Nepřehlédněte
Firmy > Instituce a úřady > Svazy, spolky a sdružení

Svazy, spolky a sdružení

Hledáte-li profesionála v oboru Svazy, spolky a sdružení, prostřednictvím naší databáze vám zajistíme vysokou úroveň vašeho výběru osvědčeného a spolehlivého odborníka.

 

Tipy: Sdružení rodičů, Tábor, Skaut, Fotbalový oddíl, Turistika, Florbal, Neslyšící, Folklorní soubor, Divadelní soubor, Pěvecký soubor

 
Lokalita:   Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

Enduro teamu Luky v AČR

Jsme nezávislé občanské sdružení lidí. Ochotu pomoci Vám rádi přislíbíme. Jsme ta správná organizace, na kterou se můžete obrátit v oblasti poradenství. Serioznost je u nás prvořadá. Umožníme vám pravidelná setkávání.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Tělovýchovná jednota sokol Uhersko

Naše sdružení lidí podporuje všestranný rozvoj svých členů. Serioznost je naše druhé jméno. Naše organizace má specialisty i v oblasti poradenství. Ochotu pomoci Vám rádi přislíbíme. Prioita našeho spolku je časté setkávání.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Občanské sdružení Green Doors

Naše sdružení lidí vytváří materiální a personální podmínky pro podporu a rozvoj všech aktivit jeho členů. Poskytneme vám kvalitní a užitečné poradenství. Sportovní, zábavní a zájmové spolky jsou připraveny pro vás. Pojďte si s námi zahrát kuželky, nebudete litovat. Pro všechny, kteří milují judo, je zde náš spolek.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Mikroregion Němčicko

Jsme spolek zabývající se sdružením lidí. Naše organizace ochotně a s nadšením podporuje volnočasové aktivity členů zaměřené na společný zájem. Podporujeme serioznost a ochotu našich členů. Jsme organizace, která poskytuje poradenství. Zajišťujeme také různá setkávání.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Pražský klub dračích lodí

Sdružujeme lidi za účelem prosazování společných zájmů. Serioznost je naše druhé jméno. V naší instituci se setkáte s ochotnými lidmi. Naše organizace se mimo jiným aktivitám a činnostem věnuje i poradenství Staňte se členy našich sportovních, zábavních a zájmových spolků. Přidejte se k nám na hraní kuželek. V našem sdružení se věnujeme tanci..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Tělocvičná jednota Sokol Jehnědí

Náplní naší organizace je organizování sdružení lidí. Uvítáme Vás při společném setkávání. Naše organizace se také specializuje na oblast poradenství. Naše organizace sdružuje členy, kteří ochotně a rádi tráví svůj volný čas aktivitami a prospěšnou činností. Na naši serióznost se spolehněte. Naším zájmem je sportovní činnost..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Sdružení klubů neslyšících dětí a mládeže

Užijte si volný čas ve sdružení lidí s podobnými zájmy. Jsme vždy ochotni pomoci. Členové našeho sportovního, zábavního a zájmového spolku se pod naší záštitou účastní celé řady soutěží. Zahrajete-li si rádi kuželky, můžete se k nám přidat. Pokud jste vášnivý tanečník, přidejte se k nám.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Ponávka - svazek obcí Česká, Lelekovice, Vranov

Staňte se platným členem našeho sdružení lidí stejných zájmů. Zapomeňte na samotu, na našem setkávání se seznámíte s novými lidmi. Pokud potřebujete spolehlivé poradenství, obraťte se na náš spolek. Garantujeme Vám naprosto seriózní chování. Ochotu pomoci Vám zaručíme. Spolek je vhodný pro všechny, kteří milují turistiku..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Karlovarské právnické dny, společnost německých - českých - slovenských právníků

Náš spolek pořádá různá setkání za účelem sdružení lidí. Ochotu pomoci Vám zaručíme. Neváhejte kontaktovat naše seriózní sdružení. Naše sdružení nabízí i poradenství. V našem sdružení míváme také pravidelná setkávání.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Tělocvičná jednota Sokol Ústí nad Orlicí

Jsme sdružení lidí, které kolektivní činností jednotlivých členů dosahuje stanovených cílů. U nás můžete očekávat i kvalitní poradenské služby. Ochotu jednání s našimi členy Vám zaručujeme. Seriózní jednání je pro nás zásadou. Pokoušíme se o maximální sportovní činnost.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku