Nepřehlédněte
Firmy > Instituce a úřady > Svazy, spolky a sdružení

Svazy, spolky a sdružení

Hledáte-li profesionála v oboru Svazy, spolky a sdružení, prostřednictvím naší databáze vám zajistíme vysokou úroveň vašeho výběru osvědčeného a spolehlivého odborníka.

 

Tipy: Sdružení rodičů, Tábor, Skaut, Fotbalový oddíl, Turistika, Florbal, Neslyšící, Folklorní soubor, Divadelní soubor, Pěvecký soubor

 
Lokalita:   Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

Tělocvičná jednota Sokol Krnsko

Jsme sdružení lidí, které spojují stejné zájmy. Kvalitní členská základna a seriózní přístup k věci nám pomohli získat pozitivní ohlasy ze strany veřejnosti. Naše organizace sdružuje členy, kterí své volnočasové aktivity ochotně podřizují společnému zájmu. Jsme zařízeni na realizaci různých setkávání. Organizujeme sportovní činnost.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Občanské sdružení pro románský kostel v Potvorově

Snahou našeho spolku je sdružení lidí různých zájmů. Během poradenství vám poradíme nejen s vedením vašeho spolku. Očekávejte od nás vždy seriózní jednání. Sdílejte své zájmy s ostatními lidmi během společných setkání. Setkáte se u nás s ochotným přístupem.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Myslivecké sdružení Ostrá Hůra Ondřejov

Nabízíme účast ve sdružení lidí podobných zájmů. Zaměřujeme se na poskytování služeb a poradenství. V našem sdružení si zakládáme na serioznosti. U nás se budete setkávat s lidmi stejných zájmů. Při sdružování lidí se stejnými zájmy jsme ochotní v poskytování informací.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Tělocvičná jednota Sokol Rohozec

Neváhejte se přidat k našemu sdružení lidí. Naše organizace ochotně podporuje činnost a aktivity členů zaměřené na společný zájem. Zaručujeme Vám kvalitní poradenství v oblasti svazů a spolků. Nabízíme vám možnost setkávat se s lidmi podobného zaměření. Serioznost je jednou z předností našeho sdružení. Provozujeme sportovní činnost..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Agentura rozvoje cestovního ruchu

Všechny lidi stejných zájmů sdružujeme v rámci našeho spolku. Náš spolek je seriozní. Náš spolek vám zprostředkuje setkávání s lidmi podobných zájmů. Naše organizace se v rámci naplnění svých cílů ochotně účastní různých projektů a zabývá se řadou aktivit plynoucích z oblasti naší zájmové činnosti. Náš spolek vám poskytne opravdu kvalitní poradenství.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Myslivecké sdružení Rozvoj Drnholec

Sdružení nabízí lidem jednu z možností, jak smysluplně trávit svůj volný čas. Budeme s vám jednat na úrovni a seriozně. Pokud chcete kvalitně využít váš volný čas, zapojte se do našich setkávání. Nabízíme Vám i poradenství. Jsme velice ochotnou organizací.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Tělocvičná jednota Sokol Plzeň III - Bory

Jsme sdružení lidí, které se aktivně podílí na veřejném životě. Naše organizace sdružuje členy se společnými zájmy, kteří se ochotně účastní přípravy a následně i realizování nejrůznějších projektů. Naše organizace podporuje setkávání členů i dalších osob za účelem našich společných zájmů. Užijte si nohejbal s naším spolkem. V rámci našeho spolku se zaměřujeme na sportovní činnost. U nás se můžete potkat i s profesionálními hráči tenisu..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Občanské sdružení Mráček

V oblasti sdružení lidí poskytujeme spolehlivé služby. Ochota je u nás automatická, přijďte se přesvědčit. Sdílejte své zájmy s ostatními lidmi během společných setkání. Náš spolek je velice seriózní. Vyzkoušejte si naše služby v oblasti poradenství.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Občanské sdružení Pakynostra

Rádi sdružujeme lidi se společnými zájmy. Jsme zařízeni na realizaci různých setkávání. Seriózní chování je nám vlastní. Našim členům poskytujeme poradenství zdarma. Pro členy našeho sportovního, zábavního a zájmového spolku jsme připravili celou řadu zajímavých aktivit. U nás si můžete zahrát společenskou hru - kuželky..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Tělocvičná jednota Sokol Staňkov

Náplní naší organizace je organizování sdružení lidí. S námi získáte i možnost poradenství. Náš spolek vám umožní setkávat se s lidmi podobných zájmů. Náš spolek se vyznačuje velkou ochotou při jednání. Náš spolek si velmi zakládá na serioznosti. I vy se můžete přidat k našemu spolku, který se specializuje na sportovní činnost..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku