Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!
Firmy > Instituce a úřady > Svazy, spolky a sdružení

Svazy, spolky a sdružení

Hledáte-li profesionála v oboru Svazy, spolky a sdružení, prostřednictvím naší databáze vám zajistíme vysokou úroveň vašeho výběru osvědčeného a spolehlivého odborníka.

 

Tipy: Sdružení rodičů, Tábor, Skaut, Fotbalový oddíl, Turistika, Florbal, Neslyšící, Folklorní soubor, Divadelní soubor, Pěvecký soubor

 
Lokalita:   Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

Václava Nekulová - rybolov

Spolek sdružuje lidi bez ohledu na rasu, pohlaví a různé politické a náboženské názory. Dále se také zabýváme poradenstvím. Naše organizace Vám ukáže, jak být ochotný. Každému z našich členů poskytneme vždy maximálně seriózní a vstřícný přístup. Aktivními členy našeho svazu jsou místní, kteří se věnují rybaření.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

FOKUS MLADÁ BOLESLAV - sdružení pro péči o duševně nemocné

V našem občanské sdružení spojujeme lidi. V rámci našich aktivit a činností nabízíme i poradenství. Pro naše členy pořádáme pravidelná setkávání. Ochota vůči klientům je u nás na prvním místě, přesvědčte se o tom i vy. S úrovní serióznosti našeho sdružení budete spokojeni.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Česká asociace taijiquan, o.s.

Sdružujeme lidi, kteří se scházejí na pravidelných schůzkách. Ochotně a rádi vám pomůžeme v rámci našeho spolku. Objednejte si od nás služby spojené s poradenstvím nyní ještě výhodněji. Pořádáme různá setkání pro lidi stejných zájmů. Na naši serioznost se můžete spolehnout.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Ludmila Selucká

Specializujeme se na sdružení lidí podobných zájmů. Jsme místem pro různá setkávání. Naše společnost se věnuje také poradenské činnosti. Jsme sdružení, které ochotně pomůže všem svým příznivcům. Ke svým členům přistupujeme vždy seriózně. Jsme zde pro všechny, kteří milují rybaření..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Svaz postižených civilizačnimi chorobami v ČR - základní organizace diabetiků Strakonice

Jsme sdružení lidí, které má širokou členskou základnu a zabývá se nejrůznějšími aktivitami a činnostmi. Prvořadá je pro nás serioznost. Setkávejte se s lidmi, kteří mají stejné zájmy jako vy. Ochota podporovat naše členy je pro nás důležitá. Zaměřujeme se na poradenství a jiné formy pomoci.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Sportovní areál Širůch, a.s.

Vítá vás naše sdružení lidí. Členy naší organizace jsou pouze seriózní lidé. Ochota pomáhat je pro nás samozřejmostí. V rámci naší činnosti poskytujeme také poradenství. Organizujeme setkávání s lidmi stejných zájmů.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Emilie Králová

Do našeho sdružení se mohou přidat lidé, kteří mají stejné zájmy. Nabízíme možnost společného setkávání. U nás se dočkáte pouze seriozního jednání. Naše organizace nabízí i poradenství. Ochota pomáhat je pro nás samozřejmostí.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Svaz neslyšících a nedoslýchavých v ČR Spolek neslyšících Hodonín - Poradenské centrum

Rádi přivítáme nové členy do našich sdružení lidí s podobnými zájmy. Můžete také využít bezplatné poradenství, které je v kompetenci našeho sdružení. Naše sdružení klade velký důraz na serioznost. Naše organizace sdružuje členy, kterí své volnočasové aktivity ochotně podřizují společnému zájmu. Přijďte na naše setkání osob se stejnými zájmy. Jsme zaměření na práci s neslyšícími..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Autokemp HSTS Šternberk

Základním posláním je sdružovat lidi s různou intelektuální, mravní, sociální a tělesnou schopností. Přispíváme k setkávání osob různého ražení. Jednáme seriozně. Naše organizace sdružuje členy, kteří sdílí stejné nadšení pro věc a jsou ochotni trávit volný čas společnými aktivitami. Součástí naší činnosti je také poradenství.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Asociace TOM ČR, TOM 4338 K.T.O.

Jsme sdružením lidí podobných zájmů. Naši činnost tvoří také poradenství. Lidé podobných zájmů se u nás rádi setkávají. Jednáme seriozně. Přidejte se do naší organizace s ochotným přístupem. Organizujeme různé tábory..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku