Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!
Firmy > Instituce a úřady > Svazy, spolky a sdružení

Svazy, spolky a sdružení

Hledáte-li profesionála v oboru Svazy, spolky a sdružení, prostřednictvím naší databáze vám zajistíme vysokou úroveň vašeho výběru osvědčeného a spolehlivého odborníka.

 

Tipy: Sdružení rodičů, Tábor, Skaut, Fotbalový oddíl, Turistika, Florbal, Neslyšící, Folklorní soubor, Divadelní soubor, Pěvecký soubor

 
Lokalita:   Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

ZO ČSOP Pacov

Jsme sdružení lidí, které se zabývá, v rámci své zájmové činnosti, vytvářením různých projektů a dalšími společnými aktivitami. Jsme rádi, že vám ochotně můžeme nabídnout naše služby. Členové našeho sdružení jsou velice seriózní. Nabízíme možnost setkávat se s lidmi stejných zájmů. Využijte naše služby v oblasti poradenství za výhodné ceny.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

TJ Spartak Mikulovice

Jsme společností, která funguje jako sdružení lidí. Společná setkávání jsou součástí běžných aktivit našeho spolku. Získejte naše seriózní služby. Nabídneme vám ochotu při každém jednání. Naše instituce nabízí také poradenství.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Unie výtvarných umělců České republiky

V oblasti sdružení lidí nabízíme podporu. Naše sdružení si potrpí na rychlost, kvalitu a ochotu. Naše organizace se zaručí za serióznost svých členů. Setkávání se s lidmi podobných zájmů je jednou z priorit našeho spolku. Již dlouho nabízíme kvalitní poradenství.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Aquasana - Zdravá voda, obecně prospěšná společnost

Jsme sdružení lidé, které podporuje v rámci společné zájmové činnosti svoje členy v realizaci svých nápadů a představ. Zveme vás do našeho spolku, kde vám rádi se vším poradíme. Přijďte na některá naše setkávání. Spolehněte se na naše seriózní chování. I vy oceníte opravdovou ochotu a vstřícnost našeho spolku. Zařazujeme se mezi sportovní, zábavní a zájmové spolky. Naučíme vás o kuželkách vše potřebné..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

TJ Vodní sporty Kadaň

Lidé stejných zájmů se sdružují v rámci našeho spolku. Snažíme se neustále rozšiřovat možnosti našeho poradenství. Naše organizace podporuje účast členů na realizaci seriózních projektů. U nás se můžete spolehnout, že se setkáte jen s maximální ochotou. Setkávání se s lidmi podobných zájmů je jednou z priorit našeho spolku.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Sdružení rodičů a přátel Svobodné waldorfské školy v Písku o.s.

Jsme družení lidé, jehož členové, v rámci svých společných zájmů, tráví aktivně svůj volný čas. Nabízíme možnost příjemných setkávání. Využijte služby našeho spolku a našeho spolehlivého poradenství. Je pro nás důležitá serioznost. Naše organizace stále ochotně přijímá nové členy.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Občanské sdružení Náš kraj - Ekologická sdružení

Náš spolek sdružuje lidi se stejným zaměřením. Nabízíme vám seriozní jednání při našich činnostech. Budeme rádi, pokud začnete chodit na naše setkávání. Neváhejte se obrátit na naši organizaci, která je velice ochotná. Jednou z našich aktivit je i poradenství.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Tělovýchovná jednota Prorubky

U nás pořádáme akce sdružující lidi. Máme seriozní přístup. Naše organizace v rámci svého zaměření ochotně podporuje a účastní se realizace projektů zaměřených na oblast naší zájmové činnosti. Náš spolek vám umožní setkávat se s lidmi podobných zájmů. Poskytujeme servis včetně poradenství.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Tempus ludi

Vyzkoušejte spojení s dalšími lidmi v našem sdružení. Náš spolek Vám garantuje ochotu pomoci. Naše organizace sdružuje členy, kteří se pravidelně setkávají a své volnočasové aktivity podřizují společnému zájmu. Neváhejte vyzkoušet některý z místních sportovních, zábavních či zájmových spolků. Přijďte si k nám zahrát se svými přáteli či kolegy oblíbené kuželky.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

ZO ČSOP Zlatá studánka

Máme za úkol sdružování lidí se stejnými zájmy. U nás se můžete spolehnout na seriózní jednání. S ochotou vás zapojíme do našich aktivit. I vy se díky nám můžete setkávat s lidmi podobných zájmů. Mezi priority naší organizace patří i kvalitní poradenství. V rámci našeho sportovního, zábavního a zájmového spolku vykonáváme celou řadu aktivit. Přidejte se k nám na hraní kuželek..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku