Nepřehlédněte
Firmy > Instituce a úřady > Svazy, spolky a sdružení

Svazy, spolky a sdružení

Hledáte-li profesionála v oboru Svazy, spolky a sdružení, prostřednictvím naší databáze vám zajistíme vysokou úroveň vašeho výběru osvědčeného a spolehlivého odborníka.

 

Tipy: Sdružení rodičů, Tábor, Skaut, Fotbalový oddíl, Turistika, Florbal, Neslyšící, Folklorní soubor, Divadelní soubor, Pěvecký soubor

 
Lokalita:   Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

Tělocvičná jednota Sokol Kopřivnice

Snahou naší instituce je sdružení lidí bez omezení věku. Máme seriozní přístup. Ochota vyjít vstříc našim členům je pro nás podstatná. Rádi pořádáme také společná setkání našich členů. Naše organizace se zaměřila na poskytování kvalitního poradenství. Naším zájmem je sportovní činnost..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Open art Nová Paka

Specializujeme se na sdružení lidí podobných zájmů. Rádi pořádáme také společná setkání našich členů. Jedinou podmínkou pro každého zájemce o náš klub je, aby to byl ochotný člověk. Členy našeho sportovního, zábavního a zájmového spolku aktivně podporujeme s účastí v různých soutěžích. Na našich táborech děti získají nové přátele. Vedeme oddíl kuželek..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Domeček HK

Jsme sdružení lidí, jehož členové společnými silami dosahují stanovených výsledků. Organizujeme příjemné a přínosné setkávání. Zaručujeme Vám kvalitní poradenství v oblasti svazů a spolků. Celá naše organizace má velice ochotný přístup. Jednáme s každým serózně.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Česká energetická společnost, o.s.

Naše instituce se zaměřuje na sdružení lidí. Poskytujeme i pomoc prostřednictvím poradenství. Ke každému přání nebo požadavku našeho člena přistupujeme vždy maximálně seriózně. Naše organizace se ochotně a s nadšením účastní realizace nejrůznějších projektů zaměřených na oblast našeho zájmu. Podporujeme setkávání a volnočasové aktivity našich členů zaměřené na oblast našeho působení.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Tělocvičná jednota Sokol Olešnice

Přicházíme s nabídkou účasti ve sdružení lidí s podobnými zájmy. Naše sdružení si potrpí na rychlost, kvalitu a ochotu. Pro naše členy pořádáme společná setkávání. Důležité pro nás je seriozní jednání. Naše organizace poskytuje v rámci své různorodé činnosti i poradenství. Snažíme se o maximální sportovní činnost..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Česká profesionální taneční federace

Sdružují se u nás lidé se stejným zájmem. Naše organizace je velice ochotná. Naši členové rádi tráví čas zajímavým programem, který jsme připravili. Využijte šance stát se také členem sdružení hráčů kuželek. Tanci se věnujeme již řadu let a má u nás zaběhnutou tradici.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Občanské sdružení Žen-Sen

Hlavní činností našeho spolku je sdružení lidí. Naši členové se za účelem výkonu celé řady aktivit plynoucích z oblasti našeho působení pravidelně setkávají, aby společnými silami zrealizovali své nápady a představy. Naším cílem je ochotně podporovat a obhajovat zájmy členů. V rámci naší činnosti nabízíme vzájemné poradenství – výměna zkušeností členů sdružení. Odpovídáme za serioznost. Přihlaste své děti do nějakého z našich sportovních, zábavních nebo zájmových spolků. Vedeme oddíl kuželek..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

České ekologické manažerské centrum

V oblasti sdružení lidí nabízíme podporu. Kontaktujte nás i ohledně poradenství. V naší instituci se setkáte s ochotnými lidmi. Od nás můžete čekat seriózní vystupování. Přinášíme příležitost k setkávání.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Tělocvičná jednota Sokol Bernartice

Jsme sdružení lidé, které podporuje v rámci společné zájmové činnosti svoje členy v realizaci svých nápadů a představ. Záležitosti řešíme ochotně. Náš spolek vám poskytne opravdu kvalitní poradenství. Díky naší organizaci se můžete setkávat s lidmi se stejnými zájmy. Zabýváme se sportovní činností.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Spolek divadelních ochotníků Derniéra

Sdružujeme lidi se stejnými zájmy. Na naši serioznost se u nás můžete spolehnout. Přistupujeme k vám ochotně. U nás můžete realizovat různá setkávání. Poskytované poradenství nabízíme v předem dohodnutém čase.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku