Nepřehlédněte
Firmy > Instituce a úřady > Svazy, spolky a sdružení

Svazy, spolky a sdružení

Hledáte-li profesionála v oboru Svazy, spolky a sdružení, prostřednictvím naší databáze vám zajistíme vysokou úroveň vašeho výběru osvědčeného a spolehlivého odborníka.

 

Tipy: Sdružení rodičů, Tábor, Skaut, Fotbalový oddíl, Turistika, Florbal, Neslyšící, Folklorní soubor, Divadelní soubor, Pěvecký soubor

 
Lokalita:   Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

Sdružení na ochranu nájemníků pro Prahu 7

Všechny lidi stejných zájmů sdružujeme v rámci našeho spolku. Mezi našimi seriozními členy potkáte nové přátele a známé. Těšíme se na společné setkávání. Náš svaz nabízí členství v různých sportovních, zábavních a zájmových spolcích. Ze sportovních činností provozujeme také kuželky.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Tělovýchovná jednota Sokol Drahanovice

Jsme dlouholetým sdružením lidí podobných zájmů. Naše organizace pořádá setkávání na různá témata. Budete překvapeni naší maximální ochotou. Serioznost je u nás prvořadá. Poskytujeme zaručeně spolehlivé a cenné rady. Naše sportovní, zábavní a zájmové spolky sdružují členy se stejnými zájmy. Kuželky jsou jednou z několika činností, které provozujeme..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Společnost pro podporu lidí s mentálním postižením v České republice

Sdružujeme lidi za účelem prosazování společných zájmů. Získejte naše seriózní služby. Využijte kvalitní a spolehlivé rady od našeho spolku. Jsme organizace, která pořádá setkávání pro lidi se stejnými zájmy. Velmi nám záleží na ochotném a vstřícném přístupu.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Místní akční skupina Moravské Kravařsko

Naše sdružení se zaměřuje na různé skupiny lidí. Věnujeme se také poradenské činnosti. Ze strany našeho spolku se dočkáte maximálně vstřícného a seriózního přístupu. Sportovní, zábavní a zájmové spolky pomohou příjemně naplnit Váš volný čas. Nechte se s námi pohltit kuželkami.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Společenství vlastníků jednotek ul. Stavbařská, čp. 4527-4530 v Chomutově - Sdružení nájemníků a vlastníků bytových družstev

Naše sdružení je tu pro lidi. Využijte příležitosti ke společnému setkávání členů. Ke každému přání nebo požadavku našeho člena přistupujeme vždy maximálně seriózně. Náš spolek Vám garantuje ochotu pomoci. Naše organizace má specialisty i v oblasti poradenství.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

TJ Sokol Skrbeň

Jsme sdružení lidí, které podporuje činnost svých členů a prosazuje a chrání jejich zájmy a práva. Jsme seriozní organizací. Naši členové mají možnost společného setkávání. Ochotně a rádi vám pomůžeme v rámci našeho spolku. Naše organizace se zabývá i poradenstvím.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Svaz neslyšících a nedoslýchavých v ČR Krajská organizace Jihomoravského kraje

Cílem našeho spolku je sdružení lidi všech věkových kategorií. Představujeme sportovní, zábavní a zájmové spolky. Na naše zájmové tábory jen tak nezapomenete. Kuželky s námi může hrát každý. Pomoc neslyšícím bereme jako poslání. Jsme zde pro všechny nedoslýchavé..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Mikroregion Hustopečsko

Náš spolek sdružuje lidi se stejným zaměřením. Organizujeme společná setkávání. Specializujeme se na sportovní, zábavní a zájmové spolky. Jsme sdružením pro všechny, kteří milují turistiku. Hráči kuželek všech pokročilostí jsou u nás vítáni.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Sdružení nájemníků České republiky

V našem občanské sdružení spojujeme lidi. Když se obrátíte na naši organizaci, rádi Vám poskytneme poradenství v oblasti těžkých životních situacích. Zúčastněte se společných setkání. Jednáme jedině seriozně. Zajišťujeme mnoho služeb a zakládáme si na ochotném přístupu k vám.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Tělovýchovná jednota Sokol Střeň

Využijte možnost stát se členem našeho sdružení pro lidi podobných zájmů. Poskytneme vám také poradenství. Zaměřujeme se na společná setkávání. Vaší jistotou je naše serioznost. Jsme rádi, že vám ochotně můžeme nabídnout naše služby.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku