Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!
Firmy > Instituce a úřady > Svazy, spolky a sdružení

Svazy, spolky a sdružení

Hledáte-li profesionála v oboru Svazy, spolky a sdružení, prostřednictvím naší databáze vám zajistíme vysokou úroveň vašeho výběru osvědčeného a spolehlivého odborníka.

 

Tipy: Sdružení rodičů, Tábor, Skaut, Fotbalový oddíl, Turistika, Florbal, Neslyšící, Folklorní soubor, Divadelní soubor, Pěvecký soubor

 
Lokalita:   Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

TJ Sokol Vranovice

Staňte se i Vy členy sdružení lidí s podobnými zájmy. Naše organizace sdružuje členy, kteří sdílí stejný zájem i ochotu trávit společně volný čas. Zaměřujeme se na nohejbal. Naší snahou je provozovat sportovní činnost. Každý, kdo miluje florbal, si oblíbí činnost našeho spolku. Náš zájmový spolek je zaměřený na šachy. Sdružujeme zdatné hráče i fanoušky tenisu..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Svaz léčebných lázní České republiky

Přijďte si vyzkoušet své zájmy s ostatními lidmi do našeho sdružení. Organizujeme setkávání s lidmi stejných zájmů. Ochotu vůči členům Vám garantujeme. Prvořadá je pro nás serioznost. Naše organizace poskytuje poradenství na úrovni.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Honební společenstvo Velká Ves

Jsme sdružení lidí které spojuje stejný zájem a má širokou členskou základnu. Staňte se členy naší organizace za seriózních podmínek. Náš spolek vám umožní setkávat se s lidmi podobných zájmů. Naše organizace sdružuje členy, kteří ochotně a rádi tráví svůj volný čas aktivitami a prospěšnou činností. Poradenství u nás poskytují pouze kvalifikovaní členové.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

TJ ZD Vlastiboř

Přijďte si vyzkoušet své zájmy s ostatními lidmi do našeho sdružení. Naše činnost je závislá na ochotě členů či jejich časových možnostech. Poradenství Vám také rádi poskytneme. U nás očekávejte naprosto seriózní jednání. Staňte se členy našich sportovních, zábavních a zájmových spolků.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Svaz občanských sdružení ČR

Naše společnost je občanským sdružením lidí. Poskytneme vám v rámci našeho spolku opravdu kvalitní poradenství, které zaručeně oceníte. Maximálně ochotně splní náš spolek každé vaše přání a vyjde vašim požadavkům vstříc. Od nás můžete čekat seriózní vystupování. Jsme místem pro různá setkávání.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

On Tap

Mnoho společného můžete sdílet i s ostatními lidmi v našem sdružení. U nás si zakládáme na tom, že jsme seriózní. Naše organizace sdružuje členy, kteří se pravidelně setkávají a společnými silami vytváří hodnoty v oblasti našeho působení. Neváhejte vyzkoušet některý z místních sportovních, zábavních či zájmových spolků. Náš spolek je určen pro všechny se zájmem o kuželky.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

ŠSK ZŠ Borotín

Zaměřujeme se na oblast sdružení lidí. Náš svaz vám nabízí seriozní jednání. Nabízíme veškeré služby v oblasti setkávání. Vážíme si ochoty našich členů věnovat svůj volný čas naší práci. Jsme vám k dispozici, potřebujete-li poradit. Naše sportovní, zábavní a zájmové spolky Vám jsou k dispozici..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Ecoconsulting, s.r.o.

Zaměřujeme se na sdružování lidí stejných zájmů. Náš svaz vám nabízí seriozní jednání. Poskytujeme zaručeně kvalitní poradenské služby. Program na našich zájmových setkáváních je k dispozici všem členům našeho sdružení. Ochotně vám u nás vše vysvětlíme.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Sdružení taxačních kanceláří

Zabýváme se sdružováním lidí stejných nebo podobných zájmů. Naše organizace ochotně pomáhá členům realizovat své nápady a představy. Přijďte se zapojit do našich setkávání. Neváhejte vyzkoušet některý z místních sportovních, zábavních či zájmových spolků. Zkuste si u nás zahrát kuželky.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Sportovní klub JANEV Tábor

Organizujeme sdružení lidí stejných zájmů. Jednou z našich aktivit je i poradenství. Ochotně vám u nás vše vysvětlíme. Naši členové jsou samí seriozní lidé. Naše organizace podporuje setkávání členů i dalších osob za účelem našich společných zájmů. Náš sportovní, zábavní a zájmový spoek se účastní nejrůznějších akcí i projektů..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku