Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!
Firmy > Instituce a úřady > Svazy, spolky a sdružení

Svazy, spolky a sdružení

Hledáte-li profesionála v oboru Svazy, spolky a sdružení, prostřednictvím naší databáze vám zajistíme vysokou úroveň vašeho výběru osvědčeného a spolehlivého odborníka.

 

Tipy: Sdružení rodičů, Tábor, Skaut, Fotbalový oddíl, Turistika, Florbal, Neslyšící, Folklorní soubor, Divadelní soubor, Pěvecký soubor

 
Lokalita:   Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

Česká unie neslyšících

Zaměřujeme se na oblast sdružení lidí. V našich službách je zahrnuto i zprostředkování poradenství. Ze strany našeho spolku se dočkáte maximálně vstřícného a seriózního přístupu. Náš svaz vám s radostí nabízí členství v různých sportovních, zábavních a zájmových spolcích. Zahrajete-li si rádi kuželky, můžete se k nám přidat. Náš spolek je určen pro všechny neslyšící..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Cyklistická stezka Brno - Vídeň

Členem našeho sdružení se mohou stát všichni zajímaví lidé. Ochota za všech okolností je pouze jednou ze služeb, kterou svým členům náš spolek nabízí. Chceme, abyste díky našemu poradenství získali dostatek informací. Vaše účast na našem zájmovém setkávání se Vám jistě zalíbí. Naše instituce se vyznačuje seriozním přístupem.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Michal Dalecký, sporotvní spolek

Zájmem naší organizace je sdružení lidí. Iniciujeme společná setkávání. Máme seriozní přístup. Naším cílem je ochotně podporovat a obhajovat zájmy členů. Ke službám, které v našem sdružení nabízíme, patří také poradenství.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Tělocvičná jednota Sokol Plzeň V- Sokol

Potkejte podobné lidi v našem sdružení. Členové naší organizace se pravidelně setkávají a pracují na různých projektech. Setkáte se u nás s ochotným jednáním. Naše organizace se věnuje širokému spektru aktivit včetně poradenství. Náš spolek funguje pro všechny, kteří milují sportovní činnost.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Brailcom, o.p.s.

Přinášíme možnost účasti ve sdružení lidí podobných zájmů. Využijte kvalitní a spolehlivé rady od našeho spolku. Neváhejte se obrátit na naši organizaci, která je velice ochotná. V rámci činnosti našeho spolku podnikáme řadu zajímavých aktivit. Využijte šance stát se také členem sdružení hráčů kuželek.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Rozvoj venkova

Využijte možnost stát se členem našeho sdružení pro lidi podobných zájmů. Naše poradenské služby jsou na vysoké úrovni. Jsme tu pro vás a s ochotou se vám budeme věnovat. Každému našemu členovi poskytujeme maximálně seriózní přístup. Uvítáme Vás při společném setkávání.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Klub mažoretek Valtice

Naše sdružení lidí vytváří materiální a personální podmínky pro podporu a rozvoj všech aktivit jeho členů. Naše organizace sdružuje členy, které spojuje stejný zájem, ochota a nadšení pro věc. Využijte účasti ve sportovních, zábavních a zájmových spolcích k příjemnému trávení volného času. Zahrajete-li si rádi kuželky, můžete se k nám přidat. Náš spolek se specializuje na judo.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Tělocvičná jednota Sokol Brno - Husovice

Naše sdružení lidí vytváří materiální a personální podmínky pro podporu a rozvoj všech aktivit jeho členů. Program na našich zájmových setkáváních je k dispozici všem členům našeho sdružení. Zabýváme se poradenstvím v oblasti spolků a sdružení. Členové našeho sdružení se věnují házené. Sdružujeme všechny příznivce tenisu.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Občanské sdružení Crocodile

Provozujeme sdružení lidí, kde zažijete obrovskou zábavu. Rádi přivítáme na našich setkáváních nové tváře se stejnými zájmy. Poskytujeme poradenství všeho druhu. Naším cílem je ochotně podporovat a obhajovat zájmy členů. Jednáme jedině seriozně.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Rugby Club Brno Bystrc

Vítá vás naše sdružení lidí. Organizujeme společná příjemná setkání. Naše organizace důsledně dbá na serioznost a vystupování na úrovni. Poradíme a vysvětlíme vám veškeré nejasnosti. Pomůžeme vám ochotně s jakýmkoliv problémem.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku