Nepřehlédněte
Firmy > Instituce a úřady > Svazy, spolky a sdružení

Svazy, spolky a sdružení

Hledáte-li profesionála v oboru Svazy, spolky a sdružení, prostřednictvím naší databáze vám zajistíme vysokou úroveň vašeho výběru osvědčeného a spolehlivého odborníka.

 
 
Lokalita:   Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

TJ Baník Habartov

Jsme společností, která funguje jako sdružení lidí. Za kvalitu našeho poradenství ručíme. Zaměřujeme se na setkávání lidí se stejnými zájmy. Ochotně vyhovíme vašim potřebám. Garantujeme Vám naprostou serióznost.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Československý ústav zahraniční

Náš spolek funguje jako nástroj ke sdružení lidí. Přijďte si ověřit ochotu našeho personálu. Poradenství patří k tomu, co nabízíme. Neváhejte se zúčastnit našich setkávání. V rámci našeho působení klademe důraz na serioznost.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Junák - svaz skautů a skautek ČR, středisko Ostříž Praha 4

Rádi sdružujeme lidi se společnými zájmy. Zajišťujeme také poradenskou činnost. Pro všechny nabízíme ochotu. Na naši serioznost se můžete spolehnout. Na našich táborech učíme dětí samostatnosti.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

TJ Sokol Maršovice

Snahou naší instituce je sdružení lidí bez omezení věku. Organizují se u nás společná setkávání. Naše organizace je velice ochotná. Zajišťujeme komplexní služby, jejichž součástí je i poradenství. Mezi našimi seriozními členy se budete cítit dobře.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Společnost pro výzkum východní a střední Evropy v České republice, o.s.

Pro lidi se stejnými zájmy jsou otevřené dveře našeho sdružení. Členové naší organizace se setkávají a společnou činností realizují nejrůznější projekty. Nabízíme vám seriozní jednání při našich činnostech. Jednotlivé spolky Vám rádi poradí s Vašimi otázkami. Jedinou podmínkou pro každého zájemce o náš klub je, aby to byl ochotný člověk.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Junák - svaz skautů a skautek ČR, přístav Dobré naděje Kutná Hora

V oblasti sdružení lidí poskytujeme spolehlivé služby. Kvalitní členská základna a seriózní přístup k věci nám pomohli získat pozitivní ohlasy ze strany veřejnosti. Organizují se u nás společná setkávání. V našem spolku si zakládáme na ochotě. Zaměřujeme se na poradenskou činnost. Organizujeme různé tábory..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

FK Břízky Jablonec n.N.

Vyzkoušejte spojení s dalšími lidmi v našem sdružení. V rámci našeho spolku zajišťujeme také poradenství. Ochota pomoci našim členům je pro nás zásadní. V našem sdružení si zakládáme na serioznosti. V rámci naší činnosti podporujeme spolupráci a setkávaní členů mezi jednotlivými organizacemi.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

SPOLEČNOST NĚMECKO - ČESKÉHO POROZUMĚNÍ TRUTNOV - KRKONOŠE

Činnost našeho spolku je zaměřena na sdružení lidí. Serioznost je jednou z předností našeho sdružení. Finanční prostředky jsou použity také na poradenskou činnost. Ochotně vyhovíme vašim potřebám. Členové naší organizace se často setkávají s novými lidmi a uzavírají nová přátelství díky činnosti a aktivitám pod naší záštitou.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Junák - svaz skautů a skautek ČR, středisko Zelený šíp Dobřany

Jsme sdružení lidí, které se zabývá, v rámci své zájmové činnosti, vytvářením různých projektů a dalšími společnými aktivitami. Naše organizace se zaručí za serióznost svých členů. Naše organizace ve spolupráci s jednotlivými členy poskytuje i poradenství týkající se oblasti působení. Jsme ochotni vyjít vám kdykoli vstříc. Pořádáme různá setkání pro lidi stejných zájmů. Organizujeme i tábory..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Oddíl cyklistiky Jablonec nad Nisou

Jsme nezávislé občanské sdružení lidí. Ochota vůči klientům je u nás na prvním místě, přesvědčte se o tom i vy. Náš svaz vám nabízí seriozní jednání. U nás můžete realizovat různá setkávání. Naše organizace se mimo jiným aktivitám a činnostem věnuje i poradenství

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku