Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!
Firmy > Instituce a úřady > Svazy, spolky a sdružení

Svazy, spolky a sdružení

Hledáte-li profesionála v oboru Svazy, spolky a sdružení, prostřednictvím naší databáze vám zajistíme vysokou úroveň vašeho výběru osvědčeného a spolehlivého odborníka.

 

Tipy: Sdružení rodičů, Tábor, Skaut, Fotbalový oddíl, Turistika, Florbal, Neslyšící, Folklorní soubor, Divadelní soubor, Pěvecký soubor

 
Lokalita:   Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

Český rybářský svaz - místní organizace Vsetín

Začali jsme se zabývat sdružováním lidí. Ke každému přání nebo požadavku našeho člena přistupujeme vždy maximálně seriózně. Naši členové se za účelem výkonu celé řady aktivit plynoucích z oblasti našeho působení pravidelně setkávají, aby společnými silami zrealizovali své nápady a představy. Stavíme na ochotě našich členů podporovat a rozvíjet základní myšlenky našeho sdružení. Naši klienti oceňují naše služby včetně poradenství.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

ZO 0269 Kurovice

Jsme sdružení lidí, které v rámci svých společných zájmů vytváří různé projekty. U nás se vám budeme vždy s ochotou věnovat. Máme snahu rozvíjet vzájemné setkávání lidí. S každým jednáme seriozně. V rámci našich aktivit a činností nabízíme i poradenství.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Retro Prague

Jsme společností, která funguje jako sdružení lidí. Nabízíme možnost společného setkávání. Naši členové si vždy ochotně navzájem pomáhají. Serióznost je vždy prioritou našeho spolku. Ke službám, které v našem sdružení nabízíme, patří také poradenství.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Český rybářský svaz, místní organizace Jindřichův Hradec

Náš spolek vám nabízí různá sdružení lidí. V našem sdružení preferujeme serioznost Nabízíme možnost setkávání lidí při společných aktivitách. Pro členy našeho sportovního, zábavního a zájmového spolku jsme připravili celou řadu zajímavých aktivit. Zahrajete-li si rádi kuželky, můžete se k nám přidat. Členové se věnují rybaření.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

ZO 0296 Náměšť nad Oslavou

Fungujeme jako místo ke sdružení lidí. Na zajímavý program při našich setkáváních se můžete spolehnout. Pro naše sdružení je ochota samozřejmostí. Nabízíme vám seriozní jednání při našich činnostech. Na naše poradenství v oblasti sdružování lidí se můžete spolehnout.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

JIHOČESKÝ AUTOKLUB V AČR

V našem občanské sdružení spojujeme lidi. Pořádáme společná setkávání svých členů. Jsme ochotni vám poskytnou jakékoliv informace, které se týkají naší činnosti. Naše organizace se aktivně věnuje celé řadě činností včetně poradenství. Odpovídáme za serioznost.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Český rybářský svaz, místní organizace Ronov nad Doubravou

Jsme dlouholetým sdružením lidí podobných zájmů. Naše organizace sdružuje členy, kteří se pravidelně setkávají a sdílejí stejné zájmy a nadšení pro věc. Jsme seriozní organizací. Připravíme poradenství na míru. Navštivte nás, vždy vás ochotně přijmeme. Náš svaz nabízí členství v různých sportovních, zábavních a zájmových spolcích. Kuželky jsou jednou z několika činností, které provozujeme..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

ZO 0316 Podlesí

Sdružení lidí napomáhá k vzájemnému rozvoji. Se seriózním chováním u nás můžete počítat. Naše organizace a tým spolehlivých členů zajišťují odborné poradenství. Naše organizace díky svým aktivitám a oblasti zaměření, získala celou řadu členů, kteří ochotně tráví čas společnými aktivitami. Setkávání naší organizace Vám jsou k dispozici.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

JŠ Team

Hlavním cílem naší organizace je sdružení lidí. Naše sdružení se vyznačuje seriózností. Pro náš spolek je prvořadá ochota. V rámci našeho spolku zajišťujeme také poradenství. Pořádáme mnohá společná setkávání.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Český rybářský svaz, místní organizace Bechyně

Vyzkoušejte spojení s dalšími lidmi v našem sdružení. Přidejte se do našich sportovních, zábavních a zájmových spolků. Každý, kdo se cítí jako pravý skaut, se může přidat k našemu spolku. Jsme sdružením pro všechny, kteří milují turistiku. Kuželky jsou jednou z několika činností, které provozujeme.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku