Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!
Firmy > Instituce a úřady > Svazy, spolky a sdružení

Svazy, spolky a sdružení

Hledáte-li profesionála v oboru Svazy, spolky a sdružení, prostřednictvím naší databáze vám zajistíme vysokou úroveň vašeho výběru osvědčeného a spolehlivého odborníka.

 

Tipy: Sdružení rodičů, Tábor, Skaut, Fotbalový oddíl, Turistika, Florbal, Neslyšící, Folklorní soubor, Divadelní soubor, Pěvecký soubor

 
Lokalita:   Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

Občanské sdružení FEST 2004

Jsme sdružení, které spojuje lidi se stejnými zájmy. Chceme, abyste díky našemu poradenství získali dostatek informací. Členy našeho sportovního, zábavního a zájmového spolku aktivně podporujeme s účastí v různých soutěžích. Přinášíme také možnost zajištění tábora. U nás si můžete zahrát společenskou hru - kuželky.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Občanské sdružení pro aktivní rodinu

Jsme sdružení, které spojuje lidi se stejnými zájmy. Zavítejte do našich sportovních, zábavních a zájmových spolků. Na našich táborech je vždy připraven pestrý program. Naší největší zálibou je turistika. Zahrajete-li si rádi kuželky, můžete se k nám přidat.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Svaz neslyšících a nedoslýchavých v ČR Základní organizace nedoslýchav

Naše sdružení lidí podporuje všestranný rozvoj svých členů. Hledáte-li seriózní spolek, zavítejte k nám. Naše organizace Vám ukáže, jak být ochotný. Členové našeho spolku mají příležitost k setkávání. Jsme vám k dispozici, potřebujete-li poradit.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Tělocvičná jednota Sokol Kuchařovice

Jsme sdružením lidí podobných zájmů. Přijměte pozvání na naše společná setkávání. Specializujeme se i na spolehlivé poradenské služby. Přijďte se k nám přesvědčit o naší ochotě. Prospěšnost naší činnosti je vnímána ze strany veřejnosti velmi pozitivně, díky účasti na seriózních projektech a kvalitní členské základně. I vy můžete využít náš spolek na sportovní činnost..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Pěvecký sbor Svatopluk Žďár nad Sázavou

Jsme sdružení lidí, jehož členové společnými silami dosahují stanovených výsledků. Opravdu seriózního přístupu se dočkáte jedině v našem spolku. Neváhejte se zúčastnit našich setkávání. V případě potřeby zajišťujeme také poradenskou činnost. Rádi vám nabídneme členství v různých sportovních, zábavních a zájmových spolcích. Jsme zde pro všechny fanoušky architektury. Do nabídky našeho sdružení patří také kuželky..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Mateřské centrum Sušice - Medvídek

Náplní naší organizace je organizování sdružení lidí. Poskytujeme poradenství a provozujeme aktivity vedoucí ke zlepšení kulturního života. Ke každému přání v rámci našeho spolku přistupujeme vždy seriózně a vstřícně. Členy našeho sportovního, zábavního a zájmového spolku aktivně podporujeme s účastí v různých soutěžích. Přijďte se k nám pobavit a zahrát si kuželky.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Český tenisový svaz vozíčkářů

Přijměte nabídku účasti ve sdružení lidí s podobnými zájmy. Díky naší organizaci se můžete setkávat s lidmi se stejnými zájmy. Kontaktujte nás i ohledně poradenství. Přijďte se k nám přesvědčit o naší ochotě. Kvalitní členská základna a seriózní přístup k věci nám pomohli získat pozitivní ohlasy ze strany veřejnosti.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

TJ Sokol Ondřejovice

Jsme organizace, která sdružuje osoby se stejnými zájmy. Na ochotu členů naší organizace se můžete spolehnout. Specializujeme se na poradenství v oblasti různých sdružení. Vyznačujeme se opravdu seriózním přístupem vůči našim členům a jejich požadavkům. Iniciujeme společná setkávání. Náš spolek je určen pro všechny, kteří milují nohejbal..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Orchestr Primavera při ZUŠ Na Střezině

Jsme sdružení lidí, které v rámci společných zájmových aktivit, tráví konstruktivně svůj volný čas. Náš spolek s vámi bude jednat seriozně. Jsme místem pro různá setkávání. Nabízíme také poradenské služby. Naši činnost stavíme na ochotě a aktivitě našich členů.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Třebíčské centrum

Organizujeme sdružení lidí stejných zájmů. Naše instituce nabízí také poradenství. Navštivte některý z našich sportovních, zábavních a zájmových spolků. Jsme zavedené sdružení hráčů kuželek. Zaměřujeme se také na vzdělávání našich členů. Užijte si tanec s naším spolkem..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku