Nepřehlédněte
Firmy > Instituce a úřady > Svazy, spolky a sdružení

Svazy, spolky a sdružení

Hledáte-li profesionála v oboru Svazy, spolky a sdružení, prostřednictvím naší databáze vám zajistíme vysokou úroveň vašeho výběru osvědčeného a spolehlivého odborníka.

 

Tipy: Sdružení rodičů, Tábor, Skaut, Fotbalový oddíl, Turistika, Florbal, Neslyšící, Folklorní soubor, Divadelní soubor, Pěvecký soubor

 
Lokalita:   Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

Sdružení loutkového divadla Kopřivnice

Jsme sdružení lidí, které svůj volný čas tráví společnými aktivitami. Využijte jedinečné šance ke společným příjemným setkáním. V případě potřeby vám náš spolek ochotně poskytne kvalitní poradenství. Seriózní jednání je pro nás zásadou. Nabídneme vám ochotu při každém jednání.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Skalní záchranná služba v CHKO Broumovsko

Naše společnost je občanským sdružením lidí. V případě potřeby vám náš spolek ochotně poskytne kvalitní poradenství. Přijďte se k nám přesvědčit o naší ochotě. Členové naší organizace se pravidelně setkávají a pracují na různých projektech. Náš spolek se vyznačuje velkou seriózností.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Společnost pro výchovu pracovníků ve zdravotnictví

Pokud máte stejné zájmy, přidejte se do našeho sdružení lidí. Připravujeme různá zájmová setkávání. Věřte naší serioznosti. Odborné poradenství a individuální přístup nedělá našim zaměstnancům žádný problém. Ochotný přístup vůči všem členům.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Dřeváček, o. s.

Jsme sdružení, kde se setkávájí lidé za různými účely. Našim členům umožňujeme společné setkávání. Naši členové mohou využít našich poradenských služeb. Zajišťujeme mnoho služeb a zakládáme si na ochotném přístupu k vám. Jsme seriozní organizací. Naši členové se věnují vzdělávání dětí. Pokoušíme se také o vzdělávání našich členů..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Klub českých turistů Polička

Naše sdružení je otevřené všem lidem. Nabízíme možnost příjemných setkávání. Naše instituce nabízí také poradenství. Náš sportovní, zábavní a zájmový spolek má díky různorodým aktivitám širokou členskou základnu. Spolek byl vytvořen pro všechny, kteří milují turistiku. S námi poznáte, jaké mají kuželky kouzlo..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Společnost pracovního lékařství

U nás se sdružují lidé podobných zájmů. Neváhejte se spolehnout na serióznost naší organizace. Zaměřujeme se na poskytování služeb a poradenství. Spolehněte se na ochotu našeho spolku. Setkávání jsou naší prioritou.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Rytíři z Hückeswagen, o.s.

Jsme sdružení lidí, které se aktivně podílí na veřejném životě. Očekávejte od nás naprosto seriózní chování. Jsme organizace, která pořádá setkávání pro lidi se stejnými zájmy. I pro vás máme připraveny v rámci našeho spolku velmi užitečné rady. Celá naše organizace má velice ochotný přístup.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Klub českých turistů Pardubický kraj

Provozujeme sdružení lidí, kteří mají něco společného. Rádi vám poradíme s vašimi dotazy. Ochota poskytnout pomoc našim členům je pro nás zásadní. Připravujeme zajímavý program na našich zájmových setkáváních. Naše organizace se zabývá jen seriózní činností.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Česká hematologická společnost

Rádi sdružujeme lidi se společnými zájmy. Neváhejte se spolehnout na serióznost naší organizace. Naši členové se za účelem výkonu celé řady aktivit plynoucích z oblasti našeho působení pravidelně setkávají, aby společnými silami zrealizovali své nápady a představy. Kromě jiného nabízíme také poradenství. Ochota pomoci svým členům je nám vlastní.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Auto klub v AČR Nová Paka

Jsme sdružení lidí, které se snaží o rozvoj občanské společnosti konkrétními programy a projekty. V rámci oblasti našeho působení dosáhla naše organizace výborných výsledků díky serioznosti a kvalitní členské základně. Společná setkávání jsou součástí běžných aktivit našeho spolku. Naše organizace ochotně podporuje činnost a aktivity členů zaměřené na společný zájem. Výhodou naší organizace je také služba poradenství.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku