Nepřehlédněte
Firmy > Instituce a úřady > Svazy, spolky a sdružení (Ústecký kraj)

Svazy, spolky a sdružení Ústecký kraj

Hledáte-li profesionála v oboru Svazy, spolky a sdružení, prostřednictvím naší databáze vám zajistíme vysokou úroveň vašeho výběru osvědčeného a spolehlivého odborníka.

 

Svazy, spolky a sdružení v okresech: Děčín, Chomutov, Litoměřice, Louny, Most, Teplice, Ústí nad Labem

Tipy: Sdružení rodičů, Tábor, Skaut, Fotbalový oddíl, Turistika, Florbal, Neslyšící, Folklorní soubor, Divadelní soubor, Pěvecký soubor

 
Lokalita:   Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

Český rybářský svaz, místní organizace Chomutov

Pro lidi se stejnými zájmy jsou otevřené dveře našeho sdružení. Neváhejte nás oslovit za účelem poradenství. Členové naší organizace se pravidelně setkávají a věnují se nejrůznějších aktivitám a činnostem vycházejícím z oblasti našeho působení. Jsme profesionálové s maximální ochotou. U nás si zakládáme na tom, že jsme seriózní.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Hnutí DUHA Ústí nad Labem

Náš spolek sdružuje lidi se stejným zaměřením. Podporujeme serioznost a ochotu našich členů. Neváhejte nás oslovit za účelem poradenství. Přijďte se zapojit do našich setkávání. Sportovní, zábavní a zájmové spolky pomohou příjemně naplnit Váš volný čas. Náš spolek je určen pro všechny se zájmem o kuželky..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

VELbloud, o.s.

Naše sdružení má podporu všech svých členů i lidí, kteří sympatizují s jeho programem. Jedinou podmínkou pro každého zájemce o náš klub je, aby to byl ochotný člověk. Pořádáme mnohá společná setkávání. Naše organizace se snaží zajistit i kvalifikované poradenství. Garantujeme Vám naprostou serióznost.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Myslivecké sdružení Diana

Naše sdružení je otevřené všem lidem. Jsme profesionálové s maximální ochotou. Máme seriozní přístup. Zajišťujeme také různá setkávání. Naše organizace se aktivně věnuje celé řadě činností včetně poradenství.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Minifarma

Ve sdružení lidí nabízíme rozsáhlou pomoc. Jsme ochotni vyjít vám kdykoli vstříc. Organizujeme společná příjemná setkání. I vy oceníte naši práci v rámci sportovních, zábavních a zájmových spolků. Vedeme oddíl kuželek.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Občanské sdružení PAC

Jsme dlouholetým sdružením lidí podobných zájmů. Svou činnost praktikujeme seriozně. Zaměstnanci našeho spolku Vám jsou k dispozici s poradenstvím ohledně Vašich zájmů. Naše organizace sdružuje členy, kteří ochotně a společnými silami vytváří hodnoty a sdílí stejné nadšení pro věc. Zaměřujeme se na setkávání lidí se stejnými zájmy. Zajišťujeme i tábory..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Junák - svaz skautů a skautek ČR, středisko Úsvit Děčín

Fungujeme jako místo ke sdružení lidí. Naše organizace ochotně podporuje činnost členů zaměřenou na oblast našeho působení. Zaručujeme vám serioznost ve všech směrech. Objednejte si od nás služby spojené s poradenstvím nyní ještě výhodněji. Činnosti našeho sportovního, zábavního a zájmového spolku se orientují na společné zájmy a zábavu. V našem skautu se Vaše děti naučí mnoho praktických věcí do života. V našem svazu se sdružují hráči kuželek..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Junák - svaz skautů a skautek ČR, středisko Říp Roudnice nad Labem

Sdružujeme lidi stejných zájmů. Pořádáme různá setkání pro lidi stejných zájmů. Sportovní, zábavní a zájmové spolky Vám rády nabídnou možnost členství. Pojeďte s námi i na tematický tábor. Pokud milujete skauting, přidejte se k nám. Zahrajete si u nás kuželky..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Mateřské centrum Pojďme si hrát

Naše instituce provozuje činnost zabývající se sdružením lidí. Našim radám můžete věřit. U nás si zakládáme na tom, že jsme seriózní. Rádi přivítáme na našich setkáváních nové tváře se stejnými zájmy. S maximální ochotou se u nás setkáte na každém kroku.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

WHITE LIGHT I.

Jsme sdružení lidí, které má širokou členskou základnu a zabývá se nejrůznějšími aktivitami a činnostmi. Členy naší organizace jsou pouze seriózní lidé. Snaha o časté setkávání je naší prioritou. Stále máme kolem sebe spoustu lidí, ochotných udělat něco pro ostatní ve svém volném čase. V naší organizaci vám poskytneme také odborné poradenství.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku