Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!
Firmy > Instituce a úřady > Svazy, spolky a sdružení (Zlínský kraj)

Svazy, spolky a sdružení Zlínský kraj

Hledáte-li profesionála v oboru Svazy, spolky a sdružení, prostřednictvím naší databáze vám zajistíme vysokou úroveň vašeho výběru osvědčeného a spolehlivého odborníka.

 

Svazy, spolky a sdružení v okresech: Kroměříž, Uherské Hradiště, Vsetín, Zlín

Tipy: Sdružení rodičů, Tábor, Skaut, Fotbalový oddíl, Turistika, Florbal, Neslyšící, Folklorní soubor, Divadelní soubor, Pěvecký soubor

 
Lokalita:   Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

Junák - svaz skautů a skautek ČR, středisko Valašské Meziříčí, Sedmička

Jsme sdružení lidí, které v rámci společných zájmových aktivit, tráví konstruktivně svůj volný čas. Naše organizace se ochotně a s nadšením účastní realizace nejrůznějších projektů zaměřených na oblast našeho zájmu. Spolehněte se na naše cenné rady. Při setkávání členů našeho spolku se dozvíte mnoho zajímavého. Očekávejte od nás naprosto seriózní chování. Součástí pobytu na našem táboře jsou i časté výlety do okolí..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Rodinné a mateřské centrum Malenka

Zájmem naší organizace je sdružení lidí. Mezi priority naší organizace patří i kvalitní poradenství. Ujišťujeme Vás, že naše organizace je velice seriózní. Těšíme se na společné setkávání. Vše řešíme s ochotou.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Místní akční skupina Podhostýnska

Jsme dobrovolným sdružením lidí. Ke službám, které v našem sdružení nabízíme, patří také poradenství. Nabízíme možnost příjemných setkávání. Počítejte u nás se seriozním a vstřícným jednáním. Náš spolek je ke svým klientům za všech okolností maximálně vstřícný. Představujeme sportovní, zábavní a zájmové spolky. Kuželky jsou jednou z několika činností, které provozujeme..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Sbor dobrovolných hasičů

Všechny lidi stejných zájmů sdružujeme v rámci našeho spolku. Členové naší organizace se pravidelně setkávají a pracují na různých projektech. Jednáme jedině seriozně. Naším cílem je ochotně podporovat a obhajovat zájmy členů. Přinášíme vám výhodnou nabídku členství ve sportovních, zábavních a zájmových spolcích. Kuželky s námi může hrát každý..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Československý DX klub

Užijte si volný čas ve sdružení lidí s podobnými zájmy. Máme seriozní přístup. Jedině my vám dobře poradíme. Sdílejte své zájmy s ostatními lidmi během společných setkání. Nadchneme vás naší maximální ochotou. Provozujeme sportovní, zábavní a zájmové spolky. Přijďte si k nám zahrát kuželky..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

1.FC Slovácko, a.s.

Našim základním posláním je podporovat sdružování lidí a pomáhat jim s rozvojem osobnosti. Nabízíme vám seriozní jednání při našich činnostech. Celá naše organizace má velice ochotný přístup. Užijte si společně s ostatními členy naše pravidelná setkání. Poskytujeme zaručeně spolehlivé a cenné rady. Členové našeho sportovního, zábavního a zájmového spolku se pod naší záštitou účastní celé řady soutěží. Na kuželkách máme skvělou partu lidí, můžete být její součástí..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Velkomoravané

Jsme svaz sdružující lidi všech skupin. Stavíme na ochotě našich členů podporovat a rozvíjet základní myšlenky našeho sdružení. V našich službách se zabýváme i poradenstvím. Jsme místem pro společná setkávání. V našem sdružení si zakládáme na serioznosti.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

SCT Uherské Hradiště

V oblasti sdružení lidí nabízíme odborné práce. Organizujeme společná setkávání. Ochotu pomoci Vám zaručíme. U nás se můžete spolehnout na seriózní jednání. Neváhejte a obraťte se na nás, poskytujeme poradenství za skvělé ceny.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Český svaz včelařů, o.s., základní organizace Holešov

Vítá vás naše sdružení lidí. Zaměřujeme se na společná setkávání. Ochota poskytnout pomoc našim členům je pro nás zásadní. Jednáme jedině seriozně. Již dlouhá léta se zaměřujeme na poradenské služby.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

ZO 0254 Kněžpole

Činnost našeho spolku je zaměřena na sdružení lidí. Ochotu poradit od nás můžete čekat. Odborné poradenství a individuální přístup nedělá našim zaměstnancům žádný problém. Serioznost je naše druhé jméno. Zúčastněte se společných setkání.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku