Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!
Firmy > Instituce a úřady > Svazy, spolky a sdružení

Svazy, spolky a sdružení

Hledáte-li profesionála v oboru Svazy, spolky a sdružení, prostřednictvím naší databáze vám zajistíme vysokou úroveň vašeho výběru osvědčeného a spolehlivého odborníka.

 

Tipy: Sdružení rodičů, Tábor, Skaut, Fotbalový oddíl, Turistika, Florbal, Neslyšící, Folklorní soubor, Divadelní soubor, Pěvecký soubor

 
Lokalita:   Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

Tělocvičná jednota Sokol Ostrava - Poruba

Jsme sdružení lidí, které kolektivní činností jednotlivých členů dosahuje stanovených cílů. Jsme organizace, která si dává záležet na velké ochotě. Mezi našimi seriozními členy potkáte nové přátele a známé. Iniciujeme společná setkávání. Náš spolek se zaměřuje na sportovní činnost.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Pěvecké sdružení pražských učitelek

V rámci našeho spolku se snažíme o sdružení lidí. Ochotně organizujeme různá setkání členů. Nabízíme společná setkávání. Na naše sportovní, zábavní a zájmové spolky se můžete spolehnout. Přidejte se k nám, pokud jste nadšenec do kuželek.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

MC Smíšek

Jsme svaz sdružující lidi všech skupin. U nás, v našem spolku, se dočkáte vždy pouze maximálně ochotného přístupu. Setkávání se s lidmi podobných zájmů je jednou z priorit našeho spolku. Jsme dobrovolná organizace, na kterou se můžete obrátit v oblasti poradenství. Jinak než seriozně s vámi komunikovat nebudeme. V rámci našeho sportovního, zábavního a zájmového spolku vykonáváme celou řadu aktivit. Členové našeho svazu se aktivně věnují kuželkám..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Tělocvičná jednota Sokol Moravský Písek

Přinášíme možnost účasti ve sdružení lidí stejných zájmů. U nás se můžete spolehnout, že se setkáte jen s maximální ochotou. Nabízíme možnost setkávání. Naše organizace poskytuje v rámci své činnosti i poradenství. Naše sdružení se vyznačuje seriózností.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Cantus Amici, o.s.

Jsme sdružením lidí podobných zájmů. Pro náš spolek je prvořadá ochota. Serioznost je jednou z předností našeho sdružení. Nabízíme také poradenské služby. Zajišťujeme také různá setkávání.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Mateřské centrum Ostopovice

Jsme sdružení lidí, které v rámci společných zájmových aktivit, tráví konstruktivně svůj volný čas. Svým členům nabízíme společné setkávání. Poradenství u nás poskytují pouze kvalifikovaní členové. Při naší práci se setkáváme s velkou ochotou lidí podílet se na naší činnosti. Slibujeme Vám seriózní jednání.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Tělocvičná jednota Sokol Velká nad Veličkou

Jsme sdružení lidí, které se snaží o rozvoj občanské společnosti konkrétními programy a projekty. Zaměřujeme se na seriozní přístup. S maximální ochotou se u nás setkáte na každém kroku. Zajistíme vám setkávání s lidmi podobných zájmů. Nabízíme Vám i poradenství.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

M.N.U. sdružení mladých nezávislých umělců

Jsme sdružení lidí, které během roku připravuje a pořádá akce pro své členy i ostatní veřejnost. Důvěřujte serioznosti, kterou nabízíme. Naše organizace ve spolupráci s dalšími subjekty a vlastními členy ochotně vykonává celou řadu aktivit a činností zaměřených na oblast našeho působení. I vy si zamilujete naše sportovní, zábavní a zájmové spolky. Přijďte mezi nás, pokud vás baví hrát kuželky.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Ivana Hrubešová

Fungujeme jako místo ke sdružení lidí. Jsme svaz, který je ochotný podat různé informace. Nabízíme opravdu seriózní přístup, který oceníte. Setkávejte se s lidmi stejných zájmů, kteří mohou výrazně obohatit váš život. Poskytujeme servis včetně poradenství.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Tělocvičná jednota Sokol Libuš

Naše sdružení je otevřené všem lidem. Naše organizace důsledně dbá na serioznost a vystupování na úrovni. Jsme ta správná organizace, na kterou se můžete obrátit v oblasti poradenství. U nás se můžete spolehnout, že se setkáte jen s maximální ochotou. Naši členové se za účelem výkonu celé řady aktivit plynoucích z oblasti našeho působení pravidelně setkávají, aby společnými silami zrealizovali své nápady a představy. Zamilujete si sportovní činnost našeho spolku..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku