Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!

Taxi služby Praha

Prioritou naší společnosti je spokojenost klientů, a proto jim rádi pomůžeme se zorientovat v oblasti Taxi služby, prostřednictvím našeho komplexního seznamu firem a institucí.

 
 
Lokalita:   Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

Roman MALÝ - Airport Transfers Prague

Hlavní činností naší společnosti jsou služby spojené s autodopravou. Prostřednictvím znalostí a zkušeností našich řidičů poskytujeme kvalitní servis a služby zákazníkům. Pro zajišťování silničních přeprav disponujeme vlastním vozovým parkem. Jsme firma, která Vás rychle přepraví na potřebné místo. Společně s našimi zaměstnanci jsme vybudovali silnou firmu, jejíž prioritou je nadstandardní kvalita poskytovaných služeb a seriozní, vždy ochotný personál. Vážíme si našich klientů, proto je ochota pro nás prioritou. Klademe velký důraz na kvalitu..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

KURÝR - TAXI, s.r.o.

Spolehněte se na služby naší firmy v oblasti autodopravy. Naše společnost se vždy zaměřuje na rychlost. Management naší společnosti klade velký důraz na vysokou jakost poskytovaných služeb z oblasti dopravy a přepravy. V oblasti dopravy a přepravy jsme profesionálové se skvělou znalostí oboru. Silniční doprava je obor, kterému věnujeme maximální pozornost. Se všemi klienty jednáme velmi seriózně..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Martin Bambule

V přehledu našich služeb naleznete vnitrostátní autodopravu. Ochota našich zaměstnanců překvapuje stále více a více zákazníků. Znalost oboru a služeb, které nabízíme, nám není cizí. Od zaměstnanců naší dopravní kanceláře můžete očekávat velice seriózní jednání. Zaručujeme Vám neobvykle rychlé jednání. Na silniční dopravu jsem specialisté. Naše společnost věří, že pouze vztahy se zákazníky vybudované na kvalitě poskytovaných služeb a zodpovědném přístupu, mají budoucnost a mohou se rozvíjet..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Radek Kůžel

Zrealizujeme vaše požadavky na kvalitní autodopravu. Nabízíme vynikající orientaci a znalost v oblasti osobní přepravy. Nabízíme silniční dopravu a přepravu za atraktivní ceny. Zajišťujeme také rychlou a bezpečnou přepravu i dopravu. Serioznost a vstřícnost je u nás samozřejmostí. Poskytujeme dopravní služby seriozně a s velkou ochotou k našim zákazníkům. Jsme nejlevnější, nejrychlejší, nejspolehlivější taxi služba..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Martin Mucha

Poskytování služeb z oblasti autodopravy je hlavní činností naší firmy. Naším cílem je poskytovat spolehlivé a kvalitní dopravní služby. Při poskytování našich služeb očekávejte z naší strany profesionálnost a serióznost. V oblasti dopravy a přepravy vám nabízíme jen nejvyšší ochotu. Zajišťujeme rychlou dopravu a přepravu. Můžeme pro Vás zajistit služby v oblasti osobní dopravy a přepravy..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Martin Švestka

V našem širokém rozsahu služeb naleznete autodopravu. Náš personál je k zákazníkům za všech okolností maximálně ochotný a vstřícný. Naše známá serioznost je skvělou reklamou. Poskytujeme také služby z oblasti silniční dopravy a přepravy. Garantujeme znalosti a osobní zkušenosti. Prioritou naší společnosti jsou vysoce kvalitní služby zaměřené na oblast dopravy a přepravy. Zprostředkováváme taxi služby..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Night Riders, s.r.o.

Naše společnost, která provozuje autodopravu, klade velký důraz na přesnost a rychlost logistiky. Naše přepravní společnost Vám nabízí rychlou a levnou silniční dopravu. S kvalitou si nezahráváme. Ochota je to, na čem si zakládáme. V oblasti dopravy a přepravy vás přesvěčíme naší rychlostí.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

E-Travel.CZ, a.s.

Naší hlavní činností je autodoprava s maximálním přizpůsobením požadavkům klienta. Realizujeme přepravu a dopravu s pomocí znalých a zkušených řidičů. Naše společnost na dopravu a přepravu se vyznačuje ochotou. Dopravíme Vás až k místu Vašeho ubytování. Objednejte si u nás přepravu zájezdu.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Transport Prague Ladislav Irovský

Našim zákazníkům poskytujeme v rámci autodopravy kvalitní a spolehlivé služby. Nabízíme cenově dostupnou rychlou přepravu a dopravu. Poskytneme vám maximálně seriózní služby. Považujeme za důležité ochotně vyhovět potřebám našich zákazníků. Naši řidiči disponují širokými znalostmi předpisů a mimořádnými logistickými schopnostmi. Poskytneme komplexní řešení silniční dopravy na míru. Zaručujeme vysoký standard kvality našich dopravních služeb..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Zdeněk Borůvka

Provádíme autodopravu v různých typech vozidel. Zabýváme se také službami z oblasti silniční dopravy a přepravy. Ochota a flexibilita je naším cílem. Klienti si nás cení pro naši rychlost a svědomitost. Díky odborným znalostem a zkušenostem nabízíme ve všech oblastech kvalitní služby. Specializujeme se na přepravu našich klientů přímo k ubytování..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku