Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!
Firmy > Instituce a úřady > Svazy, spolky a sdružení

Svazy, spolky a sdružení

Hledáte-li profesionála v oboru Svazy, spolky a sdružení, prostřednictvím naší databáze vám zajistíme vysokou úroveň vašeho výběru osvědčeného a spolehlivého odborníka.

 

Tipy: Sdružení rodičů, Tábor, Skaut, Fotbalový oddíl, Turistika, Florbal, Neslyšící, Folklorní soubor, Divadelní soubor, Pěvecký soubor

 
Lokalita:   Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

Spolek přátel vzduchoplavby o.s.

Využijte možnosti stát se členem sdružení lidí podobných zájmů. Náš spolek funguje proto, aby se mohli setkávat lidé podobných zájmů. Naše organizace Vám ukáže, jak být ochotný. Naše organizace se také specializuje na oblast poradenství. Naše organizace je velice seriózní. Přidejte se k nám, jsme tu pro všechny, kteří milují turistiku..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Český rybářský svaz - místní organizace Nový Knín

Naše instituce uskutečňuje sdružení lidí různých zájmů. Finanční prostředky jsou použity také na poradenskou činnost. Sportovní, zábavní a zájmové spolky jsou otevřeny i pro Vás. Pokud jste vášnivý skaut, oceníte práci našeho spolku. Naší největší zálibou je turistika. Naučíme vás o kuželkách vše potřebné..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

ZO 0139 Komín

Zavítejte do našeho sdružení lidí stejných zájmů. Vedení naší organizace podporuje serioznost a ochotu členů. Náš spolek je ke svým členům vždy maximálně ochotný. I vy se můžete setkávat s lidmi, kteří mají stejné zájmy. Naši zaměstnanci Vám jsou k dispozici s poradenstvím v různých oblastech.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

O. S. Stinger Club

Zabýváme se sdružováním lidí se stejnými zájmy. Poskytované poradenství nabízíme v předem dohodnutém čase. Členové naší organizace se pravidelně setkávají a společně tráví svůj volný čas aktivitami a činnostmi vycházejícími z oblasti našeho působení. Ochotně a rádi vám pomůžeme v rámci našeho spolku. Poskytujeme vstřícný a seriózní přístup k přáním našich členů.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Český rybářský svaz, místní organizace Fulnek

Jsme sdružení lidí se stejnými zájmy. S ochotou vám pomůžeme při zapojení do našeho spolku. Naše sdružení nabízí i poradenství. Zajistíme vám setkávání s lidmi podobných zájmů. Naše činnosti, kterým se věnujeme, jsou velice seriózní.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

ZO 0154 Metylovice

Sdružujeme lidi se stejnými zájmy. Za dobu naší existence jsme se účastnili přípravy a realizace řady seriozních projektů. U nás se budete setkávat s lidmi stejných zájmů. Neváhejte se obrátit na naši organizaci, která je velice ochotná. Jsme specialisté na poradenství v oblasti občanských sdružení.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Automotoklub Speedy Motorsport v AČR

Přicházíme s nabídkou účasti ve sdružení lidí s podobnými zájmy. Serioznost je jednou z předností našeho sdružení. Našim členům umožňujeme společné setkávání. Náš spolek se vyznačuje ochotou. Zaměřujeme se na poradenství a další formy služeb.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Český rybářský svaz, místní organizace Hluboká nad Vltavou

Náš spolek sdružuje lidi se stejným zaměřením. Využijte naše služby v oblasti poradenství za výhodné ceny. Ochota vyjít vstříc našim členům je pro nás podstatná. Naše činnost zapadá mezi sportovní, zábavní a zájmové spolky. Členové našeho svazu se aktivně věnují kuželkám. Jsme zde pro všechny, kteří milují rybaření..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

ZO 0271 Napajedla

Jsme sdružení lidí které spojuje stejný zájem a má širokou členskou základnu. Ochotně vám pomůžeme s vyplňováním přihlášky. Organizujeme společná příjemná setkání. Zaručíme Vám serióznost jednání. Výsadou naší organizace je poradenství na úrovni.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Rally Fans Katovice

Zabýváme se sdružením lidí. V případě potřeby vám náš spolek ochotně poskytne kvalitní poradenství. U nás očekávejte naprosto seriózní jednání. Naše organizace disponuje velkou ochotou. Umožníme vám pravidelná setkávání.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku