Nepřehlédněte
Firmy > Instituce a úřady > Svazy, spolky a sdružení

Svazy, spolky a sdružení

Hledáte-li profesionála v oboru Svazy, spolky a sdružení, prostřednictvím naší databáze vám zajistíme vysokou úroveň vašeho výběru osvědčeného a spolehlivého odborníka.

 

Tipy: Sdružení rodičů, Tábor, Skaut, Fotbalový oddíl, Turistika, Florbal, Neslyšící, Folklorní soubor, Divadelní soubor, Pěvecký soubor

 
Lokalita:   Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

MAŽORETKY ZLATÉ PRAHY

V rámci našeho spolku se snažíme o sdružení lidí. Naší prioritou je maximálně seriózní a vstřícný přístup ke každému požadavku našeho člena. Organizujeme příjemné a přínosné setkávání. Zveme vás do našeho spolku, kde vám rádi se vším poradíme. Z našeho tábora se Vašim dětem nebude chtít domů.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Asociace TOM ČR, TOM 20605 ŠEDÉ VEVERKY

V oblasti sdružení lidí nabízíme odborné práce. Spolehněte se na ochotu našeho spolku. V rámci naší činností poskytujeme i kvalifikované poradenství. Svěřte nám své děti i na letní tábor. Naší největší zálibou je turistika.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Asociace ekologických expertů, o.s.

Cílem našeho spolku je sdružení lidi všech věkových kategorií. V našem sdružení se vždy setkáte s ochotou. Naše poradenské služby jsou na vysoké úrovni. Je pro nás důležitá serioznost. Nabízíme možnost společného setkávání. Mezi sportovními, zábavními a zájmovými spolky si jistě vyberete ten nejlepší..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Český svaz kolečkového bruslení

Naše společnost je občanským sdružením lidí. Poskytujeme vstřícný a seriózní přístup k přáním našich členů. Rádi vás přesvědčíme o naší maximální ochotě. Naše organizace sdružuje členy, kteří díky pravidelnému setkávání a společné tvůrčí činnosti, tráví svůj volný čas konstruktivní zábavou. Se službami našeho spolku a našeho poradenství bude váš život jednodušší.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Klub českých turistů, Boskovice

Sdružení lidí nabízí trávení volného času podle vašeho zájmu. K dispozici je vám vždy naše maximální ochota. Zaměřujeme se na pomoc a poradenství. Jsme sdružení, které si zakládá na velké serióznosti. Poskytujeme veškeré služby pro příjemné setkávání. Náš zavedený spolek je tu pro všechny, kteří milují turistiku..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Občanské sdružení POHODA KOCLÍŘOV - Příroda a životní prostředí

Náš spolek funguje jako nástroj ke sdružení lidí. Členové naší organizace se pravidelně setkávají a společně tráví svůj volný čas aktivitami a činnostmi vycházejícími z oblasti našeho působení. V rámci našeho spolku zajišťujeme také poradenství. Pomůžeme vám ochotně s jakýmkoliv problémem. Jsme seriozní organizací.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Institut procesově orientované práce

Potkejte podobné lidi v našem sdružení. Snažíme se realizovat pravidelná setkávání členů našeho sdružení. Jsme organizace, která poskytuje poradenství. Využijte naše služby a garantujeme vám ochotu. Nabízíme opravdu seriózní přístup, který oceníte.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

HR RACING TEAM

Potkejte podobné lidi v našem sdružení. Členové naší organizace se pravidelně setkávají a společně tráví svůj volný čas aktivitami a činnostmi vycházejícími z oblasti našeho působení. V rámci naší činnosti poskytujeme také poradenství. Naše organizace vykonává různé aktivity a ochotně se účastní projektů a činností vycházejících z oblasti naší zájmové činnosti. I vy se budete chtít stát členy našich sportovních, zábavních a zájmových spolků. Provozujeme hernu zaměřenou na kuželky..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Český rybářský svaz, místní organizace Kutná Hora

Podporujeme sdružení lidí. Důvěřujte serioznosti, kterou nabízíme. Vyzkoušejte si naši činnost na některém z našich setkávání. Jsme ta správná organizace, na kterou se můžete obrátit v oblasti poradenství. Stále máme kolem sebe spoustu lidí, ochotných udělat něco pro ostatní ve svém volném čase.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Česká federace klubů vozítek s pedály

Jsme občanské sdružení lidí. Rádi vás uvítáme na našich setkáváních. Maximálně ochotně splní náš spolek každé vaše přání a vyjde vašim požadavkům vstříc. Poskytneme vám poradenství na odborné úrovni. Pokud hledáte seriozní klub, jste u nás na správné adrese.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku