Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!
Firmy > Instituce a úřady > Svazy, spolky a sdružení

Svazy, spolky a sdružení

Hledáte-li profesionála v oboru Svazy, spolky a sdružení, prostřednictvím naší databáze vám zajistíme vysokou úroveň vašeho výběru osvědčeného a spolehlivého odborníka.

 

Tipy: Sdružení rodičů, Tábor, Skaut, Fotbalový oddíl, Turistika, Florbal, Neslyšící, Folklorní soubor, Divadelní soubor, Pěvecký soubor

 
Lokalita:   Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

Tělocvičná jednota Sokol Sněhov

Zabýváme se sdružováním lidí stejných nebo podobných zájmů. Ochotu pomoci Vám zaručíme. Naše sdružení nabízí i poradenství. Náš přístup je seriozní. Chcete-li se setkávat s přáteli, kolegy, obraťte se na nás. I vy můžete využít náš spolek na sportovní činnost..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Juliánovské občanské sdružení

Pořádáme sdružení podobných lidí. Naše rady vám výrazně usnadní váš život. Vaše účast na našem zájmovém setkávání se Vám jistě zalíbí. Najdete u nás vždy maximální ochotu. Naši členové jsou samí seriozní lidé.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Liga lesní moudrosti - kmen Bobrů

Sdružení lidí napomáhá k vzájemnému rozvoji. S vašimi požadavky vám ochotně vyjdeme vstříc. Naši členové jsou samí seriozní lidé. Patříme mezi sportovní, zábavní a zájmové spolky. V nabídce aktivit našeho spolku jsou i dětské tábory. Zkuste si u nás zahrát kuželky. Pokud jste vášnivý tanečník, přidejte se k nám..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Tělocvičná jednota Sokol Železnice

Naše organizace nabízí uskutečňování sdružení lidí. Ochota za všech okolností je pouze jednou ze služeb, kterou svým členům náš spolek nabízí. Nabízíme vám seriozní jednání při našich činnostech. Spolek byl vytvořen pro všechny, kteří milují nohejbal. Pokoušíme se o maximální sportovní činnost.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Občanské sdružení Naproti zóny

Pořádáme sdružení podobných lidí. Jsme profesionálové s maximální ochotou. Náš spolek vám umožňuje setkávat se s lidmi stejných zájmů. V našich službách je zahrnuto i zprostředkování poradenství. Mezi našimi seriozními členy potkáte nové přátele a známé.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

RADAMBUK-Rada dětí a mládeže Jihočeského kraje

Jsme sdružení lidí, které se snaží o rozvoj občanské společnosti konkrétními programy a projekty. Jsme ochotni vám poskytnou jakékoliv informace, které se týkají naší činnosti. Nabízíme příležitosti k setkávání. Náležíme mezi sportovní, zábavní a zájmové spolky. Zabavíme Vaše děti i na letním táboře. Jsme hráči kuželek. Vzdělávání poskytujeme všem našim členům..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Jednota Sokol Tutleky

Náš spolek se věnuje sdružení lidí. Setkáte se u nás s ochotným jednáním. V našem sdružení míváme také pravidelná setkávání. Specializujeme se na sportovní činnost. Tenis je oblíbenou hrou všech členů našeho spolku.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Sdružení Andělská Hora, o.s.

Přijměte nabídku účasti ve sdružení lidí s podobnými zájmy. Jsme místem pro různá setkávání. Nabízíme vám seriozní jednání při našich činnostech. U nás vám poskytujeme poradenství na úrovni. Ochotu vyjít vstříc našim členům Vám můžeme slíbit.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

IZAP - Sdružení pro integraci zdravých a postižených dětí a mládeže Chceme žít s vámi

Jsme sdružení lidí které spojuje stejný zájem a má širokou členskou základnu. Ochotný přístup vůči všem členům. Na naprostou serióznost se můžete spolehnout. Využijte poradenství od nás za těch nejlepších podmínek. Členy našeho sportovního, zábavního a zájmového spolku aktivně podporujeme s účastí v různých soutěžích. Zkuste si u nás zahrát kuželky..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Tělocvičná jednota Sokol Velké Petrovice

Sdružení nabízí lidem různé aktivity pro volný čas. Zaručujeme Vám naprosto seriózní vystupování. Naše činnost je závislá na ochotě členů či jejich časových možnostech. Naši členové mají možnost společného setkávání. V případě potřeby vám náš spolek ochotně poskytne kvalitní poradenství. Náš spolek funguje pro všechny, kteří milují sportovní činnost..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku