Nepřehlédněte
Firmy > Instituce a úřady > Svazy, spolky a sdružení

Svazy, spolky a sdružení

Hledáte-li profesionála v oboru Svazy, spolky a sdružení, prostřednictvím naší databáze vám zajistíme vysokou úroveň vašeho výběru osvědčeného a spolehlivého odborníka.

 

Tipy: Sdružení rodičů, Tábor, Skaut, Fotbalový oddíl, Turistika, Florbal, Neslyšící, Folklorní soubor, Divadelní soubor, Pěvecký soubor

 
Lokalita:   Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

Tělovýchovná jednota SOKOL Horní Pěna

Jsme sdružení lidí, jehož členové vytváří v rámci společné zájmové činnosti nejrůznější projekty. Naši členové získají možnost využívat pravidelných setkávání. Věci řešíme ochotně. Naše organizace poskytuje individuální poradenství svým zájemcům. U nás můžete se seriózností počítat.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Fokus Praha, o.s.

Sdružení lidí nabízí komunikaci, učení a tvořivé aktivity. Ke každému přání v rámci našeho spolku přistupujeme vždy seriózně a vstřícně. Poskytujeme veškeré služby pro příjemné setkávání. Výhodou naší organizace je také služba poradenství. V naší instituci se setkáte s ochotnými lidmi.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Sdružení cyklistů Pardubicka

Naše sdružení lidí vytváří materiální a personální podmínky pro podporu a rozvoj všech aktivit jeho členů. Budeme s vám jednat na úrovni a seriozně. Pro členy našeho sportovního, zábavního a zájmového spolku jsme připravili celou řadu zajímavých aktivit. Náš zavedený spolek je tu pro všechny, kteří milují turistiku. Pojďte si s námi zahrát kuželky, nebudete litovat.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

TJ Slavoj Suchdol

Potkejte podobné lidi v našem sdružení. V rámci naší činnosti upřednostňujeme seriózní přístup. Poskytujeme zaručeně kvalitní poradenské služby. Pokud chcete kvalitně využít váš volný čas, zapojte se do našich setkávání. Navštivte naši instituci a setkáte se s ochotnými lidmi.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Mamma Help - sdružení pacientek s nádorovým onemocněním prsu, o. s.

Přicházíme s nabídkou účasti ve sdružení lidí s podobnými zájmy. Naše organizace v rámci svého zaměření ochotně podporuje a účastní se realizace projektů zaměřených na oblast naší zájmové činnosti. Navštivte zájmová setkávání naší organizace. Jednáme jedině seriozně. U nás můžete očekávat i kvalitní poradenské služby.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Filmový klub Rokycany

Jsme sdružení lidí, které spojují podobné zájmy. U nás můžete se seriózností počítat. Ochota vyjít vstříc našim členům je pro nás podstatná. Během poradenství vám poradíme nejen s vedením vašeho spolku. Podporujeme setkávání a volnočasové aktivity našich členů zaměřené na oblast našeho působení.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Tělovýchovná jednota SOKOL Dobrá

Naše sdružení spojuje lidi. Nabízíme vám seriozní a přímé jednání. Využijte naše služby a garantujeme vám ochotu. Členy našeho sportovního, zábavního a zájmového spolku spojují společné zájmy a volnočasové aktivity. Zabýváme se provozem spolku pro všechny milovníky tenisu.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Svaz postižených civilizačními chorobami v ČR - okresní výbor Prostějov

Sdružujeme lidi, kteří se scházejí na pravidelných schůzkách. U nás se budete setkávat s lidmi stejných zájmů. Naše organizace sdružuje členy, které spojuje stejný zájem, ochota a nadšení pro věc. Každý člen ocení náš maximálně seriózní přístup ke každému jeho požadavku. Naše organizace má specialisty i v oblasti poradenství.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Fan klub Pavlíny Ďuriačové, o.s.

Naše instituce se zaměřuje na sdružení lidí. Běžně u nás můžete využívat i poradenských služeb. Naše organizace sdružuje členy, kterí své volnočasové aktivity ochotně podřizují společnému zájmu. Našim členům umožňujeme společné setkávání. Odpovídáme za serioznost.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

TJ Sokol Ivaň

Jsme sdružení lidí, které se aktivně podílí na veřejném životě. Připravíme poradenství na míru. Ochota poradit našim členům je pro nás důležitá. Náš svaz organizuje různá zájmová či sportovní setkávání. Mezi našimi seriozními členy potkáte nové přátele a známé. Snažíme se provozovat sportovní, zábavní a zájmové spolky..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku