Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!
Firmy > Instituce a úřady > Svazy, spolky a sdružení

Svazy, spolky a sdružení

Hledáte-li profesionála v oboru Svazy, spolky a sdružení, prostřednictvím naší databáze vám zajistíme vysokou úroveň vašeho výběru osvědčeného a spolehlivého odborníka.

 

Tipy: Sdružení rodičů, Tábor, Skaut, Fotbalový oddíl, Turistika, Florbal, Neslyšící, Folklorní soubor, Divadelní soubor, Pěvecký soubor

 
Lokalita:   Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

Aeroklub Ostrava

Jsme sdružení lidí, které pomáhá svým členům společnými silami zrealizovat své nápady a představy. Ochota vůči členům je v našem sdružení samozřejmostí. Setkávání naší organizace Vám jsou k dispozici. Jednáme seriozně. Poskytujeme poradenství i konzultace.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Moravský rybářský svaz, místní organizace Třebíč

Jsme organizace, která sdružuje osoby se stejnými zájmy. Díky naší organizaci se můžete setkávat s lidmi se stejnými zájmy. Naše organizace sdružuje členy, kteří sdílí stejné nadšení pro věc a jsou ochotni trávit volný čas společnými aktivitami. Připravíme poradenství na míru. Jsme seriózní organizace, jejíž členy spojují stejné zájmy a nadšení pro věc.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Český svaz chovatelů, základní organizace Rychnov nad Kněžnou

Zavítejte do našeho sdružení lidí stejných zájmů. Náš spolek je seriozní. Rádi přivítáme na našich setkáváních nové tváře se stejnými zájmy. S maximální ochotou se u nás setkáte na každém kroku. Představujeme sportovní, zábavní a zájmové spolky, jejichž členy se budete chtít stát. Sdružujeme všechny hráče kuželek..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Autoklub Markéta při PSK Olymp Praha

Rádi vás přivítáme v našem sdružení lidí s podobnými zájmy. Naše organizace Vám ukáže, jak být ochotný. Setkávání se s lidmi stejných zájmů vás v mnohém obohatí. V našich službách se zabýváme i poradenstvím. Prvořadá je pro nás serioznost. Jsme součástí sportovních, zábavních a zájmových spolků. Zveme všechny fanoušky kuželek..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Moravský rybářský svaz, místní organizace

Mnoho společného můžete sdílet i s ostatními lidmi v našem sdružení. Naše organizace se kromě jiného věnuje i poradenství. Pro naše členy pořádáme pravidelná setkávání. S našimi členy čas trávíme konstruktivní zábavou. Pokud milujete kuželky, přidejte se k nám.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Incitat - občanské sdružení chovatelů, jezdců, milovníků koní a sympatizujících

Sdružují se u nás lidé se stejným zájmem. Zajistíme vám setkávání s lidmi podobných zájmů. Poskytujeme poradenství a provozujeme aktivity vedoucí ke zlepšení kulturního života. Ochotně vám poskytneme informace na vaše otázky. Jsme sdružení, které si zakládá na velké serióznosti.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Mustang Riders Club

Veškerou podporu sdružení lidí naleznete u nás. Věnujeme se také poradenské činnosti. Serioznost je naší devizou. Příjemná a pravidelná setkávání můžete uskutečnit u nás. Ochotně spolupracujeme. Najdete nás jako sportovní, zábavní a zájmové spolky. Pořádáme hraní kuželek..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Moravský rybářský svaz, o.s. místní organizace Bystřice nad Pernštejnem

Jsme sdružení lidí, které v rámci svých společných zájmů vytváří různé projekty. S maximální ochotou se u nás setkáte na každém kroku. Jinak než seriozně s vámi komunikovat nebudeme. Našim radám můžete věřit. Máme snahu rozvíjet vzájemné setkávání lidí.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Klub chovatelů rhodéských ridgebacků

Zabýváme se sdružováním lidí se stejnými zájmy. Garantujeme Vám naprostou serióznost. Jsme zařízeni na realizaci různých setkávání. Naše organizace se ochotně a s nadšením účastní realizace nejrůznějších projektů zaměřených na oblast našeho zájmu. Naše organizace poskytuje v rámci své různorodé činnosti i poradenství.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Pegas Gang Prague MC 1995

Zájmem naší organizace je sdružení lidí. Jsme odborníci i v poradenství. V naší instituci můžete očekávat ochotné zaměstnance. Mezi sportovními, zábavními a zájmovými spolky si jistě vyberete ten nejlepší. Zahrajete si u nás kuželky.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku