Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!
Firmy > Instituce a úřady > Svazy, spolky a sdružení

Svazy, spolky a sdružení

Hledáte-li profesionála v oboru Svazy, spolky a sdružení, prostřednictvím naší databáze vám zajistíme vysokou úroveň vašeho výběru osvědčeného a spolehlivého odborníka.

 

Tipy: Sdružení rodičů, Tábor, Skaut, Fotbalový oddíl, Turistika, Florbal, Neslyšící, Folklorní soubor, Divadelní soubor, Pěvecký soubor

 
Lokalita:   Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

Orel jednota Zlín

V oblasti sdružení lidí poskytujeme spolehlivé služby. Najdete u nás vždy maximální ochotu. Přidejte se do našich sportovních, zábavních a zájmových spolků. Z našeho tábora se Vašim dětem nebude chtít domů. Náš spolek je určen pro všechny, kteří milují florbal. Aktivně se věnujeme hraní kuželek..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Luston, o.p.s.

Do našeho sdružení lidí se může připojit každý. Sdružujeme členy, kteří sdílí stejné nadšení pro věc a seriozní přístup je pro ně samozřejmostí. Připravili jsme pro Vás i možnost poradenství. Náš spolek je ke svým stávajícím i budoucím členům opravdu maximálně ochotná a vstřícná. Pro všechny naše členy je připraveno také vzdělávání.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Pěvecký sbor Bendl

Jsme sdružení lidí, které se v rámci svých zájmů účastní nejrůznějších aktivit i soutěží. Sdílejte své zájmy s ostatními lidmi během společných setkání. Zaručíme se za ochotu svých členů. Náš svaz Vám rád poradí v oblasti své specializace. Členové našeho sdružení jsou velice seriózní.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Hnízdo, Mateřské a rodinné centrum Zábřeh, o.s. - Mateřské centrum

Náš spolek sdružuje lidi se stejným zaměřením. Nadchneme vás naší maximální ochotou. Serióznost je u našeho spolku vždy na prvním místě. Jsme organizace, která poskytuje poradenství. Patříme mezi sportovní, zábavní a zájmové spolky. Jsme skvělý kuželkářský tým, přidejte se i vy..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Orel jednota Bystřice nad Pernštejnem

Jsme sdružení lidí, které se aktivně podílí na veřejném životě. Aktivity našeho sportovního, zábavního a zájmového spolku orientujeme také na doplňující vzdělání. Naše tábory mají vždy tématiku spojenou s naším spolkem. Náš spolek jsme vytvořili pro všechny, kteří milují florbal. Zahrajete-li si rádi kuželky, můžete se k nám přidat.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Habřéci

Jsme sdružením lidí podobných zájmů. Ochota pomoci svým členům je nám vlastní. Náš svaz vám nabízí seriozní jednání. Vaše účast na našem zájmovém setkávání se Vám jistě zalíbí. S námi získáte i možnost poradenství.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Děčínské barokní kvarteto

Jsme sdružení lidí, které se aktivně podílí na veřejném životě. Výsadou naší organizace je poradenství na úrovni. Setkáte se u nás s ochotným jednáním. Členové našeho spolku mají příležitost k setkávání. Serioznost je naše druhé jméno.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Centrum dětí a rodičů

Náš spolek pořádá různá setkání za účelem sdružení lidí. Poradenství od nás můžete nyní využívat za výhodných podmínek. Pořádáme mnohá společná setkávání. Nabízíme opravdu seriózní přístup, který oceníte. Členy našeho sportovního, zábavního a zájmového spolku spojují společné zájmy a volnočasové aktivity. Pořádáme také tábory. Pořádáme hraní kuželek..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Orel jednota Vyškov

Naše sdružení lidí podporuje všestranný rozvoj svých členů. S našimi členy čas trávíme konstruktivní zábavou. Připravujeme pro vás skvělé tábory. Florbal je hlavním bodem našeho spolku. Náš spolek je určen pro všechny se zájmem o kuželky.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Actaea - společnost pro přírodu a krajinu

Jsme sdružení lidí, které svůj volný čas tráví společnými aktivitami. V rámci našich aktivit a činností se pravidelně setkáváme i s členy působícími v jiných organizacích. Zaručujeme vám serioznost ve všech směrech. Navštivte nás, vždy vás ochotně přijmeme. Poradenství u nás poskytují pouze kvalifikovaní členové.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku