Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!
Firmy > Instituce a úřady > Svazy, spolky a sdružení

Svazy, spolky a sdružení

Hledáte-li profesionála v oboru Svazy, spolky a sdružení, prostřednictvím naší databáze vám zajistíme vysokou úroveň vašeho výběru osvědčeného a spolehlivého odborníka.

 

Tipy: Sdružení rodičů, Tábor, Skaut, Fotbalový oddíl, Turistika, Florbal, Neslyšící, Folklorní soubor, Divadelní soubor, Pěvecký soubor

 
Lokalita:   Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

Sportovní klub FC Dělo Modlíkov

Staňte se členy našeho sdružení, které spojuje lidi se stejnými zájmy. Nabízíme možnost setkávání lidí při společných aktivitách. Naše organizace sdružuje členy, kteří sdílí stejné nadšení pro věc a jsou ochotni trávit volný čas společnými aktivitami. Členové naší organizace se pod naší záštitou věnují realizaci seriózních projektů. V případě potřeby vám náš spolek ochotně poskytne kvalitní poradenství.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Kolpingovo dílo České republiky o.s.

Náš spolek se věnuje sdružení lidí. Naše organizace poskytuje v rámci své činnosti i poradenství. Přijďte na naše setkání osob se stejnými zájmy. K dispozici je vám vždy naše maximální ochota. Každému našemu členovi poskytujeme maximálně seriózní přístup. Zaručíme Vám, že Vaši děti si tábor opravdu užijí..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Mgr. Miroslav Mira

Naše společnost je občanským sdružením lidí. Veřejnost uznává naší organizaci, její serioznost a nadšení pro věc. Ochotu jednání s našimi členy Vám zaručujeme. Poradenství u nás poskytují pouze kvalifikovaní členové. Zajišťujeme také různá setkávání.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Tělovýchovná jednota Hradišťan Stradonice

Využijte možnosti stát se členem sdružení lidí podobných zájmů. Prioita našeho spolku je časté setkávání. Počítejte u nás se seriozním a vstřícným jednáním. Naši členové jsou velmi ochotní. Je pro vás připraveno i poradenství.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Rodinné a komunitní centrum PALEČEK

Zabýváme se sdružováním lidí se stejnými zájmy. Naše organizace stále ochotně přijímá nové členy. Jsme velice seriózní organizací. Ke službám, které v našem sdružení nabízíme, patří také poradenství. Chcete-li se setkávat s přáteli, kolegy, obraťte se na nás.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Harmonie - sdružení přátel SZŠ v Kroměříži

Jsme sdružení lidí, které se v rámci svých zájmů účastní nejrůznějších aktivit i soutěží. Ochotně přijmeme do našeho sdružení nové členy. Zaměstnanci našeho spolku Vám jsou k dispozici s poradenstvím ohledně Vašich zájmů. Odpovídáme za serioznost. Zajistíme vám setkávání s lidmi podobných zájmů.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

TJ FC Bzová

Náš spolek se věnuje sdružení lidí. Nabízíme vám komplexní a seriózní služby. Již dlouhá léta se zaměřujeme na poradenské služby. Při setkávání členů našeho spolku se dozvíte mnoho zajímavého. Naše organizace sdružuje členy, kterí své volnočasové aktivity ochotně podřizují společnému zájmu.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Cesta slunce o.s.

Specializujeme se na sdružení lidí podobných zájmů. Neváhejte se spolehnout na serióznost naší organizace. Jsme profesionálové s maximální ochotou. Běžně u nás můžete využívat i poradenských služeb. V našem sdružení míváme také pravidelná setkávání.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Česká tábornická unie - T. O. Moby Dick Dolní Bělá

Do našeho sdružení lidí se může připojit každý. Náš spolek se vyznačuje velkou ochotou při jednání. Setkávejte se s lidmi podobných zájmů v rámci našeho spolku. Naše organizace se aktivně věnuje celé řadě činností včetně poradenství. Staňte se také platným členem naší seriózní instituce. Srdečně Vás zveme na náš tábor..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

HO Lokomotiva Kolín

Přinášíme možnost účasti ve sdružení lidí podobných zájmů. Mezi našimi seriozními členy najdete spoustu lidí se stejným zájmem. Pravidelně se společně setkáváme. Naši členové mohou využít našich poradenských služeb. Ochotně vám pomůžeme a poradíme.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku