Nepřehlédněte
Firmy > Instituce a úřady > Svazy, spolky a sdružení

Svazy, spolky a sdružení

Hledáte-li profesionála v oboru Svazy, spolky a sdružení, prostřednictvím naší databáze vám zajistíme vysokou úroveň vašeho výběru osvědčeného a spolehlivého odborníka.

 

Tipy: Sdružení rodičů, Tábor, Skaut, Fotbalový oddíl, Turistika, Florbal, Neslyšící, Folklorní soubor, Divadelní soubor, Pěvecký soubor

 
Lokalita:   Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

Klub sportovně rekreační činnosti Kroměříž

Jsme sdružení, kde se setkávájí lidé za různými účely. Představitelé našeho svazu jsou velice seriózní. Ochota podporovat naše členy je pro nás důležitá. Budeme rádi, pokud začnete chodit na naše setkávání. Zájmem naší společnosti je ušetřit vám čas kvalifikovaným poradenstvím.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Junák - svaz skautů a skautek ČR, středisko Květnice Tišnov

Naše společnost je občanským sdružením lidí. Zveme Vás ke společným setkáním. Budete překvapeni naší maximální ochotou. Každý člen ocení náš maximálně seriózní přístup ke každému jeho požadavku. V naší organizaci vám poskytneme také odborné poradenství. Zajišťujeme i tábory..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Tělovýchovná jednota Slavoj Kynšperk nad Ohří

Jsme sdružení lidé, které podporuje v rámci společné zájmové činnosti svoje členy v realizaci svých nápadů a představ. Našim členům nabízíme příležitost k setkávání. U nás očekávejte naprosto seriózní jednání. Naše organizace se také specializuje na oblast poradenství. Spojujeme nadšené hráče i obdivovatele tenisu.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Shambhala Česká republika

Veškerou podporu sdružení lidí naleznete u nás. Serioznost je naší devizou. Velmi nám záleží na ochotném a vstřícném přístupu. Specializujeme se na oblast poradenství. Využijte naši nabídku na sportovní, zábavní a zájmové spolky. Nechte se s námi pohltit kuželkami..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Pionýrská skupina Březina

Sdružují se u nás lidé se stejným zájmem. Naše organizace se zabývá i poradenstvím. Na naši serióznost se spolehněte. Na našich setkáváních se jistě zabavíte. Na našich táborech jsou děti pod dozorem zkušeného personálu. Jsme tu pro všechny, kteří milují turistiku..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

OUTDOOR CLUB HANACE

Našim základním posláním je podporovat sdružování lidí a pomáhat jim s rozvojem osobnosti. Naše instituce nabízí také poradenství. Přijďte si ověřit ochotu našeho personálu. Rádi pořádáme také společná setkání našich členů. Důležitý pro nás je seriozní přístup.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Mladá občanská platforma

Cílem tohoto sdružení lidí je získávat finanční prostředky na podporu našich aktivit vlastní činností a z veřejných dotací. Členové naší organizace díky aktivitě a činnosti které v rámci členství vykonávají objevují nové obzory, setkávají se s novými lidmi a uzavírají přátelství. Využijte kvalitní a spolehlivé rady od našeho spolku. Jsme rádi, že vám ochotně můžeme nabídnout naše služby. Zaručujeme Vám naprosto seriózní vystupování. Naše sportovní, zábavní a zájmové spolky Vám jsou k dispozici. Náš oddíl kuželek vám zaručí velkou zábavu..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Junák - svaz skautů a skautek ČR, středisko Zvon Opava

Jsme spolek zabývající se sdružením lidí. Poskytneme vám spolehlivé a cenné rady. Zaručujeme Vám velkou serióznost našeho spolku. Rádi vás přesvědčíme o naší maximální ochotě. Svým členům nabízíme společné setkávání. Na našich táborech zabavíme i Vaše děti..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

TJ Slezan Jindřichov

Provozujeme sdružení lidí, kteří mají něco společného. Přidejte se do naší organizace s ochotným přístupem. Členům spolku nabízíme poradenství. Do našich aktivit zahrnujeme také setkávání. Naše instituce se vyznačuje seriozním přístupem.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Mladí konzervativci

Jsme sdružení lidí, které kolektivní činností jednotlivých členů dosahuje stanovených cílů. Zaručíme se za ochotu svých členů. Jsme dobrovolná organizace, na kterou se můžete obrátit v oblasti poradenství. Naši členové mají možnost společného setkávání. Zařaďte se mezi členy některého ze sportovních, zábavních a zájmových spolků. Sdružujeme všechny hráče kuželek..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku