Nepřehlédněte
Firmy > Instituce a úřady > Svazy, spolky a sdružení

Svazy, spolky a sdružení

Hledáte-li profesionála v oboru Svazy, spolky a sdružení, prostřednictvím naší databáze vám zajistíme vysokou úroveň vašeho výběru osvědčeného a spolehlivého odborníka.

 

Tipy: Sdružení rodičů, Tábor, Skaut, Fotbalový oddíl, Turistika, Florbal, Neslyšící, Folklorní soubor, Divadelní soubor, Pěvecký soubor

 
Lokalita:   Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

Vivat musica Kraslice

Naše společnost je občanským sdružením lidí. V rámci oblasti našeho působení dosáhla naše organizace výborných výsledků díky serioznosti a kvalitní členské základně. Naše organizace se snaží zajistit i kvalifikované poradenství. Naše organizace svými aktivitami umožňuje setkávání lidí se stejným zájmem a nadšením pro věc. Poskytujeme poradenství, služby a servis s plnou dávkou ochoty.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Klínec rodinné a kulturní centrum

Podporujeme sdružení lidí. U nás se budete setkávat s lidmi stejných zájmů. Neváhejte se spolehnout na serióznost naší organizace. Naše organizace sdružuje členy, kterí své volnočasové aktivity ochotně podřizují společnému zájmu. Jsme pro Vás tou správnou volbou v oblasti poradenství ohledně sportovních a zájmových spolků.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Svaz tělesně postižených v České republice

Pro lidi se stejnými zájmy jsou otevřené dveře našeho sdružení. Členové naší organizace se často setkávají s novými lidmi a uzavírají nová přátelství díky činnosti a aktivitám pod naší záštitou. Náš spolek je ke svým klientům za všech okolností maximálně vstřícný. V oblasti našeho působení jsme dosáhli skvělých výsledků díky serioznosti a usilovné práci našich členů. Náš spolek vám poskytne opravdu kvalitní poradenství.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Tělocvičná jednota Sokol Skalice

Nabízíme vám účast ve sdružení lidí podobných zájmů. Naše organizace se v rámci naplnění svých cílů ochotně účastní různých projektů a zabývá se řadou aktivit plynoucích z oblasti naší zájmové činnosti. Společná setkávání jsou součástí běžných aktivit našeho spolku. Jinak než seriozně s vámi komunikovat nebudeme. V naší organizaci vám poskytneme také odborné poradenství. Sportovní činnost je hlavním zájmem našeho spolku..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Sdružení členů a přátel Smíšeného sboru Jitro

Jsme sdružení lidí se stejnými zájmy. Naše činnost je závislá na ochotě členů či jejich časových možnostech. Důležitý pro nás je seriozní přístup. Jsme místem pro různá setkávání. Poskytneme vám také poradenství.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Mateřské centrum Hlinečánek

Činnost našeho spolku je zaměřena na sdružení lidí. V rámci oblasti našeho působení dosáhla naše organizace výborných výsledků díky serioznosti a kvalitní členské základně. Dále se také zabýváme poradenstvím. Přinášíme vám výhodnou nabídku členství ve sportovních, zábavních a zájmových spolcích. Nabízíme hraní kuželek všem věkovým kategoriím.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

STUD Brno

Fungujeme jako sdružení lidí stejných zájmů. Naše rady vám v mnohém pomohou. Naše organizace Vám ukáže, jak být ochotný. Budeme s vám jednat na úrovni a seriozně. Členové naší organizace se pravidelně setkávají a společně tráví svůj volný čas aktivitami a činnostmi vycházejícími z oblasti našeho působení.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

TJ Sokol Bohumín - Záblatí

Neváhejte se přidat k našemu sdružení lidí. Staňte se také platným členem naší seriózní instituce. Ochotu jednání s našimi členy Vám zaručujeme. Pro své členy organizujeme také společná setkávání. Naši klienti oceňují naše služby včetně poradenství. Snažíme se o maximální sportovní činnost..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Hradecké komorní tucteto

Naše sdružení je otevřené všem lidem. Členové naší organizace se pravidelně setkávají a věnují se nejrůznějších aktivitám a činnostem vycházejícím z oblasti našeho působení. Naše organizace sdružuje členy, kteří sdílí stejný zájem i ochotu trávit společně volný čas. V rámci naší činnosti upřednostňujeme seriózní přístup. Staňte se členem některého ze sportovních, zábavních a zájmových spolků. Jsme skvělý kuželkářský tým, přidejte se i vy. Jsme tu pro všechny, kteří milují tanec..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

HASTRMÁNEK, o.s.

Jsme dobrovolným sdružením lidí. Naše organizace sdružuje členy, kteří sdílí stejné nadšení pro věc a jsou ochotni trávit volný čas společnými aktivitami. V rámci našeho spolku nabízíme mimo jiné také opravdu seriózní a vstřícný přístup, který oceníte. Nabízíme možnost setkávání lidí při společných aktivitách. Sportovní, zábavní a zájmové spolky jsou otevřeny i pro Vás. Náš spolek je určen pro všechny, kteří milují kuželky..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku