Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!
Firmy > Instituce a úřady > Svazy, spolky a sdružení

Svazy, spolky a sdružení

Hledáte-li profesionála v oboru Svazy, spolky a sdružení, prostřednictvím naší databáze vám zajistíme vysokou úroveň vašeho výběru osvědčeného a spolehlivého odborníka.

 

Tipy: Sdružení rodičů, Tábor, Skaut, Fotbalový oddíl, Turistika, Florbal, Neslyšící, Folklorní soubor, Divadelní soubor, Pěvecký soubor

 
Lokalita:   Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

ZO 0205 Dřevohostice

Hlavní činností našeho spolku je sdružení lidí. Naši členové mají možnost společného setkávání. Se službami poradenství našeho spolku budete vždy zaručeně maximálně spokojeni. Velmi nám záleží na ochotném a vstřícném přístupu. V rámci našeho působení klademe velký důraz na seriózní přístup našich členů.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Tatra Historik klub česká republika

I vy se můžete přidat k našemu sdružení lidí stejných zájmů. Rádi vás přesvědčíme o naší maximální ochotě. Využijte služby našeho spolku a našeho spolehlivého poradenství. Jsme místem pro společná setkávání. Vyznačujeme se opravdu seriózním přístupem vůči našim členům a jejich požadavkům.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Hydrogeologická společnost, s.r.o.

Neváhejte se přidat k našemu sdružení lidí. Naše sdružení se vyznačuje seriózností. V případě potřeby zajišťujeme také poradenskou činnost. I přes klesající ochotu lidí zapojit se do veřejného života, se počet našich členů rozrůstá. Setkávání se s lidmi stejných zájmů vás v mnohém obohatí.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

ZO 0212 Nezamyslice

Jsme sdružení lidí, které se snaží o rozvoj občanské společnosti konkrétními programy a projekty. Garantujeme vám seriozní jednání během vašeho členství. Specializujeme se na poradenství v oblasti různých sdružení. Organizujeme společná setkávání. Spolehněte se na ochotu našeho spolku.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Aeroklub Jindřichův Hradec

Fungujeme jako sdružení lidí stejných zájmů. Mezi našimi seriozními členy se budete cítit dobře. Zajistíme vám setkávání s lidmi podobných zájmů. Připravili jsme pro Vás i možnost poradenství. Ochotně vám pomůžeme s vyplňováním přihlášky.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Mgr. Ondřej Perlík EnviPOn

Přinášíme možnost účasti ve sdružení lidí podobných zájmů. Poskytujeme zázemí osobám pro vzájemná setkávání. Zaměřujeme se na poskytování služeb a poradenství. Se seriózním chováním u nás můžete počítat. U nás, v našem spolku, se dočkáte vždy pouze maximálně ochotného přístupu.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

ZO 079 Cheznovice

Jsme sdružení lidí, které podporuje činnost svých členů a prosazuje a chrání jejich zájmy a práva. Věřte naší serioznosti. Rádi pořádáme také společná setkání našich členů. Vaše přání u nás ve spolku vždy ochotně vyřídíme. Je pro vás připraveno i poradenství.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Aeroklub Planá

Jsme sdružení lidí, jehož členové společnou činností realizují nejrůznější projekty. Zajišťujeme mnoho služeb a zakládáme si na ochotném přístupu k vám. Neváhejte se zúčastnit našich setkávání. Nezapomněli jsme ani na poradenství. S našimi seriozními členy můžete dlouhé hodiny diskutovat o vašem společném koníčku.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Český rybářský svaz, místní organizace Havířov

Náplní naší organizace je organizování sdružení lidí. Zaručujeme vám serioznost ve všech směrech. U nás můžete počítat s ochotným přístupem. Obraťte se na nás vždy, když potřebujete spolehlivou radu. Sportovní, zábavní a zájmové spolky Vám rády nabídnou možnost členství. Zajišťujeme příjemné prostředí při kuželkové hře..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

ZO 0245 Bánov

Naše instituce provozuje činnost zabývající se sdružením lidí. Využijte naše služby a garantujeme vám ochotu. Naprosto zásadní je pro nás seriózní jednání. Našim členům nabízíme příležitost k setkávání. Naše sdružení Vám dává i možnost využít našeho poradenství.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku