Nepřehlédněte
Firmy > Instituce a úřady > Svazy, spolky a sdružení

Svazy, spolky a sdružení

Hledáte-li profesionála v oboru Svazy, spolky a sdružení, prostřednictvím naší databáze vám zajistíme vysokou úroveň vašeho výběru osvědčeného a spolehlivého odborníka.

 

Tipy: Sdružení rodičů, Tábor, Skaut, Fotbalový oddíl, Turistika, Florbal, Neslyšící, Folklorní soubor, Divadelní soubor, Pěvecký soubor

 
Lokalita:   Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

Sportovní klub Církvice o.s.

Prioritou naší organizace je sdružení lidí. Naše organizace se aktivně věnuje celé řadě činností včetně poradenství. Pomůžeme vám ochotně s jakýmkoliv problémem. Poskytujeme vstřícný a seriózní přístup k přáním našich členů. Setkávání se s lidmi stejných zájmů vás v mnohém obohatí.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Centrum pro manželství a rodinu

Jsme sdružení lidí, které má širokou členskou základnu a zabývá se nejrůznějšími aktivitami a činnostmi. V rámci našeho spolku zajišťujeme také poradenství. Snaha o časté setkávání je naší prioritou. Serioznost je u nás prvořadá. Naše organizace ochotně pomáhá členům realizovat své nápady a představy.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Duha - nadace pro integraci osob s mentálním postižením, nadace

Zveme vás do našeho sdružení lidí stejných zájmů. Naše organizace sdružuje členy, kteří sdílí stejný zájem i ochotu trávit společně volný čas. V rámci naší činnosti nabízíme vzájemné poradenství – výměna zkušeností členů sdružení. Naši členové získají možnost využívat pravidelných setkávání. Je pro nás důležitá serioznost.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Sportovní klub AC Okrouhlá

Potkejte podobné lidi v našem sdružení. Poskytujeme servis včetně poradenství. Prioita našeho spolku je časté setkávání. Zaručujeme Vám velkou serióznost našeho spolku. U nás, v našem spolku, se dočkáte vždy pouze maximálně ochotného přístupu.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

M2M

Jsme družení lidé, jehož členové, v rámci svých společných zájmů, tráví aktivně svůj volný čas. Očekávejte od nás naprosto seriózní chování. Zapojte se do některého ze sportovních, zábavních a zájmových spolků. Na našich táborech dbáme na dodržování hygienických předpisů. Přijďte si k nám zahrát se svými přáteli či kolegy oblíbené kuželky.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Junák - svaz skautů a skautek ČR, okres Ostrava - město

Pro sdružení lidí nabízíme kompletní služby. Staňte se součástí našich sportovních, zábavních a zájmových spolků. I vy můžete využít naše skvělé tábory. Každý pravý skaut se chce přidat k našemu spolku. Do nabídky našeho sdružení patří také kuželky.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

SK Ski sport Kovářová

Rádi sdružujeme lidi se společnými zájmy. Jsme rádi, že vám ochotně můžeme nabídnout naše služby. Do našich aktivit zahrnujeme také setkávání. S každým jednáme seriozně. I pro vás máme připraveny v rámci našeho spolku velmi užitečné rady.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Krebul

Naše organizace se specializuje na sdružení lidí. Přesvědčte se sami o ochotném přístupu našeho spolku. Se seriózním přístupem členů našeho svazu budete spokojeni. Můžete také využít bezplatné poradenství, které je v kompetenci našeho sdružení. Organizujeme sportovní, zábavní a zájmové spolky. Kuželky s námi může hrát každý..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Skaut - český skauting ABS, středisko Lesní moudrost

Náš spolek se zaměřuje na sdružení lidí, kteří mají stejné zájmy. Pořádáme mnohá společná setkávání. Zajišťujeme služby na špičkové úrovni včetně ochoty a vstřícného jednání. Seriózní chování je nám vlastní. Členům spolku nabízíme poradenství. Náš svaz se věnuje skautům i skautkám..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Tělovýchovná jednota Viktoria Sedlec

Zavítejte do našeho sdružení lidí stejných zájmů. Najdete u nás vždy maximální ochotu. Jistě uvítáte i námi poskytované poradenství. Jiné, než seriozní jednání neznáme. Většinu aktivit provádíme formou společných setkávání.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku