Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!
Firmy > Instituce a úřady > Svazy, spolky a sdružení (Praha-západ)

Svazy, spolky a sdružení Praha-západ

Hledáte-li profesionála v oboru Svazy, spolky a sdružení, prostřednictvím naší databáze vám zajistíme vysokou úroveň vašeho výběru osvědčeného a spolehlivého odborníka.

 

Tipy: Sdružení rodičů, Tábor, Skaut, Fotbalový oddíl, Turistika, Florbal, Neslyšící, Folklorní soubor, Divadelní soubor, Pěvecký soubor

 
Lokalita:   Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

Česká federace piškvorek a renju

Organizujeme sdružení lidí stejných zájmů. Ochotně přijímáme nové členy. Mezi priority naší organizace patří i kvalitní poradenství. I vy si zamilujete naše sportovní, zábavní a zájmové spolky. Přidejte se k nám, pokud jste nadšenec do kuželek.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Českomoravský svaz chovatelů poštovních holubů - Oblastní sdružení Lidice

Zavítejte do našeho sdružení lidí stejných zájmů. Věci řešíme ochotně. Naše organizace sdružuje členy, kteří se setkávají ve svém volném čase za účelem aktivit a činností pod naší záštitou. Naše organizace nabízí odborné poradenství v různých oblastech. Věřte naší serioznosti.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Tělocvičná jednota Sokol Horoměřice

Staňte se platným členem našeho sdružení lidí stejných zájmů. S vašimi požadavky vám ochotně vyjdeme vstříc. V našem sdružení si zakládáme na serioznosti. Jsme odborníci i v poradenství. Členové naší organizace se pravidelně setkávají a pracují na různých projektech. Zabýváme se sportovní činností..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

ATOM 5204 DRÁČATA Zvole u Prahy

Cílem tohoto sdružení lidí je získávat finanční prostředky na podporu našich aktivit vlastní činností a z veřejných dotací. Nabízíme vám ty nejlepší služby v oblasti poradenství. Důležitý pro nás je seriozní přístup. Naše organizace ochotně podporuje aktivity členů vycházející ze společného zájmu a oblasti našeho působení. Pořádáme různá setkání pro lidi stejných zájmů.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Studio Zdraví - Humanitární sdružení

Jsme sdružení lidí, jehož členové se účastní různých soutěží i aktivit. Naše organizace vykonává různé aktivity a ochotně se účastní projektů a činností vycházejících z oblasti naší zájmové činnosti. Serioznost je u nás prvořadá. Naše organizace se zabývá zájmovými setkáváními. Naše organizace se také specializuje na oblast poradenství.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Prokop - přátelé obce Nučice o.s.

Náš spolek pořádá sdružení lidí. Naše organizace sdružuje členy, kteří se věnují přípravě a následně i realizaci seriózních projektů. Neváhejte a obraťte se na nás, poskytujeme poradenství za skvělé ceny. Zabýváme se propagací sportovních, zábavních a zájmových spolků. Nabízíme provoz spolku se zaměřením na kuželky.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

HELPÍK

Hlavním cílem naší organizace je sdružení lidí. Rádi přivítáme na našich setkáváních nové tváře se stejnými zájmy. V rámci našeho spolku nabízíme mimo jiné také opravdu seriózní a vstřícný přístup, který oceníte. Objednejte si od nás služby spojené s poradenstvím nyní ještě výhodněji. Celá naše organizace má velice ochotný přístup.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Ekologické sdružení - Karlštejnská cesta

Jsme dobrovolným sdružením lidí. Specializujeme se i na poradenství. Ke každému požadavku našich členů přistupujeme seriózně. Sdílejte své zájmy s ostatními lidmi během společných setkání. S ochotou vás zapojíme do našich aktivit. Naše sportovní, zábavní a zájmové spolky jsou připraveny pro vás. Ze sportovních činností provozujeme také kuželky..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Junák - svaz skautů a skautek ČR, středisko Osmička Praha 6

Přijměte nabídku účasti ve sdružení lidí s podobnými zájmy. Naše sportovní, zábavní a zájmové spolky jsou připraveny pro vás. Na našich táborech dbáme na dodržování hygienických předpisů. Každý vášnivý skaut ocení práci našeho spolku. Naučíme vás o kuželkách vše potřebné.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Rodinné centrum Dolní Jirčany, o.s.

Jsme sdružení lidí, které pomáhá svým členům společnými silami zrealizovat své nápady a představy. Náš spolek si velmi zakládá na serioznosti. Ochota poskytnout pomoc našim členům je pro nás zásadní. Poskytneme vám spolehlivé a cenné rady. Společná setkávání jsou součástí běžných aktivit našeho spolku.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku