Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!
Firmy > Instituce a úřady > Svazy, spolky a sdružení

Svazy, spolky a sdružení

Hledáte-li profesionála v oboru Svazy, spolky a sdružení, prostřednictvím naší databáze vám zajistíme vysokou úroveň vašeho výběru osvědčeného a spolehlivého odborníka.

 

Tipy: Sdružení rodičů, Tábor, Skaut, Fotbalový oddíl, Turistika, Florbal, Neslyšící, Folklorní soubor, Divadelní soubor, Pěvecký soubor

 
Lokalita:   Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

Český rybářský svaz, Severočeský územní svaz

Jsme sdružení lidí, jehož členové aktivně tráví svůj volný čas. Setkáte se u nás s ochotným přístupem. Pořádáme různá setkání pro lidi stejných zájmů. Se službami poradenství našeho spolku budete vždy zaručeně maximálně spokojeni. Máme seriozní přístup.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Ohnivá Kola Nové Strašecí

Jsme sdružení lidí, jehož členové vytváří v rámci společné zájmové činnosti nejrůznější projekty. V naší instituci počítejte se zcela seriózním jednáním. Nabízíme příležitosti k setkávání. Za kvalitní poradenské služby ručíme. Pro naše sdružení je ochota samozřejmostí.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Genetická společnost Gregora Mendela

Staňte se platným členem našeho sdružení lidí stejných zájmů. Chcete-li se setkávat s přáteli, kolegy, obraťte se na nás. Sjednejte si také členství v našich sportovních, zábavních a zájmových spolcích. S námi vás budou kuželky bavit. Pokud jste vášnivý tanečník, přidejte se k nám.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

OIŽP - Občanská iniciativa pro ochranu životního prostředí, o.s.

Naše organizace nabízí uskutečňování sdružení lidí. Naše sdružení Vám přináší i možnost poradenství. Naše organizace ochotně podporuje činnost a aktivity členů zaměřené na společný zájem. Setkávání se s lidmi stejných zájmů vás v mnohém obohatí. Na serióznost našeho svazu se můžete spolehnout.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Klub chovatelů bearded collií

Snažíme se sdružovat lidi, kteří mají podobné zájmy. Při sdružování lidí se stejnými zájmy jsme ochotní v poskytování informací. Naše organizace poskytuje poradenství na úrovni. Každému našemu členovi poskytujeme maximálně seriózní přístup. Nabízíme účast ve sportovních, zábavních a zájmových spolcích. Nabízíme příjemné pobavení při kuželkách..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Česká společnost pro kybernetiku a informatiku

Do našeho sdružení se mohou přidat lidé, kteří mají stejné zájmy. V našem sdružení preferujeme serioznost Našim členům poskytujeme poradenství zdarma. Ochotně spolupracujeme. Využijte naši nabídku na sportovní, zábavní a zájmové spolky. Setkejte se se svými přáteli nebo kolegy v naší kuželkové herně.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Hnutí DUHA

Naše společnost je občanským sdružením lidí. Připravujeme různá zájmová setkávání. Naše organizace se v rámci svého působení zaměřuje na realizaci seriózních projektů. Poradenství Vám také rádi poskytneme. Naše organizace se ochotně zapojuje do realizace projektů týkajících se oblasti našeho zájmového působení.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Občanské sdružení HEABC Czech Republic - American Bulldog Club

Prioritou naší organizace je sdružení lidí. Mezi našimi seriozními členy se budete cítit dobře. Prioita našeho spolku je časté setkávání. Naše organizace nabízí i poradenství. Ochotně a rádi vám pomůžeme v rámci našeho spolku. Řadíme se mezi sportovní, zábavní a zájmové spolky. Hraní kuželek má v naší organizaci dlouhou tradici..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Ústav pro odborně technické zjišťování příčin leteckých nehod

Naše sdružení se zaměřuje na různé skupiny lidí. Naše organizace ve spolupráci s dalšími subjekty a vlastními členy ochotně vykonává celou řadu aktivit a činností zaměřených na oblast našeho působení. Poradíme a vysvětlíme vám veškeré nejasnosti. Na naše sportovní, zábavní a zájmové spolky se můžete spolehnout. Mezi činnosti, které podnikáme, patří také kuželky.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Základní organizace Českého svazu ochránců přírody 06/05 Sázava

Lidé stejných zájmů se sdružují v rámci našeho spolku. V rámci našeho spolku zajišťujeme také poradenství. U nás naleznete pouze seriozni jednání. Ochotu pomoci Vám zaručíme. Lidé stejných zájmů a koníčků ocení naši snahu navzájem se poznávat a setkávat.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku