Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!
Firmy > Instituce a úřady > Svazy, spolky a sdružení

Svazy, spolky a sdružení

Hledáte-li profesionála v oboru Svazy, spolky a sdružení, prostřednictvím naší databáze vám zajistíme vysokou úroveň vašeho výběru osvědčeného a spolehlivého odborníka.

 

Tipy: Sdružení rodičů, Tábor, Skaut, Fotbalový oddíl, Turistika, Florbal, Neslyšící, Folklorní soubor, Divadelní soubor, Pěvecký soubor

 
Lokalita:   Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

Vinařský spolek Želešice o.s.

Do našeho sdružení lidí se může připojit každý. Našim členům poskytujeme poradenství zdarma. U nás, v našem spolku, se dočkáte vždy pouze maximálně ochotného přístupu. Členové našeho sdružení jsou velice seriózní. Naši členové mají možnost společného setkávání. Hlavní náplní činnosti našeho spolku je pořádání výstav..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Český rybářský svaz, místní organizace Králíky

Sdružují se u nás lidé se stejným zájmem. Poskytujeme zaručeně kvalitní poradenské služby. Ke každému z našich členů přistupujeme vždy maximálně seriózně a ochotně. Naše organizace ochotně podporuje aktivity členů vycházející ze společného zájmu a oblasti našeho působení. Naše organizace svými aktivitami umožňuje setkávání lidí se stejným zájmem a nadšením pro věc.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

TJ Albion Hodonín

Náš spolek organizuje sdružení lidí. Ochota poradit našim členům je pro nás důležitá. Zajišťujeme také různá setkávání. Náš spolek je seriozní. Nabízíme možnost poradenství.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

PZKO - Polský kulturně-osvětový svaz v ČR, místní skupina Jablunkov

Přinášíme vám možnost účasti ve sdružení lidí shodných zájmů. Představitelé našeho svazu jsou velice seriózní. Přistupujeme k vám ochotně. Nabízíme příležitosti k setkávání. Zajišťujeme komplexní služby, jejichž součástí je i poradenství.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Český rybářský svaz, místní organizace Město Touškov

Sdružují se u nás lidé se stejným zájmem. Zaměřujeme se na seriozní přístup. Provozujeme sportovní, zábavní a zájmové spolky. Každý, kdo se cítí jako pravý skaut, se může přidat k našemu spolku. Spolek byl vytvořen pro všechny, kteří milují turistiku. Volný čas můžete u nás využít na hraní kuželek..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Česká florbalová unie

Rádi přivítáme všechny lidi v našem sdružení. Podporujeme serioznost a ochotu našich členů. Neváhejte se zúčastnit našich setkávání. Ochota za všech okolností je pouze jednou ze služeb, kterou svým členům náš spolek nabízí. Naše sportovní, zábavní a zájmové spolky Vás rádi přivítají.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Klub moravských skladatelů

Pro lidi se stejnými zájmy jsou otevřené dveře našeho sdružení. Na ochotu členů naší organizace se můžete spolehnout. Náš spolek organizuje pravidelná setkávání. Nabízíme Vám i poradenství. U nás se můžete spolehnout na seriózní jednání.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Místní organizace českého rybářského svazu v Benešově

Veškerou podporu sdružení lidí naleznete u nás. I vy oceníte naši práci v rámci sportovních, zábavních a zájmových spolků. Každý vášnivý skaut ocení práci našeho spolku. Pokud milujete turistiku, přidejte se k nám. Vedeme oddíl kuželek.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Český svaz jógy

Staňte se i Vy členy sdružení lidí s podobnými zájmy. Naši členové se pravidelně setkávají a aktivity ve volném čase podřizují společnému zájmu. Kvalitní členská základna a seriózní přístup k věci nám pomohli získat pozitivní ohlasy ze strany veřejnosti. Provozujeme sportovní, zábavní a zájmové spolky. Provozujeme spolek hráčů kuželek. Vzdělávání je připraveno pro všechny členy..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Sdružení přátel souboru Bystrouška-Bílovice nad Svitavou

Jsme dlouholetým sdružením lidí podobných zájmů. Poskytujeme zaručeně kvalitní poradenské služby. Jsme sdružení, které si zakládá na velké serióznosti. Ochota poradit je pro nás základ. Pořádáme mnohá společná setkávání.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku