Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!
Firmy > Instituce a úřady > Svazy, spolky a sdružení

Svazy, spolky a sdružení

Hledáte-li profesionála v oboru Svazy, spolky a sdružení, prostřednictvím naší databáze vám zajistíme vysokou úroveň vašeho výběru osvědčeného a spolehlivého odborníka.

 

Tipy: Sdružení rodičů, Tábor, Skaut, Fotbalový oddíl, Turistika, Florbal, Neslyšící, Folklorní soubor, Divadelní soubor, Pěvecký soubor

 
Lokalita:   Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

Arnika

Naše instituce uskutečňuje sdružení lidí různých zájmů. Běžně u nás můžete využívat i poradenských služeb. Vše řešíme s ochotou. Využijte jedinečné šance ke společným příjemným setkáním. Naše instituce se vyznačuje seriozním přístupem.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Tělovýchovná jednota Dolany u Jaroměře

Jsme sdružení lidí, které má širokou členskou základnu a zabývá se nejrůznějšími aktivitami a činnostmi. Ochotu výpomoci členům Vám garantujeme. Naše organizace sdružuje členy, kteří se za účelem společných zájmů pravidelně setkávají a účastní se přípravy a realizace nejrůznějších projektů. Již dlouho nabízíme kvalitní poradenství. Ke každému přání nebo požadavku našeho člena přistupujeme vždy maximálně seriózně.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

World Harmony Run

Zájmem naší organizace je sdružení lidí. Naše organizace se ochotně a s nadšením účastní realizace nejrůznějších projektů zaměřených na oblast našeho zájmu. Zveme vás do našeho spolku, kde vám rádi se vším poradíme. U nás naleznete pouze seriozni jednání. Naše organizace sdružuje členy, kteří se za účelem společných zájmů pravidelně setkávají a účastní se přípravy a realizace nejrůznějších projektů.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

STAROSTI - SORGE o.s.

Zapojte se také do našeho sdružení lidí podobných zájmů. Ke svým členům a k jejich požadavkům přistupujeme vždy maximálně ochotně. Naše rady vám výrazně usnadní váš život. Důležitý pro nás je seriozní přístup. Nabízíme společná setkávání.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Tělovýchovná jednota Preciosa Minkovice - Sportovní a tělovýchovní spolek

Pro lidi se stejnými zájmy jsou otevřené dveře našeho sdružení. Jsme organizace, která pořádá setkávání pro lidi se stejnými zájmy. Ke každému přání v rámci našeho spolku přistupujeme vždy seriózně a vstřícně. Přidejte se do naší organizace s ochotným přístupem. Poradenství patří k tomu, co nabízíme.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Svaz bank a pojišťoven

Jsme sdružení lidí, jehož členové se účastní různých soutěží i aktivit. Při naší práci se setkáváme s velkou ochotou lidí podílet se na naší činnosti. U nás očekávejte naprosto seriózní jednání. Zajistíme vám setkávání s lidmi podobných zájmů. Obraťte se na náš spolek, máme pro vás připraveno kvalitní a spolehlivé rady. Naši členové se věnují judu..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Kynologický klub Židlochovice

Naše organizace se specializuje na sdružení lidí. Pořádáme akce a pravidelné setkávání nejen dětí. Naše činnosti, kterým se věnujeme, jsou velice seriózní. Náš spolek vám poskytne opravdu kvalitní poradenství. Ochotu jednání s našimi členy Vám zaručujeme.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Tělovýchovná jednota Samotišky

Posláním našeho spolku je sdružení lidí. Ochotu pomoci Vám rádi přislíbíme. Přinášíme příležitost k setkávání. Obraťte se na nás vždy, když potřebujete spolehlivou radu. Seriózní chování je nám vlastní.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Svaz Maďarů žijících v českých zemích

Mnoho společného můžete sdílet i s ostatními lidmi v našem sdružení. S maximální ochotou se u nás setkáte na každém kroku. Neváhejte nás oslovit za účelem poradenství. Ze seriózního přístupu v rámci našeho spolku budete opravdu maximálně nadšení. Většinu aktivit provádíme formou společných setkávání.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Denemark - občanské sdružení

Podporujeme sdružení lidí se společným zaměřením. Najdete u nás i poradenství. U nás můžete se seriózností počítat. Přinášíme příležitost k setkávání. Ochotu poradit od nás můžete čekat.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku