Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!
Firmy > Instituce a úřady > Svazy, spolky a sdružení

Svazy, spolky a sdružení

Hledáte-li profesionála v oboru Svazy, spolky a sdružení, prostřednictvím naší databáze vám zajistíme vysokou úroveň vašeho výběru osvědčeného a spolehlivého odborníka.

 

Tipy: Sdružení rodičů, Tábor, Skaut, Fotbalový oddíl, Turistika, Florbal, Neslyšící, Folklorní soubor, Divadelní soubor, Pěvecký soubor

 
Lokalita:   Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

Naděžda Blažková

Přicházíme s nabídkou účasti ve sdružení lidí s podobnými zájmy. Členové naší organizace poskytují poradenství na úrovni. Neváhejte kontaktovat naše seriózní sdružení. Přijďte na některá naše setkávání. Budete překvapeni naší maximální ochotou.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Českomoravský svaz chovatelů poštovních holubů, Oblastní sdružení Polabí

Činnost našeho spolku je zaměřena na sdružení lidí. Se seriózním přístupem členů našeho svazu budete spokojeni. Pořádáme akce a pravidelné setkávání nejen dětí. Jsme profesionálové s maximální ochotou. Naše sdružení nabízí i poradenství.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

SLH - spolek létajících horalů- Věděcko-technické centrum a spolek

Prioritou naší organizace je sdružení lidí. Naši členové se ochotně podílejí na všech pořádaných akcích. Prioita našeho spolku je časté setkávání. V naší organizaci můžete také využívat poradenských služeb. Serióznost je vždy prioritou našeho spolku. Jsme spolek, jehož členové jsou nadšení paraglidisté..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Místní organizace Českého rybářského svazu

Snahou našeho spolku je sdružení lidí různých zájmů. Navštivte zájmová setkávání naší organizace. Naše organizace disponuje velkou ochotou. Naše činnosti, kterým se věnujeme, jsou velice seriózní. Neváhejte a obraťte se na nás, poskytujeme poradenství za skvělé ceny.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

ZO 017 Liberec

Rádi Vás přivítáme v našem sdružení lidí, kteří mají podobné zájmy jako Vy. Iniciujeme společná setkávání. Vedení naší organizace podporuje serioznost a ochotu členů. U nás se dočkáte užitečných rad. Ochota za všech okolností je pouze jednou ze služeb, kterou svým členům náš spolek nabízí.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Raqwators o.s.

Nabízíme vám účast ve sdružení lidí podobných zájmů. Náš spolek vám zprostředkuje setkávání s lidmi podobných zájmů. Jsme vám k dispozici, potřebujete-li poradit. Ochotně a rádi vám pomůžeme v rámci našeho spolku. Staňte se součástí našich sportovních, zábavních a zájmových spolků. Přijďte se k nám pobavit a zahrát si kuželky..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Česká rada ochrany přírody, o.s.

Rádi Vás uvítáme ve sdružení lidí s podobnými zájmy. Naše organizace sdružuje členy, kterí své volnočasové aktivity ochotně podřizují společnému zájmu. Jsme organizace, která se specializuje na různá zájmová i sportovní setkávání. Jsme specialisté na poradenství v oblasti občanských sdružení. U nás očekávejte naprosto seriózní jednání.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

ZO 032 Kdyně

Nabízíme Vám možnost stát se součástí sdružení lidí stejných zálib. Můžete se na nás obrátit, pokud potřebujete poradenství. Jinak než seriozně s vámi komunikovat nebudeme. Ochotu pomoci Vám zaručíme. Zaměřujeme se na společná setkávání.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Max Racing, s.r.o. Věděcko-technické centrum a spolek

U nás pořádáme akce sdružující lidi. Nabízíme možnost příjemných setkávání. Naše organizace se snaží zajistit i kvalifikované poradenství. V oblasti našeho působení jsme dosáhli skvělých výsledků díky serioznosti a usilovné práci našich členů. U nás, v našem spolku, se dočkáte vždy pouze maximálně ochotného přístupu.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Limit

Cílem tohoto sdružení lidí je získávat finanční prostředky na podporu našich aktivit vlastní činností a z veřejných dotací. Zajišťujeme služby na špičkové úrovni včetně ochoty a vstřícného jednání. Nezapomněli jsme ani na poradenství. Setkávejte se s lidmi podobných zájmů v rámci našeho spolku. Sdružujeme členy, kteří sdílí stejné nadšení pro věc a seriozní přístup je pro ně samozřejmostí.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku