Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!
Firmy > Instituce a úřady > Svazy, spolky a sdružení (Středočeský kraj)

Svazy, spolky a sdružení Středočeský kraj

Hledáte-li profesionála v oboru Svazy, spolky a sdružení, prostřednictvím naší databáze vám zajistíme vysokou úroveň vašeho výběru osvědčeného a spolehlivého odborníka.

 

Tipy: Sdružení rodičů, Tábor, Skaut, Fotbalový oddíl, Turistika, Florbal, Neslyšící, Folklorní soubor, Divadelní soubor, Pěvecký soubor

 
Lokalita:   Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

Divadelní spolek Tyl Rakovník

Pro naši organizaci je hlavním bodem zájmu sdružení lidí. Svou činnost praktikujeme seriozně. Poradenství Vám také rádi poskytneme. Jsme místem pro společná setkávání. Naší hlavní prioritou je maximální ochota vůči našim členům a jeho požadavkům.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Společenství Holandská 2437, Kladno

Nabízíme vám účast ve sdružení lidí podobných zájmů. Výhodou naší organizace je také služba poradenství. Ke každému přání v rámci našeho spolku přistupujeme vždy seriózně a vstřícně. Pravidelně se společně setkáváme. Nabízíme ochotu a profesionalitu. Spadáme svou činností mezi sportovní, zábavní a zájmové spolky. Provozujeme spolek hráčů kuželek..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

ZO ČZS Klecánky

Naše občanské sdružení spojuje lidi. Nabízíme také poradenské služby. Nabízíme možnost setkávání lidí při společných aktivitách. Ohromíme vás naší maximální ochotou. Naší prioritou je vzdělávání dětí. Vzděláváme děti v jiných oblastech než škola..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Humanity´s Team - Česká republika

Jsme sdružení lidí, které se v rámci svých zájmů účastní nejrůznějších aktivit i soutěží. Nabízíme vám ty nejlepší služby v oblasti poradenství. Ochota za všech okolností je pouze jednou ze služeb, kterou svým členům náš spolek nabízí. S našimi seriozními členy můžete dlouhé hodiny diskutovat o vašem společném koníčku. Členové našeho sportovního, zábavního a zájmového spolku se rádi účastní připraveného programu a dalších aktivit. Hráči kuželek všech pokročilostí jsou u nás vítáni..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Fiat Multipla klub ČR

Využijte možnosti stát se členem sdružení lidí podobných zájmů. Přesvědčte se sami o ochotném přístupu našeho spolku. Od svých členů vyžadujeme seriózní jednání. Snažíme se provozovat sportovní, zábavní a zájmové spolky. Zveme všechny na hraní kuželek.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

TransBrdy o.s.

Náš spolek sdružuje lidi se stejným zaměřením. Zveme vás do našeho spolku, kde vám rádi se vším poradíme. Zajistíme vám setkávání s lidmi podobných zájmů. Veřejnost vnímá pozitivně činnost naší organizace díky serioznímu přístupu a kvalitě odvedené práce. Ochotu pomoci Vám rádi přislíbíme.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Mažoretky Smetanky Chocerady o.s.

Jsme sdružení lidí, které v rámci svých společných zájmů vytváří různé projekty. Usilujeme o rozšiřování oblasti poradenství. U nás se vám budeme vždy s ochotou věnovat. Naše organizace sdružuje členy, kteří se pravidelně setkávají a sdílejí stejné zájmy a nadšení pro věc. Spoléháme se na serioznost.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Border Collie Club Czech Republic

Jsme sdružení lidí, které v rámci společných zájmových aktivit, tráví konstruktivně svůj volný čas. V našich službách se zabýváme i poradenstvím. Snaha o časté setkávání je naší prioritou. Ochota pomoci našim členům je pro nás zásadní. Počítejte u nás se seriozním a vstřícným jednáním. Naším hlavním zájmem jsou border kolie..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Českomoravský svaz chovatelů poštovních holubů - Oblastní sdružení Lidice

Zavítejte do našeho sdružení lidí stejných zájmů. Věci řešíme ochotně. Naše organizace sdružuje členy, kteří se setkávají ve svém volném čase za účelem aktivit a činností pod naší záštitou. Naše organizace nabízí odborné poradenství v různých oblastech. Věřte naší serioznosti.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

ZO 0332 Krakovany

Jsme sdružení lidí, jehož členové společnou činností naplňují své cíle. Kontaktujte nás a využijte naše skvělé nabídky na poradenství. Ochotný přístup vůči všem členům. Naše organizace podporuje setkávání členů i dalších osob za účelem našich společných zájmů. Naší prioritou je maximálně seriózní a vstřícný přístup ke každému požadavku našeho člena.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku