Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!
Firmy > Instituce a úřady > Svazy, spolky a sdružení

Svazy, spolky a sdružení

Hledáte-li profesionála v oboru Svazy, spolky a sdružení, prostřednictvím naší databáze vám zajistíme vysokou úroveň vašeho výběru osvědčeného a spolehlivého odborníka.

 

Tipy: Sdružení rodičů, Tábor, Skaut, Fotbalový oddíl, Turistika, Florbal, Neslyšící, Folklorní soubor, Divadelní soubor, Pěvecký soubor

 
Lokalita:   Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

Okresní tělovýchovné sdružení Českého svazu tělesné výchovy Třebíč

Vítejte v našem sdružení lidí. Jsme svaz, který je ochotný podat různé informace. Jsme organizace, která poskytuje poradenství. Podporujeme serioznost a ochotu našich členů. Sdílejte své zájmy s ostatními lidmi během společných setkání.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Klobučan

Naše sdružení lidí se zapojuje do všech projektů podporujících rozvoj občanské společnosti. Přispíváme k setkávání osob různého ražení. Jsme sdružení, které ochotně pomůže všem svým příznivcům. Naše organizace se věnuje širokému spektru aktivit včetně poradenství. V rámci naší činnosti se zapojujeme do realizace seriózních projektů. Pokud jste vášnivý tanečník, přidejte se k nám..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

ZO ČSOP Klub ochránců SPR Habrov

Pro naši organizaci je hlavním bodem zájmu sdružení lidí. Naše organizace poskytuje v rámci své činnosti i poradenství. Organizujeme společná setkávání. Naše činnost zapadá mezi sportovní, zábavní a zájmové spolky. Mezi činnosti, které podnikáme, patří také kuželky.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Občanské sdružení Aerobikové studio

Zaměřujeme se na oblast sdružení lidí. Specializujeme se i na poradenství. Ochotně vám pomůžeme a poradíme. Pořádáme společná setkávání svých členů. V rámci našeho sportovního, zábavního a zájmového spolku vykonáváme celou řadu aktivit. Mezi činnosti, které podnikáme, patří také kuželky..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Diakonie Dubá

Pro lidi se stejnými zájmy jsou otevřené dveře našeho sdružení. Ochotu pomoci Vám rádi přislíbíme. Naše organizace ve spolupráci s jednotlivými členy poskytuje i poradenství týkající se oblasti působení. Rádi přivítáme na našich setkáváních nové tváře se stejnými zájmy. Nabízíme vám seriozní jednání při našich činnostech. Sportovní, zábavní a zájmové spolky jsou připraveny pro vás. Vedeme oddíl kuželek..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Different Life

Jsme sdružení lidí, které kolektivní činností jednotlivých členů dosahuje stanovených cílů. Naše sdružení klade velký důraz na serioznost. Pro naše členy pořádáme pravidelná setkávání. Jednotlivé spolky Vám rádi poradí s Vašimi otázkami. Ochotu jednání s našimi členy Vám zaručujeme. Snažíme se provozovat sportovní, zábavní a zájmové spolky. Přijďte se k nám pobavit a zahrát si kuželky..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Královéhradecký krajský fotbalový svaz

Jsme sdružení lidí, které pomáhá svým členům společnými silami zrealizovat své nápady a představy. Celá naše organizace má velice ochotný přístup. Náš spolek je seriozní. Připravíme poradenství na míru. Náš spolek organizuje pravidelná setkávání. Naše sportovní, zábavní i zájmové spolky jsou dostupné dětem i dospělým. V našem sdružení se věnujeme hraní kuželek..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Zájmové sdružení hasičských hudeb České republiky

Prioritou naší organizace je sdružení lidí. Ochotu vůči našim členům Vám zaručujeme. Výhodou naší organizace je také služba poradenství. V rámci naší činnosti se zapojujeme do realizace seriózních projektů. V našem sdružení míváme také pravidelná setkávání.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Arte Natura, sdružení pro harmonické soužití člověka s přírodou

Sdružujeme lidi, kteří mají podobné zájmy. Ke každému z našich členů přistupujeme vždy maximálně seriózně a ochotně. U nás vám poskytujeme poradenství na úrovni. Poskytujeme příležitost ke společnému setkávání. I vy oceníte opravdovou ochotu a vstřícnost našeho spolku.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Ústecký krajský fotbalový svaz

Sdružujeme lidi za účelem prosazování společných zájmů. Naší hlavní prioritou je maximální ochota vůči našim členům a jeho požadavkům. Nabízíme Vám i poradenství. Organizujeme sportovní, zábavní a zájmové spolky. U nás se můžete vydovádět při kuželkách. Pokoušíme se také o vzdělávání našich členů..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku