Nepřehlédněte
Firmy > Instituce a úřady > Svazy, spolky a sdružení (Zlínský kraj)

Svazy, spolky a sdružení Zlínský kraj

Hledáte-li profesionála v oboru Svazy, spolky a sdružení, prostřednictvím naší databáze vám zajistíme vysokou úroveň vašeho výběru osvědčeného a spolehlivého odborníka.

 

Svazy, spolky a sdružení v okresech: Kroměříž, Uherské Hradiště, Vsetín, Zlín

Tipy: Sdružení rodičů, Tábor, Skaut, Fotbalový oddíl, Turistika, Florbal, Neslyšící, Folklorní soubor, Divadelní soubor, Pěvecký soubor

 
Lokalita:   Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

Sdružení zdravotně postižených v ČR

Náš spolek se věnuje sdružení lidí. Naše organizace poskytuje individuální poradenství svým zájemcům. Naši členové si vždy velmi cení ochoty našeho spolku. Máme snahu rozvíjet vzájemné setkávání lidí. Naše činnosti, kterým se věnujeme, jsou velice seriózní.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Hortus Moraviae o.s.

Rádi přivítáme všechny lidi v našem sdružení. V našem sdružení míváme také pravidelná setkávání. Pokud hledáte seriozní klub, jste u nás na správné adrese. Náš svaz nabízí členství v různých sportovních, zábavních a zájmových spolcích. Přijďte mezi nás, pokud vás baví hrát kuželky.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Sportovní školička Kocouři

Našim základním posláním je podporovat sdružování lidí a pomáhat jim s rozvojem osobnosti. Když se obrátíte na naši organizaci, rádi Vám poradíme. Ochotně vám pomůžeme a poradíme. Představujeme sportovní, zábavní a zájmové spolky. Naučíme vás o kuželkách vše potřebné. Tanec nás baví a má u nás tradici..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

TJ TATRAN Havřice

Jsme společností, která funguje jako sdružení lidí. Využijte poradenství od nás za těch nejlepších podmínek. Naše organizace se v rámci naplnění svých cílů ochotně účastní různých projektů a zabývá se řadou aktivit plynoucích z oblasti naší zájmové činnosti. Členové naší organizace se pravidelně setkávají a pracují na různých projektech. Naše organizace se v rámci svého působení zaměřuje na realizaci seriózních projektů.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Archa - sdružení pro rekreaci a pobyt v přírodě, o.s.

Přidejte se do našeho sdružení lidí, zabývajících se stejným sportem. Jinak než seriozně s vámi komunikovat nebudeme. Rádi přivítáme na našich setkáváních nové tváře se stejnými zájmy. Naše organizace sdružuje členy, kteří ochotně a rádi tráví svůj volný čas aktivitami a prospěšnou činností. Jistě uvítáte i námi poskytované poradenství.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Český svaz včelařů o.s., základní organizace Ostrožská Nová Ves

Jsme sdružení lidí, které se zabývá, v rámci své zájmové činnosti, vytvářením různých projektů a dalšími společnými aktivitami. Důležité pro nás je seriozní jednání. Vše řešíme ochotně. Naše organizace se snaží zajistit i kvalifikované poradenství. Prioita našeho spolku je časté setkávání.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

ZO 0251 Hluk

Zavítejte do našeho sdružení lidí stejných zájmů. Navštivte zájmová setkávání naší organizace. Naši členové zaručeně ocení náš vstřícný a maximálně seriózní přístup ke každému jejich požadavku. Ochota poskytnout pomoc našim členům je pro nás zásadní. Poskytneme vám kvalitní a užitečné poradenství.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

ZO 0316 Podlesí

Sdružení lidí napomáhá k vzájemnému rozvoji. Se seriózním chováním u nás můžete počítat. Naše organizace a tým spolehlivých členů zajišťují odborné poradenství. Naše organizace díky svým aktivitám a oblasti zaměření, získala celou řadu členů, kteří ochotně tráví čas společnými aktivitami. Setkávání naší organizace Vám jsou k dispozici.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Česká hasičská sportovní federace

Náš spolek se věnuje sdružení lidí. Ze strany našeho spolku se dočkáte maximálně vstřícného a seriózního přístupu. K dispozici máme i poradenství. Využijte účasti ve sportovních, zábavních a zájmových spolcích k příjemnému trávení volného času. Pokud milujete kuželky, přidejte se k nám.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Tělocvičná jednota Sokol Morkovice

Jsme družení lidé, jehož členové, v rámci svých společných zájmů, tráví aktivně svůj volný čas. Věci řešíme ochotně. Zájmem naší společnosti je ušetřit vám čas kvalifikovaným poradenstvím. Nohejbal má u nás mnohaletou tradici. Sportovní činnost je cílem našeho spolku. Sdružujeme všechny příznivce tenisu..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku