Nepřehlédněte
Firmy > Instituce a úřady > Svazy, spolky a sdružení

Svazy, spolky a sdružení

Hledáte-li profesionála v oboru Svazy, spolky a sdružení, prostřednictvím naší databáze vám zajistíme vysokou úroveň vašeho výběru osvědčeného a spolehlivého odborníka.

 

Tipy: Sdružení rodičů, Tábor, Skaut, Fotbalový oddíl, Turistika, Florbal, Neslyšící, Folklorní soubor, Divadelní soubor, Pěvecký soubor

 
Lokalita:   Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

ZO 093 Michle

Naše instituce provozuje činnost zabývající se sdružením lidí. Naše organizace sdružuje členy, kteří se pravidelně setkávají a své volnočasové aktivity podřizují společnému zájmu. Hledáte-li seriózní spolek, zavítejte k nám. Naše činnost je závislá na ochotě členů či jejich časových možnostech. Naše organizace v rámci své činnosti a aktivit nabízí i poradenství.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Chotovický železniční spolek Rotunda o.s.

Naše sdružení lidí podporuje všestranný rozvoj svých členů. Vše řešíme ochotně. U nás můžete realizovat různá setkávání. Naši zaměstnanci Vám jsou k dispozici s poradenstvím v různých oblastech. Náš přístup je seriozní.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Český rybářský svaz, místní organizace

V rámci našeho spolku se snažíme o sdružení lidí. Naše organizace ochotně a s nadšením podporuje volnočasové aktivity členů zaměřené na společný zájem. Jednotlivé spolky Vám rádi poradí s Vašimi otázkami. Serioznost je naší devizou. Společná setkávání jsou součástí běžných aktivit našeho spolku.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

ZO 0120 Děbolín

Fungujeme jako sdružení lidí stejných zájmů. Shledejte se s námi na společných setkáváních. Ochotně pomůžeme členům s jejich potřebami. Na naše sdružení se můžete také obrátit, pokud potřebujete poradenství. Náš přístup je seriozní.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Spolek přátel vzduchoplavby o.s.

Využijte možnosti stát se členem sdružení lidí podobných zájmů. Náš spolek funguje proto, aby se mohli setkávat lidé podobných zájmů. Naše organizace Vám ukáže, jak být ochotný. Naše organizace se také specializuje na oblast poradenství. Naše organizace je velice seriózní. Přidejte se k nám, jsme tu pro všechny, kteří milují turistiku..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Český rybářský svaz - místní organizace Štěchovice

Cílem tohoto sdružení lidí je získávat finanční prostředky na podporu našich aktivit vlastní činností a z veřejných dotací. Specializujeme se na sportovní, zábavní a zájmové spolky. V našem skautu se Vaše děti naučí mnoho praktických věcí do života. Naší největší zálibou je turistika. Naučíme vás o kuželkách vše potřebné.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

ZO 0139 Komín

Zavítejte do našeho sdružení lidí stejných zájmů. Vedení naší organizace podporuje serioznost a ochotu členů. Náš spolek je ke svým členům vždy maximálně ochotný. I vy se můžete setkávat s lidmi, kteří mají stejné zájmy. Naši zaměstnanci Vám jsou k dispozici s poradenstvím v různých oblastech.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

O. S. Stinger Club

Zabýváme se sdružováním lidí se stejnými zájmy. Poskytované poradenství nabízíme v předem dohodnutém čase. Členové naší organizace se pravidelně setkávají a společně tráví svůj volný čas aktivitami a činnostmi vycházejícími z oblasti našeho působení. Ochotně a rádi vám pomůžeme v rámci našeho spolku. Poskytujeme vstřícný a seriózní přístup k přáním našich členů.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Český rybářský svaz místní organizace Frenštát pod Radhoštěm

Jsme sdružení lidí, které v rámci společných zájmových aktivit, tráví konstruktivně svůj volný čas. V naší instituci se setkáte s ochotnými lidmi. Nabízíme vám seriozní jednání při našich činnostech. Naše organizace pořádá setkávání na různá témata. U nás vám poskytujeme poradenství na úrovni.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

ZO 0154 Metylovice

Sdružujeme lidi se stejnými zájmy. Za dobu naší existence jsme se účastnili přípravy a realizace řady seriozních projektů. U nás se budete setkávat s lidmi stejných zájmů. Neváhejte se obrátit na naši organizaci, která je velice ochotná. Jsme specialisté na poradenství v oblasti občanských sdružení.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku