Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!

Taxi služby Praha

Prioritou naší společnosti je spokojenost klientů, a proto jim rádi pomůžeme se zorientovat v oblasti Taxi služby, prostřednictvím našeho komplexního seznamu firem a institucí.

 
 
Lokalita:   Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

Lívia ŠIMŮNKOVÁ

Nabízíme služby autodopravy. Zákazníci u nás vyhledávají ochotu a solidnost. Zabýváme se silniční přepravou těžkých a nadrozměrných nákladů. Naše firma vyniká znalostí dopravního trhu. Jsme dopravní společnost, která se zaměřuje na osobní přepravu.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Derick-AG, s.r.o.

Naše společnost, která provozuje autodopravu, je mezi zákazníky velmi oblíbená díky profesionalitě a kvalitě poskytovaných služeb. Vaše požadavky v rámci dopravy a přepravy vyřizujeme vždy maximálně seriózně. Jsme poskytovateli silniční dopravy. Objevte rychlost naší přepravy. Zajistíme kompletní servis v osobní dopravě. Naší specializací jsou vysoce kvalitní služby zaměřené na oblast mezinárodní dopravy a přepravy. Jsme jedničkou na trhu v oblasti vnitrostátní přepravy..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Radek Károly

Jsme spolehlivým a solidním autodopravcem. Provozujeme silniční dopravu a přepravu a díky naší spolehlivosti jsme získali řadu spokojených zákazníků. Pokud hledáte kvalitu v oblasti dopravy a přepravy, využijte našich služeb. Kvalitu naší dopravy podtrhuje komplexní znalost v tomto oboru. Jsme spolehlivá a seriózní firma v oblasti dopravy a přepravy. Klienti rádi využívají výhod spojených s objednávkou našich služeb z oblasti nákladní dopravy a přepravy. Poskytujeme služby v rámci osobní dopravy..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Audi exclusive, s.r.o.

Nabízíme dopravní služby v oblasti autodopravy. Speciálně se zabýváme silniční dopravou a přepravou. Rádi pro Vás zajistíme nejvyšší kvalitu dopravy či přepravy. Při poskytování našich služeb dbáme na serioznost. Zaměstnáváme pouze vyškolené řidiče s dostatkem znalostí a zkušeností. Náš tým odborníků pro vás zajistí mimořádně kvalitní služby zaměřené na oblast osobní dopravy a přepravy. Jsme společností, která se zaměřuje na vnitrostátní dopravu..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

SAFE TAXI, s.r.o.

Naše autodoprava se o vaše zásilky postará spolehlivě a rychle. Všichni naši zaměstnanci jsou seriózní. K našim zákazníkům jsme příjemní a ochotní. Jsme specialisté na silniční přepravu. Máme znalosti k odbornému prodeji přepravy.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Petr Vambera - přeprava osob

Naše autodoprava je spolehlivá, levná, rychlá a kvalitní. Spolehněte se na naši znalost v oblasti dopravy a přepravy. Zaručujeme plnou flexibilitu a serióznost. Z naší firmy dostanete hlavně kvalitní služby. Naši zákazníci se mohou spolehnout na naše služby v oblasti silniční přepravy. Efektivně zvyšujeme rychlost přepravy. Nabízíme moderní systém komplexních služeb v oblasti taxislužby..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

We-for you s.r.o.

Naše autodoprava vám přepraví veškeré zboží po celé České republice. Naše společnost se drží současných trendů v oblasti dopravy a přepravy, nebojí se inovací a pro klienty se snaží zajistit služby ve vysoké kvalitě. Vaše spokojenost a naše ochota je pro nás základ. Bez znalosti našeho oboru bychom nebyli tak kvalitní a osvědčenou firmou. Naše služby zahrnují i silniční dopravu.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Transfer4u

V oblasti dopravy a přepravy jsme specialisté, autodoprava s námi je radost. Naší prioritou je spokojený zákazník, ochotně splníme jeho požadavky. Využijte služby naší silniční dopravy. Každému zákazníkovi zaručíme seriozní přístup. Vždy se snažíme být rychlí a spolehliví. Naši zaměstnanci se vždy mohou opřít o svoji perfektní znalost oboru dopravy..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

GRANDTAXI, s.r.o.

Naše společnost se specializuje na poskytování služeb autodopravy. Naše motto zní - spolehlivě, seriózně a bezpečně. U nás zaměstnáváme pouze opravdové znalce svého oboru. Naše společnost klade důraz na rychlost vyřízení zakázek. Veškeré nabízené služby jsou maximálně kvalitní. Náš taxi Vás odveze kamkoliv budete potřebovat..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Group First C.R.C., s.r.o.

Specializujeme se na autodopravu. Nabízíme silniční dopravu a přepravu za výhodné ceny. V rámci našich poskytovaných služeb kvalita a rychlost zajištěna. Věříme, že oceníte náš ochotný přístup. Konečně spolehlivá a kvalitní doprava. Znalost oboru je jednou z nejdůležitějších hodnot naší společnosti..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku