Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!

Svědkové Jehovovi

Seznam institucí a firem zabývajících se oblastí Svědkové Jehovovi, který pro vás společně vytvořil tým našich odborníků, přináší spolehlivý zdroj informací s vysokou vypovídací hodnotou.

 
Lokalita:   Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

Sbor badatelů Bible Moravské Budějovice

Povedeme vás na cestě k duchovnímu životu. Poznejte své nové přátele na našich setkáváních. Pomůžeme Vám objevit cestu k bohu. Na našich bohoslužbách velice rádi uvítáme každého. Provozujeme prostory pro duchovní setkání.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Sbor badatelů Bible Velké Meziříčí - Svědkové Jehovovi

Využijte naše služby k prohloubení vašeho duchovního života. Jsme tím správným místem, pokud hledáte duchovní vyrovnanost. Objevte s námi cestu k bohu. Naše církevní instituce pořádá různá a zajímavá setkání. Zeptejte se nás. Umožňujeme vám účast na našich bohoslužbách. Naše instituce připravuje různá duchovní setkání..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Sbor badatelů Bible Hradec Králové - Svědkové Jehovovi

Ukážeme vám správnou cestu k duchovnímu životu. Pomůžeme vám s duchovní vyrovnaností. Zúčastněte se našich zajímavých setkávání pro všechny lidi, kteří hledají víru. Snažíme se o maximální pomoci v nouzi. Přijměte pozvání na naše pravidelné bohoslužby. V našich prostorách se konají duchovní setkání..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Sbor badatelů Bible Ostrava - Poruba

U nás najdete inspiraci k prožití dokonalého duchovního života. Zabýváme se obřady a duchovními záležitostmi, které ukazují správnou cestu k bohu. Základem spokojeného života je porozumět vaší duši a nalézt harmonii. Můžete se na nás obrátit, potřebujete-li v nouzi pomoci. Umožňujeme společná církevní setkávání. Velice rádi pro vás připravíme pravidelné bohoslužby. Využijte příležitosti k duchovnímu setkání..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Sbor badatelů Bible Tanvald

Inspirujte se u nás pro váš duchovní život. Pomůžeme vám najít svou vnitřní duchovní vyrovnanost. Zúčastněte se našich zajímavých setkávání pro všechny lidi, kteří hledají víru. Ukážeme vám správnou cestu k bohu. Naším posláním jsou také pravidelné bohoslužby. V rámci našich duchovních setkání očistíte svou duši..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Sbor badatelů Bible Frýdlant nad Ostravicí

Pomůžeme vám prožít opravdový duchovní život. Rádi Vám přinášíme pomoc v nouzi. Zabýváme se obřady a duchovními záležitostmi, které ukazují správnou cestu k bohu. Snažíme se o posílení duchovní vyrovnanosti pomocí služeb, které poskytujeme. Setkávejte se s lidmi v rámci naší církve s lidmi dobré vůle. Rádi zajistíme bohoslužbu dle vašeho přání. Pořádáme bohoslužby a duchovní setkání pro všechny..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Sbor badatelů Bible Jablonec nad Nisou

Pokud vás zajímá duchovní život, s cestou vám pomůže naše církevní instituce. Pomůžeme vám s hledáním duchovní vyrovnanosti. Pokud potřebujete pomoc v nouzi, obraťte se na naši instituci. Na našich bohoslužbách je každý vítán. Těšíme se na Vás při společných duchovních setkáních.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Náboženská společnost Svědkové Jehovovi

Dosáhněte naplnění Vašeho duchovního života. Zprostředkujeme různá setkávání svých členů. Najít správnou cestu k bohu nikdy nebylo jednodušší. Pomůžeme vám najít duchovní vyrovnanost. Obraťte se na naši instituci, poskytneme vám pomoc v nouzi.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Sbor badatelů Bible Turnov

Zajímavé akce pro rozšíření duchovního života nabízí naše církevní instituce. Nabízíme možnost společných setkávání. Poskytujeme duchovní služby a obřady jako pomoc v nouzi. Pojďte s námi hledat správnou cestu k bohu. Budeme vás podporovat při hledání duchovní vyrovnanosti. Vedeme pravidelné bohoslužby i ke zvláštním příležitostem. Naše duchovní setkání si oblíbíte..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Sbor badatelů Bible Břeclav

U nás naleznete odpověď na otázku, jak rozvinout svůj duchovní život. Naučíme Vás, jak nabídnout ostatním pomoc v nouzi. S námi najdete svou duchovní vyrovnanost. Ukážeme vám správnou cestu k bohu. Naše církev pořádá setkávání se zábavným programem.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku