Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!

Taxi služby Praha

Prioritou naší společnosti je spokojenost klientů, a proto jim rádi pomůžeme se zorientovat v oblasti Taxi služby, prostřednictvím našeho komplexního seznamu firem a institucí.

 
 
Lokalita:   Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

Reform-Invest, s.r.o.

Naši firmu můžete kontaktovat, pokud hledáte kvalitní autodopravu. Ke každému našemu zákazníkovi přistupujeme s maximální ochotou. Svým zákazníkům nabízíme maximální vstřícnost a serióznost. Zajistíme Vám kvalitní autobusovou dopravu. Bezpečná a efektivní osobní přeprava je naší prioritou.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Michal Beneš

Zajišťujeme autodopravu a přepravu po celé České republice. Snadno Vám zajistíme nejvyšší kvalitu dopravy či přepravy. Při poskytování dopravních služeb klademe důraz na kvalitu a serióznost. Ochota je klíčem ke spokojenosti klientů. Našim klientům můžeme nabídnout spolehlivé služby v oblasti přepravy osob.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Petr Krása - TAXI1

Naše společnost zajišťuje spolehlivou, rychlou a bezpečnou autodopravu. Dostatečná praxe, zkušenost a znalost. Naši zaměstnanci pracují kvalitně a profesionálně. Spolehlivost a odpovědnost, to je naše silniční přeprava. Maximálně komfortní a spolehlivé taxi.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

yourcars odvoz vozu

Vyzkoušejte naše zavedené služby v oblasti autodopravy za výhodnou cenu. Jsme ceněni zvláště pro důkladnou průpravu všech řidičů, kteří mají potřebné znalosti a zkušenosti. Naše silniční kamionová doprava řeší přepravu zásilek v čase vč. vyřízení celních formalit. Naše společnost je zárukou kvality služeb a současně i rychlosti dodání. Naše společnost se specializuje na taxi služby..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Martin Lusk-přepravce

Zrealizujeme vaše požadavky na kvalitní autodopravu. Našim zákazníkům poskytujeme nejlepší kvalitu dopravy či přepravy. Pomůžeme Vám díky našim znalostem v oblasti dopravy a přepravy. V oboru silniční dopravy klademe důraz na rychlost a spolehlivost. Jsme si vědomi toho, že ochota je důležitou součástí poskytovaných služeb. Zajistíme Vám služby autobusové dopravy a přepravy. Pokud potřebujete rychle odvést, zavolejte si naše taxi..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Pragotour, s.r.o.

Bezpečná přeprava naši utodopravou je naším hlavním cílem. Rychlost a kvalita je u nás samozřejmostí. Jsme specialista na silniční přepravu nákladů, ať již jde o vnitrostátní dopravu, exporty či importy. V našich službách se vždy setkáte s ochotou. Nabízíme Vám zajištění dopravy na Vámi zvolený zájezd.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Martin POLÁK

Hlavní činností naší firmy jsou služby spojené s autodopravou. Nabízíme vám silniční dopravu a přepravu. Vedení naší společnosti klade vysoký důraz na ochotu a příjemné vystupování našich zaměstnanců. Zajišťujeme také rychlou a bezpečnou přepravu i dopravu. Naše společnost se silným zázemím může nabídnout kvalitní služby a seriozní personál, který věnuje zákazníkům velkou péči. Jsme dopravní společnost, která nabízí své kvalitní služby..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Daniel Munzar, přeprava osob

Specializací naší firmy je autodoprava. Zajišťujeme silniční přepravu. Základem poskytování našich služeb je serióznost a vstřícnost. S perfektní organizací se postaráme o vysokou rychlost přepravy. Rychlost, včasnost a kvalita naší práce je naší doménou. Naše jméno se snažíme postavit především na naší ochotě..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Taxislužba Jan Ježek

Zabezpečujeme autodopravu profesionálními řidiči. V oboru silniční dopravy se můžete spolehnout na náš individuální přístup a profesionalitu. Budete příjemně překvapeni rychlostí našich služeb. Vážíme si každého zákazníka, proto je u nás ochota a vstřícnost samozřejmostí. Díky našim znalostem a zkušenostem vám můžeme nabídnout služby skutečných odborníků. Ke každému vašemu přání přistupujeme vždy maximálně seriózně a ochotně. Zajistíme pro vás odvoz na požadovanou adresu prostřednictvím našich služeb taxi..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Petr Štěpánek - taxislužba

V autodopravě podnikáme s důrazem na efektivnost a spolehlivost. Naše firma na přepravu se vyznačuje velkou seriózností. Naše společnost je maximálně znalá v dané problematice dopravy. Dopravu máme rychlou, spolehlivou, bez problémů. Specializujeme se na silniční přepravu. K našemu zákazníkovi přistupujeme se 100% ochotou. U nás si můžete zajistit i služby taxi dopravy a přepravy..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku