Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!
Firmy > Instituce a úřady > Svazy, spolky a sdružení

Svazy, spolky a sdružení

Hledáte-li profesionála v oboru Svazy, spolky a sdružení, prostřednictvím naší databáze vám zajistíme vysokou úroveň vašeho výběru osvědčeného a spolehlivého odborníka.

 

Tipy: Sdružení rodičů, Tábor, Skaut, Fotbalový oddíl, Turistika, Florbal, Neslyšící, Folklorní soubor, Divadelní soubor, Pěvecký soubor

 
Lokalita:   Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

Tělocvičná jednota Sokol Ronov nad Doubravou

I vy se můžete přidat k našemu sdružení lidí stejných zájmů. Náš spolek je velice seriózní. Připravujeme zajímavý program na našich zájmových setkáváních. Nabízíme poradenskou činnost pro členy i nečleny našeho sdružení. I vy se můžete přidat k našemu spolku, který se specializuje na sportovní činnost.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Klub stomiků Zlín

Sdružení lidí smysluplně podporujeme. Zajišťujeme setkávání členů na různých akcích. Poskytujeme poradenství a provozujeme aktivity vedoucí ke zlepšení kulturního života. Ochotně spolupracujeme. Jiné, než seriozní jednání neznáme. Náš sportovní, zábavní a zájmový spolek má díky různorodým aktivitám širokou členskou základnu. V naší organizaci se zaměřujeme na hru kuželek..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Česká inspirace

Naše společnost je občanským sdružením lidí. S našimi seriozními členy můžete dlouhé hodiny diskutovat o vašem společném koníčku. U nás jsme maximálně ochotní ke všem členům. Setkávání naší organizace Vám jsou k dispozici. Našim radám můžete věřit.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Relative Team

Vítá vás naše sdružení lidí. Poradenství od nás můžete nyní využívat za výhodných podmínek. Náš přístup je seriozní. Zajišťujeme vzájemná setkávání. Poskytujeme účast ve sportovních, zábavních a zájmových spolcích. K dispozici máme vlastní kuželky..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

TJ Sokol Dolní Ředice

Sdružujeme lidi, kteří se scházejí na pravidelných schůzkách. Našim členům přinášíme možnost setkávání. Jsme dobrovolná organizace, na kterou se můžete obrátit v oblasti poradenství. Naše organizace se zabývá jen seriózní činností. Využijte naši nabídku na zajímavé tábory.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Rada pro aterosklerózu

Rádi přivítáme nové členy do našich sdružení lidí s podobnými zájmy. Naše organizace nabízí i poradenství. Využijte příležitosti ke společnému setkávání členů. V rámci oblasti našeho působení dosáhla naše organizace výborných výsledků díky serioznosti a kvalitní členské základně. Hledejte nás mezi sportovními, zábavními a zájmovými spolky. Na kuželkách máme skvělou partu lidí, můžete být její součástí..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Mikroregion Tanvaldska

Ve sdružení lidí nabízíme všestrannou pomoc. Připravíme poradenství na míru. Sdružujeme členy, kteří sdílí stejné nadšení pro věc a seriozní přístup je pro ně samozřejmostí. Naši členové získají možnost využívat pravidelných setkávání. Ochotu vůči našim členům Vám zaručujeme. Členové našeho sdružení jsou nejen architekti..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Českomoravský svaz progamingu

Pro naši organizaci je hlavním bodem zájmu sdružení lidí. Naše organizace se v rámci naplnění svých cílů ochotně účastní různých projektů a zabývá se řadou aktivit plynoucích z oblasti naší zájmové činnosti. Součástí naší činnosti je také poradenství. S našimi seriozními členy můžete dlouhé hodiny diskutovat o vašem společném koníčku. Sportovní, zábavní a zájmové spolky jsou otevřeny i pro Vás. Jsme skvělý kuželkářský tým, přidejte se i vy..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Tělocvičná jednota Sokol Vranová Lhota

Neváhejte se přidat k našemu sdružení lidí. Naše organizace se vedle nejrůznějších činností a realizace projektů zaměřila i na poskytování poradenství. V rámci oblasti našeho působení dosáhla naše organizace výborných výsledků díky serioznosti a kvalitní členské základně. Snaha o časté setkávání je naší prioritou. Naši členové si vždy velmi cení ochoty našeho spolku. Provozujeme sportovní činnost..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Sdružení pro rehabilitaci osob po cévních mozkových příhodách CMP

Naše organizace se zaměřuje na sdružení lidí. Naše sdružení vám rádo poradí s každým problémem, který se týká naší činnosti. Jsme seriozní organizací. Jsme profesionálové s maximální ochotou. Naše organizace sdružuje členy, kteří se pravidelně setkávají a sdílejí stejné zájmy a nadšení pro věc. Staňte se členem některého ze sportovních, zábavních a zájmových spolků. Naučíme vás o kuželkách vše potřebné..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku