Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!
Firmy > Instituce a úřady > Svazy, spolky a sdružení

Svazy, spolky a sdružení

Hledáte-li profesionála v oboru Svazy, spolky a sdružení, prostřednictvím naší databáze vám zajistíme vysokou úroveň vašeho výběru osvědčeného a spolehlivého odborníka.

 

Tipy: Sdružení rodičů, Tábor, Skaut, Fotbalový oddíl, Turistika, Florbal, Neslyšící, Folklorní soubor, Divadelní soubor, Pěvecký soubor

 
Lokalita:   Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

TJ Sokol Skalička

Sdružujeme lidi se stejnými zájmy. Nabízíme možnost setkávání lidí při společných aktivitách. V rámci naší činnosti nabízíme vzájemné poradenství – výměna zkušeností členů sdružení. U nás očekávejte naprosto seriózní jednání. Jsme ochotni vyjít vám kdykoli vstříc. Pod naší záštitou funguje fotbalový oddíl..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Český svaz bojovníků za svobodu, o.s.

Pokud máte stejné zájmy, přidejte se do našeho sdružení lidí. Náš spolek vám zprostředkuje setkávání s lidmi podobných zájmů. Máme seriozní přístup. Již dlouhá léta se zaměřujeme na poradenské služby. V naší instituci se setkáte s ochotnými lidmi.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Junák - svaz skautů a skautek ČR, středisko Hiawatha Praha, Paráda a Vlčáci

Fungujeme jako místo ke sdružení lidí. Podporujeme serioznost a ochotu našich členů. Ochota pomáhat je pro nás samozřejmostí. Díky naší organizaci se můžete setkávat s lidmi se stejnými zájmy. Využijte služby našeho spolku a našeho spolehlivého poradenství. Naše tábory jsou určeny pro všechny..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

SPORTOVNÍ KLUB SkaF

Zabýváme se sdružováním lidí se stejnými zájmy. Je pro vás připraveno i poradenství. Na naši serióznost se spolehněte. Naše organizace sdružuje členy, kteří se pravidelně setkávají a sdílejí stejné zájmy a nadšení pro věc. Ke svým členům a k jejich požadavkům přistupujeme vždy maximálně ochotně.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Český svaz bojovníků za svobodu, o.s.

Jsme svaz sdružující lidi všech skupin. Vaše přání v rámci našeho spolku vyřizujeme vždy maximálně seriózně. Když se obrátíte na naši organizaci, rádi Vám poskytneme poradenství v oblasti těžkých životních situacích. Lidé podobných zájmů se u nás rádi setkávají. Vše řešíme ochotně.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Junák - svaz skautů a skautek ČR, středisko Ratíškovice - klubovna

Jsme sdružení lidí, které se aktivně podílí na veřejném životě. Za kvalitu našeho poradenství ručíme. Rádi pořádáme také společná setkání našich členů. Nabízíme vám naši maximální ochotu. U nás se můžete spolehnout na seriózní jednání. Na našich táborech jsou děti pod dozorem zkušeného personálu..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

1. SPORTOVNÍ KLUB JIRKOV

Posláním našeho spolku je sdružení lidí. Poskytujeme také službu poradenství. Pokud chcete poznat nové lidi, využijte naše pravidelná setkávání. Serioznost je naše druhé jméno. Spolehněte se na ochotu našeho spolku.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Konfederace politických vězňů České republiky

Sdružujeme lidi, kteří mají podobné zájmy. Ochotně vám pomůžeme s vyplňováním přihlášky. Za kvalitu našeho poradenství ručíme. Společná setkávání jsou součástí běžných aktivit našeho spolku. Jsme zavedený spolek, pro který je hlavním posláním pořádání výstav.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Junák - svaz skautů a skautek ČR, středisko Polaris Praha - klubovna

Jsme sdružení lidí, které kolektivní činností jednotlivých členů dosahuje stanovených cílů. Naše organizace disponuje velkou ochotou. Na naši serioznost se můžete spolehnout. Naši činnost tvoří také poradenství. Naše organizace svými aktivitami umožňuje setkávání lidí se stejným zájmem a nadšením pro věc. Organizujeme tábory pro děti i dospělé..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Tělovýchovná jednota Sokol Ejpovice

Cílem našeho spolku je sdružení lidi všech věkových kategorií. Naše organizace sdružuje členy, kteří se pravidelně setkávají a společnými silami vytváří hodnoty v oblasti našeho působení. Naši členové jsou velmi ochotní. Naše poradenské služby jsou na vysoké úrovni. Sportovní činnost je hlavním zájmem našeho spolku. Jsme zde pro všechny, kteří milují házenou..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku