Nepřehlédněte
Firmy > Instituce a úřady > Svazy, spolky a sdružení

Svazy, spolky a sdružení

Hledáte-li profesionála v oboru Svazy, spolky a sdružení, prostřednictvím naší databáze vám zajistíme vysokou úroveň vašeho výběru osvědčeného a spolehlivého odborníka.

 

Tipy: Sdružení rodičů, Tábor, Skaut, Fotbalový oddíl, Turistika, Florbal, Neslyšící, Folklorní soubor, Divadelní soubor, Pěvecký soubor

 
Lokalita:   Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

Junák - svaz skautů a skautek ČR, středisko ŘETĚZ Česká Lípa

V našem občanské sdružení spojujeme lidi. I vy se budete chtít stát členy našich sportovních, zábavních a zájmových spolků. Naše sdružení pořádá i dětské tábory. Všichni, kteří milují skaut, najdou místo v našem spolku. Hraní kuželek má v naší organizaci dlouhou tradici.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Tělovýchovná jednota Sokol Straník

V oblasti sdružení lidí poskytujeme spolehlivé služby. Zaměřujeme se na seriozní přístup. Zakládáme si na kvalitě, ochotě a seriózním přístupu. Nabízíme vám možnost setkávat se s lidmi podobného zaměření. Najdete u nás i poradenství. S činností našich sportovních, zábavních a zájmových spolků budete spokojeni..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Posázaví, o.p.s.

U nás se sdružují lidé podobných zájmů. Zaručujeme Vám kvalitní poradenství v oblasti svazů a spolků. Pokud chcete poznat nové lidi, využijte naše pravidelná setkávání. Ochotně a rádi vám pomůžeme v rámci našeho spolku. Jednáme s každým serózně.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Junák - svaz skautů a skautek ČR, okres Jeseník

Staňte se platným členem našeho sdružení lidí stejných zájmů. Těšíme se na společné setkávání. Mezi našimi seriozními členy najdete spoustu lidí se stejným zájmem. Zaměřujeme se na poradenství a další formy služeb. Naše organizace náleží mezi sportovní, zábavní a zájmové spolky. Náš skaut připraví všechny děti na život. Náš spolek je určen pro všechny se zájmem o kuželky..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Orel jednota Ostrava-Třebovice

Jsme sdružení lidí, které se zabývá, v rámci své zájmové činnosti, vytvářením různých projektů a dalšími společnými aktivitami. Hledejte nás mezi sportovními, zábavními a zájmovými spolky. Navštivte naše zájmové tábory. Pokoušíme se o maximální sportovní činnost. Náš spolek jsme vytvořili pro všechny, kteří milují florbal. Zahrajete si u nás kuželky. Spolek byl vytvořen pro všechny, kteří milují hokej..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Region Poodří

Začali jsme se zabývat sdružováním lidí. Budeme s vám jednat na úrovni a seriozně. Ke svým členům a k jejich požadavkům přistupujeme vždy maximálně ochotně. Na naše poradenství v oblasti sdružování lidí se můžete spolehnout. Iniciujeme společná setkávání.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Junák - svaz skautů a skautek ČR, středisko Petra Bezruče Kostelec na Hané

Přidejte se do našeho sdružení lidí, zabývajících se stejným sportem. Kromě jiného nabízíme také poradenství. Většinu aktivit provádíme formou společných setkávání. Rádi vám nabídneme členství v různých sportovních, zábavních a zájmových spolcích. Na naše zájmové tábory jen tak nezapomenete. Náš spolek funguje jako podpora všech vášnivých skautů. Nabízíme provoz spolku se zaměřením na kuželky..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Orel jednota Bořitov-Orel

U nás se sdružují lidé podobných zájmů. Přispíváme k setkávání osob různého ražení. Zakládáme si na kvalitě, ochotě a seriózním přístupu. S námi získáte i možnost poradenství. Očekávejte od nás naprosto seriózní chování.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Sdružení pro obnovu rozhledny na Sedle

Jsme sdružení lidí, které spojují podobné zájmy. Budeme s vám jednat na úrovni a seriozně. V našem spolku můžete počítat s ochotou všech členů. Vyzkoušejte si naši činnost na některém z našich setkávání. Naše organizace se zaměřila na poskytování kvalitního poradenství.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Junák - svaz skautů a skautek ČR, středisko Bukůvka Postřelmov-Junák

Jsme sdružení lidí, které spojují podobné zájmy. Ochotný přístup je v našem spolku vždy na prvním místě. Setkávání se s lidmi podobných zájmů je jednou z priorit našeho spolku. Náš sportovní, zábavní a zájmový spolek má díky různorodým aktivitám širokou členskou základnu. Zabýváme se organizací táborů. Pokud milujete skauting, přidejte se k nám. Zahrajete si u nás kuželky..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku