Nepřehlédněte
Firmy > Instituce a úřady > Svazy, spolky a sdružení

Svazy, spolky a sdružení

Hledáte-li profesionála v oboru Svazy, spolky a sdružení, prostřednictvím naší databáze vám zajistíme vysokou úroveň vašeho výběru osvědčeného a spolehlivého odborníka.

 

Tipy: Sdružení rodičů, Tábor, Skaut, Fotbalový oddíl, Turistika, Florbal, Neslyšící, Folklorní soubor, Divadelní soubor, Pěvecký soubor

 
Lokalita:   Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

Klub Novofundlandský pes Česká republika

Jsme sdružení lidí, které se v rámci svých zájmů účastní nejrůznějších aktivit i soutěží. Ochotu vyjít vstříc našim členům Vám můžeme slíbit. Nabízíme vám seriozní a přímé jednání. Specializujeme se i na poradenství. Naši členové se pravidelně setkávají a aktivity ve volném čase podřizují společnému zájmu. Náš sportovní, zábavní a zájmový spolek má díky různorodým aktivitám širokou členskou základnu. Jsme skvělý kuželkářský tým, přidejte se i vy..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Sdružení železničních zákazníků

Jsme svaz sdružující lidi všech skupin. Zaručujeme Vám velkou serióznost našeho spolku. Zajistíme vám vše potřebné pro vaše setkávání. Nabízíme také poradenské služby. Naše organizace Vám ukáže, jak být ochotný.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Základní článek Hnutí Brontosaurus Rozruch

Naše občanské sdružení spojuje lidi. V našem sdružení preferujeme serioznost Naše organizace se vedle nejrůznějších činností a realizace projektů zaměřila i na poskytování poradenství. Na zajímavý program při našich setkáváních se můžete spolehnout. Jsme sdružení, které ochotně pomůže všem svým příznivcům.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Český svaz chovatelů základní organizace Louny - 1

Přinášíme vám možnost účasti ve sdružení lidí shodných zájmů. U nás naleznete pouze seriozni jednání. Naše organizace se ochotně a s nadšením účastní realizace nejrůznějších projektů zaměřených na oblast našeho zájmu. Naše instituce nabízí také poradenství. Setkávejte se s lidmi podobných zájmů v rámci našeho spolku. Naší hlavní činnostní je pořádání zajímavých výstav..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Správa železniční dopravní cesty

Jsme družení lidé, jehož členové, v rámci svých společných zájmů, tráví aktivně svůj volný čas. Náš spolek je ke svým členům vždy maximálně ochotný. V rámci oblasti našeho působení dosáhla naše organizace výborných výsledků díky serioznosti a kvalitní členské základně. Využijte poradenství od nás za těch nejlepších podmínek. Dveře našich sportovních, zábavních a zájmových spolků jsou otevřené každému. Nabízíme příjemné chvíle při kuželkách..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Český rybářský svaz, místní organizace se sídlem v Uhříněvsi

Jsme sdružení lidí které spojuje stejný zájem a má širokou členskou základnu. Naše organizace díky svým aktivitám a oblasti zaměření, získala celou řadu členů, kteří ochotně tráví čas společnými aktivitami. Naše společnost se specializujeme na poradenství. Jsme sdružení, které si zakládá na velké serióznosti. Program na našich zájmových setkáváních je k dispozici všem členům našeho sdružení.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Boxerklub ČR - Územní pobočka Plzeň

Jsme sdružení lidí, které spojují stejné zájmy. Zajišťujeme také poradenskou činnost. Organizujeme příjemné a přínosné setkávání. Naše organizace sdružuje členy, kterí své volnočasové aktivity ochotně podřizují společnému zájmu. Naše organizace se zabývá jen seriózní činností.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Sidecar club Praha

Spolek sdružuje lidi bez ohledu na rasu, pohlaví a různé politické a náboženské názory. Jsme sdružení, které ochotně pomůže všem svým příznivcům. Rádi pořádáme také společná setkání našich členů. Sportovní, zábavní a zájmové spolky jsou středem našeho zájmu. Jsme zavedené sdružení hráčů kuželek.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

MSKS - Základní organizace č. 10306, Kynologický klub Ochoz u Brna

U nás pořádáme akce sdružující lidi. Naše organizace sdružuje členy, kteří díky pravidelnému setkávání a společné tvůrčí činnosti, tráví svůj volný čas konstruktivní zábavou. Poskytujeme také službu poradenství. Neváhejte kontaktovat naše seriózní sdružení. Naše organizace se ochotně zapojuje do realizace projektů týkajících se oblasti našeho zájmového působení.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Luboš Luňák

Přinášíme možnost účasti ve sdružení lidí podobných zájmů. Nabízíme možnost příjemných setkávání. Setkáte se u nás s ochotným přístupem. Jsme specialisté na poradenství v oblasti občanských sdružení. Za dobu naší existence jsme se účastnili přípravy a realizace řady seriozních projektů.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku