Nepřehlédněte
Firmy > Instituce a úřady > Svazy, spolky a sdružení

Svazy, spolky a sdružení

Hledáte-li profesionála v oboru Svazy, spolky a sdružení, prostřednictvím naší databáze vám zajistíme vysokou úroveň vašeho výběru osvědčeného a spolehlivého odborníka.

 

Tipy: Sdružení rodičů, Tábor, Skaut, Fotbalový oddíl, Turistika, Florbal, Neslyšící, Folklorní soubor, Divadelní soubor, Pěvecký soubor

 
Lokalita:   Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

Rodinné centrum Kubíček

Přijďte si vyzkoušet své zájmy s ostatními lidmi do našeho sdružení. Slibujeme Vám seriózní jednání. Naše organizace sdružuje členy se společnými zájmy, kteří se ochotně účastní přípravy a následně i realizování nejrůznějších projektů. Pokud chcete kvalitně využít váš volný čas, zapojte se do našich setkávání. Dále se také zabýváme poradenstvím.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Zubrnická museální železnice

Fungujeme jako sdružení lidí stejných zájmů. Jsme profesionálové s maximální ochotou. Nabízíme vám pomoc a poradenství týkající se našeho sdružení. Nabízíme vám seriozní a přímé jednání. I vy se díky nám můžete setkávat s lidmi podobných zájmů.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Tělocvičná jednota Sokol Křoví

Jsme sdružení lidí, které má širokou členskou základnu a zabývá se nejrůznějšími aktivitami a činnostmi. Naše organizace sdružuje členy se společnými zájmy, kteří se ochotně účastní přípravy a následně i realizování nejrůznějších projektů. Naše organizace se kromě jiného věnuje i odbornému poradenství. Našim členům přinášíme možnost setkávání. Každý náš člen ocení naši sportovní činnost.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Karlovarská oblast Unie výtvarných umělců

Cílem tohoto sdružení lidí je získávat finanční prostředky na podporu našich aktivit vlastní činností a z veřejných dotací. Poskytneme vám také poradenství. Naši členové se za účelem výkonu celé řady aktivit plynoucích z oblasti našeho působení pravidelně setkávají, aby společnými silami zrealizovali své nápady a představy. Očekávejte od nás vždy seriózní jednání. Jednou z našich předností je ochota.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Rodinné centrum Zvoneček

Naše instituce uskutečňuje sdružení lidí různých zájmů. Ochotu pomoci máme na prvním místě. Setkávání naší organizace Vám jsou k dispozici. Náš spolek je seriozní. V rámci našeho spolku zajišťujeme také poradenství.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Jihomoravské krajské sdružení ČSTV

Jsme sdružení lidí, které v rámci svých společných zájmů vytváří různé projekty. Důvěřujte serioznosti, kterou nabízíme. Jsme velice ochotnou organizací. Poskytujeme zázemí osobám pro vzájemná setkávání. Naše sdružení Vám přináší i možnost poradenství.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Tělocvičná jednota Sokol Lipnice nad Sázavou

Pro sdružení lidí nabízíme kompletní služby. Důležité pro nás je seriozní jednání. Setkávejte se s lidmi stejných zájmů, kteří mohou výrazně obohatit váš život. Se službami našeho spolku a našeho poradenství bude váš život jednodušší. S ochotou vás zapojíme do našich aktivit. I vy se můžete přidat k našemu spolku, který se specializuje na sportovní činnost..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Sdružení pro iLiteraturu

Zabýváme se sdružováním lidí se stejnými zájmy. Naši členové se pravidelně setkávají a aktivity ve volném čase podřizují společnému zájmu. Náš spolek se vyznačuje velkou ochotou při jednání. Každý člen ocení náš maximálně seriózní přístup ke každému jeho požadavku. Odborné poradenství a individuální přístup nedělá našim zaměstnancům žádný problém.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Rodinný klub Trojlístek - Sovička

Jsme sdružení lidí, které má širokou členskou základnu a zabývá se nejrůznějšími aktivitami a činnostmi. Specializujeme se na oblast poradenství. Vaše přání u nás ve spolku vždy ochotně vyřídíme. Ujišťujeme Vás, že naše organizace je velice seriózní. Našim členům přinášíme možnost setkávání.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

OSA - Ochranný svaz autorský pro práva k dílům hudebním, z.s.

Potkejte podobné lidi v našem sdružení. Prvořadá je pro nás serioznost. Naše činnost je zaměřena zejména na poradenství. V našem sdružení se vždy setkáte s ochotou. Poskytujeme zázemí osobám pro vzájemná setkávání.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku