Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!
Firmy > Instituce a úřady > Svazy, spolky a sdružení

Svazy, spolky a sdružení

Hledáte-li profesionála v oboru Svazy, spolky a sdružení, prostřednictvím naší databáze vám zajistíme vysokou úroveň vašeho výběru osvědčeného a spolehlivého odborníka.

 

Tipy: Sdružení rodičů, Tábor, Skaut, Fotbalový oddíl, Turistika, Florbal, Neslyšící, Folklorní soubor, Divadelní soubor, Pěvecký soubor

 
Lokalita:   Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

Český svaz bojovníků za svobodu

Provozujeme sdružení lidí, kde zažijete obrovskou zábavu. U nás očekávejte naprosto seriózní jednání. Členové našeho sdružení jsou velice ochotní. Zaměstnanci našeho spolku Vám jsou k dispozici s poradenstvím ohledně Vašich zájmů. Poskytujeme příležitost ke společnému setkávání. Činnosti našeho sportovního, zábavního a zájmového spolku se orientují na společné zájmy a zábavu. Provozujeme hernu zaměřenou na kuželky..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Junák - svaz skautů a skautek ČR, středisko Červený Kostelec - klubovna

Náš spolek se věnuje sdružení lidí. Naše organizace nabízí i poradenství. Členové naší organizace díky aktivitě a činnosti které v rámci členství vykonávají objevují nové obzory, setkávají se s novými lidmi a uzavírají přátelství. Ochotu jednání s našimi členy Vám zaručujeme. Každému z našich členů poskytneme vždy maximálně seriózní a vstřícný přístup. Užijte si na našem táboře..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

TJ Blesk Jihlava

Hlavním cílem naší organizace je sdružení lidí. Setkávejte se s lidmi, kteří mají stejné zájmy jako vy. Naše organizace stále ochotně přijímá nové členy. Naše organizace se mimo jiným aktivitám a činnostem věnuje i poradenství Ze seriózního přístupu v rámci našeho spolku budete opravdu maximálně nadšení.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Republikánská mládež, o.s.

Zabýváme se sdružováním lidí podobných zájmů. Naše organizace se zabývá i poradenstvím. U nás očekávejte naprosto seriózní jednání. Naše organizace stále ochotně přijímá nové členy. Přispíváme k setkávání osob různého ražení.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Junák - svaz skautů a skautek ČR, středisko Srdíčko Třebíč, 3. oddíl Zvonečci

Pro naši organizaci je hlavním bodem zájmu sdružení lidí. Naší hlavní prioritou je maximální ochota vůči našim členům a jeho požadavkům. Garantujeme Vám naprosto seriózní chování. Finanční prostředky jsou použity také na poradenskou činnost. U nás se můžete setkávat se svými kolegy i přáteli. Na našich táborech zabavíme i Vaše děti..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Okresní svaz hokejbalu - Most

Přidejte se ke sdružení lidí stejných zájmů. Do našich aktivit zahrnujeme také setkávání. Máme seriozní přístup. Běžně u nás můžete využívat i poradenských služeb. Náš spolek je ke svým klientům za všech okolností maximálně vstřícný. Užijte si hokej s naším spolkem..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Český svaz bojovníků za svobodu

Jsme dobrovolným sdružením lidí. Maximálně ochotně splní náš spolek každé vaše přání a vyjde vašim požadavkům vstříc. V případě potřeby zajišťujeme také poradenskou činnost. Naše sdružení se vyznačuje seriózností. Nabízíme veškeré služby v oblasti setkávání. Představujeme sportovní, zábavní a zájmové spolky. Zahrajete-li si rádi kuželky, můžete se k nám přidat..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Junák - svaz skautů a skautek ČR, přístav Omaha Plzeň, Delfíni

Jsme sdružení lidí, které podporuje činnost svých členů a prosazuje a chrání jejich zájmy a práva. Náš přístup je seriozní. Při setkávání členů našeho spolku se dozvíte mnoho zajímavého. Využijte služby našeho spolku a našeho spolehlivého poradenství. Celá naše organizace má velice ochotný přístup. Naše tábory mají vždy tématiku spojenou s naším spolkem..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Česká florbalová unie o.s.

Jsme spolek zabývající se sdružením lidí. Staňte se členy naší organizace za seriózních podmínek. Pokud chcete poznat nové lidi, využijte naše pravidelná setkávání. Poskytujeme servis včetně poradenství. Záležitosti řešíme ochotně. Florbal je oblíbenou hrou všech členů našeho spolku..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Český svaz bojovníků za svobodu, o.s.

Do našeho sdružení se mohou přidat lidé, kteří mají stejné zájmy. S každým jednáme seriozně. Zaručíme se za ochotu svých členů. Jsme místem pro společná setkávání. V případě potřeby vám náš spolek ochotně poskytne kvalitní poradenství.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku