Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!
Firmy > Instituce a úřady > Svazy, spolky a sdružení (Ústecký kraj)

Svazy, spolky a sdružení Ústecký kraj

Hledáte-li profesionála v oboru Svazy, spolky a sdružení, prostřednictvím naší databáze vám zajistíme vysokou úroveň vašeho výběru osvědčeného a spolehlivého odborníka.

 

Svazy, spolky a sdružení v okresech: Děčín, Chomutov, Litoměřice, Louny, Most, Teplice, Ústí nad Labem

Tipy: Sdružení rodičů, Tábor, Skaut, Fotbalový oddíl, Turistika, Florbal, Neslyšící, Folklorní soubor, Divadelní soubor, Pěvecký soubor

 
Lokalita:   Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

TJ Sever Žatec

Sdružení nabízí lidem různé aktivity pro volný čas. Naprostá serióznost je u nás zajištěna. Zajišťujeme také poradenskou činnost. Přinášíme příležitost k setkávání. Přijďte si ověřit ochotu našeho personálu.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Ústecká krajská organizace ČUS

Jsme sdružení, které spojuje lidi se stejnými zájmy. Poskytujeme pomoci nejen v rámci poradenství. Věci řešíme s ochotou. Serióznost je vždy prioritou našeho spolku. Jsme místem pro různá setkávání.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Sdružení vodních motoristů Velké Žernoseky

Máme za úkol sdružování lidí se stejnými zájmy. V rámci našeho působení klademe důraz na serioznost. Uvítáme Vás při společném setkávání. Náš spolek v rámci přípravy našich akcí a projektů spolupracujeme s dalšími spolky. Náš oddíl kuželek vám zaručí velkou zábavu.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Modelklub

Nabízíme vám účast ve sdružení lidí podobných zájmů. Ochotně přijímáme nové členy. Nabízíme pomoc i v oblasti poradenství. Náš spolek vám zprostředkuje setkávání s lidmi podobných zájmů. Věřte naší serioznosti.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Rolous, o.s.

Zaměřujeme se na sdružování lidí stejných zájmů. Důležitý pro nás je seriozní přístup. Najdete u nás i poradenství. Jednou z našich předností je ochota. Navštivte zájmová setkávání naší organizace.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Svaz chovatelů shetlandských pony

Vyzkoušejte spojení s dalšími lidmi v našem sdružení. Poradenství Vám také rádi poskytneme. Členové naší organizace se pod naší záštitou věnují realizaci seriózních projektů. Přijďte na některá naše setkávání. Naše činnost je závislá na ochotě členů či jejich časových možnostech.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

ZO 016 Klášterec nad Ohří

Pro lidi se stejnými zájmy jsou otevřené dveře našeho sdružení. Kontaktujte nás a využijte naše skvělé nabídky na poradenství. Iniciujeme společná setkávání. Ochotně přijmeme do našeho sdružení nové členy. Budeme s vám jednat na úrovni a seriozně.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Klub vojenské historie - Ústí nad Labem, o. s.

Jsme sdružení lidí, jehož členové společnou činností naplňují své cíle. Setkávání jsou naší prioritou. Naše organizace ochotně podporuje činnost členů zaměřenou na oblast našeho působení. Serioznost je u nás prvořadá. Zaměřujeme se na poradenství a jiné formy pomoci.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Tělovýchovná jednota Baník Březenecká

Náš spolek organizuje sdružení lidí. Obraťte se na naše odborné poradenství. Vážíme si ochoty našich členů věnovat svůj volný čas naší práci. Snažíme se provozovat sportovní, zábavní a zájmové spolky. Zveme všechny fanoušky kuželek.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Okresní sportovní sdružení Teplice

Jsme sdružení lidí, které se v rámci svých zájmů účastní nejrůznějších aktivit i soutěží. Snaha o časté setkávání je naší prioritou. Spolehněte se na naše seriózní chování. Je pro vás připraveno i poradenství. Náš spolek je ke svým stávajícím i budoucím členům opravdu maximálně ochotná a vstřícná. Bavte se v některém z našich sportovních, zábavních a zájmových spolků. Do našeho spolku si můžete přijít zahrát kuželky..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku