Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!
Firmy > Instituce a úřady > Svazy, spolky a sdružení (Středočeský kraj)

Svazy, spolky a sdružení Středočeský kraj

Hledáte-li profesionála v oboru Svazy, spolky a sdružení, prostřednictvím naší databáze vám zajistíme vysokou úroveň vašeho výběru osvědčeného a spolehlivého odborníka.

 

Tipy: Sdružení rodičů, Tábor, Skaut, Fotbalový oddíl, Turistika, Florbal, Neslyšící, Folklorní soubor, Divadelní soubor, Pěvecký soubor

 
Lokalita:   Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

Junák - svaz skautů a skautek ČR, středisko Krahujec Nymburk, Tygříci

Zapojte se také do sdružení lidí podobných zájmů. Jednáme seriozně. Přispíváme k setkávání osob různého ražení. Ochota poskytnout pomoc našim členům je pro nás zásadní. V rámci naší činnosti nabízíme vzájemné poradenství – výměna zkušeností členů sdružení. Na našich táborech děti získají nové přátele..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Junák - svaz skautů a skautek ČR, středisko Modrá želva Ratboř, Vlčata

Jsme společností, která funguje jako sdružení lidí. Naše organizace se snaží zajistit i kvalifikované poradenství. Poskytujeme poradenství, služby a servis s plnou dávkou ochoty. Setkávejte se s lidmi stejných zájmů. Těšíme se na Vás na našem táboře.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Česká tábornická unie - T.K. Arnika Kolín

Přinášíme možnost účasti ve sdružení lidí stejných zájmů. U nás se budete setkávat s lidmi stejných zájmů. Jsme vám k dispozici, potřebujete-li poradit. S každým jednáme seriozně. Stavíme na ochotě našich členů podporovat a rozvíjet základní myšlenky našeho sdružení.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Sdružení rodičů a přátel dětí a školy při ZŠ v Čelákovicích

Náš spolek se zaměřuje na sdružení lidí, kteří mají stejné zájmy. Při našich setkáváních poznáte lidi se stejnými zájmy. Serióznost je u našeho spolku vždy na prvním místě. Naše organizace sdružuje členy, které spojuje stejný zájem, ochota a nadšení pro věc. Nabízíme vám pomoc a poradenství týkající se našeho sdružení. Představujeme sdružení rodičů..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Junák - svaz skautů a skautek ČR, středisko Dub Všenory

Jsme sdružení lidí, jehož členové aktivně tráví svůj volný čas. Využijte naši nabídku na sportovní, zábavní a zájmové spolky. Na našich táborech je prostor pro vaše koníčky. Náš spolek funguje jako podpora všech vášnivých skautů. Zahrajete-li si rádi kuželky, můžete se k nám přidat.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Junák - svaz skautů a skautek ČR, okres Benešov

Rádi sdružujeme lidi se společnými zájmy. Rádi vám s čímkoliv pomůžeme díky našemu poradenství. V našem ráji sportovních, zábavních a zájmových spolků si určitě nějaký vyberete. Svěřte nám své děti i na letní tábor. Náš spolek funguje pro každého vášnivého skauta. Pojďte se s námi pobavit při hraní kuželek..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Junák - svaz skautů a skautek ČR, středisko Starý Kolín

Sdružení lidí smysluplně podporujeme. Neváhejte přijít na některé z našich zájmových či sportovních setkávání. Setkáte se u nás s ochotným jednáním. Staňte se členem některého ze sportovních, zábavních a zájmových spolků. Dbáme na rozvoj schopností malých skautů a skautek. Náš spolek je určen pro všechny, kteří milují kuželky..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Junák - svaz skautů a skautek ČR, středisko Kostelec nad Labem

Náš spolek sdružuje lidi se stejným zaměřením. Naším cílem je ochotně podporovat a obhajovat zájmy členů. Jsme součástí sportovních, zábavních a zájmových spolků. Pošlete své děti s námi v létě na tábor. Každý skaut najde místo v našem spolku. Věnujeme se hraní kuželek..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Junák - svaz skautů a skautek ČR, středisko Clan Hiawatha Příbram

Jsme sdružení lidí, které svůj volný čas tráví společnými aktivitami. Jsme velice ochotnou organizací. Členové naší organizace se pravidelně setkávají a společně tráví svůj volný čas aktivitami a činnostmi vycházejícími z oblasti našeho působení. Serióznost je vždy prioritou našeho spolku. Využijte poradenství od nás za těch nejlepších podmínek.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Mateřské centrum Rožálek

Využijte možnost stát se členem našeho sdružení pro lidi podobných zájmů. I vy se můžete setkávat s lidmi, kteří mají stejné zájmy. Na naši serioznost se u nás můžete spolehnout. Naše organizace náleží mezi sportovní, zábavní a zájmové spolky. Naučíme vás o kuželkách vše potřebné.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku