Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!
Firmy > Instituce a úřady > Svazy, spolky a sdružení

Svazy, spolky a sdružení

Hledáte-li profesionála v oboru Svazy, spolky a sdružení, prostřednictvím naší databáze vám zajistíme vysokou úroveň vašeho výběru osvědčeného a spolehlivého odborníka.

 

Tipy: Sdružení rodičů, Tábor, Skaut, Fotbalový oddíl, Turistika, Florbal, Neslyšící, Folklorní soubor, Divadelní soubor, Pěvecký soubor

 
Lokalita:   Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

Český rybářský svaz, místní organizace Sluštice

Prioritou naší organizace je sdružení lidí. Poskytujeme zaručeně kvalitní poradenské služby. Garantujeme Vám naprostou serióznost. Přistupujeme k vám ochotně. Nabízíme vám možnost setkávat se s lidmi podobného zaměření.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Pudl Klub

Jsme sdružení lidí, jehož členové společnou činností naplňují své cíle. Naši členové si vždy velmi cení ochoty našeho spolku. Zaměřujeme se na společná setkávání. Rádi vám nabídneme také naše poradenství. Vedení naší organizace podporuje serioznost a ochotu členů. Vyberte si ze široké nabídky našich sportovních, zábavních a zájmových spolků. Přijďte se k nám pobavit a zahrát si kuželky..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Český fonoklub

Sdružujeme lidi se stejnými zájmy. Na serióznost našeho svazu se můžete spolehnout. Setkávání jsou naší prioritou. Jsme vám k dispozici, potřebujete-li poradit. Z naší nabídky sportovních, zábavních a zájmových spolků si jistě vybere každý. Aktivně se věnujeme hraní kuželek..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Český rybářský svaz, organizační jednotka - Unhošť

Sdružují se u nás lidé se stejným zájmem. Ochotně vám poradíme a zasvětíme do poskytovaných služeb. V oblasti našeho působení jsme dosáhli skvělých výsledků díky serioznosti a usilovné práci našich členů. Svým členům nabízíme společné setkávání. Zveme vás do našeho spolku, kde vám rádi se vším poradíme.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

TJ-Sdružení chovatelů a přátel koní Sobotín, o.s.

Vítejte v našem sdružení lidí. Ochotně a individuálně vyřešíme vaše požadavky. Vyzkoušejte si naši činnost na některém z našich setkávání. Naši klienti oceňují naše služby včetně poradenství. Sdružujeme členy, kteří sdílí stejné nadšení pro věc a seriozní přístup je pro ně samozřejmostí.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Českobudějovický automotoklub

Našim základním posláním je podporovat sdružování lidí a pomáhat jim s rozvojem osobnosti. Pro náš spolek je prvořadá ochota. Naše organizace ochotně podporuje činnost členů zaměřenou na oblast našeho působení a jejich pravidelné setkávání. Seriózní podmínky členství najdete pouze v naší organizaci. Jsme součástí sportovních, zábavních a zájmových spolků. Jsme zavedené sdružení hráčů kuželek..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

KYNOLOGICKÝ KLUB 10407

Naše instituce uskutečňuje sdružení lidí různých zájmů. Ochota za všech okolností je pouze jednou ze služeb, kterou svým členům náš spolek nabízí. Připravujeme různá zájmová setkávání. Od nás můžete čekat seriózní vystupování. Součástí naší činnosti je také poradenství.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Český svaz včelařů, o.s., okresní organizace České Budějovice

Zaměřujeme se na oblast sdružení lidí. Členové naší organizace díky aktivitě a činnosti které v rámci členství vykonávají objevují nové obzory, setkávají se s novými lidmi a uzavírají přátelství. Nabízíme vám různé poradenské služby. U nás se setkáte za všech okolností s ochotou, využijte naše služby. Zaručujeme Vám naprosto seriózní vystupování.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Aeroklub Holešov

Náš spolek se věnuje sdružení lidí. Naše organizace ve spolupráci s dalšími subjekty a vlastními členy ochotně vykonává celou řadu aktivit a činností zaměřených na oblast našeho působení. Během poradenství vám poradíme nejen s vedením vašeho spolku. I vy oceníte práci na našich sportovních, zábavních a zájmových spolcích. Můžete si k nám přijít zahrát kuželky.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Český rybářský svaz, místní organizace Holýšov

Jsme sdružení, které spojuje lidi se stejnými zájmy. Členové naší organizace se pravidelně setkávají a věnují se nejrůznějších aktivitám a činnostem vycházejícím z oblasti našeho působení. Naše sdružení nabízí i poradenství. Na naši serioznost se u nás můžete spolehnout. Seznámíme vás s naším spolkem a ochotně vše vysvětlíme.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku