Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!
Firmy > Instituce a úřady > Svazy, spolky a sdružení (Ústecký kraj)

Svazy, spolky a sdružení Ústecký kraj

Hledáte-li profesionála v oboru Svazy, spolky a sdružení, prostřednictvím naší databáze vám zajistíme vysokou úroveň vašeho výběru osvědčeného a spolehlivého odborníka.

 

Svazy, spolky a sdružení v okresech: Děčín, Chomutov, Litoměřice, Louny, Most, Teplice, Ústí nad Labem

Tipy: Sdružení rodičů, Tábor, Skaut, Fotbalový oddíl, Turistika, Florbal, Neslyšící, Folklorní soubor, Divadelní soubor, Pěvecký soubor

 
Lokalita:   Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

KFR, spol. s r.o.

Sdružení nabízí lidem různé aktivity pro volný čas. U nás se setkáte za všech okolností s ochotou, využijte naše služby. Organizujeme setkávání s lidmi stejných zájmů. Naše organizace poskytuje v rámci své činnosti i poradenství. Od svých členů vyžadujeme seriózní jednání.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Společenství vlastníků jednotek domu Pod Parkem 2551/4,2552/6,2553/8 v Ústí nad Labem

Náš spolek se zaměřuje na sdružení lidí, kteří mají stejné zájmy. Na naši serioznost se u nás můžete spolehnout. Naše organizace ochotně podporuje činnost členů zaměřenou na oblast našeho působení. V případě potřeby zajišťujeme také poradenskou činnost. Příjemná a pravidelná setkávání můžete uskutečnit u nás.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Technické sporty Lučan

Přinášíme možnost účasti ve sdružení lidí podobných zájmů. V naší organizaci vám poskytneme také odborné poradenství. Shledejte se s námi na společných setkáváních. Ochotou rozhodně nešetříme. Jsme seriózní organizace s kvalitním zázemím.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Česká asociace taijiquan, o.s.

Náplní naší organizace je organizování sdružení lidí. Pověření lidé naší organizace Vám poskytnou odborné poradenství. Náš spolek organizuje pravidelná setkávání. Lidský přístup a ochota, to je pro vás jistota. Pokud je pro vás důležitá serioznost, my vám ji nabídneme.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Hornická společnost podkrušnohorské oblasti

Naše sdružení spojuje lidi. Náš spolek vám poskytne opravdu kvalitní poradenství. Na naší serióznosti si zakládáme. Naši členové se pravidelně setkávají a aktivity ve volném čase podřizují společnému zájmu. Ochota vůči klientům je u nás na prvním místě, přesvědčte se o tom i vy.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Dalmatin Klub České republiky

Veškerou podporu sdružení lidí naleznete u nás. Jsme ta správná organizace, na kterou se můžete obrátit v oblasti poradenství. Setkávání se s lidmi podobných zájmů je jednou z priorit našeho spolku. Ke každému z našich členů přistupujeme vždy maximálně seriózně a ochotně. Hlavní náplní činnosti našeho spolku je pořádání výstav.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

ZO 056 Teplice

Snahou naší instituce je sdružení lidí bez omezení věku. V rámci naší činnosti podporujeme spolupráci a setkávaní členů mezi jednotlivými organizacemi. Nabízíme vám různé poradenské služby. Jsme vždy ochotni pomoci. V rámci naší činnosti se zapojujeme do realizace seriózních projektů.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

TJ Start Karko

Naše sdružení lidí se zapojuje do všech projektů podporujících rozvoj občanské společnosti. Klubové vedení je seriozní. Organizujeme společná setkávání. Pokud milujete turistiku, přidejte se k nám. Tenis je oblíbenou hrou všech členů našeho spolku.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

FK Baník Most, a.s.

V rámci našeho spolku se snažíme o sdružení lidí. Obraťte se na nás vždy, když potřebujete spolehlivou radu. Do našich aktivit zahrnujeme také setkávání. Získejte naše seriózní služby. Ochotně vám poradíme a zasvětíme do poskytovaných služeb. Užívejte si účasti v některém z našich sportovních, zábavních a zájmových spolků. Nabízíme příjemné pobavení při kuželkách..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Tělovýchovná jednota Sokol Prackovice nad Labem

Jsme sdružení lidí, které spojují stejné cíle. Ochotně pomůžeme členům s jejich potřebami. Nabízíme veškeré služby v oblasti setkávání. Náš spolek je velice seriózní. V rámci našeho spolku zajišťujeme také poradenství.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku