Nepřehlédněte
Firmy > Instituce a úřady > Svazy, spolky a sdružení (Plzeňský kraj)

Svazy, spolky a sdružení Plzeňský kraj

Hledáte-li profesionála v oboru Svazy, spolky a sdružení, prostřednictvím naší databáze vám zajistíme vysokou úroveň vašeho výběru osvědčeného a spolehlivého odborníka.

 

Svazy, spolky a sdružení v okresech: Domažlice, Klatovy, Plzeň-město, Plzeň-jih, Plzeň-sever, Rokycany, Tachov

Tipy: Sdružení rodičů, Tábor, Skaut, Fotbalový oddíl, Turistika, Florbal, Neslyšící, Folklorní soubor, Divadelní soubor, Pěvecký soubor

 
Lokalita:   Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

Tělocvičná jednota Sokol Plzeň - Nová Hospoda

Zaměřujeme se na sdružení lidí se společným zájmem. Ke službám, které v našem sdružení nabízíme, patří také poradenství. Jsme ochotni vám poskytnou jakékoliv informace, které se týkají naší činnosti. Naše organizace se zaručí za serióznost svých členů. Zajišťujeme vzájemná setkávání. Naším zájmem je sportovní činnost..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Turistický oddíl mládeže 4802 BOROVICE

Zabýváme se sdružováním lidí stejných nebo podobných zájmů. Od svých členů vyžadujeme seriózní jednání. Vaše účast na našem zájmovém setkávání se Vám jistě zalíbí. Záležitosti řešíme ochotně. Poskytujeme poradenství všeho druhu.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Vekra racing team, s.r.o.-závodní soutěžicí tým.

Přicházíme s nabídkou účasti ve sdružení lidí s podobnými zájmy. Naše organizace má specialisty i v oblasti poradenství. Lidé stejných zájmů a koníčků ocení naši snahu navzájem se poznávat a setkávat. Naše sportovní, zábavní a zájmové spolky sdružují členy se stejnými zájmy. Zahrajete si u nás kuželky.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Klub kaktusářů Rokycany

Náš spolek sdružuje lidi se stejným zaměřením. Přesvědčte se sami o ochotném přístupu našeho spolku. Naše organizace sdružuje členy, kteří se věnují přípravě a následně i realizaci seriózních projektů. Vyzkoušejte si naše služby v oblasti poradenství. Přijďte na některá naše setkávání. Hledejte nás mezi sportovními, zábavními a zájmovými spolky. Pro členy našeho kuželkářského svazu je typické nadšení do kuželek..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Občanské sdružení Klíč Plzeň

Přinášíme možnost účasti ve sdružení lidí podobných zájmů. Naše sdružení klade velký důraz na serioznost. Zabýváme se poradenstvím v oblasti spolků a sdružení. Při sdružování lidí se stejnými zájmy jsme ochotní v poskytování informací. Organizujeme příjemné a přínosné setkávání.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Občanské sdružení pro románský kostel v Potvorově

Snahou našeho spolku je sdružení lidí různých zájmů. Během poradenství vám poradíme nejen s vedením vašeho spolku. Očekávejte od nás vždy seriózní jednání. Sdílejte své zájmy s ostatními lidmi během společných setkání. Setkáte se u nás s ochotným přístupem.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Plzeňský lidový soubor Mladina, občanské sdružení

Sdružení lidí napomáhá k vzájemnému rozvoji. Pomůžeme vám ochotně s jakýmkoliv problémem. Naší prioritou je maximálně seriózní a vstřícný přístup ke každému požadavku našeho člena. Zaměstnanci našeho spolku Vám jsou k dispozici s poradenstvím ohledně Vašich zájmů. Našim členům přinášíme možnost setkávání.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Thompson Services CZ, s.r.o.

Jsme sdružení lidí, jehož členové se účastní různých soutěží i aktivit. V rámci naší činností poskytujeme i kvalifikované poradenství. Prioritou našeho spolku je serioznost. Naše organizace sdružuje členy, kteří ochotně a společnými silami vytváří hodnoty a sdílí stejné nadšení pro věc. Snažíme se realizovat pravidelná setkávání členů našeho sdružení.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Klub Vojenského Muzea na demarkační linii v Rokycanech

Potkejte podobné lidi v našem sdružení. V naší instituci počítejte se zcela seriózním jednáním. Neváhejte vyzkoušet některý z místních sportovních, zábavních či zájmových spolků. Pokud milujete turistiku, přidejte se k nám. Pojďte se s námi pobavit při hraní kuželek.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Živá Ves

Neváhejte se přidat k našemu sdružení lidí. Příjemná a pravidelná setkávání můžete uskutečnit u nás. Naše organizace sdružuje členy, kteří ochotně a společnými silami vytváří hodnoty a sdílí stejné nadšení pro věc. U nás se můžete spolehnout na seriózní jednání. Chceme, abyste díky našemu poradenství získali dostatek informací.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku