Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!
Firmy > Instituce a úřady > Svazy, spolky a sdružení

Svazy, spolky a sdružení

Hledáte-li profesionála v oboru Svazy, spolky a sdružení, prostřednictvím naší databáze vám zajistíme vysokou úroveň vašeho výběru osvědčeného a spolehlivého odborníka.

 

Tipy: Sdružení rodičů, Tábor, Skaut, Fotbalový oddíl, Turistika, Florbal, Neslyšící, Folklorní soubor, Divadelní soubor, Pěvecký soubor

 
Lokalita:   Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

Ing. Tomáš Datel

Sdružují se u nás lidé se stejným zájmem. Vedení naší organizace podporuje serioznost a ochotu členů. Ochotně a rádi vám pomůžeme v rámci našeho spolku. Na naše poradenství se můžete kdykoliv obrátit. Setkávejte se s lidmi podobných zájmů v rámci našeho spolku.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

ZO 074 Svitavy

Ve sdružení lidí nabízíme rozsáhlou pomoc. Budete překvapeni naší maximální ochotou. Dlouhodobě se zabýváme poradenstvím. Většinu aktivit provádíme formou společných setkávání. V rámci naší činnosti se zapojujeme do realizace seriózních projektů.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Aeroklub Vyškov, o. s.

Pokoušíme se sdružovat lidi stejných zájmů. Sdružujeme členy, kteří sdílí stejné nadšení pro věc a seriozní přístup je pro ně samozřejmostí. Náš svaz Vám rád poradí v oblasti své specializace. Přijměte pozvání na naše společná setkávání. Nabízíme ochotu při jednání s vámi.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Hnutí DUHA Ostrava

Lidé stejných zájmů se sdružují v rámci našeho spolku. Jsme seriozní organizací. Příjemná a pravidelná setkávání můžete uskutečnit u nás. Využijte naší nabídky poradenství. Naše sportovní, zábavní a zájmové spolky jsou připraveny pro vás. Kuželky jsou jednou z několika činností, které provozujeme..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

ZO 0233 Uničov

Náš spolek se snaží sdružit lidi stejných zájmů. I pro vás máme připraveny v rámci našeho spolku velmi užitečné rady. Při našich setkáváních poznáte lidi se stejnými zájmy. Zakládáme si na kvalitě, ochotě a seriózním přístupu. Seriózní jednání je pro nás zásadou.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

American Cars Club Brno

Zaměřujeme se na sdružování lidí stejných zájmů. Specializujeme se i na poradenství. Pořádáme různá setkání pro lidi stejných zájmů. Nabízíme ochotu při jednání s vámi. Očekávejte od nás vždy seriózní jednání.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Český rybářský svaz, místní organizace Praha 7

Přinášíme vám možnost účasti ve sdružení lidí shodných zájmů. Specializujeme se na sportovní, zábavní a zájmové spolky. Každý vášnivý skaut ocení práci našeho spolku. Největším koníčkem našich členů je aktivní turistika. Pokud milujete kuželky, přidejte se k nám.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

ZO 088 Dubeč

Provozujeme sdružení, jehož programem je seznamovat a sdružovat lidi. Organizujeme společná setkávání. Nadchneme vás naší maximální ochotou. Poskytujeme pomoci nejen v rámci poradenství. Jinak než seriozně s vámi komunikovat nebudeme.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

OK1KVK radioklub lázeňského města Karlovy Vary

Jsme sdružení lidí, které v rámci svých společných zájmů vytváří různé projekty. Jsme profesionálové s maximální ochotou. Zaručujeme Vám naprosto seriózní vystupování. Umožníme vám pravidelná setkávání. Sázíme rovněž na poradenství.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Český rybářský svaz, místní organizace se sídlem v Praze 5 - Chuchli

Organizujeme sdružení lidí stejných zájmů. S maximální ochotou se u nás setkáte na každém kroku. Zaměřujeme se na poskytování služeb a poradenství. Náš svaz nabízí členství v různých sportovních, zábavních a zájmových spolcích. Jako pravý skaut musíte být součástí našeho spolku. Náš zavedený spolek je tu pro všechny, kteří milují turistiku. U nás se můžete vydovádět při kuželkách..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku