Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!
Firmy > Instituce a úřady > Svazy, spolky a sdružení

Svazy, spolky a sdružení

Hledáte-li profesionála v oboru Svazy, spolky a sdružení, prostřednictvím naší databáze vám zajistíme vysokou úroveň vašeho výběru osvědčeného a spolehlivého odborníka.

 

Tipy: Sdružení rodičů, Tábor, Skaut, Fotbalový oddíl, Turistika, Florbal, Neslyšící, Folklorní soubor, Divadelní soubor, Pěvecký soubor

 
Lokalita:   Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

Tělovýchovná jednota Ledce

Pro lidi se stejnými zájmy jsou otevřené dveře našeho sdružení. Naprosto zásadní je pro nás seriózní jednání. Neváhejte se zúčastnit našich setkávání. Ochota podporovat naše členy je pro nás důležitá. Zabýváme se poradenstvím v oblasti spolků a sdružení.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Koalice nevládek Pardubicka

Náš spolek pořádá různá setkání za účelem sdružení lidí. Lidský přístup a ochota, to je pro vás jistota. Naprosto zásadní je pro nás seriózní jednání. S našimi členy čas trávíme konstruktivní zábavou. Pojďte si s námi zahrát kuželky, nebudete litovat. Naší prioritou je vzdělávání..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Moravský rybářský svaz, místní organizace

Mnoho společného můžete sdílet i s ostatními lidmi v našem sdružení. Naše organizace se kromě jiného věnuje i poradenství. Pro naše členy pořádáme pravidelná setkávání. S našimi členy čas trávíme konstruktivní zábavou. Pokud milujete kuželky, přidejte se k nám.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Tělovýchovná jednota Košutka Plzeň

Podporujeme sdružení lidí se společným zaměřením. V rámci činnosti našeho spolku podnikáme řadu zajímavých aktivit. Užijte si nohejbal s naším spolkem. Házená je středobodem našeho spolku. Kuželky jsou jednou z několika činností, které provozujeme. Členové našeho zájmového spolku se věnují šachům..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

JUNIORFEST

Naše organizace se specializuje na sdružení lidí. V naší organizaci vám poskytneme také odborné poradenství. Naše organizace vykonává různé aktivity a ochotně se účastní projektů a činností vycházejících z oblasti naší zájmové činnosti. Staňte se i vy členem některých z našich sportovních, zábavních a zájmových spolků. Součástí pobytu na našem táboře je pestrý program plný zajímavých činností a aktivit. Jsme hráči kuželek..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Moravský rybářský svaz, o.s. místní organizace Bystřice nad Pernštejnem

Jsme sdružení lidí, které v rámci svých společných zájmů vytváří různé projekty. S maximální ochotou se u nás setkáte na každém kroku. Jinak než seriozně s vámi komunikovat nebudeme. Našim radám můžete věřit. Máme snahu rozvíjet vzájemné setkávání lidí.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

FK Baník Most, a.s.

V rámci našeho spolku se snažíme o sdružení lidí. Obraťte se na nás vždy, když potřebujete spolehlivou radu. Do našich aktivit zahrnujeme také setkávání. Získejte naše seriózní služby. Ochotně vám poradíme a zasvětíme do poskytovaných služeb. Užívejte si účasti v některém z našich sportovních, zábavních a zájmových spolků. Nabízíme příjemné pobavení při kuželkách..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

SMS MOTOKROSU SEVERNÍ ČECHY - Kulturní a společenské

Využijte možnosti stát se členem sdružení lidí podobných zájmů. Věci řešíme s ochotou. U našeho spolku můžete očekávat vždy opravdu maximální serióznost a spolehlivost. Přijďte na některá naše setkávání. Zabýváme se poradenstvím v oblasti spolků a sdružení.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Moravský rybářský svaz, místní organizace Kyjov

Sdružujeme lidi se stejnými zájmy. Během poradenství vám poradíme nejen s vedením vašeho spolku. Na serióznost našeho svazu se můžete spolehnout. Pro naše členy pořádáme společná setkávání. I vy oceníte opravdovou ochotu a vstřícnost našeho spolku.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Tělovýchovná jednota Drozdov

Naše sdružení lidí podporuje všestranný rozvoj svých členů. Rádi vám s čímkoliv pomůžeme díky našemu poradenství. Nabízíme vám možnost setkávat se s lidmi podobného zaměření. Budeme s vám jednat na úrovni a seriozně. U nás se můžete potkat i s profesionálními hráči tenisu.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku