Nepřehlédněte
Firmy > Instituce a úřady > Svazy, spolky a sdružení

Svazy, spolky a sdružení

Hledáte-li profesionála v oboru Svazy, spolky a sdružení, prostřednictvím naší databáze vám zajistíme vysokou úroveň vašeho výběru osvědčeného a spolehlivého odborníka.

 

Tipy: Sdružení rodičů, Tábor, Skaut, Fotbalový oddíl, Turistika, Florbal, Neslyšící, Folklorní soubor, Divadelní soubor, Pěvecký soubor

 
Lokalita:   Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

Orel jednota Prachatice

U nás pořádáme akce sdružující lidi. Ke svým členům přistupujeme vždy seriózně. Rádi Vás přivítáme mezi členy některého ze sportovních, zábavních a zájmových spolků. Snažíme se o aktivní program na našich táborech. Provozujeme spolek pro milovníky florbalu. Členové našeho svazu se aktivně věnují kuželkám..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

ZO ČSOP Adonis

Přidejte se ke sdružení lidí stejných zájmů. Věnujeme se také poradenské činnosti. Členové našeho spolku mají příležitost k setkávání. Ochotu vyjít vstříc našim členům Vám můžeme slíbit. Naše organizace důsledně dbá na serioznost a vystupování na úrovni.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Junák - svaz skautů a skautek ČR, středisko Javor Klatovy

Jsme sdružení lidí, jehož členové společnou činností realizují nejrůznější projekty. Neváhejte vyzkoušet některý z místních sportovních, zábavních či zájmových spolků. Naše sdružení pořádá i dětské tábory. Každý pravý skaut se chce přidat k našemu spolku. Pokud milujete kuželky, přidejte se k nám. V rámci našeho spolku poskytujeme kvalitní vzdělávání..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Orel jednota Kamenice u Jihlavy

Využijte možnosti stát se členem sdružení lidí podobných zájmů. Obraťte se na náš spolek, který vám se vším vždy rád pomůže. Ke každému z našich členů přistupujeme vždy maximálně seriózně a ochotně. S činností našich sportovních, zábavních a zájmových spolků budete spokojeni. Naše tábory si zamilujete. Zajišťujeme provoz spolku nadšenců do florbalu. Navštivte nás a zahrajte si s námi kuželky..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Hradecký venkov, o.p.s.

Sdružujeme lidi stejných zájmů. Nabízíme vám naši maximální ochotu. Zabýváme se poradenskými službami. Organizujeme společná setkávání. Vedení naší organizace podporuje serioznost a ochotu členů.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Junák - svaz skautů a skautek ČR, středisko Palcát Dnešice- Junáci a skauti

Pro lidi se stejnými zájmy jsou otevřené dveře našeho sdružení. Zařaďte se mezi členy některého ze sportovních, zábavních a zájmových spolků. Připravujeme pro vás skvělé tábory. Pokud milujete skauting, přidejte se k nám. Provozujeme hernu zaměřenou na kuželky.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Orel jednota Šonov

Zavítejte do našeho sdružení lidí stejných zájmů. Spoléháme se na serioznost. Zprostředkujeme Vám účast ve sportovních, zábavních a zájmových spolcích. V nabídce aktivit našeho spolku jsou i dětské tábory. Pokud milujete florbal, jste u nás vítáni. Zahrajete-li si rádi kuželky, můžete se k nám přidat..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Kulturní dědictví

Rádi Vás uvítáme ve sdružení lidí s podobnými zájmy. Náš spolek vám umožní setkávat se s lidmi podobných zájmů. Nabízíme vám různé poradenské služby. Neváhejte kontaktovat naše seriózní sdružení. Seznamte se s našimi ochotnými pracovníky. Přidejte se k nám, jsme tu pro všechny, kteří milují turistiku..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Junák - svaz skautů a skautek ČR, středisko Oheň Most

Naše sdružení má podporu všech svých členů i lidí, kteří sympatizují s jeho programem. V naší instituci počítejte se zcela seriózním jednáním. Máme snahu rozvíjet vzájemné setkávání lidí. Sportovní, zábavní a zájmové spolky jsou otevřeny i pro Vás. Srdečně Vás zveme na náš tábor. Nechte své děti chodit do našeho skauta. V našem svazu se sdružují hráči kuželek..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Orel jednota Kuřim

Užijte si volný čas ve sdružení lidí s podobnými zájmy. S našimi členy čas trávíme konstruktivní zábavou. Na našich táborech zabavíme i Vaše děti. Každý florbalový nadšenec ocení naši práci. S námi vás budou kuželky bavit.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku