Nepřehlédněte
Firmy > Instituce a úřady > Svazy, spolky a sdružení

Svazy, spolky a sdružení

Hledáte-li profesionála v oboru Svazy, spolky a sdružení, prostřednictvím naší databáze vám zajistíme vysokou úroveň vašeho výběru osvědčeného a spolehlivého odborníka.

 

Tipy: Sdružení rodičů, Tábor, Skaut, Fotbalový oddíl, Turistika, Florbal, Neslyšící, Folklorní soubor, Divadelní soubor, Pěvecký soubor

 
Lokalita:   Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

World Harmony Run

Jsme sdružení lidí, které spojují podobné zájmy. Naši činnost stavíme na ochotě a aktivitě našich členů. Nabízíme vám seriozní jednání při našich činnostech. Poskytneme vám spolehlivé a cenné rady. Nabízíme společná setkávání.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Panství Bechyně CZ s.r.o.

Specializujeme se na sdružení lidí podobných zájmů. Náš spolek vám zprostředkuje setkávání s lidmi podobných zájmů. Jsme sdružení, které si zakládá na velké serióznosti. Chceme, abyste díky našemu poradenství získali dostatek informací. Ochotné jednání našich členů vás jistě potěší. Jsme klub aktivních turistů..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Tělocvičná jednota Sokol Milostín

Užijte si volný čas ve sdružení lidí s podobnými zájmy. U nás se můžete spolehnout, že se setkáte jen s maximální ochotou. Společná setkávání jsou součástí běžných aktivit našeho spolku. Naše organizace se v rámci svého působení zaměřuje na realizaci seriózních projektů. Naše sdružení nabízí i poradenství. Sportovní činnost je cílem našeho spolku..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

MůjLanškroun

Zaměřujeme se na oblast sdružení lidí. Naše instituce se vyznačuje seriozním přístupem. Naše sdružení je Vám k dispozici i v oblasti poradenství. Užijte si společně s ostatními členy naše pravidelná setkání. Věci řešíme s ochotou.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Myslivecké sdružení Olešnice na Moravě

Spolek sdružuje lidi bez ohledu na rasu, pohlaví a různé politické a náboženské názory. Našim členům přinášíme možnost setkávání. Naše organizace Vám ukáže, jak být ochotný. Služby našeho spolku a našeho kvalitního poradenství zaručeně oceníte. Mezi našimi seriozními členy najdete spoustu lidí se stejným zájmem.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Tělocvičná Jednota Sokol Krhanice

Neváhejte se přidat k našemu sdružení lidí. Nabízíme společná setkávání. V rámci naší činností poskytujeme i kvalifikované poradenství. Kvalitní členská základna a seriózní přístup k věci nám pomohli získat pozitivní ohlasy ze strany veřejnosti. Ochota pomoci svým členům je nám vlastní. Snažíme se o maximální sportovní činnost..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Opočenská Beseda

Potkejte podobné lidi v našem sdružení. Nabízíme vám komplexní a seriózní služby. Poskytujeme poradenství, služby a servis s plnou dávkou ochoty. Umožníme vám pravidelná setkávání. Naši členové mohou využít našich poradenských služeb.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

MS Kojetín

Sdružení nabízí lidem jednu z možností, jak smysluplně trávit svůj volný čas. Program na našich zájmových setkáváních je k dispozici všem členům našeho sdružení. U nás se dočkáte pouze seriozního jednání. V našich službách je zahrnuto i zprostředkování poradenství. Naše sdružení si potrpí na rychlost, kvalitu a ochotu.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Tělocvičná jednota Sokol Svatá Kateřina

Zveme vás do našeho sdružení lidí stejných zájmů. Máme snahu rozvíjet vzájemné setkávání lidí. Každému našemu členovi poskytujeme maximálně seriózní přístup. Věnujeme se také poradenské činnosti. K dispozici je vám vždy naše maximální ochota. Poskytujeme sportovní činnost..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Společnost Julia Fučíka

Sdružují se u nás lidé se stejným zájmem. Setkávejte se s lidmi podobných zájmů v rámci našeho spolku. Spolehněte se na naše cenné rady. Poskytujeme poradenství, služby a servis s plnou dávkou ochoty. Každý člen ocení náš maximálně seriózní přístup ke každému jeho požadavku.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku