Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!
Firmy > Instituce a úřady > Svazy, spolky a sdružení (Plzeňský kraj)

Svazy, spolky a sdružení Plzeňský kraj

Hledáte-li profesionála v oboru Svazy, spolky a sdružení, prostřednictvím naší databáze vám zajistíme vysokou úroveň vašeho výběru osvědčeného a spolehlivého odborníka.

 

Svazy, spolky a sdružení v okresech: Domažlice, Klatovy, Plzeň-město, Plzeň-jih, Plzeň-sever, Rokycany, Tachov

Tipy: Sdružení rodičů, Tábor, Skaut, Fotbalový oddíl, Turistika, Florbal, Neslyšící, Folklorní soubor, Divadelní soubor, Pěvecký soubor

 
Lokalita:   Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

Haima Plzeň - Unie pro pomoc dětem s poruchou krvetvorby

V našem občanské sdružení spojujeme lidi. Nabízíme možnost setkávat se s lidmi stejných zájmů. V rámci naší činnosti upřednostňujeme seriózní přístup. Ochotně vám pomůžeme a poradíme. V rámci našeho spolku zajišťujeme také poradenství.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

BYTOVÉ SDRUŽENÍ SMETANOVA

Náš spolek vám nabízí různá sdružení lidí. Zaměřujeme se na setkávání lidí se stejnými zájmy. Naše organizace má specialisty i v oblasti poradenství. Na naši serioznost se můžete spolehnout. Našim členům aktivně pomáháme rozvíjet zájmové oblasti. Aktivně se věnujeme hraní kuželek..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Military Car Club - Plzeň v AČR

Cílem tohoto sdružení lidí je získávat finanční prostředky na podporu našich aktivit vlastní činností a z veřejných dotací. Staňte se členy naší organizace za seriózních podmínek. Prioita našeho spolku je časté setkávání. Naši členové si vždy velmi cení ochoty našeho spolku. Staňte se součástí našich sportovních, zábavních a zájmových spolků. Členové našeho svazu se aktivně věnují kuželkám..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Český volejbalový svaz

Jsme společností, která funguje jako sdružení lidí. Ochotně vám pomůžeme a poradíme. Důležitý pro nás je seriozní přístup. Členové naší organizace se pravidelně setkávají a věnují se nejrůznějších aktivitám a činnostem vycházejícím z oblasti našeho působení. Rádi vám s čímkoliv pomůžeme díky našemu poradenství.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Český svaz chovatelů Klub chovatelů drůbeže vlašek

Sdružení lidí nabízí trávení volného času podle vašeho zájmu. U nás se můžete setkávat se svými kolegy i přáteli. Ochotu pomoci Vám zaručíme. Za kvalitu našeho poradenství ručíme. S úrovní serióznosti našeho sdružení budete spokojeni.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

ZO 0119 Horažďovice

Rádi sdružujeme lidi se společnými zájmy. S úrovní serióznosti našeho sdružení budete spokojeni. Kontaktujte nás a využijte naše skvělé nabídky na poradenství. Ochota pomoci svým členům je nám vlastní. Setkávání naší organizace Vám jsou k dispozici.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Sportovní unie okresu Domažlice

Hlavní činností našeho spolku je sdružení lidí. Neváhejte se spolehnout na naše odpovídající poradenství. Pro naše sdružení je ochota samozřejmostí. Neváhejte se spolehnout na serióznost naší organizace. Připravujeme různá zájmová setkávání.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Plzeňský krajský svaz cyklistiky- Sportovní a tělovýchovní spolkek

Sdružení lidí napomáhá k vzájemnému rozvoji. Poskytujeme zaručeně spolehlivé a cenné rady. Naše organizace se zabývá jen seriózní činností. Naši členové rádi tráví čas zajímavým programem, který jsme připravili. Nabízíme provoz spolku se zaměřením na kuželky.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Tělovýchovná jednota Sokol Holoubkov

Přidejte se ke sdružení lidí stejných zájmů. Náš spolek organizuje pravidelná setkávání. V rámci našeho spolku se zaměřujeme na sportovní činnost. Zajišťujeme provoz spolku nadšenců do florbalu. Pro všechny milovníky tenisu funguje náš spolek.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Tělocvičná jednota Sokol Horažďovice

Přijďte si vyzkoušet své zájmy s ostatními lidmi do našeho sdružení. Na naprostou serióznost se můžete spolehnout. Náš spolek vám zprostředkuje setkávání s lidmi podobných zájmů. Naše organizace ve spolupráci s jednotlivými členy poskytuje i poradenství týkající se oblasti působení. Naši členové jsou velmi ochotní. V rámci našeho spolku se zaměřujeme na sportovní činnost..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku