Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!
Firmy > Instituce a úřady > Svazy, spolky a sdružení (Středočeský kraj)

Svazy, spolky a sdružení Středočeský kraj

Hledáte-li profesionála v oboru Svazy, spolky a sdružení, prostřednictvím naší databáze vám zajistíme vysokou úroveň vašeho výběru osvědčeného a spolehlivého odborníka.

 

Tipy: Sdružení rodičů, Tábor, Skaut, Fotbalový oddíl, Turistika, Florbal, Neslyšící, Folklorní soubor, Divadelní soubor, Pěvecký soubor

 
Lokalita:   Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

Kynologická jednota České republiky

Jsme sdružení lidí, jehož členové společnou činností realizují nejrůznější projekty. Ochota vůči členům je v našem sdružení samozřejmostí. Organizují se u nás společná setkávání. Poskytujeme vstřícný a seriózní přístup k přáním našich členů. Běžně u nás můžete využívat i poradenských služeb. Naší hlavní činnostní je pořádání zajímavých výstav..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

ZO 079 Cheznovice

Jsme sdružení lidí, které podporuje činnost svých členů a prosazuje a chrání jejich zájmy a práva. Věřte naší serioznosti. Rádi pořádáme také společná setkání našich členů. Vaše přání u nás ve spolku vždy ochotně vyřídíme. Je pro vás připraveno i poradenství.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Klub vojenské historie Sanites Car Beroun ČR

Zájmem naší organizace je sdružení lidí. Nabízíme poradenské služby bez úplaty. Setkávání jsou naší prioritou. Pro naše sdružení je ochota samozřejmostí. Členové našeho sdružení jsou velice seriózní.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

TJ Rekreant Praha

Zájmem naší organizace je sdružení lidí. Serioznost je naší devizou. Naše organizace Vám ukáže, jak být ochotný. Jsme organizace, která se specializuje na různá zájmová i sportovní setkávání. Jsme dobrovolná organizace, na kterou se můžete obrátit v oblasti poradenství.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Svaz JI - JITSU Čech

Provozujeme sdružení, jehož programem je seznamovat a sdružovat lidi. Naší prioritou je maximálně seriózní a vstřícný přístup ke každému požadavku našeho člena. Ochota vůči každému z našich členů je naší základní vlastností. Pořádáme různá setkání pro lidi stejných zájmů. Obraťte se bez obav na naše poradenství. Zařazujeme se mezi sportovní, zábavní a zájmové spolky. Na kuželkách máme skvělou partu lidí, můžete být její součástí..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Tělocvičná jednota Sokol Lázně Toušeň

Sdružují se u nás lidé se stejným zájmem. Zajišťujeme setkávání členů na různých akcích. Ze strany našeho spolku se dočkáte maximálně vstřícného a seriózního přístupu. Zajišťujeme mnoho služeb a zakládáme si na ochotném přístupu k vám. Na naše poradenství se můžete kdykoliv obrátit. Zabýváme se sportovní činností..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Tělocvičná jednota Sokol Ovčáry-Nedomice

Zapojte se také do sdružení lidí podobných zájmů. Při setkávání členů našeho spolku se dozvíte mnoho zajímavého. Naše organizace v rámci svého zaměření ochotně podporuje a účastní se realizace projektů zaměřených na oblast naší zájmové činnosti. Výhodou naší organizace je také služba poradenství. Naše činnosti, kterým se věnujeme, jsou velice seriózní. I vy můžete využít náš spolek na sportovní činnost..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

TJ Sokol Bratronice

Pokoušíme se sdružovat lidi stejných zájmů. Nabízíme vám seriozní jednání při našich činnostech. S radostí poskytujeme i poradenství. Ochotně vás přijmeme mezi sebe. Setkávejte se s lidmi stejných zájmů, kteří mohou výrazně obohatit váš život.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Tělocvičná jednota Sokol Kněžmost

Podporujeme sdružení lidí se společným zaměřením. Členové naší organizace se pod naší záštitou věnují realizaci seriózních projektů. Naše sdružení si potrpí na rychlost, kvalitu a ochotu. Svým členům nabízíme společné setkávání. Zamilujete si sportovní činnost našeho spolku. Náš spolek jsme vytvořili pro všechny, kteří milují tenis..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Tělocvičná jednota Sokol Nymburk

Náš spolek pořádá sdružení lidí. Naše organizace disponuje velkou ochotou. Prioita našeho spolku je časté setkávání. Sportovní činnost je hlavním zájmem našeho spolku. Pokud milujete florbal, přidejte se k nám.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku