Nepřehlédněte
Firmy > Instituce a úřady > Svazy, spolky a sdružení

Svazy, spolky a sdružení

Hledáte-li profesionála v oboru Svazy, spolky a sdružení, prostřednictvím naší databáze vám zajistíme vysokou úroveň vašeho výběru osvědčeného a spolehlivého odborníka.

 

Tipy: Sdružení rodičů, Tábor, Skaut, Fotbalový oddíl, Turistika, Florbal, Neslyšící, Folklorní soubor, Divadelní soubor, Pěvecký soubor

 
Lokalita:   Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

Turistický oddíl mládeže SOJČATA Žitenice

Jsme sdružení lidí, které se aktivně podílí na veřejném životě. Jsme svaz, který je ochotný podat různé informace. Lidé podobných zájmů se u nás rádi setkávají. Jinak než seriozně s vámi komunikovat nebudeme. U nás můžete očekávat i kvalitní poradenské služby.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Laxus o.s.

Snahou našeho spolku je sdružení lidí různých zájmů. Naše organizace se také specializuje na oblast poradenství. Jsme seriozní organizací. Chcete-li se setkávat s přáteli, kolegy, obraťte se na nás. Ochotu pomoci Vám rádi přislíbíme.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Klub čilých babiček

Jsme sdružení lidí, které má širokou členskou základnu a zabývá se nejrůznějšími aktivitami a činnostmi. Naše organizace sdružuje členy, kteří sdílí stejný zájem i ochotu trávit společně volný čas. Mezi priority naší organizace patří i kvalitní poradenství. Setkávání naší organizace Vám jsou k dispozici. U nás můžete se seriózností počítat.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Asociace TOM ČR, TOM 0201 Svišti

Sdružujeme lidi, kteří mají podobné zájmy. Naši členové získají možnost využívat pravidelných setkávání. Jsme ta správná organizace, na kterou se můžete obrátit v oblasti poradenství. Jsme sdružení, které ochotně pomůže všem svým příznivcům. Serioznost je naše druhé jméno.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Klub kaktusářů Astrophytum Brno

Jsme společností, která funguje jako sdružení lidí. V našem sdružení preferujeme serioznost Snažíme se neustále rozšiřovat možnosti našeho poradenství. Našim členům přinášíme možnost setkávání. Ochota vůči členům je v našem sdružení samozřejmostí. Náš svaz vám s radostí nabízí členství v různých sportovních, zábavních a zájmových spolcích. Pojďte se s námi pobavit při hraní kuželek..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Dávný obyčej, o.s.

Nabízíme Vám možnost stát se součástí sdružení lidí stejných zálib. Poskytujeme i pomoc prostřednictvím poradenství. Ochotné jednání našich členů vás jistě potěší. Naše organizace se v rámci svého působení zaměřuje na realizaci seriózních projektů. Rádi pořádáme také společná setkání našich členů.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

TOM 3107 TOM-A Kutná Hora

Rádi přivítáme nové členy do našich sdružení lidí s podobnými zájmy. Naše sdružení klade velký důraz na serioznost. Využijte kvalitní a spolehlivé rady od našeho spolku. Setkáte se u nás s ochotným jednáním. Setkávejte se s lidmi stejných zájmů.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Česká lesnická společnost

Začali jsme se zabývat sdružováním lidí. Vše řešíme s ochotou. Naše společnost se věnuje také poradenské činnosti. Zajišťujeme setkávání členů na různých akcích. Přihlaste své děti do nějakého z našich sportovních, zábavních nebo zájmových spolků. Navštivte nás a zahrajte si s námi kuželky. Naši členové ocení také naše vzdělávání..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Tělovýchovná jednota Klínec

Sdružení lidí smysluplně podporujeme. Členové naší organizace se často setkávají s novými lidmi a uzavírají nová přátelství díky činnosti a aktivitám pod naší záštitou. S maximální ochotou se u nás setkáte na každém kroku. Serioznost je u nás prvořadá. Jsme odborníci i v poradenství.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Asociace TOM ČR, TOM 4340 MUŠKETÝRCI

V rámci našeho spolku se snažíme o sdružení lidí. S našimi seriozními členy můžete dlouhé hodiny diskutovat o vašem společném koníčku. Rádi pořádáme také společná setkání našich členů. Ochotně pomůžeme členům s jejich potřebami. Naše organizace poskytuje v rámci své činnosti i poradenství.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku