Nepřehlédněte
Firmy > Instituce a úřady > Svazy, spolky a sdružení

Svazy, spolky a sdružení

Hledáte-li profesionála v oboru Svazy, spolky a sdružení, prostřednictvím naší databáze vám zajistíme vysokou úroveň vašeho výběru osvědčeného a spolehlivého odborníka.

 

Tipy: Sdružení rodičů, Tábor, Skaut, Fotbalový oddíl, Turistika, Florbal, Neslyšící, Folklorní soubor, Divadelní soubor, Pěvecký soubor

 
Lokalita:   Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

JRS Medical o. s.

Přidejte se ke sdružení lidí stejných zájmů. Nadchneme vás naší maximální ochotou. Na naprostou serióznost se můžete spolehnout. Zaměřujeme se na společná setkávání. V rámci naší činnosti poskytujeme také poradenství.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Sdružení Ájurvédařů, o.s.

Jsme sdružení lidí, které se v rámci svých společných zájmů zabývá řadou nejrůznějších aktivit. Náš spolek se vyznačuje ochotou. V rámci naší činnosti podporujeme spolupráci a setkávaní členů mezi jednotlivými organizacemi. Rádi Vám poskytneme i odborné poradenství. Naše instituce vystupuje vždy seriózně.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Asociace TOM ČR, TOM 1310 Divočáci

Přijměte nabídku účasti ve sdružení lidí s podobnými zájmy. Naši zaměstnanci Vám jsou k dispozici s poradenstvím v různých oblastech. Máme snahu rozvíjet vzájemné setkávání lidí. Naši členové si vždy velmi cení ochoty našeho spolku. Jsme sdružení, které si zakládá na velké serióznosti.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Afázie

Naše instituce provozuje činnost zabývající se sdružením lidí. V rámci naší činností poskytujeme i kvalifikované poradenství. Od nás můžete čekat seriózní vystupování. Setkávání naší organizace Vám jsou k dispozici. I vy oceníte opravdovou ochotu a vstřícnost našeho spolku.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Český svaz stolního hokeje

Sdružení nabízí lidem jednu z možností, jak smysluplně trávit svůj volný čas. Sdílejte své zájmy s ostatními lidmi během společných setkání. Seriózní chování je nám vlastní. Sjednejte si u nás také možnost odborného poradenství. Věci řešíme ochotně. Jsme sdružením pro všechny, kteří milují hokej..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Asociace turistických oddílů mládeže Šlápoty Vítkov

Náš spolek se snaží sdružit lidi stejných zájmů. U nás je vše založeno na vzájemné domluvě a ochotě. Členové naší organizace se pravidelně setkávají a věnují se nejrůznějších aktivitám a činnostem vycházejícím z oblasti našeho působení. Již dlouhá léta se zaměřujeme na poradenské služby. Jsme seriozní organizací.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Gral Moravia, a.s.

Náš spolek funguje jako nástroj ke sdružení lidí. Najdete u nás i poradenství. Neváhejte kontaktovat naše seriózní sdružení. Zajišťujeme také různá setkávání. Naše organizace se v rámci naplnění svých cílů ochotně účastní různých projektů a zabývá se řadou aktivit plynoucích z oblasti naší zájmové činnosti.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Klub kaktusářů Orlová

Jsme sdružení lidí, které se v rámci svých zájmů účastní nejrůznějších aktivit i soutěží. S maximální ochotou se u nás setkáte na každém kroku. Jsme místem pro společná setkávání. Specializujeme se na oblast poradenství. Jiné, než seriozní jednání neznáme. Zajišťujeme pořádání výstav..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

TOM 1172 Pěšinky a Ostříži

Snahou našeho spolku je sdružení lidí různých zájmů. Ochota poradit je pro nás základ. Připravujeme zajímavý program na našich zájmových setkáváních. Poskytujeme odborné poradenství ve vlastních prostorách. Serióznost je vždy prioritou našeho spolku.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Občanské sdružení Naše Výprachtice

Užijte si volný čas ve sdružení lidí s podobnými zájmy. Poskytujeme servis včetně poradenství. V našem spolku můžete počítat s ochotou všech členů. Setkávání jsou naší prioritou. Zaručíme Vám serióznost jednání.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku