Nepřehlédněte
Firmy > Instituce a úřady > Svazy, spolky a sdružení (Středočeský kraj)

Svazy, spolky a sdružení Středočeský kraj

Hledáte-li profesionála v oboru Svazy, spolky a sdružení, prostřednictvím naší databáze vám zajistíme vysokou úroveň vašeho výběru osvědčeného a spolehlivého odborníka.

 

Tipy: Sdružení rodičů, Tábor, Skaut, Fotbalový oddíl, Turistika, Florbal, Neslyšící, Folklorní soubor, Divadelní soubor, Pěvecký soubor

 
Lokalita:   Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

Aeroklub Panenský Týnec

Jsme sdružení lidí, které v rámci společných zájmových aktivit, tráví konstruktivně svůj volný čas. Členové naší organizace se pravidelně setkávají a pracují na různých projektech. Máme seriozní přístup. Naše organizace se ochotně a s nadšením účastní realizace nejrůznějších projektů zaměřených na oblast našeho zájmu. Naše organizace náleží mezi sportovní, zábavní a zájmové spolky.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Sedlčanský demokratický radioklub, OK1OQH

Sdružení nabízí lidem jednu z možností, jak smysluplně trávit svůj volný čas. Věci řešíme ochotně. Slibujeme Vám seriózní jednání. Členové naší organizace se setkávají a společnou činností realizují nejrůznější projekty. Jsme dobrovolná organizace, na kterou se můžete obrátit v oblasti poradenství.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Motoclub Astacus Rakovník

Jsme sdružení lidí, které podporuje činnost svých členů a prosazuje a chrání jejich zájmy a práva. Usilujeme o rozšiřování oblasti poradenství. Na naši serioznost se můžete spolehnout. Naše organizace se zabývá zájmovými setkáváními. Ochotně přijímáme nové členy.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Mustang Riders Club, o.s.

Přidejte se do našeho sdružení lidí, zabývajících se stejným sportem. S ochotou vám pomůžeme při zapojení do našeho spolku. Seriózní jednání je pro nás zásadou. Specializujeme se na oblast poradenství. Setkávejte se s lidmi stejných zájmů, kteří mohou výrazně obohatit váš život.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Zdena Fousová zahradnické spolky

Přijďte si vyzkoušet své zájmy s ostatními lidmi do našeho sdružení. Pro naše členy pořádáme pravidelná setkávání. Za kvalitní poradenské služby ručíme. Od nás můžete čekat seriózní vystupování. Naše organizace vykonává různé aktivity a ochotně se účastní projektů a činností vycházejících z oblasti naší zájmové činnosti.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Kulturní centrum

Jsme občanské sdružení lidí. Serióznost je vždy prioritou našeho spolku. Nabízíme možnost společného setkávání. I přes klesající ochotu lidí zapojit se do veřejného života, se počet našich členů rozrůstá. Nabízíme vám pomoc a poradenství týkající se našeho sdružení.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Občanské sdružení ,Přátelé Chvojna

Zveme vás do našeho sdružení lidí stejných zájmů. V rámci naší činnosti upřednostňujeme seriózní přístup. Přistupujeme k vám ochotně. Organizujeme společná setkávání. Zveme vás do našeho spolku, kde vám rádi se vším poradíme. Hledejte nás mezi sportovními, zábavními a zájmovými spolky. Zahrajete-li si rádi kuželky, můžete se k nám přidat..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Alter Ego - institut pro podporu vzdělanosti

Přidejte se ke sdružení lidí stejných zájmů. Seriózní jednání je pro nás zásadou. Poskytneme vám poradenství na odborné úrovni. Ochotně vám u nás vše vysvětlíme. Setkávání se s lidmi podobných zájmů je jednou z priorit našeho spolku. Představujeme sportovní, zábavní a zájmové spolky. Náš spolek je určen pro všechny, kteří milují kuželky..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Občanské sdružení rodičů a přátel souboru Šáteček ZŠ Semice - DDM Nymburk

Do našeho sdružení lidí se může připojit každý. Nabízíme vám pomoc a poradenství týkající se našeho sdružení. I přes klesající ochotu lidí zapojit se do veřejného života, se počet našich členů rozrůstá. Členové naší organizace se často setkávají s novými lidmi a uzavírají nová přátelství díky činnosti a aktivitám pod naší záštitou. Garantujeme Vám naprostou serióznost. Užijte si tanec s naším spolkem..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Český fanklub AC/DC, o.s.

Pro lidi se stejnými zájmy jsou otevřené dveře našeho sdružení. Náš spolek se vyznačuje velkou seriózností. Naše organizace nabízí odborné poradenství v různých oblastech. Naše organizace vykonává různé aktivity a ochotně se účastní projektů a činností vycházejících z oblasti naší zájmové činnosti. Naše organizace sdružuje členy, kteří se za účelem společných zájmů pravidelně setkávají a účastní se přípravy a realizace nejrůznějších projektů.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku