Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!
Firmy > Instituce a úřady > Svazy, spolky a sdružení

Svazy, spolky a sdružení

Hledáte-li profesionála v oboru Svazy, spolky a sdružení, prostřednictvím naší databáze vám zajistíme vysokou úroveň vašeho výběru osvědčeného a spolehlivého odborníka.

 

Tipy: Sdružení rodičů, Tábor, Skaut, Fotbalový oddíl, Turistika, Florbal, Neslyšící, Folklorní soubor, Divadelní soubor, Pěvecký soubor

 
Lokalita:   Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

TOM 19069 Skaláci

Sdružení lidí smysluplně podporujeme. Obraťte se bez obav na naše poradenství. Spoléháme se na serioznost. Jedinou podmínkou pro každého zájemce o náš klub je, aby to byl ochotný člověk. Přijďte se zapojit do našich setkávání.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Chodra, Chodci Radlic

Vítejte v našem sdružení lidí. Rádi vás uvítáme na našich setkáváních. S každým jednáme seriozně. Se službami našeho spolku a našeho poradenství bude váš život jednodušší. Jsme tu pro vás a s ochotou se vám budeme věnovat.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Sport - Club Pustá Polom

Náš spolek vám nabízí různá sdružení lidí. S maximální ochotou se u nás setkáte na každém kroku. I vy se můžete setkávat s lidmi, kteří mají stejné zájmy. V případě potřeby zajišťujeme také poradenskou činnost. Serioznost je u nás prvořadá.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Asociace TOM ČR, TOM 19115 MÁCI

Jsme sdružení, které spojuje lidi se stejnými zájmy. Členové naší organizace se pod naší záštitou věnují realizaci seriózních projektů. Pravidelně se společně setkáváme. Naše organizace ochotně a s nadšením podporuje volnočasové aktivity členů zaměřené na společný zájem. Rádi vám nabídneme také naše poradenství.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Klub přátel a chovatelů pudlů

Zaměřujeme se na sdružování lidí stejných zájmů. Naši členové si vždy velmi cení ochoty našeho spolku. Naše organizace v rámci své činnosti a aktivit nabízí i poradenství. Rádi Vás přivítáme mezi členy některého ze sportovních, zábavních a zájmových spolků. V našem sdružení se věnujeme hraní kuželek.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Klub lodních modelářů

Jsme sdružení lidí, které podporuje činnost svých členů a prosazuje a chrání jejich zájmy a práva. Naše sdružení vám rádo poradí s každým problémem, který se týká naší činnosti. Při naší práci se setkáváme s velkou ochotou lidí podílet se na naší činnosti. Členové naší organizace se setkávají a společnou činností realizují nejrůznější projekty. Ke každému požadavku našich členů přistupujeme seriózně.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Asociace TOM ČR, TOM 19189 JOEL

Fungujeme jako sdružení lidí stejných zájmů. Naší hlavní prioritou je maximální ochota vůči našim členům a jeho požadavkům. V naší organizaci vám poskytneme také odborné poradenství. Na naši serioznost se můžete spolehnout. Do našich aktivit zahrnujeme také setkávání.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Český svaz ochránců přírody, ZO ČSOP Třeboň

Staňte se členem našeho sdružení lidí stejných zájmů. U nás jsme maximálně ochotní ke všem členům. Pořádáme akce a pravidelné setkávání nejen dětí. Jiné, než seriozní jednání neznáme. Poskytované poradenství nabízíme v předem dohodnutém čase.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Yacht Club Skochovice

Staňte se i Vy členy sdružení lidí s podobnými zájmy. Členové našeho sdružení jsou velice seriózní. Přistupujeme k vám ochotně. Naše činnost je zaměřena zejména na poradenství. Naše organizace podporuje setkávání členů i dalších osob za účelem našich společných zájmů.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Asociace TOM ČR, TOM 21202 TULÁCI

Naše sdružení spojuje lidi. Nabízíme společná setkávání. Serioznost je naší devizou. Stavíme na ochotě našich členů podporovat a rozvíjet základní myšlenky našeho sdružení. Naše organizace se snaží zajistit i kvalifikované poradenství.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku