Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!

Taxi služby Praha

Prioritou naší společnosti je spokojenost klientů, a proto jim rádi pomůžeme se zorientovat v oblasti Taxi služby, prostřednictvím našeho komplexního seznamu firem a institucí.

 
 
Lokalita:   Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

Taxislužba Jan Ježek

Zabezpečujeme autodopravu profesionálními řidiči. V oboru silniční dopravy se můžete spolehnout na náš individuální přístup a profesionalitu. Budete příjemně překvapeni rychlostí našich služeb. Vážíme si každého zákazníka, proto je u nás ochota a vstřícnost samozřejmostí. Díky našim znalostem a zkušenostem vám můžeme nabídnout služby skutečných odborníků. Ke každému vašemu přání přistupujeme vždy maximálně seriózně a ochotně. Zajistíme pro vás odvoz na požadovanou adresu prostřednictvím našich služeb taxi..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Petr Štěpánek - taxislužba

V autodopravě podnikáme s důrazem na efektivnost a spolehlivost. Naše firma na přepravu se vyznačuje velkou seriózností. Naše společnost je maximálně znalá v dané problematice dopravy. Dopravu máme rychlou, spolehlivou, bez problémů. Specializujeme se na silniční přepravu. K našemu zákazníkovi přistupujeme se 100% ochotou. U nás si můžete zajistit i služby taxi dopravy a přepravy..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Ladislav Podhorský - taxislužba

Poskytujeme služby autodopravy. Serióznost je u naší dopravní společnosti vždy na prvním místě. Naše společnost důsledně dbá na osobní kvality personálu, včetně jeho znalostí a zkušeností v oboru. Zabýváme se rychlou přepravou osob, taxi službou. Naše taxi služba Vám je k dispozici.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Vilém Resler-taxi služba

V naší firmě máme výbornou autodopravu. Ochotně vám pomůžeme v rámci našich služeb. Neustále prohlubujeme znalosti zaměstnanců. Ti, co využili silniční dopravu s námi, byli maximálně spokojeni. Taxi službu zajišťujeme nejmodernějšími vozy. Nabízíme taxi za výhodné ceny..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Klaban Jiří-taxislužba

Poskytujeme vám nadstandardní služby v oblasti autodopravy. U nás zaměstnáváme pouze opravdové znalce svého oboru. Zakládáme si na rychlosti. Tam, kde končí ochota ostatních přepravních společností, tam začíná naše činnost. Naši zákazníci rádi využívají výhod spojených s naší službou taxi.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Vladimír Zaoral - VZ Trade

I pro vás jsou připraveny služby naší autodopravy. Získali jsme bohaté znalosti. Zakládáme si na kvalitě námi poskytovaných služeb. Jsme společnost se silným zázemím a profesionálním přístupem, která důsledně dbá na včasnost a rychlost vyřízení zakázek, včetně dodržení stanovených termínů. Zabýváme se poskytováním služeb v oboru silniční dopravy. Naše taxi má řadu spokojených zákazníků..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Pavel Žid,taxislužba

V oblasti dopravy a přepravy jsme specialistou na autodopravu. V oblasti dopravy a přepravy se naše firma pyšní nejvyšší ochotou. Serióznost je naší výsadou. Můžeme vám zaručit rychlost našich služeb v dopravě a přepravě. Neváhejte vyzkoušet naše kvalitní přepravní služby. Máme znalosti k odbornému prodeji přepravy..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

And me, s.r.o.

Provozujeme autodopravu za výhodné ceny a ve vysoké kvalitě. V oblasti dopravy a přepravy si vás dovolujeme upozornit na naše silniční služby. Hledáte-li ochotného a schopného přepravce, obraťte se na nás. Kvalitní služby v rámci dopravy a přepravy si zamilujete. Můžete se spolehnout na rychlost a bezpečnost naší přepravy. Služby v oblasti osobní dopravy a přepravy jsou další z našich činností..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Transit car, s.r.o.

V rámci autodopravy poskytujeme komplexní přepravní služby. Poskytujeme plnohodnotný servis se zárukou kvality. Jsme pro Vás tou správnou volbou, pokud potřebujete rychle přepravit osoby či zboží. Rádi pro Vás zajistíme služby v oblasti osobní dopravy a přepravy. Služby mezinárodní dopravy a přepravy jsou další z našich činností. Patříme mezi významné poskytovatele komplexních služeb ve vnitrostátní dopravě..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Roman MALÝ - Airport Transfers Prague

Hlavní činností naší společnosti jsou služby spojené s autodopravou. Prostřednictvím znalostí a zkušeností našich řidičů poskytujeme kvalitní servis a služby zákazníkům. Pro zajišťování silničních přeprav disponujeme vlastním vozovým parkem. Jsme firma, která Vás rychle přepraví na potřebné místo. Společně s našimi zaměstnanci jsme vybudovali silnou firmu, jejíž prioritou je nadstandardní kvalita poskytovaných služeb a seriozní, vždy ochotný personál. Vážíme si našich klientů, proto je ochota pro nás prioritou. Klademe velký důraz na kvalitu..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku