Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!
Firmy > Instituce a úřady > Svazy, spolky a sdružení

Svazy, spolky a sdružení

Hledáte-li profesionála v oboru Svazy, spolky a sdružení, prostřednictvím naší databáze vám zajistíme vysokou úroveň vašeho výběru osvědčeného a spolehlivého odborníka.

 

Tipy: Sdružení rodičů, Tábor, Skaut, Fotbalový oddíl, Turistika, Florbal, Neslyšící, Folklorní soubor, Divadelní soubor, Pěvecký soubor

 
Lokalita:   Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

Junák - svaz skautů a skautek ČR, středisko Střelka Kamenický Šenov

Pořádáme sdružení podobných lidí. Naši členové rádi tráví čas zajímavým programem, který jsme připravili. Na našem táboře můžete strávit příjemné chvíle. Pokud milujete skauting, přidejte se k nám. Pokud nemáte rádi sport, kde se běhá, přihlaste se do našeho oddílu kuželek.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Tělovýchovní jednota Kotouč Štramberk

Využijte možnosti stát se členem sdružení lidí podobných zájmů. Naše organizace sdružuje členy, kteří se setkávají ve svém volném čase za účelem aktivit a činností pod naší záštitou. Obraťte se na náš spolek, máme pro vás připraveno kvalitní a spolehlivé rady. Ujišťujeme Vás, že naše organizace je velice seriózní. Naše činnost je závislá na ochotě členů či jejich časových možnostech. Pokud jste milovníkem juda, přidejte se k našemu spolku..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Centrum rozvoje Česká Skalice

Jsme sdružení lidí, které během roku připravuje a pořádá akce pro své členy i ostatní veřejnost. Jsme rádi, že vám ochotně můžeme nabídnout naše služby. V rámci naší činností poskytujeme i kvalifikované poradenství. Cílem našeho sdružení jsou společná setkávání. Důvěřujte serioznosti, kterou nabízíme. Vzdělávání je v našem spolku kladeno velmi vysoko..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Junák - svaz skautů a skautek ČR, středisko Sněžník Hanušovice

Pro naši organizaci je hlavním bodem zájmu sdružení lidí. Pomůžeme vám ochotně s jakýmkoliv problémem. Těšíme se na společné setkávání. Našim členům poskytujeme poradenství zdarma. V našem ráji sportovních, zábavních a zájmových spolků si určitě nějaký vyberete. Cílem skautu je rozvíjet osobnost Vašich dětí. Pokud nemáte rádi sport, kde se běhá, přihlaste se do našeho oddílu kuželek..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Orel jednota Staré Město u Frýdku

Staňte se členem našeho sdružení lidí stejných zájmů. Využijte účasti ve sportovních, zábavních a zájmových spolcích k příjemnému trávení volného času. Součástí naší nabídky je i organizace táborů. Přidejte se ke sportovní činnosti našeho spolku. Florbal je hlavním bodem našeho spolku. Nabízíme provoz spolku se zaměřením na kuželky. Pokud jste vášnivým hráčem hokeje, přidejte se k nám..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Institut pro památky a kulturu, o.p.s.

Jsme nezávislé občanské sdružení lidí. Ochota pomoci svým členům je nám vlastní. Naše instituce se pyšní seriózním přístupem ke svým členům. Pověření lidé naší organizace Vám poskytnou odborné poradenství. Příjemná a pravidelná setkávání můžete uskutečnit u nás.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Junák - svaz skautů a skautek ČR, středisko Pelikáni Prostějov

Naše sdružení lidí vytváří materiální a personální podmínky pro podporu a rozvoj všech aktivit jeho členů. Ochotu jednání s našimi členy Vám zaručujeme. Naše organizace poskytuje také odborné poradenství. Staňte se členem některého ze sportovních, zábavních a zájmových spolků. Na našich táborech děti získají nové přátele. Každý skaut bude chtít být naším členem. Náš spolek je určen pro všechny se zájmem o kuželky..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Orel jednota Olešnice- Orel

Organizujeme sdružení lidí stejných zájmů. Zařazujeme se mezi sportovní, zábavní a zájmové spolky. Navštivte naše zájmové tábory. Přidejte se ke sportovní činnosti našeho spolku. Naše sdružení funguje pro všechny, kteří milují florbal. V našem sdružení se věnujeme hraní kuželek. Jsme sdružením pro všechny, kteří milují hokej..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Občanské sdružení Lodžie

Hlavním cílem naší organizace je sdružení lidí. Naše organizace má specialisty i v oblasti poradenství. Ochota pomoci našim členům je pro nás zásadní. Organizujeme společná setkávání. Naše sdružení se vyznačuje seriózností.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Junák - svaz skautů a skautek ČR, středisko Přelouč

Prioritou naší organizace je sdružení lidí. Členové našeho sportovního, zábavního a zájmového spolku se rádi účastní připraveného programu a dalších aktivit. Z našeho tábora se Vašim dětem nebude chtít domů. Z Vašeho dítěte uděláme pravého skauta. S námi poznáte, jaké mají kuželky kouzlo.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku