Nepřehlédněte
Firmy > Instituce a úřady > Svazy, spolky a sdružení

Svazy, spolky a sdružení

Hledáte-li profesionála v oboru Svazy, spolky a sdružení, prostřednictvím naší databáze vám zajistíme vysokou úroveň vašeho výběru osvědčeného a spolehlivého odborníka.

 

Tipy: Sdružení rodičů, Tábor, Skaut, Fotbalový oddíl, Turistika, Florbal, Neslyšící, Folklorní soubor, Divadelní soubor, Pěvecký soubor

 
Lokalita:   Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

TJ Baník Svatava

Vítejte v našem sdružení lidí. Ochota je u nás automatická, přijďte se přesvědčit. Do našich aktivit zahrnujeme také setkávání. Serioznost je jednou z předností našeho sdružení. Během poradenství vám poradíme nejen s vedením vašeho spolku. Spojujeme nadšené hráče i obdivovatele tenisu..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Čínský institut Praha

Do našeho sdružení lidí se může připojit každý. Naši členové si vždy ochotně navzájem pomáhají. Důležité pro nás je seriozní jednání. Naši členové mají možnost společného setkávání. Využijte účasti ve sportovních, zábavních a zájmových spolcích k příjemnému trávení volného času. U nás se můžete vydovádět při kuželkách..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Junák - svaz skautů a skautek ČR, středisko Mawadani Praha 5

Jsme sdružení lidí, jehož členové společnou činností naplňují své cíle. Každému našemu členovi poskytujeme maximálně seriózní přístup. Stavíme na ochotě našich členů podporovat a rozvíjet základní myšlenky našeho sdružení. Iniciujeme společná setkávání. Připravujeme také tábory.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Curling Skid Club Sušice, o.s.

Jsme sdružení lidí, které spojují stejné cíle. Organizují se u nás společná setkávání. Našim radám můžete věřit. Členové našeho sdružení jsou velice seriózní. Jsme profesionálové s maximální ochotou.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Sdružení Makedonců a přátel Makedonie v České republice - Makedonska Misla

Naše sdružení je otevřené všem lidem. Členy naší organizace jsou pouze seriózní lidé. Pořádáme různá setkání pro lidi stejných zájmů. Naši členové jsou velmi ochotní. Naše organizace se snaží zajistit i kvalifikované poradenství. Jsme součástí sportovních, zábavních a zájmových spolků. Náš oddíl kuželek vám zaručí velkou zábavu..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Junák - svaz skautů a skautek ČR, středisko Vrdy - Bučice - klubovna

Jsme svaz sdružující lidi všech skupin. Naši členové se za účelem výkonu celé řady aktivit plynoucích z oblasti našeho působení pravidelně setkávají, aby společnými silami zrealizovali své nápady a představy. Náš přístup je seriozní. Obraťte se na nás vždy, když potřebujete spolehlivou radu. Naše tábory jsou určeny pro všechny.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Sportovní klub Inter Cyklo Tábor

Potkejte podobné lidi v našem sdružení. Iniciujeme společná setkávání. Ke každému přání nebo požadavku našeho člena přistupujeme vždy maximálně seriózně. Ochotně spolupracujeme. Staňte se členem některého ze sportovních, zábavních a zájmových spolků.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Rozvoj

Jsme sdružení lidí které spojuje stejný zájem a má širokou členskou základnu. Naše sdružení Vám dává i možnost využít našeho poradenství. U nás se můžete setkávat se svými kolegy i přáteli. Naše organizace sdružuje členy, kteří ochotně a rádi tráví svůj volný čas aktivitami a prospěšnou činností. Zařaďte se mezi členy některého ze sportovních, zábavních a zájmových spolků. Kuželky s námi může hrát každý. Sdružujeme všechny, kteří milují tanec..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Junák - svaz skautů a skautek ČR, přístav ORION Karlovy Vary

Jsme sdružení lidí, jehož členové vytváří v rámci společné zájmové činnosti nejrůznější projekty. Naše organizace se zabývá jen seriózní činností. Také poskytujeme poradenství v oboru. Ochotu pomoci máme na prvním místě. Zabýváme se pořádáním táborů.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

SK TTC Duchcov

Využijte možnost stát se členem našeho sdružení pro lidi podobných zájmů. Naše organizace ochotně pomáhá členům realizovat své nápady a představy. Vaší jistotou je naše serioznost. Zaměřujeme se na poskytování služeb a poradenství. Nabízíme veškeré služby v oblasti setkávání.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku