Nepřehlédněte
Firmy > Instituce a úřady > Svazy, spolky a sdružení

Svazy, spolky a sdružení

Hledáte-li profesionála v oboru Svazy, spolky a sdružení, prostřednictvím naší databáze vám zajistíme vysokou úroveň vašeho výběru osvědčeného a spolehlivého odborníka.

 

Tipy: Sdružení rodičů, Tábor, Skaut, Fotbalový oddíl, Turistika, Florbal, Neslyšící, Folklorní soubor, Divadelní soubor, Pěvecký soubor

 
Lokalita:   Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

Junák - svaz skautů a skautek ČR, středisko Proseč

Fungujeme jako místo ke sdružení lidí. Lidé stejných zájmů a koníčků ocení naši snahu navzájem se poznávat a setkávat. Patříme mezi sportovní, zábavní a zájmové spolky. Na našich táborech zabavíme i Vaše děti. Náš spolek funguje jako podpora všech vášnivých skautů. K dispozici máme vlastní kuželky..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Orel jednota Štramberk

Posláním našeho spolku je sdružení lidí. Ve spolupráci s našimi členy jsme připravili celou řadu zajímavých aktivit. Na našich táborech jsou děti pod dozorem zkušeného personálu. Sportovní činnost je středem zájmu našeho spolku. Jsme zde pro všechny milovníky florbalu. Organizujeme setkání pro vášnivé hráče kuželek. Užijte si hokej s naším spolkem..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Přátelé Šolcova statku

Naše instituce provozuje činnost zabývající se sdružením lidí. Naše organizace se zaručí za serióznost svých členů. Snaha o časté setkávání je naší prioritou. Jsme vám k dispozici, potřebujete-li poradit. Naše organizace ochotně a s nadšením podporuje volnočasové aktivity členů zaměřené na společný zájem.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Junák - svaz skautů a skautek ČR, středisko Smrček Svitavy

Neváhejte se přidat k našemu sdružení lidí. Naše organizace se vedle nejrůznějších činností a realizace projektů zaměřila i na poskytování poradenství. Nabízíme možnost společného setkávání. Rádi Vás přivítáme mezi členy některého ze sportovních, zábavních a zájmových spolků. Na děti čeká na našich táborech přátelská atmosféra a mnoho nových zážitků. Naši práci zaměřujeme na všechny skauty. Naším koníčkem jsou kuželky..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Orel jednota České Budějovice

Cílem našeho spolku je sdružení lidi všech věkových kategorií. Náš spolek je velice seriózní. Náš spolek vám zprostředkuje setkávání s lidmi podobných zájmů. Spadáme svou činností mezi sportovní, zábavní a zájmové spolky. V naší organizaci se zaměřujeme na hru kuželek.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Sdružení pro Heřmanice o.s.

Naše instituce se zaměřuje na sdružení lidí. Pořádáme akce a pravidelné setkávání nejen dětí. Naše instituce nabízí také poradenství. Ke každému z našich členů přistupujeme vždy maximálně seriózně a ochotně. Ochotu pomoci Vám zaručíme.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Junák - svaz skautů a skautek ČR, středisko Javor Česká Třebová

Přicházíme s nabídkou účasti ve sdružení lidí s podobnými zájmy. Rádi vás přesvědčíme o naší maximální ochotě. Vyznačujeme se opravdu seriózním přístupem vůči našim členům a jejich požadavkům. Zaměřujeme se na sportovní, zábavní a zájmové spolky. Děti si na našem táboře užijí legraci, spoustu zábavy a získají mnoho nových poznatků. Kuželky jsou jednou z několika činností, které provozujeme..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Orel - župa Brynychova

Jsme sdružení lidí které spojuje stejný zájem a má širokou členskou základnu. Naše organizace se také specializuje na oblast poradenství. Naší prioritou je maximálně seriózní a vstřícný přístup ke každému požadavku našeho člena. Pravidelně se společně setkáváme. Stavíme na ochotě našich členů podporovat a rozvíjet základní myšlenky našeho sdružení.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Asociace regionálních značek

Jsme dlouholetým sdružením lidí podobných zájmů. Při naší práci se setkáváme s velkou ochotou lidí podílet se na naší činnosti. Zaměřujeme se na seriozní přístup. Jednotlivé spolky Vám rádi poradí s Vašimi otázkami. Setkávání naší organizace Vám jsou k dispozici.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Junák - svaz skautů a skautek ČR, středisko Krokodýl Tlučná

Sdružení lidí smysluplně podporujeme. Zařazujeme se mezi sportovní, zábavní a zájmové spolky. Přinášíme také možnost zajištění tábora. Naše hnutí naučí své skauty správnému přístupu ke svému okolí. Pořádáme hraní kuželek.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku