Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!
Firmy > Instituce a úřady > Svazy, spolky a sdružení

Svazy, spolky a sdružení

Hledáte-li profesionála v oboru Svazy, spolky a sdružení, prostřednictvím naší databáze vám zajistíme vysokou úroveň vašeho výběru osvědčeného a spolehlivého odborníka.

 

Tipy: Sdružení rodičů, Tábor, Skaut, Fotbalový oddíl, Turistika, Florbal, Neslyšící, Folklorní soubor, Divadelní soubor, Pěvecký soubor

 
Lokalita:   Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

Tělocvičná jednota Sokol Borač

Rádi vás uvítáme ve sdružení lidí, kteří mají podobné zájmy jako vy. Naše organizace sdružuje členy, kteří se setkávají ve svém volném čase za účelem aktivit a činností pod naší záštitou. V rámci naší činnosti nabízíme vzájemné poradenství – výměna zkušeností členů sdružení. Seriózní chování je pro nás zásadní. Naše organizace náleží mezi sportovní, zábavní a zájmové spolky. Sportovní činnost je středem zájmu našeho spolku. Nabízíme provoz spolku se zaměřením na kuželky..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

D-Team o.s. Karlovy Vary

Snahou našeho spolku je sdružení lidí různých zájmů. Na naši serioznost se u nás můžete spolehnout. Pro náš spolek je prvořadá ochota. Mezi priority naší organizace patří i kvalitní poradenství. Zapomeňte na samotu, na našem setkávání se seznámíte s novými lidmi.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

MC Srdíčko

Pokoušíme se sdružovat lidi stejných zájmů. Přijďte na některá naše setkávání. Členové našeho sdružení jsou velice seriózní. Naší výsadou je kvalitní poradenství. Náš spolek se vyznačuje ochotou.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Regenerace

Jsme dobrovolným sdružením lidí. Ke každému požadavku našich členů přistupujeme seriózně. Rádi vás přesvědčíme o naší maximální ochotě. Připravujeme zajímavý program na našich zájmových setkáváních. Jednotlivé spolky Vám rádi poradí s Vašimi otázkami.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Tělocvičná jednota Sokol Ledeč nad Sázavou

Naše instituce se zaměřuje na sdružení lidí. Umožníme vám pravidelná setkávání. V naší instituci počítejte se zcela seriózním jednáním. Nabízíme poradenskou činnost pro členy i nečleny našeho sdružení. Celá naše organizace má velice ochotný přístup.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Společnost poezie

Sdružení lidí nabízí trávení volného času podle vašeho zájmu. Naše organizace sdružuje členy, kteří ochotně a společnými silami vytváří hodnoty a sdílí stejné nadšení pro věc. Členové naší organizace se pravidelně setkávají a pracují na různých projektech. Na naši serioznost se můžete spolehnout. Již dlouho nabízíme kvalitní poradenství.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Mateřské centrum Oříšek o.s.

Posláním našeho spolku je sdružení lidí. Náš spolek je velice seriózní. Výsadou naší organizace je poradenství na úrovni. Ochotu poradit od nás můžete čekat. Díky naší organizaci se můžete setkávat s lidmi se stejnými zájmy.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Občanské sdružení Abertamy

Naše sdružení je tu pro lidi. Zaměřujeme se na poradenství a jiné formy pomoci. Pro naše sdružení je ochota samozřejmostí. Členové naší organizace díky aktivitě a činnosti které v rámci členství vykonávají objevují nové obzory, setkávají se s novými lidmi a uzavírají přátelství. Mezi našimi seriozními členy potkáte nové přátele a známé.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Tělocvičná jednota Sokol Komárovice

Rádi sdružujeme lidi se společnými zájmy. Specializujeme se na poradenství v oblasti různých sdružení. V našem sdružení si zakládáme na serioznosti. Pořádáme mnohá společná setkávání. Naše organizace se ochotně a s nadšením účastní realizace nejrůznějších projektů zaměřených na oblast našeho zájmu. Specializujeme se na sportovní činnost..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Gejzír Praha, o.s.

Užijte si volný čas ve sdružení lidí s podobnými zájmy. Je pro nás důležitá serioznost. Náš spolek je ke svým členům vždy maximálně ochotný. Ke službám, které v našem sdružení nabízíme, patří také poradenství. Tanci se věnujeme již řadu let a má u nás zaběhnutou tradici.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku