Nepřehlédněte
Firmy > Instituce a úřady > Svazy, spolky a sdružení

Svazy, spolky a sdružení

Hledáte-li profesionála v oboru Svazy, spolky a sdružení, prostřednictvím naší databáze vám zajistíme vysokou úroveň vašeho výběru osvědčeného a spolehlivého odborníka.

 

Tipy: Sdružení rodičů, Tábor, Skaut, Fotbalový oddíl, Turistika, Florbal, Neslyšící, Folklorní soubor, Divadelní soubor, Pěvecký soubor

 
Lokalita:   Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

UNIT IN

Sdružení lidí napomáhá k vzájemnému rozvoji. Naše instituce nabízí také poradenství. Serioznost je u nás prvořadá. Zapojte se do některého ze sportovních, zábavních a zájmových spolků. Provozujeme spolek hráčů kuželek.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Moravský rybářský svaz, o.s., místní organizace Veselí nad Moravou

Jsme sdružení lidí, jehož členové společnou činností naplňují své cíle. Jsme ochotni vyjít vám kdykoli vstříc. Poskytujeme poradenství všeho druhu. Garantujeme vám seriozní jednání během vašeho členství. Připravujeme zajímavý program na našich zájmových setkáváních.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Okresní sdružení Českého svazu tělesné výchovy Příbram

I vy se můžete přidat k našemu sdružení lidí stejných zájmů. Naše organizace je velice ochotná. Pokud hledáte seriozní klub, jste u nás na správné adrese. Naše organizace v rámci své činnosti a aktivit nabízí i poradenství. Setkávejte se s lidmi, kteří mají stejné zájmy jako vy.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Občanské sdružení rodičů a přátel souboru Šáteček

Naše organizace se zaměřuje na sdružení lidí. Poskytujeme příležitost ke společnému setkávání. V naší instituci se setkáte s ochotnými lidmi. V rámci našeho působení klademe důraz na serioznost. Jednou z našich aktivit je i poradenství.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Českomoravská myslivecká jednota, okresní myslivecký spolek Domažlice

Jsme sdružení lidí, které podporuje činnost svých členů a prosazuje a chrání jejich zájmy a práva. Pokud chcete poznat nové lidi, využijte naše pravidelná setkávání. Zaměstnanci našeho spolku Vám jsou k dispozici s poradenstvím ohledně Vašich zájmů. Rádi Vás přivítáme mezi členy některého ze sportovních, zábavních a zájmových spolků. Přidejte se k nám, pokud jste nadšenec do kuželek.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Sportovní klub Sparta Dašice

Jsme sdružení lidí, které spojují podobné zájmy. Neváhejte se zúčastnit našich setkávání. Členům spolku nabízíme poradenství. U nás se setkáte za všech okolností s ochotou, využijte naše služby. Prioritou našeho spolku je serioznost.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Liberecké romské sdružení, o.s.

Rádi sdružujeme lidi se společnými zájmy. U nás vám poskytujeme poradenství na úrovni. Využijte možnost setkávat se s lidmi podobných zájmů. Pro naše sdružení je ochota samozřejmostí. Ke každému požadavku našich členů přistupujeme seriózně.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Myslivecké sdružení Kyčera

Jsme sdružení lidí, které podporuje činnost svých členů a prosazuje a chrání jejich zájmy a práva. Našim členům poskytujeme poradenství zdarma. Organizují se u nás společná setkávání. Nabízíme opravdu seriózní přístup, který oceníte. Seznamte se s našimi ochotnými pracovníky.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Tělocvičná jednota Sokol Litoměřice

Našim základním posláním je podporovat sdružování lidí a pomáhat jim s rozvojem osobnosti. Naše organizace sdružuje členy, kteří se setkávají ve svém volném čase za účelem aktivit a činností pod naší záštitou. Naprosto zásadní je pro nás seriózní jednání. Pokud milujete nohejbal, přidejte se k nám. Naším zájmem je sportovní činnost. Naše sdružení funguje pro všechny, kteří milují florbal..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Sdružení na ochranu vlastníků automobilů - SOVA, o.s.

Rádi přivítáme všechny lidi v našem sdružení. Máme pro vás v rámci našeho spolku připraveno kvalitní a spolehlivé poradenství. Zaručujeme vám serioznost ve všech směrech. Vše řešíme s ochotou. Poskytujeme zázemí osobám pro vzájemná setkávání.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku