Nepřehlédněte
Firmy > Instituce a úřady > Svazy, spolky a sdružení (Praha-západ)

Svazy, spolky a sdružení Praha-západ

Hledáte-li profesionála v oboru Svazy, spolky a sdružení, prostřednictvím naší databáze vám zajistíme vysokou úroveň vašeho výběru osvědčeného a spolehlivého odborníka.

 

Tipy: Sdružení rodičů, Tábor, Skaut, Fotbalový oddíl, Turistika, Florbal, Neslyšící, Folklorní soubor, Divadelní soubor, Pěvecký soubor

 
Lokalita:   Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

Jeep Wrangler Club Czech Republic, o.s.

Činnost našeho spolku je zaměřena na sdružení lidí. S ochotou vás zapojíme do našich aktivit. Setkávejte se s lidmi stejných zájmů. S našimi seriozními členy můžete dlouhé hodiny diskutovat o vašem společném koníčku. V naší organizaci vám poskytneme také odborné poradenství.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Tělocvičná jednota Sokol Úhonice

Náš spolek organizuje sdružení lidí. Naši členové si vždy ochotně navzájem pomáhají. Již dlouhá léta se zaměřujeme na poradenské služby. Náš přístup je seriozní. Připravujeme zajímavý program na našich zájmových setkáváních. Sportovní činnost je cílem našeho spolku..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Tělovýchovná jednota Sokol Nučice

V oblasti sdružení lidí nabízíme podporu. Naše organizace se kromě jiného věnuje i odbornému poradenství. Navštivte některý z našich sportovních, zábavních a zájmových spolků. Sportovní činnost je hlavním zájmem našeho spolku. Přijďte se k nám pobavit a zahrát si kuželky. Sdružujeme všechny nadšené hráče a fanoušky tenisu..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

FEDERACE KLUBŮ HISTORICKÝCH MOTOCYKLŮ ČESKÉ REPUBLIKY

Posláním našeho spolku je sdružení lidí. Neváhejte se spolehnout na naše odpovídající poradenství. Ochota vyjít vstříc našim členům je pro nás podstatná. Organizujeme sportovní, zábavní a zájmové spolky. Přidejte se k nám, pokud jste nadšenec do kuželek.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Jiří Fuchs - Agentura CI-5

Nabízíme účast ve sdružení lidí podobných zájmů. Ochotu vůči našim členům Vám zaručujeme. Nabízíme možnost příjemných setkávání. Když se obrátíte na naši organizaci, rádi Vám poskytneme poradenství v oblasti těžkých životních situacích. Pokud hledáte seriozní klub, jste u nás na správné adrese.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Chorus Angelus

Vyzkoušejte spojení s dalšími lidmi v našem sdružení. Připravíme poradenství na míru. Organizujeme společná setkávání. I vy oceníte opravdovou ochotu a vstřícnost našeho spolku. V našem sdružení si zakládáme na serioznosti. Sportovní, zábavní a zájmové spolky pomohou příjemně naplnit Váš volný čas. Pro členy našeho kuželkářského svazu je typické nadšení do kuželek..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Základní pobočka Dendrologická

Pořádáme sdružení podobných lidí. Jsme ochotni vyjít vám kdykoli vstříc. Vaše přání v rámci našeho spolku vyřizujeme vždy maximálně seriózně. Zveme Vás ke společným setkáním. Naše organizace se kromě jiného věnuje i odbornému poradenství.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Myslivecké sdružení Medník, o.s.

Cílem tohoto sdružení lidí je získávat finanční prostředky na podporu našich aktivit vlastní činností a z veřejných dotací. Poskytujeme poradenství a provozujeme aktivity vedoucí ke zlepšení kulturního života. U nás se můžete setkávat se svými kolegy i přáteli. Jednáme seriozně. Naše organizace ve spolupráci s dalšími subjekty a vlastními členy ochotně vykonává celou řadu aktivit a činností zaměřených na oblast našeho působení.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Junák - svaz skautů a skautek ČR, středisko Dub Všenory

Jsme sdružení lidí, jehož členové aktivně tráví svůj volný čas. Využijte naši nabídku na sportovní, zábavní a zájmové spolky. Na našich táborech je prostor pro vaše koníčky. Náš spolek funguje jako podpora všech vášnivých skautů. Zahrajete-li si rádi kuželky, můžete se k nám přidat.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

MC Pohádka Jesenice u Prahy o.s.

Jsme sdružení lidí, které se v rámci svých zájmů účastní nejrůznějších aktivit i soutěží. Zaměřujeme se na poradenství a další formy služeb. Ochotu pomoci máme na prvním místě. Opravdu seriózního přístupu se dočkáte jedině v našem spolku. Naše organizace sdružuje členy, kteří se pravidelně setkávají a sdílejí stejné zájmy a nadšení pro věc. Vzděláváme děti v jiných oblastech než škola..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku