Nepřehlédněte
Firmy > Instituce a úřady > Svazy, spolky a sdružení

Svazy, spolky a sdružení

Hledáte-li profesionála v oboru Svazy, spolky a sdružení, prostřednictvím naší databáze vám zajistíme vysokou úroveň vašeho výběru osvědčeného a spolehlivého odborníka.

 

Tipy: Sdružení rodičů, Tábor, Skaut, Fotbalový oddíl, Turistika, Florbal, Neslyšící, Folklorní soubor, Divadelní soubor, Pěvecký soubor

 
Lokalita:   Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

Junák - svaz skautů a skautek ČR, okres Hodonín

Pokoušíme se sdružovat lidi stejných zájmů. Přihlaste své děti do nějakého z našich sportovních, zábavních nebo zájmových spolků. Užijte si naše nezapomenutelné tábory. Vychováváme ty nejlepší skauty. Pojďte si s námi zahrát kuželky, nebudete litovat.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

TJ Cementárna Mokrá-Horákov

Jsme společností, která funguje jako sdružení lidí. Ochota poradit našim členům je pro nás důležitá. Lidé stejných zájmů a koníčků ocení naši snahu navzájem se poznávat a setkávat. Zaručujeme Vám naprosto seriózní vystupování. Naše organizace nabízí odborné poradenství v různých oblastech.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Agentura pro regionální rozvoj, a.s.

Naše instituce se zaměřuje na sdružení lidí. Díky naší organizaci se můžete setkávat s lidmi se stejnými zájmy. Sportovní, zábavní a zájmové spolky Vám rády nabídnou možnost členství. Do našeho spolku si můžete přijít zahrát kuželky. Zajišťujeme také kvalitní vzdělávání.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Junák - svaz skautů a skautek ČR, 85. středisko Bílý Albatros Praha

Staňte se platným členem našeho sdružení lidí stejných zájmů. Navštivte naši instituci a setkáte se s ochotnými lidmi. Poradíme a vysvětlíme vám veškeré nejasnosti. Naše činnost patří mezi sportovní, zábavní a zájmové spolky. Zabavíme Vaše děti i na letním táboře. Náš spolek funguje jako podpora všech vášnivých skautů. Naučíme vás o kuželkách vše potřebné..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Tělovýchovná jednota Jiskra Staré Křečany

Jsme sdružení lidí, které v rámci společných zájmových aktivit, tráví konstruktivně svůj volný čas. Ochota vyjít vstříc našim členům je pro nás podstatná. Poskytované poradenství nabízíme v předem dohodnutém čase. Kvalitní členská základna a seriózní přístup k věci nám pomohli získat pozitivní ohlasy ze strany veřejnosti. Vaše účast na našem zájmovém setkávání se Vám jistě zalíbí.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Za sebevědomé Tišnovsko

Rádi Vás uvítáme ve sdružení lidí s podobnými zájmy. Specializujeme se i na spolehlivé poradenské služby. Umožníme vám pravidelná setkávání. V našem sdružení se vždy setkáte s ochotou. Rádi Vás přivítáme mezi členy některého ze sportovních, zábavních a zájmových spolků. S námi poznáte, jaké mají kuželky kouzlo. Pokud jste vášnivý tanečník, přidejte se k nám..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Junák - svaz skautů a skautek ČR, 65. středisko ROSOMÁCI Modřany

Jsme nezávislé občanské sdružení lidí. Neváhejte se spolehnout na naše odpovídající poradenství. Nabízíme vám komplexní a seriózní služby. S ochotou vás zapojíme do našich aktivit. Řadíme se mezi sportovní, zábavní a zájmové spolky. Na našem táboře se věnujeme společnému zájmu. Náš zájmový spolek sdružuje hráče kuželek ze širokého okolí..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Tělovýchovná jednota Jiskra Velký Šenov

Rádi sdružujeme lidi se společnými zájmy. Neváhejte se spolehnout na naše odpovídající poradenství. Našim členům přinášíme možnost setkávání. Ochotně vám poskytneme informace na vaše otázky. Od nás můžete čekat seriózní vystupování.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

SOČ Černošín

Zájmem naší organizace je sdružení lidí. Naše organizace poskytuje i odborné poradenství. Shledejte se s námi na společných setkáváních. Odpovídáme za serioznost. I přes klesající ochotu lidí zapojit se do veřejného života, se počet našich členů rozrůstá.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Junák - svaz skautů a skautek ČR, 10. středisko Bílá Hora Praha 6

Jsme sdružením lidí podobných zájmů. Ve spolupráci s našimi členy jsme připravili celou řadu zajímavých aktivit. Na našich táborech dbáme na dodržování hygienických předpisů. Každý pravý skaut se chce přidat k našemu spolku. Zahrajete-li si rádi kuželky, můžete se k nám přidat.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku