Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!
Firmy > Instituce a úřady > Svazy, spolky a sdružení

Svazy, spolky a sdružení

Hledáte-li profesionála v oboru Svazy, spolky a sdružení, prostřednictvím naší databáze vám zajistíme vysokou úroveň vašeho výběru osvědčeného a spolehlivého odborníka.

 

Tipy: Sdružení rodičů, Tábor, Skaut, Fotbalový oddíl, Turistika, Florbal, Neslyšící, Folklorní soubor, Divadelní soubor, Pěvecký soubor

 
Lokalita:   Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

Aeroklub Jeseník

Neváhejte se přidat k našemu sdružení lidí. Se službami našeho spolku a našeho poradenství bude váš život jednodušší. Poskytujeme příležitost ke společnému setkávání. Garantujeme Vám naprostou serióznost. Náš spolek se vždy vyznačuje ochotným a vstřícným přístupem.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Tělocvičná jednota Sokol, Havlíčkův Brod

Pokoušíme se sdružovat lidi stejných zájmů. Naši členové mohou využít našich poradenských služeb. Náš svaz vám nabízí seriozní jednání. Ochotně vám poradíme a zasvětíme do poskytovaných služeb. Na zajímavý program při našich setkáváních se můžete spolehnout.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Taneční studio B-Fresh

Zaměřujeme se na oblast sdružení lidí. Ochotou rozhodně nešetříme. Na naši serioznost se u nás můžete spolehnout. Naše organizace má specialisty i v oblasti poradenství. Pro naše členy pořádáme pravidelná setkávání.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Mateřské centrum Klíček, o.s.

Specializujeme se na sdružení lidí podobných zájmů. Využijte možnost setkávat se s lidmi podobných zájmů. Naše sdružení klade velký důraz na serioznost. Naše organizace sdružuje členy, kteří sdílí stejné nadšení pro věc a jsou ochotni trávit volný čas společnými aktivitami. Specializujeme se na poradenství v oblasti různých sdružení.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Československá biologická společnost

V našem občanské sdružení spojujeme lidi. Členové naší organizace díky aktivitě a činnosti které v rámci členství vykonávají objevují nové obzory, setkávají se s novými lidmi a uzavírají přátelství. Poskytujeme poradenství i konzultace. Jsme rádi, že vám ochotně můžeme nabídnout naše služby. Vedení naší organizace podporuje serioznost a ochotu členů.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Tělocvičná jednota Sokol Třebechovice pod Orebem

Jsme sdružení lidí, které se aktivně podílí na veřejném životě. Ochotně vám pomůžeme s vyplňováním přihlášky. Sdružujeme členy, kteří sdílí stejné nadšení pro věc a seriozní přístup je pro ně samozřejmostí. Naše organizace se mimo jiným aktivitám a činnostem věnuje i poradenství Při našich setkáváních poznáte lidi se stejnými zájmy.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Promusic občanské sdružení

Naše sdružení spojuje lidi. Také poskytujeme poradenství v oboru. Zúčastněte se společných setkání. Jsme ochotni vám poskytnou jakékoliv informace, které se týkají naší činnosti. Naše organizace podporuje účast členů na realizaci seriózních projektů.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

o. s. Baby Club Krteček

Využijte možnosti stát se členem sdružení lidí podobných zájmů. Jedině my vám dobře poradíme. Jednáme s každým serózně. Rádi vás uvítáme na našich setkáváních. Záležitosti řešíme ochotně.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Gaudeamus

I vy se můžete přidat k našemu sdružení lidí stejných zájmů. Obraťte se na nás vždy, když potřebujete spolehlivou radu. Nabízíme veškeré služby v oblasti setkávání. Serióznost je vždy prioritou našeho spolku. Neváhejte se obrátit na naši organizaci, která je velice ochotná.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

TJ Sokol Jamné

V našem občanské sdružení spojujeme lidi. Vyjdeme Vám vstříc i v oblasti poradenství. Nabízíme možnost setkávání lidí při společných aktivitách. Naprosto zásadní je pro nás seriózní jednání. Ochota vůči každému z našich členů je naší základní vlastností. Zamilujete si sportovní činnost našeho spolku..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku