Nepřehlédněte
Firmy > Instituce a úřady > Svazy, spolky a sdružení

Svazy, spolky a sdružení

Hledáte-li profesionála v oboru Svazy, spolky a sdružení, prostřednictvím naší databáze vám zajistíme vysokou úroveň vašeho výběru osvědčeného a spolehlivého odborníka.

 

Tipy: Sdružení rodičů, Tábor, Skaut, Fotbalový oddíl, Turistika, Florbal, Neslyšící, Folklorní soubor, Divadelní soubor, Pěvecký soubor

 
Lokalita:   Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

Petr Vondruš

Pro naši organizaci je hlavním bodem zájmu sdružení lidí. Zaměřujeme se na poradenskou činnost. Na našich setkáváních se jistě zabavíte. S ochotou vám pomůžeme při zapojení do našeho spolku. Neváhejte kontaktovat naše seriózní sdružení. Jako pravý skaut musíte být součástí našeho spolku..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Tělovýchovná jednota Sokol Chotěvice

Jsme sdružení lidí, jehož členové aktivně tráví svůj volný čas. Ke každému požadavku našich členů přistupujeme seriózně. Organizujeme společná příjemná setkání. Poskytujeme poradenství v oblasti společenského života. Navštivte nás, vždy vás ochotně přijmeme.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Občanské sdružení Hodina H

Jsme sdružení lidí, které má širokou členskou základnu a zabývá se nejrůznějšími aktivitami a činnostmi. Naše zaměření spadá pod sportovní, zábavní a zájmové spolky. Jsme zájmový spolek zaměřený na kuželky. Jako náš člen oceníte služby v rámci vzdělávání. Tanec nás baví a má u nás tradici.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

o.s. Naděje pro všechny

Sdružení nabízí lidem různé aktivity pro volný čas. Zaměřujeme se na poskytování služeb a poradenství. Staňte se členy naší organizace za seriózních podmínek. Naše organizace ochotně podporuje činnost a aktivity členů zaměřené na společný zájem. Využijte možnost setkávat se s lidmi podobných zájmů.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Tělovýchovná jednota Sokol Lučice

Neváhejte se přidat k našemu sdružení lidí. Náš spolek vám zprostředkuje setkávání s lidmi podobných zájmů. Najdete u nás i poradenství. Získejte naše seriózní služby. Lidský přístup a ochota, to je pro vás jistota.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Centrum pro rodinný život

Přidejte se do našeho sdružení lidí, zabývajících se stejným sportem. Zájmem naší společnosti je ušetřit vám čas kvalifikovaným poradenstvím. Naše činnost patří mezi sportovní, zábavní a zájmové spolky. Zkuste si u nás zahrát kuželky. Zaměřujeme se na vzdělávání dětí zábavnou formou.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Via Lucis, střední umělecká škola a středisko volného času, obecně prospěšná společnost

Rádi vás uvítáme ve sdružení lidí, kteří mají podobné zájmy jako vy. Naše organizace sdružuje členy, kteří se věnují přípravě a následně i realizaci seriózních projektů. Nabízené poradenství jistě oceníte. U nás se můžete setkávat se svými kolegy i přáteli. Ochotné jednání našich členů vás jistě potěší.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

TJ Jivina

Pokud máte stejné zájmy, přidejte se do našeho sdružení lidí. Členové naší organizace se pravidelně setkávají a pracují na různých projektech. Ochotně vám u nás vše vysvětlíme. S námi získáte i možnost poradenství. Ujišťujeme Vás, že naše organizace je velice seriózní.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Dům Rodin

Máme za úkol sdružování lidí se stejnými zájmy. Za kvalitní poradenské služby ručíme. Členy naší organizace jsou pouze seriózní lidé. Na ochotu členů naší organizace se můžete spolehnout. Přidejte se do našich sportovních, zábavních a zájmových spolků. Pořádáme také tábory. Aktivně se věnujeme hraní kuželek..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Sportovní klub SKUNK UNKOVICE

Naše instituce provozuje činnost zabývající se sdružením lidí. Na našich setkáváních se jistě zabavíte. Ochotně vám poradíme a zasvětíme do poskytovaných služeb. Kromě jiného nabízíme také poradenství. Zaručíme Vám serióznost jednání. Jsme sdružením pro všechny, kteří milují nohejbal..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku