákazníky vybudované na kvalitě poskytovaných služeb a profesionálnímu týmu zaměstnanců s dostatkem znalostí a zkušeností, mají budoucnost a mohou se rozvíjet. Nabízíme kvalitní dopravu a přepravu. S naší osobní dopravou budete maximálně spokojeni..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Miloslav Prager-taxislužba

Expresní služby najdete v naší autodopravě. Našim klientům nabízíme seriozní služby za příjemné ceny. Můžeme nabídnout odborné znalosti a dovednosti zaručující nadstandardní spokojenost zákazníků. S každým jednáme s maximální ochotou. Nabízíme služby v oblasti logistiky včetně vlastní silniční přepravy a dopravy. Poskytneme Vám služby taxi dopravy a přepravy..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Lukáš Záruba-taxislužba

Jsme zkušený autodopravce. V rámci našich služeb ručíme za kvalitu, přesnost a rychlost. Nabízíme silniční dopravu a přepravu. Nabízíme zaručenou kvalitu. Ochota a příjemné vystupování nám jsou vlastní. Provozujeme taxi službu se zkušenými řidiči. Naše taxi vám zajistí komfortní přepravu..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Martin Štich-taxislužba

Autodoprava je naší prací i zálibou. Kvalitu naši zákazníci oceňují. Naše silniční doprava a přeprava poskytuje vysoce kvalitní služby. Naše firma na přepravu se Vám může zaručit za seriózní jednání. Ochota a vstřícnost je pro naši dopravní firmu samozřejmostí. Dbáme na to, aby byly vaše požadavky vyřízeny rychle. Zabýváme se poskytování taxi služby..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Václav Schmid-taxislužba

Naše firma zajišťuje autodopravu. Nejvyšší kvalitu dopravy či přepravy Vám vždy rádi zajistíme. Garantujeme vysokou flexibilitu při řešení vašich potřeb v silniční dopravě. Kvalitu našich služeb doplňuje seriózní a přátelské jednání. Poskytujeme vám naše služby opravdu rychle. Pro naše zákazníky využívající služeb taxi jsme připravili výhodné ceny a kvalitní služby..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Petr Bramberger

Nabízíme kvalitní a spolehlivé služby v oblasti autodopravy. Všechny zakázky vyřizujeme rychle a kvalitně. Znalost dopravy je pro naši společnost samozřejmostí. Nabízíme silniční dopravu a přepravu za rozumné ceny. Serioznost je to, co naši zákazníci potřebují. V oboru přepravy jsme ochotní a seriozní partneři. Využijte u nás služeb v oblasti osobní dopravy a přepravy..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Taxi Letiště s.r.o.

Jsme profesionálové v oblasti autodopravy. Vynikáme znalostmi v oblasti dopravy a přepravy. Ochota je naše deviza. Naše společnost nabízí služby spojené s dopravou a přepravou v nadstandardní kvalitě. Objednávejte u nás silniční přepravu za nejnižší ceny.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Zdeněk Šejna

Naše společnost, která provozuje autodopravu, poskytuje kvalitní a seriózní služby. Jsme experty na oblast silniční dopravy a přepravy. Zabýváme se dopravními a přepravními službami a rychle reagujeme na vaši poptávku. Naši ochotu jednání se zákazníky Vám zaručujeme. Seriózní vystupování a spolehlivost zaměstnanců naší firmy je samozřejmostí. Díky našim znalostem se nelekneme žádné dopravní kalamity. Na naší osobní přepravu se můžete spolehnout..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

FLY BY CAR, s.r.o.

Naše společnost zajišťuje spolehlivou autodopravu. Naší doménou je všestranný silniční servis. Můžeme se pyšnit ochotou. V rámci kvalitních služeb nabízíme dopravu i přepravu. V rámci zkvalitnění služeb našim zákazníkům jsme se zaměřili na průběžné doplňování znalostí našich zaměstnanců. Počítejte u nás s neobvykle rychlým jednáním. Specializujeme se i na osobní dopravu..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku