Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!
Firmy > Instituce a úřady > Svazy, spolky a sdružení

Svazy, spolky a sdružení

Hledáte-li profesionála v oboru Svazy, spolky a sdružení, prostřednictvím naší databáze vám zajistíme vysokou úroveň vašeho výběru osvědčeného a spolehlivého odborníka.

 

Tipy: Sdružení rodičů, Tábor, Skaut, Fotbalový oddíl, Turistika, Florbal, Neslyšící, Folklorní soubor, Divadelní soubor, Pěvecký soubor

 
Lokalita:   Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

Skútr klub České republiky

Začali jsme se zabývat sdružováním lidí. Pořádáme akce a pravidelné setkávání nejen dětí. Pro všechny nabízíme ochotu. Na naší serióznosti si zakládáme. Obraťte se na náš spolek, máme pro vás připraveno kvalitní a spolehlivé rady.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Český rybářský svaz, místní organizace Praha 4

Všechny lidi stejných zájmů sdružujeme v rámci našeho spolku. Serioznost je naše druhé jméno. Ochotu vůči našim členům Vám zaručujeme. Poskytujeme odborné poradenství ve vlastních prostorách. Pro naše členy pořádáme pravidelná setkávání. Součástí naší nabídky jsou sportovní, zábavní a zájmové spolky. Vedeme oddíl kuželek..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

ZO 085 Rokycany

Rádi Vás přivítáme v našem sdružení lidí, kteří mají podobné zájmy jako Vy. V naší instituci můžete očekávat ochotné zaměstnance. Náš spolek se vyznačuje velkou seriózností. Naše organizace poskytuje individuální poradenství svým zájemcům. Iniciujeme společná setkávání.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Elektrotechnický cech plzeňského regionu

Provozujeme sdružení lidí, kde zažijete obrovskou zábavu. Prioritou našeho spolku je serioznost. Ochotně vám poradíme a zasvětíme do poskytovaných služeb. Naši členové mohou využít našich poradenských služeb. Nabízíme veškeré služby v oblasti setkávání.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Český rybářský svaz, místní organizace Praha 8

Ve sdružení lidí nabízíme všestrannou pomoc. Ochotně a individuálně vyřešíme vaše požadavky. Pro své členy organizujeme také společná setkávání. Využijte kvalitní a spolehlivé rady od našeho spolku. Naprostá serióznost je u nás zajištěna.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

ZO 0115 Vlašim

Zabýváme se sdružováním lidí podobných zájmů. Naše instituce vystupuje vždy seriózně. Naše organizace poskytuje individuální poradenství svým zájemcům. Členové našeho sdružení jsou velice ochotní. Nabízíme možnost společného setkávání.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Auto klub Proclima-Svamp v AČR

Fungujeme jako místo ke sdružení lidí. Naše organizace ochotně a s nadšením podporuje volnočasové aktivity členů zaměřené na společný zájem. Nabízíme možnost společného setkávání. Zajišťujeme také poradenskou činnost. Jednáme seriozně.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Český rybářský svaz

Organizujeme sdružení lidí stejných zájmů. Jsme specialisté na poradenství v oblasti občanských sdružení. Členové naší organizace se setkávají a společnou činností realizují nejrůznější projekty. Zaručujeme Vám velkou serióznost našeho spolku. Záležitosti řešíme ochotně.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

ZO 0133 Nechanice

Jsme sdružení lidí, jehož členové společnou činností naplňují své cíle. Jsme organizace, která si dává záležet na velké ochotě. V naší instituci počítejte se zcela seriózním jednáním. Zaměřujeme se na pomoc a poradenství. Účastníme se setkávání, která pořádají různé spolky.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Centrum architektury

Jsme sdružení lidí, které kolektivní činností jednotlivých členů dosahuje stanovených cílů. Náš spolek je velice seriózní. Navštivte zájmová setkávání naší organizace. Ochotně organizujeme různá setkání členů. Naše organizace ve spolupráci s jednotlivými členy poskytuje i poradenství týkající se oblasti působení. Sdružujeme všechny, které zajímá architektura..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku