Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!
Firmy > Instituce a úřady > Svazy, spolky a sdružení (Středočeský kraj)

Svazy, spolky a sdružení Středočeský kraj

Hledáte-li profesionála v oboru Svazy, spolky a sdružení, prostřednictvím naší databáze vám zajistíme vysokou úroveň vašeho výběru osvědčeného a spolehlivého odborníka.

 

Tipy: Sdružení rodičů, Tábor, Skaut, Fotbalový oddíl, Turistika, Florbal, Neslyšící, Folklorní soubor, Divadelní soubor, Pěvecký soubor

 
Lokalita:   Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

Wild Pistons- spolek přátel motorek a trajků.

Naše instituce provozuje činnost zabývající se sdružením lidí. Využijte naší nabídky poradenství. Pro naše členy pořádáme pravidelná setkávání. Náš spolek si velmi zakládá na serioznosti. Ochota poradit našim členům je pro nás důležitá.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

OK Business Aircraft, s.r.o.

Rádi přivítáme nové členy do našich sdružení lidí s podobnými zájmy. Vyzkoušejte si naše služby v oblasti poradenství. Jsme rádi, že vám ochotně můžeme nabídnout naše služby. Zaručujeme vám serioznost ve všech směrech. Chcete-li se setkávat s přáteli, kolegy, obraťte se na nás.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Radioklub Barbora

Do našeho sdružení se mohou přidat lidé, kteří mají stejné zájmy. Naše sdružení nabízí i poradenství. Setkávání se s lidmi podobných zájmů je jednou z priorit našeho spolku. Zaručíme se za ochotu svých členů. Pokud hledáte seriozní klub, jste u nás na správné adrese.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Územní sdružení Českého zahrádkářského svazu Benešov

Zaměřujeme se na oblast sdružení lidí. Zajišťujeme služby na špičkové úrovni včetně ochoty a vstřícného jednání. Nabízíme poradenské služby bez úplaty. Setkávejte se s lidmi stejných zájmů. Důležité pro nás je seriozní jednání. Věnujeme se převážně vzdělávání dětí. Vzděláváme děti zábavnou formou..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Learning Society

Sdružení lidí nabízí komunikaci, učení a tvořivé aktivity. Zajistíme vám vše potřebné pro vaše setkávání. Specializujeme se i na poradenství. Naši členové zaručeně ocení náš vstřícný a maximálně seriózní přístup ke každému jejich požadavku. S vašimi požadavky vám ochotně vyjdeme vstříc. Staňte se členy nějakého našeho sportovního, zábavního či zájmového spolku. Zajišťujeme veškeré služby při hraní kuželek..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Základní organizace Odborového svazu ECHO Vagnerplast s.r.o. Kladno

Jsme nezávislé občanské sdružení lidí. Nabízíme vám pomoc a poradenství týkající se našeho sdružení. Zapomeňte na samotu, na našem setkávání se seznámíte s novými lidmi. Serioznost je u nás prvořadá. V našem sportovním, zábavním a zájmovém spolku trávíme volný čas společnými projekty i zábavou. Nabízíme provoz spolku se zaměřením na kuželky..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Nová naděje Nymburk

Organizujeme sdružení lidí stejných zájmů. Ochota vůči klientům je u nás na prvním místě, přesvědčte se o tom i vy. Členové naší organizace se často setkávají s novými lidmi a uzavírají nová přátelství díky činnosti a aktivitám pod naší záštitou. Věřte naší serioznosti. Hledejte nás mezi sportovními, zábavními a zájmovými spolky. Hraní kuželek má v naší organizaci dlouhou tradici..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Železniční modelářský kroužek Lysá nad Labem

Pro naši organizaci je hlavním bodem zájmu sdružení lidí. Členové našeho sdružení jsou velice ochotní. Očekávejte od nás naprosto seriózní chování. V rámci naší činnosti poskytujeme také poradenství. Zaměřujeme se na setkávání lidí se stejnými zájmy.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

KHnet.info, o.s.

Naše sdružení lidí vytváří materiální a personální podmínky pro podporu a rozvoj všech aktivit jeho členů. Stavíme na ochotě našich členů podporovat a rozvíjet základní myšlenky našeho sdružení. Serioznost je jednou z předností našeho sdružení. Mezi priority naší organizace patří i kvalitní poradenství. Přijďte na některá naše setkávání.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Český svaz bojovníků za svobodu, o.s.

Naše sdružení lidí vytváří materiální a personální podmínky pro podporu a rozvoj všech aktivit jeho členů. Poradíme a vysvětlíme vám veškeré nejasnosti. Důležitý pro nás je seriozní přístup. Naším cílem je ochotně podporovat a obhajovat zájmy členů. Setkávejte se s lidmi podobných zájmů v rámci našeho spolku.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku