Nepřehlédněte
Firmy > Instituce a úřady > Svazy, spolky a sdružení

Svazy, spolky a sdružení

Hledáte-li profesionála v oboru Svazy, spolky a sdružení, prostřednictvím naší databáze vám zajistíme vysokou úroveň vašeho výběru osvědčeného a spolehlivého odborníka.

 

Tipy: Sdružení rodičů, Tábor, Skaut, Fotbalový oddíl, Turistika, Florbal, Neslyšící, Folklorní soubor, Divadelní soubor, Pěvecký soubor

 
Lokalita:   Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

Český rybářský svaz, místní organizace Beroun

Veškerou podporu sdružení lidí naleznete u nás. Naší výsadou je kvalitní poradenství. Přijďte si ověřit ochotu našeho personálu. Přijďte na naše setkání osob se stejnými zájmy. Jsme seriózní organizace, jejíž členy spojují stejné zájmy a nadšení pro věc.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Klub chovatelů Rhodéských Ridgebacků CZ

Jsme sdružení lidí, které se v rámci svých společných zájmů zabývá řadou nejrůznějších aktivit. Členové naší organizace poskytují poradenství na úrovni. Zajistíme vám vše potřebné pro vaše setkávání. Naše organizace Vám ukáže, jak být ochotný. Na naši serioznost se můžete spolehnout.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Česká speleologická společnost ZO 6 - 28 Babická speleologická skupina

Jsme sdružení lidí, které pomáhá svým členům společnými silami zrealizovat své nápady a představy. Naše organizace je velice seriózní. Naše organizace sdružuje členy se společnými zájmy, kteří se ochotně účastní přípravy a následně i realizování nejrůznějších projektů. Využijte účasti ve sportovních, zábavních a zájmových spolcích k příjemnému trávení volného času. Navštivte nás a zahrajte si s námi kuželky.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

ZO ČSOP APOLLO

Jsme sdružení lidí, které se v rámci svých společných zájmů zabývá řadou nejrůznějších aktivit. Když se obrátíte na naši organizaci, rádi Vám poskytneme poradenství v oblasti těžkých životních situacích. Lidé podobných zájmů se u nás rádi setkávají. Jsme tu pro vás a s ochotou se vám budeme věnovat. Hledáte-li seriózní spolek, zavítejte k nám.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Boxerklub České republiky, územní pobočka Staňkov

Rádi Vás uvítáme ve sdružení lidí s podobnými zájmy. Lidský přístup a ochota, to je pro vás jistota. Poskytneme vám také poradenství. Organizujeme setkávání s lidmi stejných zájmů. Hledáte-li seriózní spolek, zavítejte k nám. Máme pro vás připraveny sportovní, zábavní a zájmové spolky. Zaměřujeme se hraní kuželek nejen na amatérské úrovni..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

I. Spolek letců Karlových Varů - I. Fliegervereines Karlsbad

Pro sdružení lidí nabízíme kompletní služby. Lidský přístup a ochota, to je pro vás jistota. Členové naší organizace díky aktivitě a činnosti které v rámci členství vykonávají objevují nové obzory, setkávají se s novými lidmi a uzavírají přátelství. Dále se také zabýváme poradenstvím. Dveře našich sportovních, zábavních a zájmových spolků jsou otevřené každému.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Českomoravská myslivecká jednota, z.s., okresní myslivecký spolek Praha-východ

Jsme dobrovolným sdružením lidí. Rádi pořádáme také společná setkání našich členů. Setkáte se u nás s ochotným jednáním. Neváhejte kontaktovat naše seriózní sdružení. Naše poradenské služby jsou na vysoké úrovni.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Klub chovatelů naháčů ČR, o.s.

Sdružujeme lidi za účelem prosazování společných zájmů. Důležitý pro nás je seriozní přístup. Zveme vás do našeho spolku, kde vám rádi se vším poradíme. Velmi nám záleží na ochotném a vstřícném přístupu. Zařaďte se mezi členy některého ze sportovních, zábavních a zájmových spolků. Využijte šance stát se také členem sdružení hráčů kuželek..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Pražský letecký archiv

V našem občanské sdružení spojujeme lidi. Ke službám, které v našem sdružení nabízíme, patří také poradenství. V našem sdružení míváme také pravidelná setkávání. Zaručujeme Vám velkou serióznost našeho spolku. Naše činnost zapadá mezi sportovní, zábavní a zájmové spolky.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Textil Zpět.cz

Nabízíme účast ve sdružení lidí podobných zájmů. Důležitý pro nás je seriozní přístup. Zaměřujeme se na setkávání lidí se stejnými zájmy. Jsme svaz, který je ochotný podat různé informace. Se službami našeho spolku a našeho poradenství bude váš život jednodušší.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku