Nepřehlédněte
Firmy > Instituce a úřady > Svazy, spolky a sdružení

Svazy, spolky a sdružení

Hledáte-li profesionála v oboru Svazy, spolky a sdružení, prostřednictvím naší databáze vám zajistíme vysokou úroveň vašeho výběru osvědčeného a spolehlivého odborníka.

 

Tipy: Sdružení rodičů, Tábor, Skaut, Fotbalový oddíl, Turistika, Florbal, Neslyšící, Folklorní soubor, Divadelní soubor, Pěvecký soubor

 
Lokalita:   Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

Harmonie 1872 Kolín - občanské sdružení hudebníků, příznivců a přátel orchestru Františka Kmocha

Náš spolek se zaměřuje na sdružení lidí, kteří mají stejné zájmy. Ochotně vám poradíme a zasvětíme do poskytovaných služeb. Jsme sdružení, které si zakládá na velké serióznosti. Rádi vám nabídneme členství v různých sportovních, zábavních a zájmových spolcích. Členové našeho svazu se aktivně věnují kuželkám.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Ing. Jana Čechová - Benešovská umělecká agentura

Jsme sdružení lidí, které během roku připravuje a pořádá akce pro své členy i ostatní veřejnost. V rámci našeho působení klademe důraz na serioznost. Užívejte si účasti v některém z našich sportovních, zábavních a zájmových spolků. Pokud nemáte rádi sport, kde se běhá, přihlaste se do našeho oddílu kuželek. Pokud milujete tanec, přidejte se k nám.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Rezonance, o.s.

Jsme sdružení lidí, které spojují stejné cíle. Naše organizace se také specializuje na oblast poradenství. Opravdu seriózního přístupu se dočkáte jedině v našem spolku. Přijďte na některá naše setkávání. Naše organizace sdružuje členy, kteří sdílí stejný zájem i ochotu trávit společně volný čas.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Tělovýchovná jednota Sokol Velká Hleďsebe

Staňte se členem našeho sdružení lidí stejných zájmů. Cílem našeho sdružení jsou společná setkávání. Naše činnosti, kterým se věnujeme, jsou velice seriózní. Ochota pomáhat je pro nás samozřejmostí. Věnujeme se také poradenské činnosti.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Sdružení Artefaktum - CZ

Staňte se členy našeho sdružení, které spojuje lidi se stejnými zájmy. Náš svaz Vám rád poradí v oblasti své specializace. Naše sdružení si potrpí na rychlost, kvalitu a ochotu. Podporujeme setkávání a volnočasové aktivity našich členů zaměřené na oblast našeho působení. Jiné, než seriozní jednání neznáme.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Vítej, maminko

V oblasti sdružení lidí nabízíme odborné práce. Naše organizace pořádá setkávání na různá témata. Nabízíme vám komplexní a seriózní služby. Stavíme na ochotě našich členů podporovat a rozvíjet základní myšlenky našeho sdružení. Naše organizace nabízí i poradenství.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Liga ekologických alternativ

Sdružujeme lidi se stejnými zájmy. Seriózní chování je pro nás zásadní. Setkávání naší organizace Vám jsou k dispozici. Poradenství Vám také rádi poskytneme. Záležitosti řešíme ochotně.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Tělocvičná jednota Sokol Loučky - Sokol

Naše sdružení lidí vytváří materiální a personální podmínky pro podporu a rozvoj všech aktivit jeho členů. Poradíme a vysvětlíme vám veškeré nejasnosti. Naše organizace ochotně podporuje činnost členů zaměřenou na oblast našeho působení. Pořádáme různá setkání pro lidi stejných zájmů. Členové naší organizace se pod naší záštitou věnují realizaci seriózních projektů. Zamilujete si sportovní činnost našeho spolku..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Petr Chudoba

Jsme sdružení lidí, které se v rámci svých společných zájmů zabývá řadou nejrůznějších aktivit. Kontaktujte nás a využijte naše skvělé nabídky na poradenství. Pracujeme poctivě a ochotně. Serioznost je naše druhé jméno. Uvítáme Vás při společném setkávání.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

NOE

Naše sdružení se zaměřuje na různé skupiny lidí. Garantujeme Vám naprostou serióznost. Ochotně přijmeme do našeho sdružení nové členy. Je pro vás připraveno i poradenství. Naše organizace pořádá setkávání na různá témata.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku