Nepřehlédněte
Firmy > Instituce a úřady > Svazy, spolky a sdružení

Svazy, spolky a sdružení

Hledáte-li profesionála v oboru Svazy, spolky a sdružení, prostřednictvím naší databáze vám zajistíme vysokou úroveň vašeho výběru osvědčeného a spolehlivého odborníka.

 

Tipy: Sdružení rodičů, Tábor, Skaut, Fotbalový oddíl, Turistika, Florbal, Neslyšící, Folklorní soubor, Divadelní soubor, Pěvecký soubor

 
Lokalita:   Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

Zlínský spolek přátel trolejbusové dopravy, o.s.

Pro naši organizaci je hlavním bodem zájmu sdružení lidí. Budete překvapeni naší maximální ochotou. Využijte služby kvalitního a spolehlivého poradenství, které vám náš spolek nabízí. Náš spolek funguje proto, aby se mohli setkávat lidé podobných zájmů. Jsme seriozní organizací. Naše sportovní, zábavní i zájmové spolky jsou dostupné dětem i dospělým. Naším koníčkem jsou kuželky..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Tělocvičná jednota Sokol Čáslav

Do našeho sdružení lidí se může připojit každý. Zaručujeme Vám velkou serióznost našeho spolku. Specializujeme se na oblast poradenství. U nás můžete realizovat různá setkávání. Sportovní činnost je středem zájmu našeho spolku.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Asistenční záchranná jednotka Medical Corps

Naše sdružení lidí vytváří materiální a personální podmínky pro podporu a rozvoj všech aktivit jeho členů. Společná setkávání jsou součástí běžných aktivit našeho spolku. Naše organizace se v rámci naplnění svých cílů ochotně účastní různých projektů a zabývá se řadou aktivit plynoucích z oblasti naší zájmové činnosti. Naše společnost se věnuje také poradenské činnosti. Náš přístup je seriozní.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Český jezdecký klub

Naše občanské sdružení spojuje lidi. Vaše přání v rámci našeho spolku vyřizujeme vždy maximálně seriózně. Setkávejte se s lidmi, kteří mají stejné zájmy jako vy. Zajišťujeme mnoho služeb a zakládáme si na ochotném přístupu k vám. Kromě jiného nabízíme také poradenství.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Tělocvičná jednota Sokol Mělník - Pšovka

Naše organizace nabízí uskutečňování sdružení lidí. Věci řešíme ochotně. Zaručujeme Vám velkou serióznost našeho spolku. Zajišťujeme také různá setkávání. Je pro vás připraveno i poradenství.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

ELVA-HELP - Zdravotnické sdružení a spolkek

Zájmem naší organizace je sdružení lidí. Dlouhodobě se zabýváme poradenstvím. Neváhejte se spolehnout na serióznost naší organizace. Představujeme sportovní, zábavní a zájmové spolky, jejichž členy se budete chtít stát. Náš zájmový spolek sdružuje hráče kuželek ze širokého okolí. Vzděláváme děti v různých oblastech života..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

TJ, Třebíč

Pro naši organizaci je hlavním bodem zájmu sdružení lidí. Jednáme s ochotou. Rádi pořádáme také společná setkání našich členů. Náš spolek je velice seriózní. Výsadou naší organizace je poradenství na úrovni. Řadíme se mezi sportovní, zábavní a zájmové spolky. V našem sdružení se věnujeme hraní kuželek..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Tělocvičná jednota Sokol Lysá nad Labem

Jsme sdružení lidí, které spojují stejné zájmy. Zaměřujeme se na poradenství a další formy služeb. Pokud máte rádi gymnastiku, přidejte se k nám. Všichni, kteří milují tenis, najdou místo v našem spolku. Jsme sdružením pro všechny, kteří milují tanec.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Klub stomiků Prostějov

Jsme dobrovolným sdružením lidí. Na naší serióznosti si zakládáme. Naše organizace poskytuje i odborné poradenství. Iniciujeme společná setkávání. Přijďte se k nám přesvědčit o naší ochotě. S našimi členy čas trávíme konstruktivní zábavou. Mezi činnosti, které podnikáme, patří také kuželky..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Český svaz včelařů, základní organizace Karlovy Vary

Cílem tohoto sdružení lidí je získávat finanční prostředky na podporu našich aktivit vlastní činností a z veřejných dotací. Zaměřujeme se na setkávání lidí se stejnými zájmy. Očekávejte od nás naprosto seriózní chování. Ochotně přijmeme do našeho sdružení nové členy. Zajišťujeme také poradenskou činnost.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku