Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!
Firmy > Instituce a úřady > Svazy, spolky a sdružení

Svazy, spolky a sdružení

Hledáte-li profesionála v oboru Svazy, spolky a sdružení, prostřednictvím naší databáze vám zajistíme vysokou úroveň vašeho výběru osvědčeného a spolehlivého odborníka.

 

Tipy: Sdružení rodičů, Tábor, Skaut, Fotbalový oddíl, Turistika, Florbal, Neslyšící, Folklorní soubor, Divadelní soubor, Pěvecký soubor

 
Lokalita:   Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

Naše Kosmonosy, o.s.

Náš spolek se snaží sdružit lidi stejných zájmů. Připravujeme různá zájmová setkávání. Naše organizace disponuje velkou ochotou. Na naši serióznost se spolehněte. Zabýváme se poradenstvím v oblasti spolků a sdružení.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Sportovní unie Českolipska

Zaměřujeme se na sdružování lidí stejných zájmů. Na naše poradenství v oblasti sdružování lidí se můžete spolehnout. U nás se můžete spolehnout na seriózní jednání. Jsme ochotni vyjít vám kdykoli vstříc. Zveme Vás ke společným setkáním. Představujeme sportovní, zábavní a zájmové spolky. Hráči kuželek všech pokročilostí jsou u nás vítáni..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Sdružení historických sídel Čech, Moravy a Slezska

Cílem tohoto sdružení lidí je získávat finanční prostředky na podporu našich aktivit vlastní činností a z veřejných dotací. Ujišťujeme Vás, že naše organizace je velice seriózní. Ochota poskytnout pomoc našim členům je pro nás zásadní. Náš spolek v rámci přípravy různých projektů a aktivit spolupracujeme s odborníky. Jsme zde pro všechny fanoušky architektury. Do nabídky našeho sdružení patří také kuželky. Pokud milujete tanec, přidejte se k nám..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

ZO ČSOP Hloučela

Fungujeme jako místo ke sdružení lidí. Naše organizace v rámci své činnosti a aktivit nabízí i poradenství. Naše organizace sdružuje členy, které spojuje stejný zájem, ochota a nadšení pro věc. Účastníme se setkávání, která pořádají různé spolky. Na naši serióznost se spolehněte.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Tělovýchovná jednota Lomnice nad Popelkou

Jsme sdružení lidí, jehož členové se účastní různých soutěží i aktivit. Finanční prostředky jsou použity také na poradenskou činnost. Za dobu naší existence jsme se účastnili přípravy a realizace řady seriozních projektů. Naše organizace ochotně podporuje činnost členů zaměřenou na oblast našeho působení a jejich pravidelné setkávání. Naší hlavní prioritou je maximální ochota vůči našim členům a jeho požadavkům.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Spolek Svatobor

Naše instituce uskutečňuje sdružení lidí různých zájmů. Náš spolek funguje proto, aby se mohli setkávat lidé podobných zájmů. Serioznost je u nás prvořadá. Vedeme databázi místních sportovních, zábavních a zájmových spolků. Nabízíme příjemné chvíle při kuželkách.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Solio, o.s.

Jsme sdružení lidí, které během roku připravuje a pořádá akce pro své členy i ostatní veřejnost. Naše organizace sdružuje členy, kteří ochotně a společnými silami vytváří hodnoty a sdílí stejné nadšení pro věc. Jsme vám k dispozici, potřebujete-li poradit. Členové našeho sdružení jsou velice seriózní. I vy se můžete setkávat s lidmi, kteří mají stejné zájmy.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Olomoucký krajský fotbalový svaz

Jsme dlouholetým sdružením lidí podobných zájmů. Během poradenství vám poradíme nejen s vedením vašeho spolku. Aktivity našeho sportovního, zábavního a zájmového spolku orientujeme také na doplňující vzdělání. Zajišťujeme příjemné prostředí při kuželkové hře. Pokoušíme se také o vzdělávání našich členů.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Osvětová beseda Drnovice

Naše organizace nabízí uskutečňování sdružení lidí. U nás se můžete setkávat se svými kolegy i přáteli. Zaměřujeme se na poskytování služeb a poradenství. Naši členové jsou velice vstřícní a ochotní. Naše organizace podporuje účast členů na realizaci seriózních projektů. I vy si zamilujete naše sportovní, zábavní a zájmové spolky. Navštivte nás a zahrajte si s námi kuželky..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Český kynologický svaz, Základní Kynologická organizace č. 463 Přerov

Naše instituce provozuje činnost zabývající se sdružením lidí. Naše organizace ochotně podporuje činnost a aktivity členů zaměřené na společný zájem. Staňte se členy naší organizace za seriózních podmínek. Členové naší organizace se pravidelně setkávají a věnují se nejrůznějších aktivitám a činnostem vycházejícím z oblasti našeho působení. Se službami našeho spolku a našeho poradenství bude váš život jednodušší.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku