Nepřehlédněte
Firmy > Instituce a úřady > Svazy, spolky a sdružení

Svazy, spolky a sdružení

Hledáte-li profesionála v oboru Svazy, spolky a sdružení, prostřednictvím naší databáze vám zajistíme vysokou úroveň vašeho výběru osvědčeného a spolehlivého odborníka.

 

Tipy: Sdružení rodičů, Tábor, Skaut, Fotbalový oddíl, Turistika, Florbal, Neslyšící, Folklorní soubor, Divadelní soubor, Pěvecký soubor

 
Lokalita:   Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

Renault club Praha AČR

Zaměřujeme se na oblast sdružení lidí. V případě potřeby vám náš spolek ochotně poskytne kvalitní poradenství. Naše organizace Vám ukáže, jak být ochotný. Naše organizace se zabývá jen seriózní činností. Setkávejte se s lidmi stejných zájmů.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Tělocvičná jednota Sokol Spořilov - Roztyly

Nabízíme účast ve sdružení lidí podobných zájmů. Ochotně vám poradíme a zasvětíme do poskytovaných služeb. K dispozici máme i poradenství. Zajišťujeme setkávání členů na různých akcích. I vy můžete využít náš spolek na sportovní činnost.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Klub autorů literatury faktu

Zapojte se také do našeho sdružení lidí podobných zájmů. Jsme organizace, která se specializuje na různá zájmová i sportovní setkávání. Jsme seriózní organizace s kvalitním zázemím. Odborné poradenství a individuální přístup nedělá našim zaměstnancům žádný problém. Náš spolek se vyznačuje velkou ochotou při jednání.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Rodičovské centrum Radovánek o.s.

Náš spolek pořádá různá setkání za účelem sdružení lidí. Naše organizace svými aktivitami umožňuje setkávání lidí se stejným zájmem a nadšením pro věc. Seriózní podmínky členství najdete pouze v naší organizaci. Jednáme s ochotou. Obraťte se na nás vždy, když potřebujete spolehlivou radu.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Tyfloservis, o.p.s.

Snahou naší instituce je sdružení lidí bez omezení věku. Zaměřujeme se na poradenství a další formy služeb. Klubové vedení je seriozní. Pořádáme různá setkání pro lidi stejných zájmů. Ohromíme vás naší maximální ochotou.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Tělocvičná jednota Sokol Praha VII.

Pro naši organizaci je hlavním bodem zájmu sdružení lidí. Naše sdružení Vám dává i možnost využít našeho poradenství. Pro náš spolek je prvořadá ochota. Ke svým členům přistupujeme vždy seriózně. Naším zájmem je sportovní činnost.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Občanské sdružení Smíšený pěvecký sbor Slavoš Beroun

Sdružení lidí nabízí trávení volného času podle vašeho zájmu. Členové našeho sdružení jsou velice seriózní. Naše instituce nabízí také poradenství. Naše organizace ochotně pomáhá členům realizovat své nápady a představy. Většinu aktivit provádíme formou společných setkávání.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Mateřské centrum Smíšek

Jsme sdružení lidí, které v rámci společných zájmových aktivit, tráví konstruktivně svůj volný čas. Naše organizace sdružuje členy, kteří se pravidelně setkávají a sdílejí stejné zájmy a nadšení pro věc. Naše organizace sdružuje členy, kteří ochotně a rádi tráví svůj volný čas aktivitami a prospěšnou činností. Jednáme jedině seriozně. Vyzkoušejte si naše služby v oblasti poradenství.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Tělocvičná jednota Sokol Kolín

Rádi vás uvítáme ve sdružení lidí, kteří mají podobné zájmy jako vy. Pokud vás zajímá gymnastika, pojďte k nám. I vy oceníte sportovní činnost našeho spolku. Sdružujeme všechny nadšené hráče a fanoušky florbalu. Kuželky jsou hlavním bodem zájmu našeho spolku. Zabýváme se provozem spolku pro všechny milovníky tenisu..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Tělocvičná jednota Sokol Rakvice

Jsme sdružení lidí, které má širokou členskou základnu a zabývá se nejrůznějšími aktivitami a činnostmi. Garantujeme Vám naprostou serióznost. Specializujeme se i na poradenství. Jsme profesionálové s maximální ochotou. Pro naše členy pořádáme společná setkávání.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku