Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!
Firmy > Instituce a úřady > Svazy, spolky a sdružení

Svazy, spolky a sdružení

Hledáte-li profesionála v oboru Svazy, spolky a sdružení, prostřednictvím naší databáze vám zajistíme vysokou úroveň vašeho výběru osvědčeného a spolehlivého odborníka.

 

Tipy: Sdružení rodičů, Tábor, Skaut, Fotbalový oddíl, Turistika, Florbal, Neslyšící, Folklorní soubor, Divadelní soubor, Pěvecký soubor

 
Lokalita:   Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

LEX občanské sdružení

Staňte se členy našeho sdružení, které spojuje lidi se stejnými zájmy. Nabízíme možnost setkávat se s lidmi stejných zájmů. Ke každému přání v rámci našeho spolku přistupujeme vždy seriózně a vstřícně. Poskytujeme i pomoc prostřednictvím poradenství. V našem spolku si zakládáme na ochotě.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

TJ Nová Paka

Využijte možnosti stát se členem sdružení lidí podobných zájmů. Náš spolek je seriozní. Poskytujeme zaručeně kvalitní poradenské služby. Většinu aktivit provádíme formou společných setkávání. Pokud milujete turistiku, neváhejte a přidejte se k nám. I vy můžete využít náš spolek na sportovní činnost. Naučíme Vás i Vaše děti hrát tenis..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Jiří Šindelář

Náš spolek sdružuje lidi, kteří mají stejné zájmy. Poradíme a vysvětlíme vám veškeré nejasnosti. Přesvědčte se sami o ochotném přístupu našeho spolku. Jsme organizace, která se specializuje na různá zájmová i sportovní setkávání. Veřejnost uznává naší organizaci, její serioznost a nadšení pro věc.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Oblastní charita Hradec Králové - Mariánek

Přicházíme s nabídkou účasti ve sdružení lidí s podobnými zájmy. U nás můžete se seriózností počítat. Nabízíme možnost setkávání. Naše organizace patří mezi sportovní, zábavní a zájmové spolky. Do nabídky našeho sdružení patří také kuželky.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Roska Plzeň, regionální organizace Unie Roska v ČR

Neváhejte se přidat k našemu sdružení lidí. Jsme odborníci i v poradenství. Organizujeme setkávání s lidmi stejných zájmů. Naše instituce vystupuje vždy seriózně. Ochotně spolupracujeme.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Tělocvičná jednota Sokol Dvůr Králové nad Labem

Cílem tohoto sdružení lidí je získávat finanční prostředky na podporu našich aktivit vlastní činností a z veřejných dotací. Pro členy našeho sportovního, zábavního a zájmového spolku jsme připravili celou řadu zajímavých aktivit. Naše hnutí naučí své skauty správnému přístupu ke svému okolí. V naší organizaci se scházejí gymnasté a gymnastky z celého okolí. Náš spolek se zabývá především florbalem. Členové našeho svazu se aktivně věnují kuželkám. Naše sdružení funguje pro všechny, kteří milují tenis. Spolek byl vytvořen pro všechny, kteří milují hokej.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Filmový klub Votice

Jsme sdružení lidí, které se snaží o rozvoj občanské společnosti konkrétními programy a projekty. Zaměřujeme se na setkávání lidí se stejnými zájmy. V naší instituci počítejte se zcela seriózním jednáním. Poskytujeme poradenství všeho druhu. Ochotu vyjít vstříc našim členům Vám můžeme slíbit.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Charitní pečovatelská služba Janovicko

V oblasti sdružení lidí poskytujeme spolehlivé služby. Jsme ta správná organizace, na kterou se můžete obrátit v oblasti poradenství. Na naši serióznost se spolehněte. Rádi pořádáme také společná setkání našich členů. Naše organizace se ochotně zapojuje do realizace projektů týkajících se oblasti našeho zájmového působení.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

SPIN

Zveme Vás do sdružení lidí s podobnými zájmy. Přijďte se k nám přesvědčit o naší ochotě. Naše organizace se zabývá jen seriózní činností. Zaměřujeme se na pomoc a poradenství. Našim členům přinášíme možnost setkávání.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Tělocvičná jednota Sokol Proseč pod Ještědem- Sokol

V oblasti sdružení lidí nabízíme podporu. Ohromíme vás naší maximální ochotou. Najdete nás jako sportovní, zábavní a zájmové spolky. Zamilujete si sportovní činnost našeho spolku. Jsme hráči kuželek.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku