Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!
Firmy > Instituce a úřady > Svazy, spolky a sdružení

Svazy, spolky a sdružení

Hledáte-li profesionála v oboru Svazy, spolky a sdružení, prostřednictvím naší databáze vám zajistíme vysokou úroveň vašeho výběru osvědčeného a spolehlivého odborníka.

 

Tipy: Sdružení rodičů, Tábor, Skaut, Fotbalový oddíl, Turistika, Florbal, Neslyšící, Folklorní soubor, Divadelní soubor, Pěvecký soubor

 
Lokalita:   Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

TJ Rytmus Boskovice- Sportovní a tělovýchovné spolky

Jsme sdružení lidí, jehož členové společnou činností naplňují své cíle. Přijďte na některá naše setkávání. Naše organizace sdružuje členy se společnými zájmy, kteří se ochotně účastní přípravy a následně i realizování nejrůznějších projektů. Naše organizace se v rámci svého působení zaměřuje na realizaci seriózních projektů. Provozujeme sportovní, zábavní a zájmové spolky. Pojďte si s námi zahrát kuželky, nebudete litovat..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Asociace malířek a malířů kraslic

Naše organizace se zaměřuje na sdružení lidí. Nabízíme ochotu a profesionalitu. Serióznost je vždy prioritou našeho spolku. Poskytujeme servis včetně poradenství. Pořádáme společná setkávání svých členů.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Asociace Brontosaura, základní článek - Ústav ekologických snů a skutečností

Zájmem naší organizace je sdružení lidí. Poskytujeme odborné poradenství ve vlastních prostorách. Náš spolek je ke svým stávajícím i budoucím členům opravdu maximálně ochotná a vstřícná. Jednáme s každým serózně. Sjednejte si také členství v našich sportovních, zábavních a zájmových spolcích. Vedeme oddíl kuželek..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

TJ Jäkl Karviná

Přijďte si vyzkoušet své zájmy s ostatními lidmi do našeho sdružení. Sjednejte si u nás také možnost odborného poradenství. Při našich setkáváních poznáte lidi se stejnými zájmy. Budete překvapeni naší maximální ochotou. S každým jednáme seriozně. Přihlaste své děti na tenis..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Český klub skeptiků Sisyfos

Jsme sdružení lidí, které svůj volný čas tráví společnými aktivitami. Neváhejte kontaktovat naše seriózní sdružení. Jsme specialisté na poradenství v oblasti občanských sdružení. Svým členům nabízíme společné setkávání. Naši členové si vždy velmi cení ochoty našeho spolku.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Základní organizace Českého svazu ochránců přírody v Odrách ev. č. 70/13

Náš spolek se zaměřuje na sdružení lidí, kteří mají stejné zájmy. Poskytujeme odborné poradenství ve vlastních prostorách. Vedení naší organizace podporuje serioznost a ochotu členů. Hledejte nás mezi sportovními, zábavními a zájmovými spolky. Sdružujeme všechny hráče kuželek.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Zlínský krajský fotbalový svaz

Sdružení lidí nabízí trávení volného času podle vašeho zájmu. Vedení naší organizace podporuje serioznost a ochotu členů. Chcete-li se setkávat s přáteli, kolegy, obraťte se na nás. Naše sdružení Vám přináší i možnost poradenství. V našem sportovním, zábavním a zájmovém spolku budete trávit čas konstruktivně. Nabízíme provoz spolku se zaměřením na kuželky..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Sdružení pro Černou Horu

Přicházíme s nabídkou účasti ve sdružení lidí s podobnými zájmy. Naše organizace podporuje setkávání členů i dalších osob za účelem našich společných zájmů. Členové naší organizace jsou velice ochotní. V případě potřeby zajišťujeme také poradenskou činnost. Nabízíme účast ve sportovních, zábavních a zájmových spolcích. Pojďte si s námi zahrát kuželky, tato hra si vás získá..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Biotechnologická Společnost

Jsme občanské sdružení lidí. Organizujeme společná setkávání. V naší organizaci můžete také využívat poradenských služeb. Ke každému přání nebo požadavku našeho člena přistupujeme vždy maximálně seriózně. Naše sportovní, zábavní a zájmové spolky Vás rádi přivítají. Můžete si k nám přijít zahrát kuželky..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Tělovýchovná jednota Koh-i-noor

Pro naši organizaci je hlavním bodem zájmu sdružení lidí. Mezi sportovními, zábavními a zájmovými spolky si jistě vyberete ten nejlepší. Pokud jste vášnivým hráčem nohejbalu, přidejte se k nám. Náš spolek je určen pro všechny, kteří milují turistiku. V rámci našeho spolku se zaměřujeme na sportovní činnost. Nechte se s námi pohltit kuželkami. Naše sdružení funguje pro všechny, kteří milují tenis..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku