Nepřehlédněte
Firmy > Instituce a úřady > Svazy, spolky a sdružení

Svazy, spolky a sdružení

Hledáte-li profesionála v oboru Svazy, spolky a sdružení, prostřednictvím naší databáze vám zajistíme vysokou úroveň vašeho výběru osvědčeného a spolehlivého odborníka.

 

Tipy: Sdružení rodičů, Tábor, Skaut, Fotbalový oddíl, Turistika, Florbal, Neslyšící, Folklorní soubor, Divadelní soubor, Pěvecký soubor

 
Lokalita:   Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

Klub českých turistů odbor Semily

Jsme sdružením lidí podobných zájmů. Seriózní jednání je pro nás zásadou. Neváhejte se obrátit na naši organizaci, která je velice ochotná. Uvítáme Vás při společném setkávání. Přidejte se k nám, jsme tu pro všechny, kteří milují turistiku.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Rozhled - sdružení pro rozvoj Krásna a okolí

Pro naši organizaci je hlavním bodem zájmu sdružení lidí. Připravujeme různá zájmová setkávání. Ke službám, které v našem sdružení nabízíme, patří také poradenství. Mezi sportovními, zábavními a zájmovými spolky si jistě vyberete ten nejlepší. Do nabídky našeho sdružení patří také kuželky.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Junák - svaz skautů a skautek ČR, středisko Zápy

Jsme sdružení lidí, jehož členové vytváří v rámci společné zájmové činnosti nejrůznější projekty. Na naprostou serióznost se můžete spolehnout. Naše organizace poskytuje individuální poradenství svým zájemcům. Naše sportovní, zábavní a zájmové spolky sdružují členy se stejnými zájmy. Snažíme se o aktivní program na našich táborech. Naši členové jsou pouze vášniví skauti. Naši členové rádi hrají kuželky..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Tělovýchovná jednota Krasoňov o.s.

Jsme sdružení lidí které spojuje stejný zájem a má širokou členskou základnu. Náš spolek Vám garantuje ochotu pomoci. Jsme organizace, která se specializuje na různá zájmová i sportovní setkávání. Serióznost je vždy prioritou našeho spolku. V rámci naší činností poskytujeme i kvalifikované poradenství. Sdružujeme všechny, kteří milují nohejbal..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Na dobrých cestách

Pokoušíme se sdružovat lidi stejných zájmů. Nabízíme vám seriozní jednání při našich činnostech. Našim členům umožňujeme společné setkávání. Jsme svaz, který je ochotný podat různé informace. Neváhejte se spolehnout na naše odpovídající poradenství.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Junák - svaz skautů a skautek ČR, středisko 13 klíčů Lomnice nad Lužnicí

Sdružují se u nás lidé se stejným zájmem. Naše organizace poskytuje individuální poradenství svým zájemcům. Naše organizace sdružuje členy, kteří se věnují přípravě a následně i realizaci seriózních projektů. Náš spolek je ke svým klientům za všech okolností maximálně vstřícný. I vy můžete využít naše skvělé tábory.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

KC Kooperativa Liberec

Přijďte si vyzkoušet své zájmy s ostatními lidmi do našeho sdružení. Naše organizace Vám poskytne poradenství v různých situacích. Nabízíme ochotu a profesionalitu. Počítejte u nás se seriozním a vstřícným jednáním. Zapomeňte na samotu, na našem setkávání se seznámíte s novými lidmi.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Spolek přátel Mikulova

Staňte se i Vy členy sdružení lidí s podobnými zájmy. Specializujeme se i na poradenství. Ochotně a rádi vám pomůžeme v rámci našeho spolku. Veřejnost uznává naší organizaci, její serioznost a nadšení pro věc. Náš spolek organizuje pravidelná setkávání.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Junák - svaz skautů a skautek ČR, středisko Ležáky Skuteč

Hlavním cílem naší organizace je sdružení lidí. Aktivity našeho sportovního, zábavního a zájmového spolku orientujeme také na doplňující vzdělání. Vaše koníčky můžete plně rozvinout na našich táborech. Každý skaut bude chtít být naším členem. Kuželky s námi může hrát každý.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Motor Sport Písek

Naše sdružení spojuje lidi. Jsme vám k dispozici, potřebujete-li poradit. Ochotný přístup je v našem spolku vždy na prvním místě. Nabízíme možnost setkávání lidí při společných aktivitách. Hledáte-li seriózní spolek, zavítejte k nám.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku