Nepřehlédněte
Firmy > Instituce a úřady > Svazy, spolky a sdružení

Svazy, spolky a sdružení

Hledáte-li profesionála v oboru Svazy, spolky a sdružení, prostřednictvím naší databáze vám zajistíme vysokou úroveň vašeho výběru osvědčeného a spolehlivého odborníka.

 

Tipy: Sdružení rodičů, Tábor, Skaut, Fotbalový oddíl, Turistika, Florbal, Neslyšící, Folklorní soubor, Divadelní soubor, Pěvecký soubor

 
Lokalita:   Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

ZO 0216 Přerov 7.

Provozujeme sdružení, jehož programem je seznamovat a sdružovat lidi. Na ochotu členů naší organizace se můžete spolehnout. Ke každému z našich členů přistupujeme vždy maximálně seriózně a ochotně. Členové naší organizace poskytují poradenství na úrovni. Lidé podobných zájmů se u nás rádi setkávají.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Aeroklub Chotěboř

V oblasti sdružení lidí nabízíme podporu. Naše organizace sdružuje členy, které spojuje stejný zájem, ochota a nadšení pro věc. Členové naší organizace se pravidelně setkávají a pracují na různých projektech. Serioznost je jednou z předností našeho sdružení. Jednou z našich aktivit je i poradenství.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Ing. Jaroslav Bohuněk

Jsme sdružení lidí, jehož členové společnou činností realizují nejrůznější projekty. Zveme vás do našeho spolku, kde vám rádi se vším poradíme. Naše organizace vykonává různé aktivity a ochotně se účastní projektů a činností vycházejících z oblasti naší zájmové činnosti. Setkávání jsou naší prioritou. Ke každému přání nebo požadavku našeho člena přistupujeme vždy maximálně seriózně.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

ZO 0226 Štěpánkovice

Naše sdružení lidí se zapojuje do všech projektů podporujících rozvoj občanské společnosti. Členové naší organizace poskytují poradenství na úrovni. Naše instituce se vyznačuje seriozním přístupem. Navštivte naši instituci a setkáte se s ochotnými lidmi. U nás můžete realizovat různá setkávání.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

AUTO RALLYE CROSS, s.r.o.

Přinášíme možnost účasti ve sdružení lidí podobných zájmů. Naše organizace disponuje velkou ochotou. Rádi přivítáme na našich setkáváních nové tváře se stejnými zájmy. Serioznost je u nás prvořadá. Naše sdružení nabízí i poradenství.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Český rybářský svaz, místní organizace Paskov

Cílem tohoto sdružení lidí je získávat finanční prostředky na podporu našich aktivit vlastní činností a z veřejných dotací. Ke každému z našich členů přistupujeme vždy maximálně seriózně a ochotně. Ke službám, které v našem sdružení nabízíme, patří také poradenství. Jsme rádi, že vám ochotně můžeme nabídnout naše služby. Pokud chcete poznat nové lidi, využijte naše pravidelná setkávání.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

ZO 0250 Havřice

Jsme nezávislé občanské sdružení lidí. Seznamte se s našimi ochotnými pracovníky. Naše sdružení klade velký důraz na serioznost. Do našich aktivit zahrnujeme také setkávání. Obraťte se na naše odborné poradenství.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Tatra Veteran Car Club Praha

Přicházíme s nabídkou účasti ve sdružení lidí s podobnými zájmy. Na naši serióznost se spolehněte. Náš spolek se vyznačuje ochotou. Pověření lidé naší organizace Vám poskytnou odborné poradenství. Poskytujeme zázemí osobám pro vzájemná setkávání.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Český rybářský svaz, místní organizace č.1 Praha 3

Zaměřujeme se na sdružení lidí se společným zájmem. Naši činnost stavíme na ochotě a aktivitě našich členů. Věřte naší serioznosti. Naše organizace patří mezi sportovní, zábavní a zájmové spolky. V naší organizaci se zaměřujeme na hru kuželek.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

ZO 0112 Příbram

Jsme sdružení lidé, které podporuje v rámci společné zájmové činnosti svoje členy v realizaci svých nápadů a představ. Vaše účast na našem zájmovém setkávání se Vám jistě zalíbí. Ochotně přijmeme do našeho sdružení nové členy. Naši zaměstnanci Vám jsou k dispozici s poradenstvím v různých oblastech. Jsme velice seriózní organizací.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku