Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!
Firmy > Instituce a úřady > Svazy, spolky a sdružení

Svazy, spolky a sdružení

Hledáte-li profesionála v oboru Svazy, spolky a sdružení, prostřednictvím naší databáze vám zajistíme vysokou úroveň vašeho výběru osvědčeného a spolehlivého odborníka.

 

Tipy: Sdružení rodičů, Tábor, Skaut, Fotbalový oddíl, Turistika, Florbal, Neslyšící, Folklorní soubor, Divadelní soubor, Pěvecký soubor

 
Lokalita:   Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

Dobrovolnické centrum Motýlek

Jsme sdružení lidí, jehož členové společnou činností realizují nejrůznější projekty. Mezi našimi seriozními členy potkáte nové přátele a známé. Naše sdružení si potrpí na rychlost, kvalitu a ochotu. Naše organizace patří mezi sportovní, zábavní a zájmové spolky. Provozujeme spolek hráčů kuželek.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Mikroregion Velkomeziříčsko - Bítešsko

Jsme sdružení lidí, jehož členové se účastní různých soutěží i aktivit. U nás jsme maximálně ochotní ke všem členům. Naše organizace nabízí odborné poradenství v různých oblastech. S činností našich sportovních, zábavních a zájmových spolků budete spokojeni. Nabízíme příjemné pobavení při kuželkách.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Společenství vlastníků jednotek Stará 2520/45a v Ústí nad Labem

Jsme sdružení lidí, které kolektivní činností jednotlivých členů dosahuje stanovených cílů. Zajišťujeme vzájemná setkávání. Členy naší organizace jsou pouze seriózní lidé. Věnujeme se také poradenské činnosti. Setkáte se u nás s ochotným jednáním. Náš svaz nabízí členství v různých sportovních, zábavních a zájmových spolcích. Na kuželkách máme skvělou partu lidí, můžete být její součástí..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Tělovýchovná jednota Sokol Chomoutov

Náš spolek se snaží sdružit lidi stejných zájmů. Náš spolek funguje proto, aby se mohli setkávat lidé podobných zájmů. Naše organizace ochotně podporuje činnost a aktivity členů zaměřené na společný zájem. Zaručujeme Vám naprosto seriózní vystupování. Nabízíme také poradenské služby. Náš spolek funguje pro všechny, kteří milují sportovní činnost..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Fórum zdravé výživy

Naše organizace se specializuje na sdružení lidí. Naše organizace ochotně podporuje činnost členů zaměřenou na oblast našeho působení. Na našich setkáváních se jistě zabavíte. Naše činnost patří mezi sportovní, zábavní a zájmové spolky. Jsme zájmový spolek zaměřený na kuželky. Zaměřujeme se také na vzdělávání našich členů..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Svazek obcí Větrník

Náplní naší organizace je organizování sdružení lidí. K dispozici je vám vždy naše maximální ochota. Garantujeme vám seriozní jednání během vašeho členství. Poskytujeme účast ve sportovních, zábavních a zájmových spolcích. V našem sdružení se zajímáme o architekturu. Věnujeme se hraní kuželek..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Sdružení nájemníků České republiky

Podporujeme sdružení lidí se společným zaměřením. V rámci naší činností poskytujeme i kvalifikované poradenství. Naši činnost stavíme na ochotě a aktivitě našich členů. Setkávejte se s lidmi podobných zájmů v rámci našeho spolku. Prospěšnost naší činnosti je vnímána ze strany veřejnosti velmi pozitivně, díky účasti na seriózních projektech a kvalitní členské základně.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Tělocvičná jednota Sokol Hvozdec

Pokud máte stejné zájmy, přidejte se do našeho sdružení lidí. Ke svým členům přistupujeme vždy seriózně. S námi získáte i možnost poradenství. Ochotně pomůžeme členům s jejich potřebami. Vyzkoušejte si naši činnost na některém z našich setkávání.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Česká podiatrická společnost

Našim základním posláním je podporovat sdružování lidí a pomáhat jim s rozvojem osobnosti. Náš spolek se vyznačuje velkou ochotou při jednání. Aktivity našeho sportovního, zábavního a zájmového spolku orientujeme také na doplňující vzdělání. Zahrajete si u nás kuželky. Jako náš člen oceníte služby v rámci vzdělávání.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

LAG Podralsko o.s.

Naše sdružení se zaměřuje na různé skupiny lidí. Přinášíme příležitost k setkávání. Představitelé našeho svazu jsou velice seriózní. Jedině my vám dobře poradíme. U nás jsme maximálně ochotní ke všem členům. Představujeme sportovní, zábavní a zájmové spolky, jejichž členy se budete chtít stát. Náš zájmový spolek sdružuje hráče kuželek ze širokého okolí..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku