Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!
Firmy > Instituce a úřady > Svazy, spolky a sdružení

Svazy, spolky a sdružení

Hledáte-li profesionála v oboru Svazy, spolky a sdružení, prostřednictvím naší databáze vám zajistíme vysokou úroveň vašeho výběru osvědčeného a spolehlivého odborníka.

 

Tipy: Sdružení rodičů, Tábor, Skaut, Fotbalový oddíl, Turistika, Florbal, Neslyšící, Folklorní soubor, Divadelní soubor, Pěvecký soubor

 
Lokalita:   Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

SK Včelná České Budějovice

Náš spolek sdružuje lidi se stejným zaměřením. Náš svaz organizuje různá zájmová či sportovní setkávání. Serioznost je u nás prvořadá. Poskytujeme poradenství všeho druhu. Naše organizace stále ochotně přijímá nové členy. Sdružujeme všechny, kteří milují hokej..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

TOPaTOM Zábřeh

Rádi Vás přivítáme v našem sdružení lidí, kteří mají podobné zájmy jako Vy. Naše sdružení si potrpí na rychlost, kvalitu a ochotu. Přispíváme k setkávání osob různého ražení. Zaručujeme Vám kvalitní poradenství v oblasti svazů a spolků. Pojeďte s námi i na tematický tábor.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Místní akční skupina Hříběcí hory, o.s.

Základním posláním je sdružovat lidi s různou intelektuální, mravní, sociální a tělesnou schopností. Ochotně přijmeme do našeho sdružení nové členy. Nezapomněli jsme ani na poradenství. Ke každému přání nebo požadavku našeho člena přistupujeme vždy maximálně seriózně. U nás můžete realizovat různá setkávání.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Česká asociace Scrabble (R)

Náš spolek se snaží sdružit lidi stejných zájmů. Ochotně pomůžeme členům s jejich potřebami. V našem sdružení míváme také pravidelná setkávání. V rámci naší činnosti se zapojujeme do realizace seriózních projektů. Výhodou naší organizace je také služba poradenství.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Asociace TOM ČR, TOM 2607 STŘELKA

Naše sdružení spojuje lidi. Setkáte se u nás s ochotným přístupem. Využijte poradenství od nás za těch nejlepších podmínek. V rámci oblasti našeho působení dosáhla naše organizace výborných výsledků díky serioznosti a kvalitní členské základně. Setkávejte se s lidmi, kteří mají stejné zájmy jako vy.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Ing. Miroslava Tycová

Veškerou podporu sdružení lidí naleznete u nás. Ochota poskytnout pomoc našim členům je pro nás zásadní. Jsme seriozní organizací. Organizujeme společná setkávání. Naši odborníci se v rámci naší činnosti věnují i poradenství.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Český volejbalový svaz

Jsme společností, která funguje jako sdružení lidí. Ochotně vám pomůžeme a poradíme. Důležitý pro nás je seriozní přístup. Členové naší organizace se pravidelně setkávají a věnují se nejrůznějších aktivitám a činnostem vycházejícím z oblasti našeho působení. Rádi vám s čímkoliv pomůžeme díky našemu poradenství.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Turistický oddíl mládeže 0409 Rokytná

Náš spolek se věnuje sdružení lidí. Prospěšnost naší činnosti je vnímána ze strany veřejnosti velmi pozitivně, díky účasti na seriózních projektech a kvalitní členské základně. Pomáháme s řešením problémů a poskytujeme odborné poradenství. I přes klesající ochotu lidí zapojit se do veřejného života, se počet našich členů rozrůstá. Přijeďte se podívat i na náš tábor.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Místní organizace Českého rybářského svazu

Jsme dobrovolným sdružením lidí. V rámci našich aktivit a činností se pravidelně setkáváme i s členy působícími v jiných organizacích. Rádi Vám poskytneme i odborné poradenství. Ochota pomoci našim členům je pro nás zásadní. Za dobu naší existence jsme se účastnili přípravy a realizace řady seriozních projektů.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Mercedes & Oldtimer Club o.s.

Sdružení nabízí lidem jednu z možností, jak smysluplně trávit svůj volný čas. Ochota vůči členům je v našem sdružení samozřejmostí. Zaměřujeme se na seriozní přístup. Zajišťujeme setkávání členů na různých akcích. Specializujeme se i na poradenství.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku