Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!
Firmy > Instituce a úřady > Svazy, spolky a sdružení

Svazy, spolky a sdružení

Hledáte-li profesionála v oboru Svazy, spolky a sdružení, prostřednictvím naší databáze vám zajistíme vysokou úroveň vašeho výběru osvědčeného a spolehlivého odborníka.

 

Tipy: Sdružení rodičů, Tábor, Skaut, Fotbalový oddíl, Turistika, Florbal, Neslyšící, Folklorní soubor, Divadelní soubor, Pěvecký soubor

 
Lokalita:   Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

Myslivecké sdružení - Písečná u Žamberka

Lidé stejných zájmů se sdružují v rámci našeho spolku. Zaručujeme Vám velkou serióznost našeho spolku. Naše rady vám v mnohém pomohou. Na ochotu členů naší organizace se můžete spolehnout. Členové naší organizace se pravidelně setkávají a společně tráví svůj volný čas aktivitami a činnostmi vycházejícími z oblasti našeho působení.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Sportovní klub SK Loštice, o.s.

Zapojte se také do sdružení lidí podobných zájmů. Za dobu naší existence jsme se účastnili přípravy a realizace řady seriozních projektů. Setkávejte se s lidmi podobných zájmů v rámci našeho spolku. Již dlouhá léta se zaměřujeme na poradenské služby. Pro náš spolek je prvořadá ochota.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Soubor lidových písní a tanců Valašský vojvoda

Provozujeme sdružení, jehož programem je seznamovat a sdružovat lidi. Poskytujeme vstřícný a seriózní přístup k přáním našich členů. Poskytneme vám také poradenství. Naši členové si vždy ochotně navzájem pomáhají. Představujeme folklorní soubor. Jsme sdružením pro všechny, kteří milují tanec..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Českomoravská myslivecká jednota,okresní myslivecký spolek Kutná Hora

Pro lidi se stejnými zájmy jsou otevřené dveře našeho sdružení. U nás se můžete spolehnout na seriózní jednání. V rámci našich aktivit a činností se pravidelně setkáváme i s členy působícími v jiných organizacích. Nabízíme vám různé poradenské služby. V naší instituci se setkáte s ochotnými lidmi. Sjednejte si také členství v našich sportovních, zábavních a zájmových spolcích. Nabízíme příjemné chvíle při kuželkách..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

TJ Lokomotiva Nymburk o.s.

Náš spolek vám nabízí různá sdružení lidí. Se službami našeho spolku a našeho poradenství bude váš život jednodušší. V našem sdružení se vždy setkáte s ochotou. Přinášíme příležitost k setkávání. Serioznost je u nás prvořadá.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

KOS Manětínský

Jsme sdružení lidí, jehož členové se účastní různých soutěží i aktivit. Naše organizace se zabývá i poradenstvím. Náš spolek funguje proto, aby se mohli setkávat lidé podobných zájmů. Pro všechny nabízíme ochotu. Vedení naší organizace podporuje serioznost a ochotu členů. Naše činnost zapadá mezi sportovní, zábavní a zájmové spolky..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Licehamr, s.r.o.

Specializujeme se na sdružení lidí podobných zájmů. V našem sdružení preferujeme serioznost Ochota vyjít vstříc našim členům je pro nás podstatná. Kromě jiného nabízíme také poradenství. Využijte jedinečné šance ke společným příjemným setkáním.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Tělocvičná jednota Sokol Horní Počaply

Staňte se platným členem našeho sdružení lidí stejných zájmů. V rámci naší činnosti se zapojujeme do realizace seriózních projektů. Zajišťujeme vzájemná setkávání. Hledáte-li ochotu a vstřícný přístup, jste u nás správně. Naše organizace se kromě jiného věnuje i poradenství. Přidejte se ke sportovní činnosti našeho spolku..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Společenství Občanské Solidarity o.s.

Podporujeme sdružení lidí. Naše organizace se zaručí za serióznost svých členů. Naše instituce se zabývá také poradenskou činností. Jsme rádi, že vám ochotně můžeme nabídnout naše služby. Naše organizace pořádá setkávání na různá témata.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

LG-DINEX spol.s r.o.

U nás pořádáme akce sdružující lidi. V našem sdružení si zakládáme na serioznosti. Naše rady vám v mnohém pomohou. Zajišťujeme služby na špičkové úrovni včetně ochoty a vstřícného jednání. Náš spolek vám umožňuje setkávat se s lidmi stejných zájmů.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku