Nepřehlédněte
Firmy > Instituce a úřady > Svazy, spolky a sdružení

Svazy, spolky a sdružení

Hledáte-li profesionála v oboru Svazy, spolky a sdružení, prostřednictvím naší databáze vám zajistíme vysokou úroveň vašeho výběru osvědčeného a spolehlivého odborníka.

 

Tipy: Sdružení rodičů, Tábor, Skaut, Fotbalový oddíl, Turistika, Florbal, Neslyšící, Folklorní soubor, Divadelní soubor, Pěvecký soubor

 
Lokalita:   Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

DOMASLAV

Zabýváme se sdružováním lidí podobných zájmů. Důvěřujte serioznosti, kterou nabízíme. V rámci našich aktivit a činností nabízíme i poradenství. Jsme místem pro společná setkávání. I vy oceníte práci na našich sportovních, zábavních a zájmových spolcích. Přinášíme také možnost zajištění tábora. Pojďte si s námi zahrát kuželky, nebudete litovat..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Moravský rybářský svaz, MO

Náplní naší organizace je organizování sdružení lidí. Naši členové zaručeně ocení náš vstřícný a maximálně seriózní přístup ke každému jejich požadavku. V našem sdružení se vždy setkáte s ochotou. Pořádáme mnohá společná setkávání. Také poskytujeme poradenství v oboru.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

SK Šacung Benešov o.s.

Staňte se i Vy členy sdružení lidí s podobnými zájmy. Poskytujeme členství v našich sportovních, zábavních a zájmových spolcích. Nohejbal má u nás mnohaletou tradici. V rámci našeho spolku se zaměřujeme na sportovní činnost. Do nabídky našeho sdružení patří také kuželky.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Kulturní zařízení města Postoloprty

Hlavní činností našeho spolku je sdružení lidí. Pro své členy organizujeme také společná setkávání. Nabízíme ochotu a profesionalitu. Náležíme mezi sportovní, zábavní a zájmové spolky. Jsme hráči kuželek.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Moravský rybářský svaz, MO

Lidé stejných zájmů se sdružují v rámci našeho spolku. Chcete-li se setkávat s přáteli, kolegy, obraťte se na nás. Nabízíme ochotu při jednání s vámi. Na naše poradenství se můžete kdykoliv obrátit. V našem sdružení si zakládáme na serioznosti.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Okresní organizace ČeSTV

Naše sdružení lidí vytváří materiální a personální podmínky pro podporu a rozvoj všech aktivit jeho členů. Naše sdružení vám rádo poradí s každým problémem, který se týká naší činnosti. Kvalitní členská základna a seriózní přístup k věci nám pomohli získat pozitivní ohlasy ze strany veřejnosti. Ochota a serióznost jsou nedílnou součástí našich služeb. Členové našeho spolku mají příležitost k setkávání.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Základní organizace Odborového svazu ECHO Vagnerplast s.r.o. Kladno

Jsme nezávislé občanské sdružení lidí. Nabízíme vám pomoc a poradenství týkající se našeho sdružení. Zapomeňte na samotu, na našem setkávání se seznámíte s novými lidmi. Serioznost je u nás prvořadá. V našem sportovním, zábavním a zájmovém spolku trávíme volný čas společnými projekty i zábavou. Nabízíme provoz spolku se zaměřením na kuželky..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Moravský rybářský svaz, místní organizace

Sdružení lidí smysluplně podporujeme. Našim členům nabízíme příležitost k setkávání. Ochotně a rádi vám pomůžeme v rámci našeho spolku. Jednáme s každým serózně. Naši zaměstnanci Vám jsou k dispozici s poradenstvím v různých oblastech.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Okresní fotbalový svaz Rakovník

Přijměte nabídku účasti ve sdružení lidí s podobnými zájmy. Ujišťujeme Vás, že naše organizace je velice seriózní. Náš svaz nabízí členství v různých sportovních, zábavních a zájmových spolcích. Pořádáme hraní kuželek. Zaměřujeme se na vzdělávání dětí.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Nová naděje Nymburk

Organizujeme sdružení lidí stejných zájmů. Ochota vůči klientům je u nás na prvním místě, přesvědčte se o tom i vy. Členové naší organizace se často setkávají s novými lidmi a uzavírají nová přátelství díky činnosti a aktivitám pod naší záštitou. Věřte naší serioznosti. Hledejte nás mezi sportovními, zábavními a zájmovými spolky. Hraní kuželek má v naší organizaci dlouhou tradici..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku