Nepřehlédněte
Firmy > Instituce a úřady > Svazy, spolky a sdružení

Svazy, spolky a sdružení

Hledáte-li profesionála v oboru Svazy, spolky a sdružení, prostřednictvím naší databáze vám zajistíme vysokou úroveň vašeho výběru osvědčeného a spolehlivého odborníka.

 

Tipy: Sdružení rodičů, Tábor, Skaut, Fotbalový oddíl, Turistika, Florbal, Neslyšící, Folklorní soubor, Divadelní soubor, Pěvecký soubor

 
Lokalita:   Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

Artes Liberales

Jsme sdružení lidí, které se aktivně podílí na veřejném životě. Ochotně pomůžeme členům s jejich potřebami. Naše organizace se také specializuje na oblast poradenství. Na naší serióznosti si zakládáme. Členové naší organizace se pravidelně setkávají a věnují se nejrůznějších aktivitám a činnostem vycházejícím z oblasti našeho působení.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Základní článek Hnutí Brontosaurus Modrý kámen

Jsme sdružení lidí, jehož členové vytváří v rámci společné zájmové činnosti nejrůznější projekty. Rádi pořádáme také společná setkání našich členů. Patříme mezi sportovní, zábavní a zájmové spolky. I vy můžete využít naše skvělé tábory. Pokud nemáte rádi sport, kde se běhá, přihlaste se do našeho oddílu kuželek. Náš spolek funguje také jako vzdělávací..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Tělovýchovné sdružení Vysočina

Sdružení lidí nabízí trávení volného času podle vašeho zájmu. V naší organizaci pořádáme společná setkávání. Vaše přání u nás ve spolku vždy ochotně vyřídíme. Naše sdružení Vám přináší i možnost poradenství. U nás očekávejte naprosto seriózní jednání.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Společnost přátel Francie

Sdružujeme lidi stejných zájmů. Nabízíme vám naši maximální ochotu. Jsme specialisté na poradenství v oblasti občanských sdružení. Provozujeme sportovní, zábavní a zájmové spolky. Členové našeho sdružení jsou nejen architekti. Náš spolek je určen pro všechny se zájmem o kuželky. Tanci se věnujeme už od nepaměti..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Sluňákov - centrum ekologických aktivit města Olomouce, o.p.s.

Rádi sdružujeme lidi se společnými zájmy. Jsme seriózní organizace, jejíž členy spojují stejné zájmy a nadšení pro věc. Naše sdružení je Vám k dispozici i v oblasti poradenství. Členové našeho spolku nachází dobrou příležitost k setkávání. Ohromíme vás naší maximální ochotou.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Svaz technických sportů Žďárské vrchy

Sdružení lidí nabízí komunikaci, učení a tvořivé aktivity. V rámci našeho spolku nabízíme mimo jiné také opravdu seriózní a vstřícný přístup, který oceníte. Členové naší organizace se pravidelně setkávají a společně tráví svůj volný čas aktivitami a činnostmi vycházejícími z oblasti našeho působení. Naši činnost stavíme na ochotě a aktivitě našich členů. Naše organizace se aktivně věnuje celé řadě činností včetně poradenství.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Klub Za krásné Karlovarsko

Rádi sdružujeme lidi se společnými zájmy. Neváhejte a obraťte se na nás, poskytujeme poradenství za skvělé ceny. Pro naše členy pořádáme pravidelná setkávání. Věci řešíme ochotně. Získejte naše seriózní služby.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

VELbloud, o.s.

Naše sdružení má podporu všech svých členů i lidí, kteří sympatizují s jeho programem. Jedinou podmínkou pro každého zájemce o náš klub je, aby to byl ochotný člověk. Pořádáme mnohá společná setkávání. Naše organizace se snaží zajistit i kvalifikované poradenství. Garantujeme Vám naprostou serióznost.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

SK Karate Spartak Hradec Králové

Naše sdružení se zaměřuje na různé skupiny lidí. V rámci našich aktivit a činností nabízíme i poradenství. Ke každému přání nebo požadavku našeho člena přistupujeme vždy maximálně seriózně. Naším cílem je ochotně podporovat a obhajovat zájmy členů. Sportovní, zábavní a zájmové spolky nabízí účast i Vám. I vy můžete využít náš spolek na sportovní činnost. Zaměřujeme se hraní kuželek nejen na amatérské úrovni..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Dům Gustava Mahlera, Jihlava

Přinášíme možnost účasti ve sdružení lidí stejných zájmů. Nabízíme možnost poradenství. Vyznačujeme se opravdu seriózním přístupem vůči našim členům a jejich požadavkům. Členy našeho sportovního, zábavního a zájmového spolku spojují společné zájmy a volnočasové aktivity. Nabízíme hraní kuželek všem věkovým kategoriím.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku