Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!
Firmy > Instituce a úřady > Svazy, spolky a sdružení

Svazy, spolky a sdružení

Hledáte-li profesionála v oboru Svazy, spolky a sdružení, prostřednictvím naší databáze vám zajistíme vysokou úroveň vašeho výběru osvědčeného a spolehlivého odborníka.

 

Tipy: Sdružení rodičů, Tábor, Skaut, Fotbalový oddíl, Turistika, Florbal, Neslyšící, Folklorní soubor, Divadelní soubor, Pěvecký soubor

 
Lokalita:   Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

Kalňáci

Staňte se členy našeho sdružení, které spojuje lidi se stejnými zájmy. Našim členům přinášíme možnost setkávání. Odpovídáme za serioznost. Hledejte nás mezi sportovními, zábavními a zájmovými spolky. Zaměřujeme se hraní kuželek nejen na amatérské úrovni.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Junák - svaz skautů a skautek ČR, středisko Náchod

Přijměte nabídku účasti ve sdružení lidí s podobnými zájmy. Navštivte nás, vždy vás ochotně přijmeme. Sportovní, zábavní a zájmové spolky Vám rády nabídnou možnost členství. Těšíme se na Vás na našem táboře. Vytvořili jsme spolek pro všechny, kteří milují skaut. Nabízíme hraní kuželek všem věkovým kategoriím..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

TJ Sokol Kunín

Jsme družení lidé, jehož členové, v rámci svých společných zájmů, tráví aktivně svůj volný čas. Pomáháme s řešením problémů a poskytujeme odborné poradenství. Členové naší organizace se pod naší záštitou věnují realizaci seriózních projektů. Přijďte se k nám přesvědčit o naší ochotě. Setkávání se s lidmi stejných zájmů vás v mnohém obohatí. Společně s našimi členy podnikáme nejrůznější aktivity..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Osvětová beseda

Základním posláním je sdružovat lidi s různou intelektuální, mravní, sociální a tělesnou schopností. Na našich setkáváních se jistě zabavíte. Naše instituce nabízí také poradenství. Přijďte si ověřit ochotu našeho personálu. U nás si zakládáme na tom, že jsme seriózní.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Junák - svaz skautů a skautek ČR, středisko Klíč Nový Bor

Rádi přivítáme všechny lidi v našem sdružení. Naše organizace se v rámci naplnění svých cílů ochotně účastní různých projektů a zabývá se řadou aktivit plynoucích z oblasti naší zájmové činnosti. U nás si zakládáme na tom, že jsme seriózní. Bavte se v některém z našich sportovních, zábavních a zájmových spolků. Z našeho tábora se Vašim dětem nebude chtít domů. Dbáme na rozvoj schopností malých skautů a skautek. Zaměřujeme se hraní kuželek nejen na amatérské úrovni..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Tělovýchovná jednota Sokol Tištín

Specializujeme se na sdružení lidí podobných zájmů. Nabízíme vám pomoc a poradenství týkající se našeho sdružení. Naše organizace disponuje velkou ochotou. Jsme místem pro společná setkávání. Budeme s vám jednat na úrovni a seriozně.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Občanské sdružení Michalovy Hory

Jsme sdružení lidí, jehož členové společnou činností naplňují své cíle. Nezapomněli jsme ani na poradenství. Ochota pomoci našim členům je pro nás zásadní. Naši členové mají možnost společného setkávání. Naše organizace klade velký důraz na ochotu a seriózní přístup našich členů.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Junák - svaz skautů a skautek ČR, středisko OS JAROSLAVA ČAPKA Liberec-Skauti

Náš spolek funguje jako nástroj ke sdružení lidí. Na našich setkáváních se jistě zabavíte. Klubové vedení je seriozní. Naše organizace patří mezi sportovní, zábavní a zájmové spolky. Pro lidi stejných nebo podobných zájmů pořádáme zajímavé tábory. Z Vašeho dítěte uděláme pravého skauta. Přijďte mezi nás, pokud vás baví hrát kuželky..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Orel jednota Ostrava-Poruba

Využijte možnosti stát se členem sdružení lidí podobných zájmů. Přidejte se do našich sportovních, zábavních a zájmových spolků. Zajišťujeme i tábory. Zamilujete si sportovní činnost našeho spolku. Pokud milujete florbal, jste u nás vítáni. Přijďte k nám na kuželky. Spolek byl vytvořen pro všechny, kteří milují hokej..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Kulturní klub Určice

Náš spolek organizuje sdružení lidí. Náš spolek s vámi bude jednat seriozně. Ochota a serióznost jsou nedílnou součástí našich služeb. Naše organizace podporuje setkávání členů i dalších osob za účelem našich společných zájmů. Odborné poradenství a individuální přístup nedělá našim zaměstnancům žádný problém.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku