Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!
Firmy > Instituce a úřady > Svazy, spolky a sdružení

Svazy, spolky a sdružení

Hledáte-li profesionála v oboru Svazy, spolky a sdružení, prostřednictvím naší databáze vám zajistíme vysokou úroveň vašeho výběru osvědčeného a spolehlivého odborníka.

 

Tipy: Sdružení rodičů, Tábor, Skaut, Fotbalový oddíl, Turistika, Florbal, Neslyšící, Folklorní soubor, Divadelní soubor, Pěvecký soubor

 
Lokalita:   Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

Sdružení zdravotně postižených v ČR

Náš spolek se věnuje sdružení lidí. Naše organizace poskytuje individuální poradenství svým zájemcům. Naši členové si vždy velmi cení ochoty našeho spolku. Máme snahu rozvíjet vzájemné setkávání lidí. Naše činnosti, kterým se věnujeme, jsou velice seriózní.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Tělovýchovná jednota Sokol Dobšice

Sdružujeme lidi, kteří mají podobné zájmy. Ochotou rozhodně nešetříme. Naše organizace a tým spolehlivých členů zajišťují odborné poradenství. Staňte se členy sportovních, zábavních a zájmových spolků. Nabízíme hraní kuželek všem věkovým kategoriím. Náš spolek jsme vytvořili pro všechny, kteří milují tenis..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Horácký soubor písní a tanců Vysočan

Rádi přivítáme nové členy do našich sdružení lidí s podobnými zájmy. Velmi nám záleží na ochotném a vstřícném přístupu. Zaměřujeme se na seriozní přístup. Díky naší organizaci se můžete setkávat s lidmi se stejnými zájmy. V našem ráji sportovních, zábavních a zájmových spolků si určitě nějaký vyberete. Jsme zavedené sdružení hráčů kuželek. I vy můžete vidět náš pěvecký soubor..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Ostrůvek

Náš spolek funguje jako nástroj ke sdružení lidí. Naše instituce vystupuje vždy seriózně. Ochota za všech okolností je pouze jednou ze služeb, kterou svým členům náš spolek nabízí. S radostí poskytujeme i poradenství. Přijďte na některá naše setkávání.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

ŠK Sokol Vyšehrad

Zaměřujeme se na sdružení lidí se společným zájmem. Ochotně organizujeme různá setkání členů. V naší organizaci můžete také využívat poradenských služeb. Těšíme se na společné setkávání. Budeme s vám jednat na úrovni a seriozně. Každý náš člen ocení naši sportovní činnost..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Tělocvičná jednota Sokol Karviná

Provozujeme sdružení, jehož programem je seznamovat a sdružovat lidi. Jsme odborníci i v poradenství. Ze seriózního přístupu v rámci našeho spolku budete opravdu maximálně nadšení. Ochotu vyjít vstříc našim členům Vám můžeme slíbit. Naše organizace podporuje setkávání členů i dalších osob za účelem našich společných zájmů. Členové našeho sportovního, zábavního a zájmového spolku se rádi účastní připraveného programu a dalších aktivit. Nabízíme hraní kuželek všem věkovým kategoriím..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Virtuosi di Mikulov

Naše sdružení spojuje lidi. Ochotu vůči našim členům Vám zaručujeme. Naše sdružení se vyznačuje seriózností. V našich službách je zahrnuto i zprostředkování poradenství. S našimi členy čas trávíme konstruktivní zábavou. V našem svazu se sdružují hráči kuželek..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Matka a dítě

Provozujeme sdružení, jehož programem je seznamovat a sdružovat lidi. V rámci našich aktivit a činností nabízíme i poradenství. Serióznost je vždy prioritou našeho spolku. Přijďte na některá naše setkávání. K dispozici je vám vždy naše maximální ochota.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Sdružení vodohospodářů České republiky

Sdružení lidí smysluplně podporujeme. Stále máme kolem sebe spoustu lidí, ochotných udělat něco pro ostatní ve svém volném čase. Kontaktujte nás i ohledně poradenství. Seriózní chování je pro nás zásadní. Máme snahu rozvíjet vzájemné setkávání lidí.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Tělocvičná jednota Sokol Hluboká nad Vltavou

Jsme sdružení lidí, které spojují stejné zájmy. V našem sdružení preferujeme serioznost Naše organizace sdružuje členy, kteří se pravidelně setkávají a společnými silami vytváří hodnoty v oblasti našeho působení. Našim členům aktivně pomáháme rozvíjet zájmové oblasti. Snažíme se o maximální sportovní činnost. Náš spolek je určen pro všechny se zájmem o kuželky.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku