Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!
Firmy > Instituce a úřady > Svazy, spolky a sdružení (Středočeský kraj)

Svazy, spolky a sdružení Středočeský kraj

Hledáte-li profesionála v oboru Svazy, spolky a sdružení, prostřednictvím naší databáze vám zajistíme vysokou úroveň vašeho výběru osvědčeného a spolehlivého odborníka.

 

Tipy: Sdružení rodičů, Tábor, Skaut, Fotbalový oddíl, Turistika, Florbal, Neslyšící, Folklorní soubor, Divadelní soubor, Pěvecký soubor

 
Lokalita:   Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

Občanské sdružení Škvoreček - mateřské centrum

Užijte si volný čas ve sdružení lidí s podobnými zájmy. Naše organizace ochotně podporuje činnost členů zaměřenou na oblast našeho působení. Naše organizace se aktivně věnuje celé řadě činností včetně poradenství. Připravujeme různá zájmová setkávání. Garantujeme Vám naprostou serióznost.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Mikroregion Želivka - svazek obcí

Využijte možnosti stát se členem sdružení lidí podobných zájmů. Najdete u nás vždy maximální ochotu. Naši členové získají možnost využívat pravidelných setkávání. Naše činnost patří mezi sportovní, zábavní a zájmové spolky. Jsme sdružením pro všechny, kteří milují turistiku. Pořádáme hraní kuželek..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Svazek obcí podbrdského regionu

U nás pořádáme akce sdružující lidi. Ochota vůči klientům je u nás na prvním místě, přesvědčte se o tom i vy. Pořádáme mnohá společná setkávání. Ke každému z našich členů přistupujeme vždy maximálně seriózně a ochotně. V případě potřeby vám náš spolek ochotně poskytne kvalitní poradenství.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Tělocvičná jednota Sokol Dobřichovice

Zapojte se také do sdružení lidí s podobnými zájmy. Jsme velice ochotnou organizací. Pokud milujete nohejbal, neváhejte a přidejte se k nám. Sportovní činnost je středem zájmu našeho spolku. Náš spolek se zabývá především florbalem. Košíková je náš sport číslo jedna. Tenis je ve středu zájmu našeho spolku..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

TJ Štěchovice

Rádi Vás přivítáme v našem sdružení lidí, kteří mají podobné zájmy jako Vy. Budeme s vám jednat na úrovni a seriozně. Naše organizace poskytuje v rámci své činnosti i poradenství. Sdílejte své zájmy s ostatními lidmi během společných setkání. Přidejte se k nám, jsme tu pro všechny, kteří milují nohejbal. Spolek byl vytvořen pro všechny, kteří milují turistiku. Zajistíme Vám prostory na hraní tenisu..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Česká federace piškvorek a renju

Organizujeme sdružení lidí stejných zájmů. Ochotně přijímáme nové členy. Mezi priority naší organizace patří i kvalitní poradenství. I vy si zamilujete naše sportovní, zábavní a zájmové spolky. Přidejte se k nám, pokud jste nadšenec do kuželek.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Česká asociace jihokorejských bojových umění

Naše instituce uskutečňuje sdružení lidí různých zájmů. Setkávejte se s lidmi, kteří mají stejné zájmy jako vy. Nabízíme Vám i poradenství. Zařazujeme se mezi sportovní, zábavní a zájmové spolky. Jsme zavedené sdružení hráčů kuželek. Náš spolek je určen pro všechny, kteří milují tanec..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Czech VFR Club

Hlavní činností našeho spolku je sdružení lidí. Ochotné jednání našich členů vás jistě potěší. Vyzkoušejte si naši činnost na některém z našich setkávání. Naše instituce vystupuje vždy seriózně. Připravili jsme pro Vás i možnost poradenství.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Rodinné Centrum Baráček, O.S.

Fungujeme jako sdružení lidí stejných zájmů. Vaše účast na našem zájmovém setkávání se Vám jistě zalíbí. Nabízíme vám různé poradenské služby. Naši členové jsou samí seriozní lidé. Záležitosti řešíme s ochotou.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Český filumenistický svaz

Naše sdružení se zaměřuje na různé skupiny lidí. Našim členům umožňujeme společné setkávání. U nás můžete se seriózností počítat. Naše organizace se ochotně zapojuje do realizace projektů týkajících se oblasti našeho zájmového působení. Nezapomněli jsme ani na poradenství.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku