Nepřehlédněte
Firmy > Instituce a úřady > Svazy, spolky a sdružení (Středočeský kraj)

Svazy, spolky a sdružení Středočeský kraj

Hledáte-li profesionála v oboru Svazy, spolky a sdružení, prostřednictvím naší databáze vám zajistíme vysokou úroveň vašeho výběru osvědčeného a spolehlivého odborníka.

 

Tipy: Sdružení rodičů, Tábor, Skaut, Fotbalový oddíl, Turistika, Florbal, Neslyšící, Folklorní soubor, Divadelní soubor, Pěvecký soubor

 
Lokalita:   Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

Junák - svaz skautů a skautek ČR, okres Beroun

Přidejte se ke sdružení lidí stejných zájmů. Poskytujeme poradenství i konzultace. Spoléháme se na serioznost. Ochota poskytnout pomoc našim členům je pro nás zásadní. Pro členy našeho sportovního, zábavního a zájmového spolku jsme připravili celou řadu zajímavých aktivit. Naučíme mladé skauty sžívat se s přírodou. Naučíme vás o kuželkách vše potřebné..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Junák - svaz skautů a skautek ČR, 9. přístav Kolín

Rádi Vás přivítáme v našem sdružení lidí, kteří mají podobné zájmy jako Vy. Naše instituce se pyšní seriózním přístupem ke svým členům. Členové naší organizace jsou velice ochotní. Pokud potřebujete spolehlivé poradenství, obraťte se na náš spolek. Představujeme sportovní, zábavní a zájmové spolky, jejichž členy se budete chtít stát. Náš svaz se věnuje skautům i skautkám. Kuželky jsou hlavním bodem zájmu našeho spolku..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Junák - svaz skautů a skautek ČR, středisko Lišák Neratovice

Naše občanské sdružení spojuje lidi. U nás se budete setkávat s lidmi stejných zájmů. Staňte se členem některého ze sportovních, zábavních a zájmových spolků. Pořádáme také tábory. Jako pravý skaut musíte být součástí našeho spolku. Zveme všechny na hraní kuželek..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Junák - svaz skautů a skautek ČR, středisko Sadská

Naše sdružení lidí vytváří materiální a personální podmínky pro podporu a rozvoj všech aktivit jeho členů. Organizujeme příjemné a přínosné setkávání. Jedinou podmínkou pro každého zájemce o náš klub je, aby to byl ochotný člověk. Naše organizace poskytuje v rámci své různorodé činnosti i poradenství. Pokud je pro vás důležitá serioznost, my vám ji nabídneme. Užijte si naše nezapomenutelné tábory. Naši členové jsou pouze vášniví skauti..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Junák - svaz skautů a skautek ČR, středisko Datel Kostelec nad Černými lesy, 1. oddíl - Světlušky

Jsme sdružení, které spojuje lidi se stejnými zájmy. Přispíváme k setkávání osob různého ražení. Ke svým členům a k jejich požadavkům přistupujeme vždy maximálně ochotně. V naší organizaci vám poskytneme také odborné poradenství. Naše tábory si zamilujete.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Linda Černá - mateřské centrum

Rádi vás uvítáme ve sdružení lidí, kteří mají podobné zájmy jako vy. Nabízíme možnost setkávání. Přidejte se do naší organizace s ochotným přístupem. Naše organizace náleží mezi sportovní, zábavní a zájmové spolky. Nabízíme hraní kuželek všem věkovým kategoriím.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Rodinné centrum Myšák

Nabízíme Vám možnost stát se součástí sdružení lidí stejných zálib. Naši členové získají možnost využívat pravidelných setkávání. Naše sdružení vám rádo poradí s každým problémem, který se týká naší činnosti. V rámci oblasti našeho působení dosáhla naše organizace výborných výsledků díky serioznosti a kvalitní členské základně. Ochotně vám poradíme a zasvětíme do poskytovaných služeb.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Sedmikráska Dolní Bousov

Jsme sdružení lidí, které se v rámci svých zájmů účastní nejrůznějších aktivit i soutěží. Ochotu pomoci Vám zaručíme. Je pro nás důležitá serioznost. Našim členům poskytujeme poradenství zdarma. Setkávejte se s lidmi, kteří mají stejné zájmy jako vy.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Aqua baby club

Přinášíme možnost účasti ve sdružení lidí podobných zájmů. V našich službách se zabýváme i poradenstvím. Na naši serioznost se můžete spolehnout. Naše organizace sdružuje členy, kterí své volnočasové aktivity ochotně podřizují společnému zájmu. Přijďte se zapojit do našich setkávání.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Středisko Domek Oblastní charita Kutná Hora

Zabýváme se sdružováním lidí stejných nebo podobných zájmů. Nabízíme poradenskou činnost pro členy i nečleny našeho sdružení. Pokud hledáte seriozní klub, jste u nás na správné adrese. Naši členové si vždy velmi cení ochoty našeho spolku. Zaměřujeme se na společná setkávání.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku