Nepřehlédněte
Firmy > Instituce a úřady > Svazy, spolky a sdružení

Svazy, spolky a sdružení

Hledáte-li profesionála v oboru Svazy, spolky a sdružení, prostřednictvím naší databáze vám zajistíme vysokou úroveň vašeho výběru osvědčeného a spolehlivého odborníka.

 
 
Lokalita:   Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

Tělocvičná jednota Sokol Zábřeh

Jsme sdružení lidí které spojuje stejný zájem a má širokou členskou základnu. Naše organizace ochotně podporuje aktivity členů vycházející ze společného zájmu a oblasti našeho působení. Nabízíme také poradenské služby. Jsme zařízeni na realizaci různých setkávání. Přidejte se ke sportovní činnosti našeho spolku.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Dětské folklorní sdružení Šumavánek

Jsme spolek zabývající se sdružením lidí. Naše organizace nabízí odborné poradenství v různých oblastech. Naše organizace sdružuje členy, kteří ochotně a rádi tráví svůj volný čas aktivitami a prospěšnou činností. Jsme seriózní organizace s kvalitním zázemím. Rádi pořádáme také společná setkání našich členů. Užijte si tanec s naším spolkem..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Občanské sdružení dětí a mládeře Začít spolu

Jsme sdružení lidí, které se zabývá, v rámci své zájmové činnosti, vytvářením různých projektů a dalšími společnými aktivitami. Naše organizace vykonává různé aktivity a ochotně se účastní projektů a činností vycházejících z oblasti naší zájmové činnosti. Zajišťujeme komplexní služby, jejichž součástí je i poradenství. Společná setkávání jsou součástí běžných aktivit našeho spolku. Bavte se v některém z našich sportovních, zábavních a zájmových spolků. Přijďte si k nám zahrát kuželky..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Tělocvičná jednota Sokol Ostrava - Zábřeh

Organizujeme sdružení lidí stejných zájmů. Náš spolek vám poskytne opravdu kvalitní poradenství. Lidé stejných zájmů a koníčků ocení naši snahu navzájem se poznávat a setkávat. Serioznost je u nás prvořadá. Naše organizace se ochotně a s nadšením účastní realizace nejrůznějších projektů zaměřených na oblast našeho zájmu. Náš spolek se zaměřuje na sportovní činnost..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Dětský folklorní soubor Burianky

U nás pořádáme akce sdružující lidi. Naše organizace sdružuje členy, kteří díky pravidelnému setkávání a společné tvůrčí činnosti, tráví svůj volný čas konstruktivní zábavou. Ke každému přání nebo požadavku našeho člena přistupujeme vždy maximálně seriózně. Neváhejte se spolehnout na naše odpovídající poradenství. Ochota je u nás automatická, přijďte se přesvědčit.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Salesiánská asociace Dona Boska

Zavítejte do našeho sdružení lidí stejných zájmů. Finanční prostředky jsou použity také na poradenskou činnost. Na naprostou serióznost se můžete spolehnout. Zaměřujeme se na setkávání lidí se stejnými zájmy. Vedeme sportovní, zábavní a zájmové spolky. Zajišťujeme veškeré služby při hraní kuželek..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

TJ Sokol Kostelec u Holešova

Jsme sdružení lidí, které má širokou členskou základnu a zabývá se nejrůznějšími aktivitami a činnostmi. Rádi pořádáme také společná setkání našich členů. Odborné poradenství a individuální přístup nedělá našim zaměstnancům žádný problém. Seriózní jednání je pro nás zásadou. Jsme ochotni vám poskytnou jakékoliv informace, které se týkají naší činnosti. Sportovní činnost je středem zájmu našeho spolku. Sdružujeme všechny příznivce tenisu v jakékoli věkové kategorii..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Okrašlovací spolek pro Mšeno a okolí, o.s.

Jsme společností, která funguje jako sdružení lidí. Najdete u nás vždy maximální ochotu. Náš spolek vám zprostředkuje setkávání s lidmi podobných zájmů. Opravdu seriózního přístupu se dočkáte jedině v našem spolku. Finanční prostředky jsou použity také na poradenskou činnost.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Sportovní klub Kotva

Potkejte podobné lidi v našem sdružení. Naše organizace pořádá setkávání na různá témata. Ve spolupráci s našimi členy jsme připravili celou řadu zajímavých aktivit. Každý vášnivý skaut ocení naši práci. Naší největší zálibou je turistika. Kuželky s námi může hrát každý..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Tělocvičná jednota Sokol Kostelec

Pro naši organizaci je hlavním bodem zájmu sdružení lidí. Sázíme rovněž na poradenství. Pokud milujete nohejbal, přidejte se k nám. I vy můžete využít náš spolek na sportovní činnost. Přijďte si k nám zahrát tenis.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku