Nepřehlédněte
Firmy > Instituce a úřady > Svazy, spolky a sdružení (Středočeský kraj)

Svazy, spolky a sdružení Středočeský kraj

Hledáte-li profesionála v oboru Svazy, spolky a sdružení, prostřednictvím naší databáze vám zajistíme vysokou úroveň vašeho výběru osvědčeného a spolehlivého odborníka.

 

Tipy: Sdružení rodičů, Tábor, Skaut, Fotbalový oddíl, Turistika, Florbal, Neslyšící, Folklorní soubor, Divadelní soubor, Pěvecký soubor

 
Lokalita:   Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

Lesy Mladá Boleslav, a.s.

Sdružujeme lidi za účelem prosazování společných zájmů. Poskytujeme poradenství i konzultace. Zaručíme Vám serióznost jednání. Zajišťujeme také různá setkávání. Ochotně přijímáme nové členy.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Asociace víceúčelových základních organizací technických sportů a činností České republiky

Náš spolek sdružuje lidi, kteří mají stejné zájmy. Jsme součástí sportovních, zábavních a zájmových spolků. I vy se můžete přidat k našemu spolku, který se specializuje na sportovní činnost. Vedeme oddíl kuželek. V našem spolku se cvičí japonské bojové umění judo.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Junák - svaz skautů a skautek ČR, okres Kladno

Přinášíme vám možnost účasti ve sdružení lidí shodných zájmů. U nás se můžete spolehnout na seriózní jednání. Naše organizace ochotně pomáhá členům realizovat své nápady a představy. Našim členům umožňujeme společné setkávání. Součástí pobytu na našem táboře je pestrý program plný zajímavých činností a aktivit.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Junák - svaz skautů a skautek ČR, středisko Mnichovo Hradiště, Dolní Bousov/Obruby

Činnost našeho spolku je zaměřena na sdružení lidí. Náš spolek s vámi bude jednat seriozně. Naše rady vám v mnohém pomohou. Do našich aktivit zahrnujeme také setkávání. Jsme velice ochotnou organizací. Neváhejte se zúčastnit našich táborů..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Česká tábornická unie - T.O. Zlatý List Dobříš - klubovna

Náš spolek se zaměřuje na sdružení lidí, kteří mají stejné zájmy. Staňte se také platným členem naší seriózní instituce. Ochotně přijímáme nové členy. Jistě uvítáte i námi poskytované poradenství. Součástí pobytu na našem táboře je pestrý program plný zajímavých činností a aktivit.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Junák - svaz skautů a skautek ČR, středisko Stará Boleslav

Přidejte se do našeho sdružení lidí, zabývajících se stejným sportem. Sportovní, zábavní a zájmové spolky jsou středem našeho zájmu. Pojeďte s námi i na tematický tábor. Každý skaut bude chtít být naším členem. Jsme zájmový spolek zaměřený na kuželky.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Junák - svaz skautů a skautek ČR, středisko "BR. FANDY ANTOŠE" Jirny

Jsme sdružení, které spojuje lidi se stejnými zájmy. Naše organizace se kromě jiného věnuje i poradenství. Poskytujeme účast ve sportovních, zábavních a zájmových spolcích. Na našich táborech děti získají nové přátele. Z Vašeho dítěte uděláme pravého skauta. Zajišťujeme příjemné prostředí při kuželkové hře..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Junák - svaz skautů a skautek ČR, středisko Stráž Lidic Buštěhrad

Jsme sdružení lidí, které má širokou členskou základnu a zabývá se nejrůznějšími aktivitami a činnostmi. Naše organizace díky svým aktivitám a oblasti zaměření, získala celou řadu členů, kteří ochotně tráví čas společnými aktivitami. Pokud hledáte seriozní klub, jste u nás na správné adrese. Zabýváme se propagací sportovních, zábavních a zájmových spolků. Připravujeme pro vás skvělé tábory. Náš skaut organizuje různé schůzky, akce, výlety i tábory. Naši členové rádi hrají kuželky..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Junák - svaz skautů a skautek ČR, středisko Plaňany

Přidejte se ke sdružení lidí stejných zájmů. V našem sdružení se vždy setkáte s ochotou. Každému z našich členů poskytneme vždy maximálně seriózní a vstřícný přístup. Budeme rádi, pokud začnete chodit na naše setkávání. Naše organizace poskytuje také odborné poradenství. Zaměřujeme se na všechny vášnivé skauty..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Junák - svaz skautů a skautek ČR, středisko Lysá nad Labem

Naše organizace se specializuje na sdružení lidí. Jiné, než seriozní jednání neznáme. Ochotu vůči našim členům Vám zaručujeme. Sportovní, zábavní a zájmové spolky jsou středem našeho zájmu. V rámci naší organizace můžete poslat své děti i na tábor. Naučíme mladé skauty sžívat se s přírodou. Náš spolek je určen pro všechny, kteří milují kuželky..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku