Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!
Firmy > Instituce a úřady > Svazy, spolky a sdružení

Svazy, spolky a sdružení

Hledáte-li profesionála v oboru Svazy, spolky a sdružení, prostřednictvím naší databáze vám zajistíme vysokou úroveň vašeho výběru osvědčeného a spolehlivého odborníka.

 

Tipy: Sdružení rodičů, Tábor, Skaut, Fotbalový oddíl, Turistika, Florbal, Neslyšící, Folklorní soubor, Divadelní soubor, Pěvecký soubor

 
Lokalita:   Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

Tělovýchovná jednota Zduchovice

Ve sdružení lidí nabízíme rozsáhlou pomoc. U nás se můžete spolehnout na seriózní jednání. S vašimi požadavky vám ochotně vyjdeme vstříc. Neváhejte se zúčastnit našich setkávání. Nabízíme vám ty nejlepší služby v oblasti poradenství.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Centrum pro rodinu Hradec Králové o.s.

Sdružení lidí nabízí trávení volného času podle vašeho zájmu. Vážíme si ochoty našich členů věnovat svůj volný čas naší práci. Jsme organizace, která pořádá setkávání pro lidi se stejnými zájmy. Poskytujeme zaručeně kvalitní poradenské služby. Slibujeme Vám seriózní jednání.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Educa Corcontica

Naše organizace se zaměřuje na sdružení lidí. Za dobu naší existence jsme se účastnili přípravy a realizace řady seriozních projektů. Do našich aktivit zahrnujeme také setkávání. Naše organizace ochotně podporuje aktivity členů vycházející ze společného zájmu a oblasti našeho působení. Sázíme rovněž na poradenství.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

SK Rpety

Jsme společností, která funguje jako sdružení lidí. Využijte poradenství od nás za těch nejlepších podmínek. Snaha o časté setkávání je naší prioritou. Členové našeho sdružení jsou velice ochotní. Důležité pro nás je seriozní jednání.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Člověk hledá člověka, o.s.

Jsme družení lidé, jehož členové, v rámci svých společných zájmů, tráví aktivně svůj volný čas. Naše organizace sdružuje členy, kteří se pravidelně setkávají a společnými silami vytváří hodnoty v oblasti našeho působení. S ochotou vás zapojíme do našich aktivit. Ke každému z našich členů přistupujeme vždy maximálně seriózně a ochotně. Výsadou naší organizace je poradenství na úrovni.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Česká tábornická unie T.O. Severka

Jsme sdružení lidí, které svůj volný čas tráví společnými aktivitami. V našem sdružení míváme také pravidelná setkávání. Nabízíme vám různé poradenské služby. Věřte naší serioznosti. Náš spolek je ke svým klientům za všech okolností maximálně vstřícný. Připravujeme i letní tábory..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

TJ Felbabka

Všechny lidi stejných zájmů sdružujeme v rámci našeho spolku. Organizujeme příjemné a přínosné setkávání. Neváhejte nás kontaktovat a využít naše služby v oblasti poradenství. U nás očekávejte naprosto seriózní jednání. Při naší práci se setkáváme s velkou ochotou lidí podílet se na naší činnosti.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Mikroregion Železné hory

Náš spolek organizuje sdružení lidí. Poskytujeme i pomoc prostřednictvím poradenství. Program na našich zájmových setkáváních je k dispozici všem členům našeho sdružení. Ochotu vůči členům Vám garantujeme. Nabízíme vám komplexní a seriózní služby.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Občanské sdružení Planet Infancy

I vy se můžete přidat k našemu sdružení lidí stejných zájmů. Klubové vedení je seriozní. Jsme odborníci i v poradenství. Členové našeho spolku nachází dobrou příležitost k setkávání. Zajišťujeme služby na špičkové úrovni včetně ochoty a vstřícného jednání.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Sportovní klub Table Tennis Club Zálezly

Rádi vás uvítáme ve sdružení lidí, kteří mají podobné zájmy jako vy. Zaručíme Vám serióznost jednání. Specializujeme se na oblast poradenství. Jsme rádi, že vám ochotně můžeme nabídnout naše služby. Naši členové se pravidelně setkávají a aktivity ve volném čase podřizují společnému zájmu. Sdružujeme všechny nadšené hráče a fanoušky tenisu..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku