Nepřehlédněte
Firmy > Instituce a úřady > Svazy, spolky a sdružení

Svazy, spolky a sdružení

Hledáte-li profesionála v oboru Svazy, spolky a sdružení, prostřednictvím naší databáze vám zajistíme vysokou úroveň vašeho výběru osvědčeného a spolehlivého odborníka.

 

Tipy: Sdružení rodičů, Tábor, Skaut, Fotbalový oddíl, Turistika, Florbal, Neslyšící, Folklorní soubor, Divadelní soubor, Pěvecký soubor

 
Lokalita:   Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

Fotografický obzor

Veškerou podporu sdružení lidí naleznete u nás. Připravujeme různá zájmová setkávání. Ochota poskytnout pomoc našim členům je pro nás zásadní. V rámci naší činnosti upřednostňujeme seriózní přístup. Zaměřujeme se na poskytování služeb a poradenství.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Tělocvičná jednota Sokol Brno - Komín

Vítejte v našem sdružení lidí. Přinášíme vám výhodnou nabídku členství ve sportovních, zábavních a zájmových spolcích. Každý, kdo miluje florbal, si oblíbí činnost našeho spolku. Pokud máte rádi košíkovou, přidejte se k nám. Zahrajete si u nás kuželky. Pokud milujete tenis, přidejte se k nám..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Fokus České Budějovice

Vítá vás naše sdružení lidí. Naše organizace je velice ochotná. Rádi vám s čímkoliv pomůžeme díky našemu poradenství. Naše instituce se vyznačuje seriozním přístupem. U nás můžete realizovat různá setkávání. Pro členy našeho sportovního, zábavního a zájmového spolku jsme připravili celou řadu zajímavých aktivit. Náš spolek je určen pro všechny se zájmem o kuželky..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

tcmwendy

Jsme nezávislé občanské sdružení lidí. Naše organizace se aktivně věnuje celé řadě činností včetně poradenství. S ochotou vám pomůžeme při zapojení do našeho spolku. Přijměte pozvání na naše společná setkávání. Členy naší organizace jsou pouze seriózní lidé.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Hortus Moraviae o.s.

Rádi přivítáme všechny lidi v našem sdružení. V našem sdružení míváme také pravidelná setkávání. Pokud hledáte seriozní klub, jste u nás na správné adrese. Náš svaz nabízí členství v různých sportovních, zábavních a zájmových spolcích. Přijďte mezi nás, pokud vás baví hrát kuželky.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Tělocvičná jednota Sokol Verneřice

Jsme sdružení lidí, jehož členové vytváří v rámci společné zájmové činnosti nejrůznější projekty. Hledáte-li seriózní spolek, zavítejte k nám. Naše organizace ve spolupráci s dalšími subjekty a vlastními členy ochotně vykonává celou řadu aktivit a činností zaměřených na oblast našeho působení. Zveme Vás ke společným setkáním. Naše organizace se kromě jiného věnuje i odbornému poradenství.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Svaz postižených civilizačními chorobami v ČR - základní organizace Koryčany

Naše sdružení se zaměřuje na různé skupiny lidí. Chceme, abyste díky našemu poradenství získali dostatek informací. Naše sportovní, zábavní a zájmové spolky jsou připraveny pro vás. Pojďte si s námi zahrát kuželky, nebudete litovat. Na vzdělávání je u nás kladen velký důraz.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Občanské sdružení I.V.S.A. Brno

Ve sdružení lidí nabízíme všestrannou pomoc. Naše organizace se zabývá zájmovými setkáváními. Jistě uvítáte i námi poskytované poradenství. Pro naše sdružení je ochota samozřejmostí. Veřejnost uznává naší organizaci, její serioznost a nadšení pro věc.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Česká improvizační liga

Rádi vás uvítáme ve sdružení lidí, kteří mají podobné zájmy jako vy. S našimi seriozními členy můžete dlouhé hodiny diskutovat o vašem společném koníčku. Při našich setkáváních poznáte lidi se stejnými zájmy. Poskytujeme poradenství i konzultace. Naše organizace se v rámci naplnění svých cílů ochotně účastní různých projektů a zabývá se řadou aktivit plynoucích z oblasti naší zájmové činnosti.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

TJ Sokol Bečov

Jsme družení lidé, jehož členové, v rámci svých společných zájmů, tráví aktivně svůj volný čas. Neváhejte přijít na některé z našich zájmových či sportovních setkávání. Naše činnost je závislá na ochotě členů či jejich časových možnostech. Jsme seriozní organizací. Naši klienti oceňují naše služby včetně poradenství.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku