Nepřehlédněte

Svědkové Jehovovi

Seznam institucí a firem zabývajících se oblastí Svědkové Jehovovi, který pro vás společně vytvořil tým našich odborníků, přináší spolehlivý zdroj informací s vysokou vypovídací hodnotou.

 
Lokalita:   Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

Sbor badatelů Bible Rožnov pod Radhoštěm

Využijte naše služby k prohloubení vašeho duchovního života. Neváhejte využít příležitosti ke společnému setkávání. Nalezněte svou cestu k bohu spolu s námi. Najděte s námi duchovní osvícení a vyrovnanou mysl. Jsme ochotni pomoci v nouzi všem, kteří to potřebují. Nabízíme příležitost k účasti na pravidelných bohoslužbách. Přijďte na duchovní setkání sami nebo s přáteli..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Sbor badatelů Bible Zlín - západ

Zabýváme se duchovním životem a životem víry. Pomoc v nouzi poskytneme všem, kteří ji potřebují. Přidejte se k nám a docílíte duchovní vyrovnanosti. Rádi zajistíme bohoslužbu dle vašeho přání. Zajišťujeme duchovní setkání věřících.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Sbor badatelů Bible Sezimovo Ústí

Prožijte naplněný duchovní život. Pokud jste se ocitli v nouzi, rádi vám pomůžeme. Připravíme vám cestu k bohu. Využijte příležitosti ke společnému církevnímu setkávání. Pro přehled bohoslužeb nás kontaktujte. Využijte možnosti společných duchovní setkání..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Sbor badatelů Bible Nejdek

Pro duchovní život dělá naše instituce mnoho. Neváhejte se spolehnout na naši pomoc v nouzi. Neváhejte se podívat na některé z našich setkávání. S námi můžete najít cestu k bohu. U nás najdete duchovní vyrovnanost.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Sbor badatelů Bible Třebíč

Vést duchovní život je dnes možné bez omezení. Nabízíme Vám možnost objevit cestu k bohu. Vytváříme možnost získat duchovní vyrovnanost. U nás najde pomoc každý, kdo je v nouzi. Naše církev uvítá na setkání každého. Bohoslužby jsou jednou z mnoha činností, které v našem kostele provádíme. Najděte vyrovnanost na našem duchovním setkání..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Sbor badatelů Bible Moravské Budějovice

Povedeme vás na cestě k duchovnímu životu. Poznejte své nové přátele na našich setkáváních. Pomůžeme Vám objevit cestu k bohu. Na našich bohoslužbách velice rádi uvítáme každého. Provozujeme prostory pro duchovní setkání.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Sbor badatelů Bible Velké Meziříčí - Svědkové Jehovovi

Využijte naše služby k prohloubení vašeho duchovního života. Jsme tím správným místem, pokud hledáte duchovní vyrovnanost. Objevte s námi cestu k bohu. Naše církevní instituce pořádá různá a zajímavá setkání. Zeptejte se nás. Umožňujeme vám účast na našich bohoslužbách. Naše instituce připravuje různá duchovní setkání..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Sbor badatelů Bible Hradec Králové - Svědkové Jehovovi

Ukážeme vám správnou cestu k duchovnímu životu. Pomůžeme vám s duchovní vyrovnaností. Zúčastněte se našich zajímavých setkávání pro všechny lidi, kteří hledají víru. Snažíme se o maximální pomoci v nouzi. Přijměte pozvání na naše pravidelné bohoslužby. V našich prostorách se konají duchovní setkání..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Sbor badatelů Bible Ostrava - Poruba

U nás najdete inspiraci k prožití dokonalého duchovního života. Zabýváme se obřady a duchovními záležitostmi, které ukazují správnou cestu k bohu. Základem spokojeného života je porozumět vaší duši a nalézt harmonii. Můžete se na nás obrátit, potřebujete-li v nouzi pomoci. Umožňujeme společná církevní setkávání. Velice rádi pro vás připravíme pravidelné bohoslužby. Využijte příležitosti k duchovnímu setkání..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Sbor badatelů Bible Tanvald

Inspirujte se u nás pro váš duchovní život. Pomůžeme vám najít svou vnitřní duchovní vyrovnanost. Zúčastněte se našich zajímavých setkávání pro všechny lidi, kteří hledají víru. Ukážeme vám správnou cestu k bohu. Naším posláním jsou také pravidelné bohoslužby. V rámci našich duchovních setkání očistíte svou duši..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku