Nepřehlédněte
Firmy > Instituce a úřady > Svazy, spolky a sdružení

Svazy, spolky a sdružení

Hledáte-li profesionála v oboru Svazy, spolky a sdružení, prostřednictvím naší databáze vám zajistíme vysokou úroveň vašeho výběru osvědčeného a spolehlivého odborníka.

 

Tipy: Sdružení rodičů, Tábor, Skaut, Fotbalový oddíl, Turistika, Florbal, Neslyšící, Folklorní soubor, Divadelní soubor, Pěvecký soubor

 
Lokalita:   Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

Tělocvičná jednota Sokol Žihle

Jsme sdružení lidí, které podporuje činnost svých členů a prosazuje a chrání jejich zájmy a práva. Ochotně vám pomůžeme s vyplňováním přihlášky. Naše instituce se vyznačuje seriozním přístupem. Naše sdružení nabízí i poradenství. Pro své členy organizujeme také společná setkávání.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Sjednocená organizace nevidomých a slabozrakých České republiky

Přijměte nabídku účasti ve sdružení lidí s podobnými zájmy. Můžete také využít bezplatné poradenství, které je v kompetenci našeho sdružení. Vaše přání u nás ve spolku vždy ochotně vyřídíme. Naši členové se pravidelně setkávají a aktivity ve volném čase podřizují společnému zájmu. Vyberte si ze široké nabídky našich sportovních, zábavních a zájmových spolků. Zveme Vás i na náš tábor. Náš zájmový spolek sdružuje hráče kuželek ze širokého okolí..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Občanské sdružení Náš Domov Otročiněves

U nás se sdružují lidé podobných zájmů. Na naši serióznost se spolehněte. Našim radám můžete věřit. Využijte naše služby a garantujeme vám ochotu. Členové naší organizace se setkávají a společnou činností realizují nejrůznější projekty.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Radotínský sportovní klub

Naše organizace se specializuje na sdružení lidí. Je pro nás důležitá serioznost. Zajišťujeme služby na špičkové úrovni včetně ochoty a vstřícného jednání. Pokud chcete poznat nové lidi, využijte naše pravidelná setkávání. Vyberte si ze široké nabídky našich sportovních, zábavních a zájmových spolků. Pokud milujete nohejbal, přidejte se k nám. Zahrajete si u nás kuželky..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Tělocvičná jednota Sokol Plzeň - Koterov - Sokol

Zveme vás do našeho sdružení lidí stejných zájmů. U našeho spolku můžete očekávat vždy opravdu maximální serióznost a spolehlivost. Za kvalitní poradenské služby ručíme. Naše sdružení si potrpí na rychlost, kvalitu a ochotu. Jsme zařízeni na realizaci různých setkávání. V rámci našeho spolku se zaměřujeme na sportovní činnost..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Svaz paraplegiků

Staňte se členem našeho sdružení lidí stejných zájmů. Využijte služby kvalitního a spolehlivého poradenství, které vám náš spolek nabízí. Ochotný přístup je v našem spolku vždy na prvním místě. I vy si zamilujete naše sportovní, zábavní a zájmové spolky. Aktivně se věnujeme hraní kuželek. V našem sdružení se věnujeme tanci..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Svazek obcí Mikroregionu Mohelnicko

Pokoušíme se sdružovat lidi stejných zájmů. Jedinou podmínkou pro každého zájemce o náš klub je, aby to byl ochotný člověk. Serioznost je jednou z předností našeho sdružení. Pokud potřebujete spolehlivé poradenství, obraťte se na náš spolek. Našim členům přinášíme možnost setkávání.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Společnost Valtické vinné trhy

Pro sdružení lidí nabízíme kompletní služby. Spolehněte se na ochotu našeho spolku. Zaměřujeme se na poskytování služeb a poradenství. S našimi seriozními členy můžete dlouhé hodiny diskutovat o vašem společném koníčku. Přijďte na některá naše setkávání.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

TJ Sokol Jehnice

Naše sdružení má podporu všech svých členů i lidí, kteří sympatizují s jeho programem. Zaručujeme Vám kvalitní poradenství v oblasti svazů a spolků. Získejte naše seriózní služby. Zúčastněte se společných setkání. Naše organizace ochotně podporuje činnost členů zaměřenou na oblast našeho působení.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Borůvka - Borovany, pomoc dětem a dospělým osobám s postižením

Náplní naší organizace je organizování sdružení lidí. Nabízíme ochotu a profesionalitu. Vyzkoušejte si naši činnost na některém z našich setkávání. Také poskytujeme poradenství v oboru. Součástí naší nabídky jsou sportovní, zábavní a zájmové spolky. Skvělé tábory jsou připraveny speciálně pro vás. U nás se hrají kuželky..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku