Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!

Taxi služby Praha

Prioritou naší společnosti je spokojenost klientů, a proto jim rádi pomůžeme se zorientovat v oblasti Taxi služby, prostřednictvím našeho komplexního seznamu firem a institucí.

 
 
Lokalita:   Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

Safe Taxi, s.r.o.

Neváhejte využít naše služby v oblasti autodopravy. Nabízíme vám silniční přepravu rychle a jednoduše. V oblasti dopravy a přepravy nikdy nezapomínáme na rychlost. Jsme znalí služeb v cestovní oblasti. Snadno pro Vás zajistíme i odborné služby v oblasti osobní dopravy a přepravy.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Czech Taxi Services, s.r.o.

Využijte služby naší autodopravy. Klienti si díky našim znalostem mohou být jistí, že jsme profesionály v oboru. Našim klientům zajišťujeme nejlepší kvalitu dopravy či přepravy. V oblasti dopravy a přepravy máme díky naší vysoké ochotě výborné reference. Našim zákazníkům poskytujeme kvalitní logistické služby v oblasti nákladní dopravy. Jsme firma, která si zakládá na osobní přepravě..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Jindřich Štěpánek

Máme mnoho spokojených recenzí na naši autodopravu. Na silniční dopravu jsem specialisté. Spolehněte se na nás, jsme znalci v oboru dopravy a přepravy. Dopravu vyřídíme rychle a přesně podle vašich plánů. Taxi službu zajišťujeme nejmodernějšími vozy. Věnujeme se také službám taxi dopravy a přepravy..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Jan Šeda - přepravce

Naše firma disponuje širokou škálou služeb v oblasti autodopravy. Můžete se spolehnout na to, že u nás narazíte pouze na opravdové znalce v oboru dopravy a přepravy. Silniční doprava s námi je rychlá. V našich službách stavíme do popředí především serioznost. Se všemi našimi klienty jednáme velmi ochotně. Nadstandardně rychlé jednání je pro nás zásadní vlastností. S kvalitou se snažíme jít kupředu..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

OTTO travel

Naše společnost, která provozuje autodopravu, se prioritně snaží vyhovět zákazníkům, jejich přáním a požadavkům. I náročnější klienti ocení kvalitu našich služeb. Přepravujeme rychle a spolehlivě. Rádi Vám poskytneme i služby v oblasti osobní dopravy a přepravy. Potřebujete-li taxi, obraťte se na naše dispečery.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

MY HOUSE TRAVEL, s.r.o.

Naše společnost, která provozuje autodopravu, nabízí solidnost a jistotu. Co se týče dopravy a přepravy, sází naše firma na serióznost. Zajistíme Vám služby v oblasti silniční dopravy a přepravy. Dobrá znalost našeho oboru je jednou z hodnot, kterou v naší firmě považujeme za nezbytnou. Zabýváme se přepravou až na místo ubytování.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Autodoprava JJan Hýbl

Naše společnost úspěšně poskytuje své služby v autodopravě. Naši zaměstnanci jsou vstřícní a ochotní. Hledáte-li rychlého poskytovatele dopravních služeb, obraťte se na nás. Znalost je pro naši firmu prioritou. Můžete se spolehnout na seriózní jednání našich zaměstnanců při sjednávání přepravy.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Business Events Group, s.r.o.

Poskytujeme silniční autodopravu nákladů různých rozměrů. Naše jednání se zákazníky se vyznačuje velkou mírou ochoty a vstřícnosti. Poskytujeme 100% kvalitu. Z rychlosti při poskytování našich služeb budete nadšení. Bezpečné a spolehlivé taxi služby pro každého jedině od naší společnosti.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Zdeněk Počta - taxislužby

Naše firma nabízí spolehlivost, rychlost a flexibilitu služeb v oblasti autodopravy. V oblasti dopravy a přepravy jsme vysoce seriozní. Využijte znalosti našich zaměstnanců. K nabídce našich služeb patří silniční doprava a přeprava. Rychlost je krédo pro naší dopravu a přepravu. Naše taxi služba Vás zaveze kamkoliv. Naše taxi služba je nejlepší v okolí..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Miloslav Prager-taxislužba

Expresní služby najdete v naší autodopravě. Našim klientům nabízíme seriozní služby za příjemné ceny. Můžeme nabídnout odborné znalosti a dovednosti zaručující nadstandardní spokojenost zákazníků. S každým jednáme s maximální ochotou. Nabízíme služby v oblasti logistiky včetně vlastní silniční přepravy a dopravy. Poskytneme Vám služby taxi dopravy a přepravy..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku