Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!
Firmy > Instituce a úřady > Svazy, spolky a sdružení

Svazy, spolky a sdružení

Hledáte-li profesionála v oboru Svazy, spolky a sdružení, prostřednictvím naší databáze vám zajistíme vysokou úroveň vašeho výběru osvědčeného a spolehlivého odborníka.

 

Tipy: Sdružení rodičů, Tábor, Skaut, Fotbalový oddíl, Turistika, Florbal, Neslyšící, Folklorní soubor, Divadelní soubor, Pěvecký soubor

 
Lokalita:   Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

REMA CB s r.o. KRMIVA

U nás se sdružují lidé podobných zájmů. U nás, v našem spolku, se dočkáte vždy pouze maximálně ochotného přístupu. Náš spolek je velice seriózní. Oslovte nás i za účelem poradenství. Cílem našeho sdružení jsou společná setkávání.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Česká speleologická společnost ZO Albeřice

Pokoušíme se sdružovat lidi stejných zájmů. Navštivte zájmová setkávání naší organizace. S úrovní serióznosti našeho sdružení budete spokojeni. Nabízíme Vám i poradenství. Zabýváme se propagací sportovních, zábavních a zájmových spolků. S námi poznáte, jaké mají kuželky kouzlo..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

MSKS - Základní organizace č. 10303, Kynologický klub Unkovice

Jsme sdružení lidí, které se v rámci svých společných zájmů zabývá řadou nejrůznějších aktivit. I vy se díky nám můžete setkávat s lidmi podobných zájmů. Našim členům poskytujeme poradenství zdarma. Spolehněte se na naše seriózní chování. Ochotně vám poskytneme informace na vaše otázky.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Spolek soukromých chovatelů koní Jindřichohradecka

Jsme organizace, která sdružuje osoby se stejnými zájmy. Naši členové si vždy ochotně navzájem pomáhají. Nabízíme možnost setkávání. Za dobu naší existence jsme se účastnili přípravy a realizace řady seriozních projektů. Snažíme se neustále rozšiřovat možnosti našeho poradenství.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

VW Brouk klub Jeseník

Pořádáme sdružení podobných lidí. Uvítáme Vás při společném setkávání. S radostí poskytujeme i poradenství. S našimi seriozními členy můžete dlouhé hodiny diskutovat o vašem společném koníčku. Nabídneme vám ochotu při každém jednání. Staňte se členy nějakého našeho sportovního, zábavního či zájmového spolku. Přijďte se k nám pobavit a zahrát si kuželky..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Český rybářský svaz místní organizace Mohelnice

Zapojte se také do sdružení lidí s podobnými zájmy. Zaměřujeme se na poradenství a další formy služeb. Věci řešíme ochotně. Budeme s vám jednat na úrovni a seriozně. Členové naší organizace se pravidelně setkávají a společně tráví svůj volný čas aktivitami a činnostmi vycházejícími z oblasti našeho působení.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Českomoravský svaz chovatelů poštovních holubů, oblastní sdružení Karlovy Vary

Zabýváme se sdružováním lidí stejných nebo podobných zájmů. Naší zásadou je seriozní jednání. Ochotu jednání s našimi členy Vám zaručujeme. Naše organizace se aktivně věnuje celé řadě činností včetně poradenství. Zajišťujeme setkávání členů na různých akcích.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

České technologické centrum pro anorganické pigmenty, a.s.

Naše sdružení spojuje lidi. Náš spolek je ke svým stávajícím i budoucím členům opravdu maximálně ochotná a vstřícná. I vy se můžete setkávat s lidmi, kteří mají stejné zájmy. Zapojte se do některého ze sportovních, zábavních a zájmových spolků. Pokud nemáte rádi sport, kde se běhá, přihlaste se do našeho oddílu kuželek.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

RNDr. Vítězslav Jiřík, Ph.D.

Zabýváme se sdružováním lidí stejných nebo podobných zájmů. Ochotně přijímáme nové členy. Garantujeme Vám naprostou serióznost. I vy se můžete setkávat s lidmi, kteří mají stejné zájmy. U nás se dočkáte užitečných rad.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

ZO 013 Velká Bukovina

Jsme sdružení lidí, které během roku připravuje a pořádá akce pro své členy i ostatní veřejnost. Organizujeme setkávání s lidmi stejných zájmů. Naše organizace důsledně dbá na serioznost a vystupování na úrovni. Specializujeme se i na poradenství. Setkáte se u nás s ochotným jednáním.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku