Nepřehlédněte
Firmy > Instituce a úřady > Svazy, spolky a sdružení

Svazy, spolky a sdružení

Hledáte-li profesionála v oboru Svazy, spolky a sdružení, prostřednictvím naší databáze vám zajistíme vysokou úroveň vašeho výběru osvědčeného a spolehlivého odborníka.

 

Tipy: Sdružení rodičů, Tábor, Skaut, Fotbalový oddíl, Turistika, Florbal, Neslyšící, Folklorní soubor, Divadelní soubor, Pěvecký soubor

 
Lokalita:   Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

Rybářské sdružení Mordýřka

Našim základním posláním je podporovat sdružování lidí a pomáhat jim s rozvojem osobnosti. V případě potřeby zajišťujeme také poradenskou činnost. Ochota podporovat naše členy je pro nás důležitá. Naše organizace sdružuje členy, kteří se pravidelně setkávají a své volnočasové aktivity podřizují společnému zájmu. Ke každému požadavku našich členů přistupujeme seriózně.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Péče o duševní zdraví - region Pardubice

Naše organizace se specializuje na sdružení lidí. Výhodou naší organizace je také služba poradenství. Členové naší organizace se pod naší záštitou věnují realizaci seriózních projektů. Náš spolek se vyznačuje velkou ochotou při jednání. Nabízíme možnost setkávat se s lidmi stejných zájmů.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Česká liga hráčů knoflíkové kopané

Činnost našeho spolku je zaměřena na sdružení lidí. V rámci našich aktivit a činností nabízíme i poradenství. V rámci našeho působení klademe důraz na serioznost. Staňte se členy sportovních, zábavních a zájmových spolků. V naší organizaci se zaměřujeme na hru kuželek.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Stigma.cz, s.r.o.

Jsme sdružení lidí, které se v rámci svých zájmů účastní nejrůznějších aktivit i soutěží. Naši členové se ochotně podílejí na všech pořádaných akcích. Ke každému z našich členů přistupujeme vždy maximálně seriózně a ochotně. Staňte se členy nějakého našeho sportovního, zábavního či zájmového spolku. Zaměřujeme se hraní kuželek nejen na amatérské úrovni. Užijte si tanec s naším spolkem..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Česká společnost tělovýchovného lékařství

Rádi Vás přivítáme v našem sdružení lidí, kteří mají podobné zájmy jako Vy. Naprosto zásadní je pro nás seriózní jednání. Neváhejte se spolehnout na naše odpovídající poradenství. Ochota vůči klientům je u nás na prvním místě, přesvědčte se o tom i vy. Zaměřujeme se na setkávání lidí se stejnými zájmy.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

FK Kunovice, a.s.

Jsme dlouholetým sdružením lidí podobných zájmů. Zaměřujeme se na setkávání lidí se stejnými zájmy. Naši členové si vždy ochotně navzájem pomáhají. V rámci naší činnosti poskytujeme také poradenství. Jsme seriózní organizace s kvalitním zázemím.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Lada Veselá

Spolek sdružuje lidi bez ohledu na rasu, pohlaví a různé politické a náboženské názory. V rámci našich aktivit a činností se pravidelně setkáváme i s členy působícími v jiných organizacích. Nabízíme poradenské služby bez úplaty. Jednou z našich předností je ochota. Naše sdružení klade velký důraz na serioznost. Sdružujeme místní rybáře..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Klub bechtěreviků

Jsme sdružení lidí, které svůj volný čas tráví společnými aktivitami. Těšíme se na společné setkávání. Zajišťujeme služby na špičkové úrovni včetně ochoty a vstřícného jednání. Sdružujeme členy, kteří sdílí stejné nadšení pro věc a seriozní přístup je pro ně samozřejmostí. Členům spolku nabízíme poradenství. Tenis je oblíbenou hrou všech členů našeho spolku..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

WEBSHOP OLDFORDS

Zapojte se také do našeho sdružení lidí podobných zájmů. Budeme rádi, pokud začnete chodit na naše setkávání. Když se obrátíte na naši organizaci, rádi Vám poskytneme poradenství v oblasti těžkých životních situacích. Seznámíme vás s naším spolkem a ochotně vše vysvětlíme. Serioznost je naší devizou.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Chaty Pohoda

Rádi vás uvítáme ve sdružení lidí, kteří mají podobné zájmy jako vy. Nabízíme vám možnost setkávat se s lidmi podobného zaměření. Poskytneme vám v rámci našeho spolku opravdu kvalitní poradenství, které zaručeně oceníte. Zajišťujeme mnoho služeb a zakládáme si na ochotném přístupu k vám. Jednáme s každým serózně. Jsme zde pro všechny, kteří milují rybaření..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku