Nepřehlédněte
Firmy > Instituce a úřady > Svazy, spolky a sdružení

Svazy, spolky a sdružení

Hledáte-li profesionála v oboru Svazy, spolky a sdružení, prostřednictvím naší databáze vám zajistíme vysokou úroveň vašeho výběru osvědčeného a spolehlivého odborníka.

 

Tipy: Sdružení rodičů, Tábor, Skaut, Fotbalový oddíl, Turistika, Florbal, Neslyšící, Folklorní soubor, Divadelní soubor, Pěvecký soubor

 
Lokalita:   Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

Collegium Camerale Trutnov

Jsme dobrovolným sdružením lidí. Naše organizace pořádá setkávání na různá témata. Serioznost je naše druhé jméno. Neváhejte nás kontaktovat a využít naše služby v oblasti poradenství. Vše řešíme s ochotou.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Mateřské centrum Klubiště

Jsme organizace, která sdružuje osoby se stejnými zájmy. Umožníme vám pravidelná setkávání. Představitelé našeho svazu jsou velice seriózní. Celá naše organizace má velice ochotný přístup. Členům spolku nabízíme poradenství.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Tělovýchovná jednota Slovan Černá Pole Brno, občanské sdružení

Přijďte si vyzkoušet své zájmy s ostatními lidmi do našeho sdružení. Ohromíme vás naší maximální ochotou. S našimi seriozními členy můžete dlouhé hodiny diskutovat o vašem společném koníčku. Pokud milujete florbal, přidejte se k nám. Jsme sdružení hráčů košíkové s dlouholetou tradicí.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Tělocvičná jednota Sokol Komárovice

Rádi sdružujeme lidi se společnými zájmy. Specializujeme se na poradenství v oblasti různých sdružení. V našem sdružení si zakládáme na serioznosti. Pořádáme mnohá společná setkávání. Naše organizace se ochotně a s nadšením účastní realizace nejrůznějších projektů zaměřených na oblast našeho zájmu. Specializujeme se na sportovní činnost..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Divadelní spolek Koza

Sdružení lidí napomáhá k vzájemnému rozvoji. Ochotu vůči členům Vám garantujeme. Získejte naše seriózní služby. U nás vám poskytujeme poradenství na úrovni. Pro naše členy pořádáme společná setkávání.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Rodinné a mateřské centrum Jonáš

Přicházíme s nabídkou účasti ve sdružení lidí s podobnými zájmy. Naše sdružení se vyznačuje seriózností. V rámci našeho spolku zajišťujeme také poradenství. Na zajímavý program při našich setkáváních se můžete spolehnout. Ochota pomoci svým členům je nám vlastní.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Divadlo Máj Praha, o.s.

Zabýváme se sdružováním lidí stejných zájmů. Využijte služby kvalitního a spolehlivého poradenství, které vám náš spolek nabízí. Naše organizace svými aktivitami umožňuje setkávání lidí se stejným zájmem a nadšením pro věc. Každému z našich členů poskytneme vždy maximálně seriózní a vstřícný přístup. Lidský přístup a ochota, to je pro vás jistota.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Tělocvičná jednota Sokol Pražské Předměstí

Lidé stejných zájmů se sdružují v rámci našeho spolku. Během poradenství vám poradíme nejen s vedením vašeho spolku. Využijte jedinečné šance ke společným příjemným setkáním. V rámci našeho působení klademe důraz na serioznost. Ochotou rozhodně nešetříme.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

STK GEBERT

Provozujeme sdružení lidí, kteří mají něco společného. I vy se můžete setkávat s lidmi, kteří mají stejné zájmy. U nás naleznete pouze seriozni jednání. Specializujeme se na oblast poradenství. Zajišťujeme služby na špičkové úrovni včetně ochoty a vstřícného jednání. V našem sdružení se věnujeme tanci..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Beránek - Mateřské centrum Domanín o.s.

Sdružení lidí napomáhá k vzájemnému rozvoji. Setkávání se s lidmi podobných zájmů je jednou z priorit našeho spolku. Obraťte se na náš spolek, který vám se vším vždy rád pomůže. Ze seriózního přístupu v rámci našeho spolku budete opravdu maximálně nadšení. Jsme specialisté na poradenství v oblasti občanských sdružení.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku