Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!
Firmy > Instituce a úřady > Svazy, spolky a sdružení (Zlínský kraj)

Svazy, spolky a sdružení Zlínský kraj

Hledáte-li profesionála v oboru Svazy, spolky a sdružení, prostřednictvím naší databáze vám zajistíme vysokou úroveň vašeho výběru osvědčeného a spolehlivého odborníka.

 

Svazy, spolky a sdružení v okresech: Kroměříž, Uherské Hradiště, Vsetín, Zlín

Tipy: Sdružení rodičů, Tábor, Skaut, Fotbalový oddíl, Turistika, Florbal, Neslyšící, Folklorní soubor, Divadelní soubor, Pěvecký soubor

 
Lokalita:   Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

Uherskobrodsko

V oblasti sdružení lidí nabízíme podporu. Naše organizace podporuje setkávání členů i dalších osob za účelem našich společných zájmů. Zaručujeme Vám velkou serióznost našeho spolku. S námi získáte i možnost poradenství. Naše organizace díky svým aktivitám a oblasti zaměření, získala celou řadu členů, kteří ochotně tráví čas společnými aktivitami.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

TJ Bojkovice

Sdružujeme lidi stejných zájmů. Naše organizace stále ochotně přijímá nové členy. Věnujeme se také poradenské činnosti. Přidejte se k nám, jsme tu pro všechny, kteří milují turistiku. Využijte šance stát se také členem sdružení hráčů kuželek. Sdružujeme všechny nadšené hráče a fanoušky tenisu. Jsme zavedený svaz hráčů hokeje..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Rodová osada

Našim základním posláním je podporovat sdružování lidí a pomáhat jim s rozvojem osobnosti. Se seriózním přístupem členů našeho svazu budete spokojeni. Jsme zařízeni na realizaci různých setkávání. Jsme vždy ochotni pomoci. Naše organizace poskytuje v rámci své různorodé činnosti i poradenství.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Sdružení technických

Jsme sdružení lidí, jehož členové se účastní různých soutěží i aktivit. Serioznost je naší devizou. Na naše sdružení se můžete také obrátit, pokud potřebujete poradenství. Organizují se u nás společná setkávání. Ochota pomáhat je pro nás samozřejmostí.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Tělovýchovná jednota SOKOL

Naše sdružení je otevřené všem lidem. Organizujeme společná setkávání. S námi získáte i možnost poradenství. Ke každému z našich členů přistupujeme vždy maximálně seriózně a ochotně. Naší největší zálibou je turistika. Náš spolek je určen pro všechny, kteří milují tenis. V našem svazu se věnujeme judu..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Český svaz chovatelů základní organizace Zašová

Jsme občanské sdružení lidí. Specializujeme se i na poradenství. Každý člen ocení náš maximálně seriózní přístup ke každému jeho požadavku. Naše organizace sdružuje členy, kteří se pravidelně setkávají a společnými silami vytváří hodnoty v oblasti našeho působení. Naší hlavní činnostní je pořádání zajímavých výstav.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

ZO 0245 Bánov

Naše instituce provozuje činnost zabývající se sdružením lidí. Využijte naše služby a garantujeme vám ochotu. Naprosto zásadní je pro nás seriózní jednání. Našim členům nabízíme příležitost k setkávání. Naše sdružení Vám dává i možnost využít našeho poradenství.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

ZO 0273 Prasklice

Rádi přivítáme nové členy do našich sdružení lidí s podobnými zájmy. Ochota poradit je pro nás základ. Spoléháme se na serioznost. Naše společnost se specializujeme na poradenství. Rádi přivítáme na našich setkáváních nové tváře se stejnými zájmy.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Zlínské krajské sdružení ČSTV

I vy se můžete přidat k našemu sdružení lidí stejných zájmů. Jiné, než seriozní jednání neznáme. S ochotou vám pomůžeme při zapojení do našeho spolku. Poradenství patří k tomu, co nabízíme. Ve spolupráci s našimi členy jsme připravili celou řadu zajímavých aktivit. Nechte se s námi pohltit kuželkami..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Tělocvičná jednota Sokol Třebětice

Zapojte se také do našeho sdružení lidí podobných zájmů. Zúčastněte se společných setkání. Ochotně vám poradíme a zasvětíme do poskytovaných služeb. I vy oceníte sportovní činnost našeho spolku. Sdružujeme všechny příznivce tenisu.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku