Nepřehlédněte
Firmy > Instituce a úřady > Svazy, spolky a sdružení

Svazy, spolky a sdružení

Hledáte-li profesionála v oboru Svazy, spolky a sdružení, prostřednictvím naší databáze vám zajistíme vysokou úroveň vašeho výběru osvědčeného a spolehlivého odborníka.

 

Tipy: Sdružení rodičů, Tábor, Skaut, Fotbalový oddíl, Turistika, Florbal, Neslyšící, Folklorní soubor, Divadelní soubor, Pěvecký soubor

 
Lokalita:   Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

EkoCentrum Brno

Základním posláním je sdružovat lidi s různou intelektuální, mravní, sociální a tělesnou schopností. Poskytujeme i pomoc prostřednictvím poradenství. I vy se můžete setkávat s lidmi, kteří mají stejné zájmy. Z naší nabídky sportovních, zábavních a zájmových spolků si jistě vybere každý. Členové našeho sdružení jsou nejen architekti. Jsme skvělý kuželkářský tým, přidejte se i vy..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Atletika vozíčkářů

Náš spolek se snaží sdružit lidi stejných zájmů. Naše sdružení se vyznačuje seriózností. Dveře našich sportovních, zábavních a zájmových spolků jsou otevřené každému. Jsme zavedené sdružení hráčů kuželek. Tenis je oblíbenou hrou všech členů našeho spolku.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Občanské sdružení Lungta

Naše organizace se specializuje na sdružení lidí. Náš spolek vám zprostředkuje setkávání s lidmi podobných zájmů. U nás očekávejte naprosto seriózní jednání. S ochotou vám pomůžeme při zapojení do našeho spolku. Jsme pro Vás tou správnou volbou v oblasti poradenství ohledně sportovních a zájmových spolků.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Ekologické sdružení - Obrana životního prostředí

Pro lidi se stejnými zájmy jsou otevřené dveře našeho sdružení. Užijte si společně s ostatními členy naše pravidelná setkání. Ochota vůči klientům je u nás na prvním místě, přesvědčte se o tom i vy. Využijte služby kvalitního a spolehlivého poradenství, které vám náš spolek nabízí. Na naší serióznosti si zakládáme.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Tělovýchovná jednota Štěchovice

Naše sdružení lidí podporuje všestranný rozvoj svých členů. V oblasti našeho působení jsme dosáhli skvělých výsledků díky serioznosti a usilovné práci našich členů. Sportovní, zábavní a zájmové spolky jsou připraveny na Vaši účast. Pokud milujete turistiku, přidejte se k nám. Pojďte si s námi zahrát kuželky, tato hra si vás získá. Přijďte si k nám zahrát tenis..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Českomoravská komora pro pozemkové úpravy

Máme za úkol sdružování lidí se stejnými zájmy. Specializujeme se i na poradenství. Očekávejte od nás vždy seriózní jednání. Zajišťujeme vzájemná setkávání. Členy našeho sportovního, zábavního a zájmového spolku spojují společné zájmy a volnočasové aktivity. Kuželky jsou jednou z několika činností, které provozujeme..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Česká společnost pro právo životního prostředí

Fungujeme jako místo ke sdružení lidí. Navštivte nás, vždy vás ochotně přijmeme. Prioita našeho spolku je časté setkávání. Naše organizace se kromě jiného věnuje i odbornému poradenství. Ke každému z našich členů přistupujeme vždy maximálně seriózně a ochotně.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Okresní sdružení ČSTV

Jsme sdružením lidí podobných zájmů. Setkávání se s lidmi podobných zájmů je jednou z priorit našeho spolku. Rádi vám nabídneme členství v různých sportovních, zábavních a zájmových spolcích. Provozujeme hernu zaměřenou na kuželky. Sdružujeme všechny zájemce o tenis.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Klub přátel Kryštofa Haranta z Polžic a Bezdružic

V oblasti sdružení lidí nabízíme podporu. Ochotně a individuálně vyřešíme vaše požadavky. Máme pro vás v rámci našeho spolku připraveno kvalitní a spolehlivé poradenství. Specializujeme se na sportovní, zábavní a zájmové spolky. Členové našeho svazu se aktivně věnují kuželkám.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Hraniční meandry Odry, o.s.

Jsme sdružení lidí, jehož členové společnými silami dosahují stanovených výsledků. Na naši serióznost se spolehněte. Vaše účast na našem zájmovém setkávání se Vám jistě zalíbí. Zaměřujeme se na sportovní, zábavní a zájmové spolky. Zajišťujeme veškeré služby při hraní kuželek.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku