Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!
Firmy > Instituce a úřady > Svazy, spolky a sdružení

Svazy, spolky a sdružení

Hledáte-li profesionála v oboru Svazy, spolky a sdružení, prostřednictvím naší databáze vám zajistíme vysokou úroveň vašeho výběru osvědčeného a spolehlivého odborníka.

 

Tipy: Sdružení rodičů, Tábor, Skaut, Fotbalový oddíl, Turistika, Florbal, Neslyšící, Folklorní soubor, Divadelní soubor, Pěvecký soubor

 
Lokalita:   Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

Tělocvičná jednota Sokol Rtyně v Podkrkonoší

Sdružení lidí napomáhá k vzájemnému rozvoji. Na naše poradenství v oblasti sdružování lidí se můžete spolehnout. Na serióznost našeho svazu se můžete spolehnout. Naše organizace se ochotně zapojuje do realizace projektů týkajících se oblasti našeho zájmového působení. Nabízíme veškeré služby v oblasti setkávání. Každý náš člen ocení naši sportovní činnost..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Kulturní služby města Moravská Třebová

Jsme sdružení lidí, které se v rámci svých společných zájmů zabývá řadou nejrůznějších aktivit. U nás jsme maximálně ochotní ke všem členům. Naše činnost je zaměřena zejména na poradenství. Organizují se u nás společná setkávání. Naše činnosti, kterým se věnujeme, jsou velice seriózní.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Elvis Jihlava

Zavítejte do našeho sdružení lidí stejných zájmů. Neváhejte se spolehnout na naše odpovídající poradenství. Setkáte se u nás s ochotným přístupem. V rámci našeho působení klademe důraz na serioznost. Zajistíme vám setkávání s lidmi podobných zájmů.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Tělocvičná jednota Sokol Šumvald

Jsme sdružení lidí, které se snaží o rozvoj občanské společnosti konkrétními programy a projekty. S ochotou vám pomůžeme při zapojení do našeho spolku. Neváhejte se spolehnout na serióznost naší organizace. Naše organizace nabízí odborné poradenství v různých oblastech. Sportovní činnost je hlavním zájmem našeho spolku.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Folklorní Unie Prahy a Středočeského kraje, o.s.

Zabýváme se sdružováním lidí podobných zájmů. Naše organizace sdružuje členy, kteří se pravidelně setkávají a společnými silami vytváří hodnoty v oblasti našeho působení. Důležité pro nás je seriozní jednání. Lidský přístup a ochota, to je pro vás jistota. Využijte služby kvalitního a spolehlivého poradenství, které vám náš spolek nabízí.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Waldorfská aktivita

Jsme sdružením lidí podobných zájmů. Naše činnost patří mezi sportovní, zábavní a zájmové spolky. Členové našeho profesního sdružení jsou hlavně architekti, protože se zajímáme o architekturu. Pořádáme hraní kuželek. Jako náš člen oceníte služby v rámci vzdělávání.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Tělocvičná jednota Sokol Velká

Přinášíme možnost účasti ve sdružení lidí podobných zájmů. Jsme sdružením pro všechny, kteří milují nohejbal. Každý náš člen ocení naši sportovní činnost. Náš spolek je určen pro všechny, kteří milují florbal. Sdružujeme všechny příznivce tenisu.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

24 o.s.

Rádi Vás uvítáme ve sdružení lidí s podobnými zájmy. Naše činnosti, kterým se věnujeme, jsou velice seriózní. Naše organizace poskytuje v rámci své různorodé činnosti i poradenství. Jsme velice ochotnou organizací. Naše organizace se zabývá zájmovými setkáváními.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Pro Junior

Sdružení nabízí lidem jednu z možností, jak smysluplně trávit svůj volný čas. Snaha o časté setkávání je naší prioritou. Součástí naší nabídky jsou sportovní, zábavní a zájmové spolky. Z našeho tábora se Vašim dětem nebude chtít domů. Zaměřujeme se hraní kuželek nejen na amatérské úrovni.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Tělocvičná jednota Sokol Bravantice

Jsme sdružení lidí, které spojují podobné zájmy. Seznámíme vás s naším spolkem a ochotně vše vysvětlíme. Nabízíme veškeré služby v oblasti setkávání. Zaručujeme vám serioznost ve všech směrech. Specializujeme se na sportovní činnost.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku