Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!
Firmy > Instituce a úřady > Svazy, spolky a sdružení

Svazy, spolky a sdružení

Hledáte-li profesionála v oboru Svazy, spolky a sdružení, prostřednictvím naší databáze vám zajistíme vysokou úroveň vašeho výběru osvědčeného a spolehlivého odborníka.

 

Tipy: Sdružení rodičů, Tábor, Skaut, Fotbalový oddíl, Turistika, Florbal, Neslyšící, Folklorní soubor, Divadelní soubor, Pěvecký soubor

 
Lokalita:   Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

Paraklub Hranice

Jsme sdružení lidí, jehož členové aktivně tráví svůj volný čas. Naše činnosti, kterým se věnujeme, jsou velice seriózní. Naše organizace a tým spolehlivých členů zajišťují odborné poradenství. Členové naší organizace se pravidelně setkávají a věnují se nejrůznějších aktivitám a činnostem vycházejícím z oblasti našeho působení. Poskytujeme poradenství, služby a servis s plnou dávkou ochoty.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

o.s. Naboso

Náš spolek pořádá sdružení lidí. Naše organizace sdružuje členy, kteří sdílí stejné nadšení pro věc a jsou ochotni trávit volný čas společnými aktivitami. Jednotlivé spolky Vám rádi poradí s Vašimi otázkami. Jsme seriózní organizace s kvalitním zázemím. Spolek byl vytvořen pro všechny, kteří milují turistiku.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Renarkon, o.p.s.

Jsme sdružení lidí, které se v rámci svých zájmů účastní nejrůznějších aktivit i soutěží. Jednou z našich předností je ochota. Náš přístup je seriozní. Organizují se u nás společná setkávání. Specializujeme se i na poradenství.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Sdružení naturisů Ostrava, o.s.

Zapojte se také do sdružení lidí s podobnými zájmy. Podporujeme serioznost a ochotu našich členů. Přijďte si ověřit ochotu našeho personálu. Nabízíme veškeré služby v oblasti setkávání. Poskytujeme poradenství i konzultace.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Asociace TOM ČR, TOM 19032 TRAMP

Využijte možnost stát se členem našeho sdružení pro lidi podobných zájmů. Naši členové mají možnost společného setkávání. Nabízíme také poradenské služby. Jsme profesionálové s maximální ochotou. U nás očekávejte naprosto seriózní jednání.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Česká společnost gynekologie dětí a dospívajících

Naše organizace nabízí uskutečňování sdružení lidí. Kvalitní členská základna a seriózní přístup k věci nám pomohli získat pozitivní ohlasy ze strany veřejnosti. Ochotný přístup vůči všem členům. Nabízené poradenství jistě oceníte. Náš spolek vám umožní setkávat se s lidmi podobných zájmů.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Draci Fans

Ve sdružení lidí nabízíme všestrannou pomoc. Snažíme se realizovat pravidelná setkávání členů našeho sdružení. Zaručujeme Vám kvalitní poradenství v oblasti svazů a spolků. Vaší jistotou je naše serioznost. Spolek byl vytvořen pro všechny, kteří milují hokej.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Asociace TOM ČR, TOM 19180 Prachová

Fungujeme jako sdružení lidí stejných zájmů. Jsme organizace, která si dává záležet na velké ochotě. Naši členové se za účelem výkonu celé řady aktivit plynoucích z oblasti našeho působení pravidelně setkávají, aby společnými silami zrealizovali své nápady a představy. Zveme vás do našeho spolku, kde vám rádi se vším poradíme. Prospěšnost naší činnosti je vnímána ze strany veřejnosti velmi pozitivně, díky účasti na seriózních projektech a kvalitní členské základně.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Svaz neslyšících a nedoslýchavých v České republice - Teplice

Jsme svaz sdružující lidi všech skupin. Naše organizace se zabývá i poradenstvím. V rámci našich aktivit a činností se pravidelně setkáváme i s členy působícími v jiných organizacích. Ochota je u nás automatická, přijďte se přesvědčit. Očekávejte od nás naprosto seriózní chování. Náš spolek sdružuje neslyšíčí občany..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Český volejbalový svaz

Staňte se členy našeho sdružení, které spojuje lidi se stejnými zájmy. Zaměřujeme se na poradenskou činnost. Členy naší organizace jsou pouze seriózní lidé. Náš spolek vám zprostředkuje setkávání s lidmi podobných zájmů. Naše organizace ochotně podporuje činnost členů zaměřenou na oblast našeho působení.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku