Nepřehlédněte
Firmy > Instituce a úřady > Svazy, spolky a sdružení

Svazy, spolky a sdružení

Hledáte-li profesionála v oboru Svazy, spolky a sdružení, prostřednictvím naší databáze vám zajistíme vysokou úroveň vašeho výběru osvědčeného a spolehlivého odborníka.

 

Tipy: Sdružení rodičů, Tábor, Skaut, Fotbalový oddíl, Turistika, Florbal, Neslyšící, Folklorní soubor, Divadelní soubor, Pěvecký soubor

 
Lokalita:   Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

Orel jednota Červený Kostelec

Jsme sdružení lidí, které spojují stejné zájmy. V našem sportovním, zábavním a zájmovém spolku budete trávit čas konstruktivně. Snažíme se o aktivní program na našich táborech. Pokud milujete florbal, přidejte se k nám. Pokud nemáte rádi sport, kde se běhá, přihlaste se do našeho oddílu kuželek.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Actaea - společnost pro přírodu a krajinu

Zabýváme se sdružováním lidí se stejnými zájmy. Spolehněte se na ochotu našeho spolku. Nabízíme veškeré služby v oblasti setkávání. V rámci naší činnosti upřednostňujeme seriózní přístup. Rádi vám poradíme s vašimi dotazy.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Junák - svaz skautů a skautek ČR, okres Děčín

Lidé stejných zájmů se sdružují v rámci našeho spolku. V rámci našeho spolku nabízíme mimo jiné také opravdu seriózní a vstřícný přístup, který oceníte. Naše organizace sdružuje členy, kteří se pravidelně setkávají a své volnočasové aktivity podřizují společnému zájmu. Rádi vás přesvědčíme o naší maximální ochotě. Členy našeho sportovního, zábavního a zájmového spolku spojují společné zájmy a volnočasové aktivity. Naši členové jsou pouze vášniví skauti. U nás se hrají kuželky..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Orel jednota Moutnice

Rádi sdružujeme lidi se společnými zájmy. Náš spolek se vždy vyznačuje ochotným a vstřícným přístupem. Sportovní, zábavní a zájmové spolky nabízí účast i Vám. Zavítejte na náš tábor. Sdružujeme všechny, kteří milují florbal. Nechte se s námi pohltit kuželkami..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Svátek sousedů, o.s.

Nabízíme účast ve sdružení lidí podobných zájmů. Setkávání naší organizace Vám jsou k dispozici. Rádi Vám poskytneme i odborné poradenství. Naše organizace je velice seriózní. Spolehněte se na ochotu našeho spolku.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Junák - svaz skautů a skautek ČR, středisko 02 - Hořovice

Jsme sdružení lidí, které spojují podobné zájmy. Sdružujeme všechny možné sportovní, zábavní i zájmové spolky. Cílem skautu je rozvíjet osobnost Vašich dětí. Vedeme oddíl kuželek. V našem sdružení se věnujeme tanci.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Orel jednota Brno - Královo Pole

Rádi Vás přivítáme v našem sdružení lidí, kteří mají podobné zájmy jako Vy. Naprostá serióznost je u nás zajištěna. Organizujeme společná setkávání. V rámci činnosti našeho spolku podnikáme řadu zajímavých aktivit. Na našich táborech zabavíme i Vaše děti. Sdružujeme všechny, kteří milují florbal. Zajišťujeme veškeré služby při hraní kuželek..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Lažánečtí

Jsme organizace, která sdružuje osoby se stejnými zájmy. Jsme velice seriózní organizací. Můžete také využít bezplatné poradenství, které je v kompetenci našeho sdružení. Připravujeme zajímavý program na našich zájmových setkáváních. U nás se vám budeme vždy s ochotou věnovat.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Junák - svaz skautů a skautek ČR, 9. přístav Kolín

Rádi Vás přivítáme v našem sdružení lidí, kteří mají podobné zájmy jako Vy. Naše instituce se pyšní seriózním přístupem ke svým členům. Členové naší organizace jsou velice ochotní. Pokud potřebujete spolehlivé poradenství, obraťte se na náš spolek. Představujeme sportovní, zábavní a zájmové spolky, jejichž členy se budete chtít stát. Náš svaz se věnuje skautům i skautkám. Kuželky jsou hlavním bodem zájmu našeho spolku..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Orel jednota Česká Třebová

Rádi přivítáme všechny lidi v našem sdružení. Serióznost je u našeho spolku vždy na prvním místě. Záležitosti řešíme ochotně. Naše sportovní, zábavní a zájmové spolky sdružují členy se stejnými zájmy. Připravujeme také tábory. Naše sdružení funguje pro všechny, kteří milují florbal. U nás se můžete vydovádět při kuželkách..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku