Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!
Firmy > Instituce a úřady > Svazy, spolky a sdružení

Svazy, spolky a sdružení

Hledáte-li profesionála v oboru Svazy, spolky a sdružení, prostřednictvím naší databáze vám zajistíme vysokou úroveň vašeho výběru osvědčeného a spolehlivého odborníka.

 

Tipy: Sdružení rodičů, Tábor, Skaut, Fotbalový oddíl, Turistika, Florbal, Neslyšící, Folklorní soubor, Divadelní soubor, Pěvecký soubor

 
Lokalita:   Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

Řecká obec Krnov-město

Mnoho společného můžete sdílet i s ostatními lidmi v našem sdružení. Členové našeho sdružení jsou velice ochotní. Na zajímavý program při našich setkáváních se můžete spolehnout. Poskytujeme poradenství a provozujeme aktivity vedoucí ke zlepšení kulturního života. I vy oceníte naši práci v rámci sportovních, zábavních a zájmových spolků. Nabízíme hraní kuželek všem věkovým kategoriím. Tanec nás baví a má u nás tradici..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Junák - svaz skautů a skautek ČR, středisko Kouřim

Využijte možnost stát se členem našeho sdružení pro lidi podobných zájmů. Náš spolek je ke svým stávajícím i budoucím členům opravdu maximálně ochotná a vstřícná. Setkávejte se s lidmi podobných zájmů v rámci našeho spolku. Poskytujeme odborné poradenství ve vlastních prostorách. Naše tábory pořádáme pro všechny, kteří se chtějí skvěle bavit.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

TJ Vodní stavby Plzeň

Sdružení nabízí lidem jednu z možností, jak smysluplně trávit svůj volný čas. Poskytneme vám kvalitní a užitečné poradenství. Pravidelně se společně setkáváme. Vedení naší organizace podporuje serioznost a ochotu členů. Zaručíme se za ochotu svých členů.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Boiové a Fergunna

Jsme sdružení lidí které spojuje stejný zájem a má širokou členskou základnu. Setkávání naší organizace Vám jsou k dispozici. Věci řešíme s ochotou. Poskytujeme poradenství a provozujeme aktivity vedoucí ke zlepšení kulturního života. Sportovní, zábavní a zájmové spolky jsou středem našeho zájmu. Náš spolek je určen pro všechny se zájmem o kuželky..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Junák - svaz skautů a skautek ČR, středisko Oheň života Písek - klubovna

Jsme dobrovolným sdružením lidí. Ochotu výpomoci členům Vám garantujeme. Našim členům umožňujeme společné setkávání. Poskytujeme poradenství i konzultace. Svěřte nám své děti i na letní tábor.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Sportovní klub Vyšehrad, o.s.

Náplní naší organizace je organizování sdružení lidí. Poskytujeme zázemí osobám pro vzájemná setkávání. Ochotu výpomoci členům Vám garantujeme. Nezapomněli jsme ani na poradenství. Každému z našich členů poskytneme vždy maximálně seriózní a vstřícný přístup.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Pirin

Hlavním cílem naší organizace je sdružení lidí. Každému z našich členů poskytneme vždy maximálně seriózní a vstřícný přístup. Neváhejte se zúčastnit našich setkávání. Ochotně přijmeme do našeho sdružení nové členy. Náš svaz Vám rád poradí v oblasti své specializace. Tanci se věnujeme už od nepaměti..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Junák - svaz skautů a skautek ČR, středisko Lípa Tatobity

Organizujeme sdružení lidí stejných zájmů. Pro své členy organizujeme také společná setkávání. Dále se také zabýváme poradenstvím. Jiné, než seriozní jednání neznáme. Na našich táborech dbáme na dodržování hygienických předpisů.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Sportovní klub Trnovany

Přinášíme možnost účasti ve sdružení lidí stejných zájmů. U nás se dočkáte pouze seriozního jednání. V rámci naší činnosti podporujeme spolupráci a setkávaní členů mezi jednotlivými organizacemi. V našich službách je zahrnuto i zprostředkování poradenství. Zajišťujeme služby na špičkové úrovni včetně ochoty a vstřícného jednání.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Moravský dětský folklorní soubor - Holúbek, o.s.

Rádi přivítáme nové členy do našich sdružení lidí s podobnými zájmy. Setkáte se u nás s ochotným jednáním. Nabízíme možnost setkávání lidí při společných aktivitách. Naše sdružení klade velký důraz na serioznost. Skvělé tábory jsou připraveny speciálně pro vás.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku