Nepřehlédněte
Firmy > Instituce a úřady > Svazy, spolky a sdružení

Svazy, spolky a sdružení

Hledáte-li profesionála v oboru Svazy, spolky a sdružení, prostřednictvím naší databáze vám zajistíme vysokou úroveň vašeho výběru osvědčeného a spolehlivého odborníka.

 

Tipy: Sdružení rodičů, Tábor, Skaut, Fotbalový oddíl, Turistika, Florbal, Neslyšící, Folklorní soubor, Divadelní soubor, Pěvecký soubor

 
Lokalita:   Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

Autoveterán klub Libědice

Našim základním posláním je podporovat sdružování lidí a pomáhat jim s rozvojem osobnosti. Je pro vás připraveno i poradenství. Od nás můžete čekat seriózní vystupování. V našem sdružení se vždy setkáte s ochotou. Organizují se u nás společná setkávání.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Český rybářský svaz, místní organizace Lenora

Jsme sdružení lidí, jehož členové společnou činností naplňují své cíle. Členové naší organizace jsou velice ochotní. Jednáme s každým serózně. Bavte se v některém z našich sportovních, zábavních a zájmových spolků. Náš spolek je určen pro všechny, kteří milují skaut. Spolek byl vytvořen pro všechny, kteří milují turistiku. Kuželky s námi může hrát každý..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

ZO 0322 Okříšky

Naše sdružení lidí se zapojuje do všech projektů podporujících rozvoj občanské společnosti. Specializujeme se i na spolehlivé poradenské služby. Nabídneme vám ochotu při každém jednání. Náš spolek si velmi zakládá na serioznosti. Pořádáme společná setkávání svých členů.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

MemBrain, s.r.o.

Náš spolek organizuje sdružení lidí. Máme snahu rozvíjet vzájemné setkávání lidí. Náš spolek je ke svým klientům za všech okolností maximálně vstřícný. Naší zásadou je seriozní jednání. Zaměřujeme se na poradenství a další formy služeb.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Český rybářský svaz, místní organizace Mladá Vožice

Hlavním cílem naší organizace je sdružení lidí. Zapojte se do některého ze sportovních, zábavních a zájmových spolků. Náš spolek je určen pro všechny, kteří milují skaut. Spolek byl vytvořen pro všechny milovníky turistiky. Kuželky s námi může hrát každý.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Český svaz chovatelů Základní organizace Chodov 1

Cílem tohoto sdružení lidí je získávat finanční prostředky na podporu našich aktivit vlastní činností a z veřejných dotací. Naši členové se pravidelně setkávají a aktivity ve volném čase podřizují společnému zájmu. Ochota pomoci svým členům je nám vlastní. Od nás můžete čekat seriózní vystupování. I pro vás máme připraveny v rámci našeho spolku velmi užitečné rady.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Veteran Praga Car Club Brno v AČR

Jsme sdružení lidí které spojuje stejný zájem a má širokou členskou základnu. Využijte možnost setkávat se s lidmi podobných zájmů. Serióznost je vždy prioritou našeho spolku. Se službami našeho spolku a našeho poradenství bude váš život jednodušší. V našem spolku si zakládáme na ochotě.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Český rybářský svaz, místní organizace

Zapojte se také do našeho sdružení lidí podobných zájmů. Máme snahu rozvíjet vzájemné setkávání lidí. Náš spolek je velice seriózní. Organizujeme sportovní, zábavní a zájmové spolky. Jsme zde pro všechny milovníky skautu. Spolek byl vytvořen pro všechny, kteří milují turistiku. Setkejte se se svými přáteli nebo kolegy v naší kuželkové herně..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Klub vojenské historie Maxim

Zabýváme se sdružováním lidí se stejnými zájmy. Velmi nám záleží na ochotném a vstřícném přístupu. Využijte poradenství od nás za těch nejlepších podmínek. Hledáte-li seriózní spolek, zavítejte k nám. Pro členy našeho sportovního, zábavního a zájmového spolku jsme připravili celou řadu zajímavých aktivit. Zveme všechny na hraní kuželek..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Český zahrádkářský svaz, územní rada Praha-východ

Přinášíme možnost účasti ve sdružení lidí stejných zájmů. Využijte služby kvalitního a spolehlivého poradenství, které vám náš spolek nabízí. Společná setkávání jsou součástí běžných aktivit našeho spolku. S ochotou vás zapojíme do našich aktivit. Na naprostou serióznost se můžete spolehnout.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku