Nepřehlédněte
Firmy > Instituce a úřady > Svazy, spolky a sdružení (Středočeský kraj)

Svazy, spolky a sdružení Středočeský kraj

Hledáte-li profesionála v oboru Svazy, spolky a sdružení, prostřednictvím naší databáze vám zajistíme vysokou úroveň vašeho výběru osvědčeného a spolehlivého odborníka.

 

Tipy: Sdružení rodičů, Tábor, Skaut, Fotbalový oddíl, Turistika, Florbal, Neslyšící, Folklorní soubor, Divadelní soubor, Pěvecký soubor

 
Lokalita:   Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

Tělocvičná Jednota Sokol Kamenné Žehrovice

Specializujeme se na sdružení lidí podobných zájmů. Na našich setkáváních se jistě zabavíte. Ochota za všech okolností je pouze jednou ze služeb, kterou svým členům náš spolek nabízí. Máme seriozní přístup. Naše organizace se snaží zajistit i kvalifikované poradenství. Náš spolek se snaží o maximální sportovní činnost..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Tělocvičná jednota Sokol Bělá pod Bezdězem

Náš spolek pořádá různá setkání za účelem sdružení lidí. Členové naší organizace se pravidelně setkávají a společně tráví svůj volný čas aktivitami a činnostmi vycházejícími z oblasti našeho působení. Specializujeme se i na spolehlivé poradenské služby. Naše organizace ve spolupráci s dalšími subjekty a vlastními členy ochotně vykonává celou řadu aktivit a činností zaměřených na oblast našeho působení. Náš spolek se snaží o maximální sportovní činnost. Členové našeho sdružení se věnují házené..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Tělocvičná jednota Sokol Písková Lhota

Jsme organizace, která sdružuje osoby se stejnými zájmy. Dlouhodobě se zabýváme poradenstvím. Staňte se také platným členem naší seriózní instituce. Pracujeme poctivě a ochotně. Naším zájmem je sportovní činnost. Pokud milujete tenis, jste u nás vítáni..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

TJ Korycany

V oblasti sdružení lidí nabízíme podporu. V rámci naší činnosti podporujeme spolupráci a setkávaní členů mezi jednotlivými organizacemi. Ochotně a individuálně vyřešíme vaše požadavky. Spoléháme se na serioznost. Zajišťujeme také poradenskou činnost.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

TJ SK Mezno

Využijte možnosti stát se členem sdružení lidí podobných zájmů. Naši členové jsou velmi ochotní. Budeme s vám jednat na úrovni a seriozně. Vaše účast na našem zájmovém setkávání se Vám jistě zalíbí. Naši členové mohou využít našich poradenských služeb. Pokud milujete tenis, jste u nás vítáni..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

TJ Křečhoř

Naše sdružení spojuje lidi. V naší organizaci vám poskytneme také odborné poradenství. Naše sdružení si potrpí na rychlost, kvalitu a ochotu. Mezi našimi seriozními členy najdete spoustu lidí se stejným zájmem. Rádi pořádáme také společná setkání našich členů.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Sportovní klub Chyňava

Užijte si volný čas ve sdružení lidí s podobnými zájmy. Spolehněte se na naše cenné rady. Společná setkávání jsou součástí běžných aktivit našeho spolku. S našimi seriozními členy můžete dlouhé hodiny diskutovat o vašem společném koníčku. Ochotou rozhodně nešetříme.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

TJ Sokol Hluboš

Posláním našeho spolku je sdružení lidí. Přijměte pozvání na naše společná setkávání. Naše organizace poskytuje v rámci své různorodé činnosti i poradenství. Pro všechny nabízíme ochotu. Naše organizace je velice seriózní. Tenis je ve středu zájmu našeho spolku..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

TJ Durisol Všeradice

Naše organizace se zaměřuje na sdružení lidí. Naši klienti oceňují naše služby včetně poradenství. Ochotně vyhovíme vašim potřebám. Naší prioritou je maximálně seriózní a vstřícný přístup ke každému požadavku našeho člena. Lidé stejných zájmů a koníčků ocení naši snahu navzájem se poznávat a setkávat.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

HO Lokomotiva Kolín

Přinášíme možnost účasti ve sdružení lidí podobných zájmů. Mezi našimi seriozními členy najdete spoustu lidí se stejným zájmem. Pravidelně se společně setkáváme. Naši členové mohou využít našich poradenských služeb. Ochotně vám pomůžeme a poradíme.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku