Nepřehlédněte
Firmy > Instituce a úřady > Svazy, spolky a sdružení (Středočeský kraj)

Svazy, spolky a sdružení Středočeský kraj

Hledáte-li profesionála v oboru Svazy, spolky a sdružení, prostřednictvím naší databáze vám zajistíme vysokou úroveň vašeho výběru osvědčeného a spolehlivého odborníka.

 

Tipy: Sdružení rodičů, Tábor, Skaut, Fotbalový oddíl, Turistika, Florbal, Neslyšící, Folklorní soubor, Divadelní soubor, Pěvecký soubor

 
Lokalita:   Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

ZO 0332 Krakovany

Jsme sdružení lidí, jehož členové společnou činností naplňují své cíle. Kontaktujte nás a využijte naše skvělé nabídky na poradenství. Ochotný přístup vůči všem členům. Naše organizace podporuje setkávání členů i dalších osob za účelem našich společných zájmů. Naší prioritou je maximálně seriózní a vstřícný přístup ke každému požadavku našeho člena.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Tělovýchovná jednota Štěchovice

Naše sdružení lidí podporuje všestranný rozvoj svých členů. V oblasti našeho působení jsme dosáhli skvělých výsledků díky serioznosti a usilovné práci našich členů. Sportovní, zábavní a zájmové spolky jsou připraveny na Vaši účast. Pokud milujete turistiku, přidejte se k nám. Pojďte si s námi zahrát kuželky, tato hra si vás získá. Přijďte si k nám zahrát tenis..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Klub vodáků Kolín - Sandberk

Jsme sdružení lidí, které spojují stejné cíle. I vy se díky nám můžete setkávat s lidmi podobných zájmů. Poskytujeme poradenství a provozujeme aktivity vedoucí ke zlepšení kulturního života. Na naší serióznosti si zakládáme. I přes klesající ochotu lidí zapojit se do veřejného života, se počet našich členů rozrůstá.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

TJ Baník Příbram

Provozujeme sdružení lidí, kde zažijete obrovskou zábavu. Když se obrátíte na naši organizaci, rádi Vám poradíme. Naši členové se pravidelně setkávají a aktivity ve volném čase podřizují společnému zájmu. Počítejte u nás se seriozním a vstřícným jednáním. Jednou z našich předností je ochota.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Tělocvičná jednota Sokol Nehvizdy

Jsme nezávislé občanské sdružení lidí. Rádi vás přesvědčíme o naší maximální ochotě. Naši zaměstnanci Vám jsou k dispozici s poradenstvím v různých oblastech. Sdružujeme všechny, kteří milují turistiku. Náš spolek se specializuje na sportovní činnost. Náš spolek jsme vytvořili pro všechny, kteří milují florbal. Zabýváme se provozem spolku pro všechny milovníky tenisu..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Tělocvičná jednota Sokol Kamberk

Zaměřujeme se na oblast sdružení lidí. Zabýváme se poradenstvím v oblasti spolků a sdružení. Garantujeme Vám naprostou serióznost. Vaše přání u nás ve spolku vždy ochotně vyřídíme. Naši členové mají možnost společného setkávání. Náš spolek se snaží o maximální sportovní činnost..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Tělocvičná jednota Sokol Kačice

Lidé stejných zájmů se sdružují v rámci našeho spolku. Seznámíme vás s naším spolkem a ochotně vše vysvětlíme. Neváhejte se spolehnout na serióznost naší organizace. K dispozici máme i poradenství. Snažíme se o maximální sportovní činnost.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Tělocvičná jednota Sokol Nová Ves pod Pleší

Jsme sdružení lidí, jehož členové společnou činností realizují nejrůznější projekty. Příjemná a pravidelná setkávání můžete uskutečnit u nás. Jsme sdružení, které si zakládá na velké serióznosti. Využijte služby kvalitního a spolehlivého poradenství, které vám náš spolek nabízí. Jsme sdružení, které ochotně pomůže všem svým příznivcům. Sportovní činnost je cílem našeho spolku..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

TJ Sokol Jestřabí Lhota

Využijte možnosti stát se členem sdružení lidí podobných zájmů. Naše organizace podporuje setkávání členů i dalších osob za účelem našich společných zájmů. Kvalitní členská základna a seriózní přístup k věci nám pomohli získat pozitivní ohlasy ze strany veřejnosti. Ke službám, které v našem sdružení nabízíme, patří také poradenství. Náš spolek je ke svým klientům za všech okolností maximálně vstřícný.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Tělovýchovná jednota Mír Jablonná

Jsme sdružení lidí, které spojují podobné zájmy. V naší organizaci vám poskytneme také odborné poradenství. Naše sdružení si potrpí na rychlost, kvalitu a ochotu. V našem sdružení preferujeme serioznost Členové naší organizace se pravidelně setkávají a věnují se nejrůznějších aktivitám a činnostem vycházejícím z oblasti našeho působení.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku