Nepřehlédněte
Firmy > Instituce a úřady > Svazy, spolky a sdružení

Svazy, spolky a sdružení

Hledáte-li profesionála v oboru Svazy, spolky a sdružení, prostřednictvím naší databáze vám zajistíme vysokou úroveň vašeho výběru osvědčeného a spolehlivého odborníka.

 

Tipy: Sdružení rodičů, Tábor, Skaut, Fotbalový oddíl, Turistika, Florbal, Neslyšící, Folklorní soubor, Divadelní soubor, Pěvecký soubor

 
Lokalita:   Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

Kynologický klub Luka nad Jihlavou

Pokoušíme se sdružovat lidi stejných zájmů. Naši členové získají možnost využívat pravidelných setkávání. Jedinou podmínkou pro každého zájemce o náš klub je, aby to byl ochotný člověk. Ze seriózního přístupu v rámci našeho spolku budete opravdu maximálně nadšení. Poskytneme vám spolehlivé a cenné rady.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Společnost pro chov welsch pony a cob

Sdružujeme lidi za účelem prosazování společných zájmů. Snažíme se neustále rozšiřovat možnosti našeho poradenství. Ochotně přijmeme do našeho sdružení nové členy. Naše organizace se v rámci svého působení zaměřuje na realizaci seriózních projektů. Sportovní, zábavní a zájmové spolky nabízí účast i Vám. Provozujeme hernu zaměřenou na kuželky..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Harley-Davidson Club Praha

Sdružení nabízí lidem jednu z možností, jak smysluplně trávit svůj volný čas. Naše instituce se pyšní seriózním přístupem ke svým členům. Navštivte naši instituci a setkáte se s ochotnými lidmi. Zajišťujeme také poradenskou činnost. I vy oceníte práci na našich sportovních, zábavních a zájmových spolcích. Zajišťujeme příjemné prostředí při kuželkové hře..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Český rybářský svaz, MO Králův Dvůr

V rámci našeho spolku se snažíme o sdružení lidí. Naše organizace je velice seriózní. Na naše poradenství se můžete kdykoliv obrátit. Členové našeho spolku mají příležitost k setkávání. Ochotu pomoci máme na prvním místě.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

MSKS - Základní organizace č. 10111, Klub Tance se psem

Naše sdružení spojuje lidi. Neváhejte se spolehnout na serióznost naší organizace. Těšíme se na společné setkávání. S maximální ochotou se u nás setkáte na každém kroku. Naši členové mohou využít našich poradenských služeb.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Profibus CZ

Staňte se i Vy členy sdružení lidí s podobnými zájmy. Vyzkoušejte si naši činnost na některém z našich setkávání. Na naši serioznost se můžete spolehnout. K dispozici je vám vždy naše maximální ochota. Nabízíme vám ty nejlepší služby v oblasti poradenství. Sportovní, zábavní a zájmové spolky nabízí účast i Vám. Hraní kuželek má v naší organizaci dlouhou tradici..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

MSKS - Základní organizace č. 10208, Kynologický klub Pedigree VFU Brno

Jsme sdružení lidí, jehož členové společnou činností realizují nejrůznější projekty. Každému našemu členovi poskytujeme maximálně seriózní přístup. Našim členům přinášíme možnost setkávání. V rámci naší činnosti poskytujeme také poradenství. V našem spolku si zakládáme na ochotě.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Basenji klub Bohemia

Rádi vás uvítáme ve sdružení lidí, kteří mají podobné zájmy jako vy. Naše organizace podporuje setkávání členů i dalších osob za účelem našich společných zájmů. Nabízíme vám seriozní jednání při našich činnostech. Spolehněte se na naše cenné rady. Setkáte se u nás s ochotným přístupem.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Šumavský motoklub

Naše organizace nabízí uskutečňování sdružení lidí. Naše organizace ochotně podporuje činnost a aktivity členů zaměřené na společný zájem. Do našich aktivit zahrnujeme také setkávání. Vyznačujeme se opravdu seriózním přístupem vůči našim členům a jejich požadavkům. Sjednejte si u nás také možnost odborného poradenství.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

MSKS - Základní organizace č. 10708, Kynologický klub Bystřice pod Hostýnem

Posláním našeho spolku je sdružení lidí. Garantujeme vám seriozní jednání během vašeho členství. Členové naší organizace díky aktivitě a činnosti které v rámci členství vykonávají objevují nové obzory, setkávají se s novými lidmi a uzavírají přátelství. Rádi vám poradíme s vašimi dotazy. Poskytujeme poradenství, služby a servis s plnou dávkou ochoty.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku