Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!
Firmy > Instituce a úřady > Svazy, spolky a sdružení

Svazy, spolky a sdružení

Hledáte-li profesionála v oboru Svazy, spolky a sdružení, prostřednictvím naší databáze vám zajistíme vysokou úroveň vašeho výběru osvědčeného a spolehlivého odborníka.

 

Tipy: Sdružení rodičů, Tábor, Skaut, Fotbalový oddíl, Turistika, Florbal, Neslyšící, Folklorní soubor, Divadelní soubor, Pěvecký soubor

 
Lokalita:   Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

Koloseum Dance Team Plzeň

Naše sdružení spojuje lidi. Pořádáme mnohá společná setkávání. Vedeme databázi místních sportovních, zábavních a zájmových spolků. Volný čas můžete u nás využít na hraní kuželek. Spolek byl vytvořen pro všechny, kteří milují tanec.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Mateřské centrum Beruška Nepomuk

Náš spolek funguje jako nástroj ke sdružení lidí. Pomáháme s řešením problémů a poskytujeme odborné poradenství. Věci řešíme ochotně. Jiné, než seriozní jednání neznáme. Společná setkávání jsou součástí běžných aktivit našeho spolku.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Občanské sdružení Alma

Jsme sdružení lidí, jehož členové se účastní různých soutěží i aktivit. Ochotu poradit od nás můžete čekat. Užijte si společně s ostatními členy naše pravidelná setkání. Naše organizace se kromě jiného věnuje i odbornému poradenství. Naší prioritou je maximálně seriózní a vstřícný přístup ke každému požadavku našeho člena.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Tělovýchovná jednota Sokol Hrabišín

Náš spolek se zaměřuje na sdružení lidí, kteří mají stejné zájmy. Ze seriózního přístupu v rámci našeho spolku budete opravdu maximálně nadšení. Nabízíme možnost setkávání lidí při společných aktivitách. Ochotně vám u nás vše vysvětlíme. Oslovte nás i za účelem poradenství.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Kultura pro Kladno, s.r.o.

Naše občanské sdružení spojuje lidi. Na naši serioznost se u nás můžete spolehnout. Zaručíme se za ochotu svých členů. Zavítejte do našich sportovních, zábavních a zájmových spolků. Pojďte si s námi zahrát kuželky, tato hra si vás získá.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Mateřské centrum Sluníčka

Jsme sdružení, které spojuje lidi se stejnými zájmy. Ochota vyjít vstříc našim členům je pro nás podstatná. Naše společnost se specializujeme na poradenství. Prvořadá je pro nás serioznost. Nabízíme veškeré služby v oblasti setkávání.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

CeDR - Centrum dětí a rodičů

Pro sdružení lidí nabízíme kompletní služby. Naše činnost je zaměřena zejména na poradenství. Náš spolek se vyznačuje velkou ochotou při jednání. Vedení naší organizace podporuje serioznost a ochotu členů. Náš spolek vám umožní setkávat se s lidmi podobných zájmů.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Tělovýchovná jednota Sokol Rovensko

Zaměřujeme se na sdružení lidí se společným zájmem. Nezapomněli jsme ani na poradenství. Naši členové jsou zapálení hráči šachů. Zajistíme Vám prostory na hraní tenisu. Hokej je hra, která nás baví.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Con brio

Jsme sdružení lidí, které se v rámci svých společných zájmů zabývá řadou nejrůznějších aktivit. Ke každému z našich členů přistupujeme vždy maximálně seriózně a ochotně. Naši členové se ochotně podílejí na všech pořádaných akcích. Jsme organizace, která pořádá setkávání pro lidi se stejnými zájmy. Poskytované poradenství nabízíme v předem dohodnutém čase.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Občanské sdružení Klub matek z Benátek

Zabýváme se sdružováním lidí stejných zájmů. Přijměte pozvání na naše společná setkávání. Naši členové mohou využít našich poradenských služeb. Jsme vždy ochotni pomoci. Členové naší organizace se pod naší záštitou věnují realizaci seriózních projektů. Členové našeho sportovního, zábavního a zájmového spolku se pod naší záštitou účastní celé řady soutěží. Náš oddíl kuželek vám zaručí velkou zábavu..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku