Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!

Taxi služby Praha

Prioritou naší společnosti je spokojenost klientů, a proto jim rádi pomůžeme se zorientovat v oblasti Taxi služby, prostřednictvím našeho komplexního seznamu firem a institucí.

 
 
  Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

Josef Ibl-taxislužba

V autodopravě máme velké množství zkušeností. Neváhejte vyzkoušet naši rychlou přepravu osob. Zaměstnanci naší společnosti pečují o naše klienty s ochotou. Naší dlouholetou zásadou je serioznost. Zakládáme si na zkušeném týmu pracovníků s vynikajícími zkušenostmi v oboru silniční dopravy. Naše společnost se může zaručit velkými znalostmi v oblasti přepravy. Pro stálé zákazníky naší taxi služby, máme připravenou řadu výhod..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Kamil Jeřábek-taxislužba

Víme, že není času nazbyt, naše autodoprava je rychlá a spolehlivá. Můžeme vám nabídnout rychlost dopravy vašich zásilek. S potěšením Vám pomůžeme svými odbornými znalostmi v oblasti dopravy a přepravy. Vedení naší společnosti klade vysoké nároky na kvalitu služeb zaměřených na přepravu a dopravu. V osobní taxislužbě podnikáme již řadu let.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Jiří Illek-taxislužba

Jsme poskytovatelé cestovních služeb včetně autodopravy. Pro naši dopravu je rychlost důležitou veličinou. V naší společnosti se setkáte pouze se seriozním jednáním. Pro nás je velmi důležitá ochota v komunikaci. V dopravě a přepravě se zvláště věnujeme silniční oblasti. Jsme nejlepší taxi služba na trhu..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Ladislav Karvai-taxislužba

Vaše potřeby přepravy vyřeší naše skvělá autodoprava. Ctíme seriózní přístup ke všem zákazníkům. Orientujeme se na rychlost a kvalitu přepravy. Nabízíme vnitrostátní silniční dopravu. Pro stálé zákazníky naší taxi služby, máme připravenou řadu výhod.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Vladislav Kieler

Zabýváme se autodopravou se zárukou kvality. Naše služby jsou zaměřeny na silniční dopravu. Naše firma na přepravu se Vám může zaručit za seriózní jednání. Jsme firma, jejíž podstatnou vlastností při prodeji přepravních služeb je ochota. Prostřednictvím znalostí a zkušeností našich řidičů poskytujeme kvalitní servis a služby zákazníkům. Ručíme vám za kvalitu..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

CARSLine, s.r.o.

Naše společnost, která provozuje autodopravu, klade velký důraz na přesnost a rychlost logistiky. Naše společnost zastává stabilní pozici na trhu díky silnému týmu zaměstnanců s dostatkem znalostí a zkušeností. Zajišťujeme kamionovou silniční přepravu bez omezení váhy, rozměrů a vzdálenosti. Nabídneme vám také ochotný přístup. Dopravu a přepravu poskytujeme v maximální kvalitě.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Josef Pastrňák

Naše firma se zabývá profesionální autodopravou různého druhu. Mnozí klienti si cení ochoty a kvalitní práce našich přepravců. Také silniční doprava a přeprava patří do naší bohaté nabídky služeb. V rámci naší společnosti poskytujeme také služby v mezinárodní dopravě. Neváhejte vyzkoušet naši vnitrostátní přepravu.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Express Taxi s.r.o.

Oblast autodopravy je hlavní doménou naší firmy. U nás se dočkáte pouze ochotného přístupu a kvalitních služeb. Pokud hledáte přepravce poskytující silniční dopravu a přepravu, kontaktuje nás. Nabídneme vám také zajištění služeb bezpečné autobusové dopravy. Naše firma je specialistou na autobusovou dopravu. Jsme nejlepší na trhu v nákladní dopravě..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Robert Perman

Naše firma nabízí spolehlivost, rychlost a flexibilitu služeb v oblasti autodopravy. Poskytujeme potřebnou znalost. Se seriózností u nás nešetříme. Vyberete-li si naše služby, můžete počítat s jejich vysokou kvalitou. Prioritou naší společnosti je vedle kvality poskytovaných služeb rovněž i ochotný a příjemný personál. Jsme levná a rychlá taxi služba..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Martin Lobeč

Poskytování služeb spojených s autodopravou je hlavní doménou naší firmy. Ochota a vstřícnost je pro naši dopravní firmu samozřejmostí. V oblasti dopravy a přepravy se u nás setkáte s maximální znalostí oboru. Naše osobní přeprava je nejlepší na trhu. Mezinárodní doprava pro každého zákazníka. Naše vnitrostátní doprava a přeprava je mezi našimi zákazníky velmi oblíbená..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku