Nepřehlédněte
Firmy > Instituce a úřady > Svazy, spolky a sdružení (Středočeský kraj)

Svazy, spolky a sdružení Středočeský kraj

Hledáte-li profesionála v oboru Svazy, spolky a sdružení, prostřednictvím naší databáze vám zajistíme vysokou úroveň vašeho výběru osvědčeného a spolehlivého odborníka.

 

Tipy: Sdružení rodičů, Tábor, Skaut, Fotbalový oddíl, Turistika, Florbal, Neslyšící, Folklorní soubor, Divadelní soubor, Pěvecký soubor

 
Lokalita:   Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

Orel jednota Kladno

Jsme sdružení lidí se stejnými zájmy. Na naší serióznosti si zakládáme. V našem spolku si zakládáme na ochotě. I vy oceníte práci na našich sportovních, zábavních a zájmových spolcích. Naše sdružení pořádá i dětské tábory. Naše sdružení funguje pro všechny, kteří milují florbal. Náš oddíl kuželek vám zaručí velkou zábavu..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Tělocvičná jednota Sokol Malá Hraštice

Jsme sdružení lidí se stejnými zájmy. Hledejte nás mezi sportovními, zábavními a zájmovými spolky. Pokoušíme se o maximální sportovní činnost. Kuželky s námi může hrát každý. Jsme tu pro všechny, kteří milují hokej.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Tělocvičná jednota Sokol Strančice

Přicházíme s nabídkou účasti ve sdružení lidí s podobnými zájmy. Mezi naše členy rádi přivítáme všechny ochotné a aktivní lidi. V rámci našich aktivit a činností se pravidelně setkáváme i s členy působícími v jiných organizacích. Specializujeme se na poradenství v oblasti různých sdružení. Mezi našimi seriozními členy potkáte nové přátele a známé. Snažíme se o maximální sportovní činnost..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Tělocvičná jednota Sokol Vráž u Berouna

Náš spolek se věnuje sdružení lidí. Odborné poradenství a individuální přístup nedělá našim zaměstnancům žádný problém. Spoléháme se na serioznost. Náš spolek funguje proto, aby se mohli setkávat lidé podobných zájmů. Každý náš člen ocení naši sportovní činnost.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Tělocvičná jednota Sokol Kolín

Naše organizace nabízí uskutečňování sdružení lidí. Naše organizace ochotně pomáhá členům realizovat své nápady a představy. V rámci našeho spolku zajišťujeme také poradenství. Na naši serioznost se můžete spolehnout. Snažíme se o provozování sportovní činnosti.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Tělocvičná jednota Sokol Čestín

Jsme sdružení lidé, které podporuje v rámci společné zájmové činnosti svoje členy v realizaci svých nápadů a představ. Využijte služby kvalitního a spolehlivého poradenství, které vám náš spolek nabízí. Naše organizace Vám ukáže, jak být ochotný. Zúčastněte se společných setkání. V oblasti našeho působení jsme dosáhli skvělých výsledků díky serioznosti a usilovné práci našich členů. Provozujeme sportovní činnost..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

TJ Sokol Cítov-sportoviště.

Zájmem naší organizace je sdružení lidí. U nás, v našem spolku, se dočkáte vždy pouze maximálně ochotného přístupu. Poradíme a vysvětlíme vám veškeré nejasnosti. Od nás můžete čekat seriózní vystupování. Vyzkoušejte si naši činnost na některém z našich setkávání.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Tělovýchovná jednota SOKOL, Všechlapy

Náplní naší organizace je organizování sdružení lidí. Setkávejte se s lidmi, kteří mají stejné zájmy jako vy. Naše organizace stále ochotně přijímá nové členy. Vaší jistotou je naše serioznost. Jsme organizace, která poskytuje poradenství. V rámci našeho spolku se zaměřujeme na sportovní činnost..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Tělocvičná jednota Sokol Chraštice

Cílem tohoto sdružení lidí je získávat finanční prostředky na podporu našich aktivit vlastní činností a z veřejných dotací. Ochotně vám poskytneme informace na vaše otázky. Bavte se v některém z našich sportovních, zábavních a zájmových spolků. Sportovní činnost je cílem našeho spolku. Zajišťujeme provoz spolku nadšenců do florbalu. Pořádáme hraní kuželek..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

TJ Sokol Voznice

Nabízíme Vám možnost stát se součástí sdružení lidí stejných zálib. Na ochotu členů naší organizace se můžete spolehnout. Našim radám můžete věřit. Jsme tu pro všechny, kteří milují nohejbal. Pro všechny milovníky tenisu funguje náš spolek.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku