Nepřehlédněte
Firmy > Instituce a úřady > Svazy, spolky a sdružení (Středočeský kraj)

Svazy, spolky a sdružení Středočeský kraj

Hledáte-li profesionála v oboru Svazy, spolky a sdružení, prostřednictvím naší databáze vám zajistíme vysokou úroveň vašeho výběru osvědčeného a spolehlivého odborníka.

 

Tipy: Sdružení rodičů, Tábor, Skaut, Fotbalový oddíl, Turistika, Florbal, Neslyšící, Folklorní soubor, Divadelní soubor, Pěvecký soubor

 
Lokalita:   Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

Tělocvičná jednota Sokol Kralupy nad Vltavou

Snahou naší instituce je sdružení lidí bez omezení věku. Rádi vám nabídneme členství v různých sportovních, zábavních a zájmových spolcích. Neváhejte se zúčastnit našich táborů. Organizujeme sportovní činnost. Pro členy našeho kuželkářského svazu je typické nadšení do kuželek. Pokud milujete tanec, přidejte se k nám..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Tělovýchovná jednota Sokol Hostivice

Naše organizace se specializuje na sdružení lidí. Ochota vůči členům je v našem sdružení samozřejmostí. Zaměřujeme se na společná setkávání. V našich službách je zahrnuto i zprostředkování poradenství. Jsme velice seriózní organizací. Organizujeme sportovní činnost..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Tělocvičná jednota Sokol Svatá

Naše sdružení se zaměřuje na různé skupiny lidí. Podporujeme serioznost a ochotu našich členů. Užijte si společně s ostatními členy naše pravidelná setkání. Jedinou podmínkou pro každého zájemce o náš klub je, aby to byl ochotný člověk. I vy oceníte sportovní činnost našeho spolku.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Tělocvičná jednota Sokol Slaný

Nabízíme účast ve sdružení lidí podobných zájmů. Našim členům poskytujeme poradenství zdarma. Slibujeme Vám seriózní jednání. Organizujeme společná setkávání. Přijďte si ověřit ochotu našeho personálu. Naší snahou je provozovat sportovní činnost..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Tělocvičná jednota Sokol Čáslav

Do našeho sdružení lidí se může připojit každý. Zaručujeme Vám velkou serióznost našeho spolku. Specializujeme se na oblast poradenství. U nás můžete realizovat různá setkávání. Sportovní činnost je středem zájmu našeho spolku.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Tělocvičná jednota Sokol Mělník - Pšovka

Naše organizace nabízí uskutečňování sdružení lidí. Věci řešíme ochotně. Zaručujeme Vám velkou serióznost našeho spolku. Zajišťujeme také různá setkávání. Je pro vás připraveno i poradenství.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Tělocvičná jednota Sokol Lysá nad Labem

Jsme sdružení lidí, které spojují stejné zájmy. Zaměřujeme se na poradenství a další formy služeb. Pokud máte rádi gymnastiku, přidejte se k nám. Všichni, kteří milují tenis, najdou místo v našem spolku. Jsme sdružením pro všechny, kteří milují tanec.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Tělocvičná jednota Sokol Loučeň

Naše instituce se zaměřuje na sdružení lidí. Členové naší organizace se pravidelně setkávají a věnují se nejrůznějších aktivitám a činnostem vycházejícím z oblasti našeho působení. Naši klienti oceňují naše služby včetně poradenství. Jsme rádi, že vám ochotně můžeme nabídnout naše služby. Náš spolek si velmi zakládá na serioznosti. Sportovní činnost je cílem našeho spolku..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

TJ Sokol Jirny

Jsme dlouholetým sdružením lidí podobných zájmů. Využijte kvalitní a spolehlivé rady od našeho spolku. Ochotně organizujeme různá setkání členů. Setkávejte se s lidmi stejných zájmů, kteří mohou výrazně obohatit váš život. Naší prioritou je maximálně seriózní a vstřícný přístup ke každému požadavku našeho člena.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

KČT - Stará plavba

Přidejte se ke sdružení lidí stejných zájmů. Věci řešíme ochotně. Cílem našeho sdružení jsou společná setkávání. Důvěřujte serioznosti, kterou nabízíme. V rámci naší činnosti nabízíme vzájemné poradenství – výměna zkušeností členů sdružení. Sjednejte si také členství v našich sportovních, zábavních a zájmových spolcích. Členové našeho svazu se aktivně věnují kuželkám..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku