Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!
Firmy > Instituce a úřady > Svazy, spolky a sdružení (Plzeňský kraj)

Svazy, spolky a sdružení Plzeňský kraj

Hledáte-li profesionála v oboru Svazy, spolky a sdružení, prostřednictvím naší databáze vám zajistíme vysokou úroveň vašeho výběru osvědčeného a spolehlivého odborníka.

 

Svazy, spolky a sdružení v okresech: Domažlice, Klatovy, Plzeň-město, Plzeň-jih, Plzeň-sever, Rokycany, Tachov

Tipy: Sdružení rodičů, Tábor, Skaut, Fotbalový oddíl, Turistika, Florbal, Neslyšící, Folklorní soubor, Divadelní soubor, Pěvecký soubor

 
Lokalita:   Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

PLZEŇSKÉ KRAJSKÉ SDRUŽENÍ ČSTV

Náš spolek funguje jako nástroj ke sdružení lidí. Náš přístup je seriozní. Dlouhodobě se zabýváme poradenstvím. Nabízíme možnost setkávání lidí při společných aktivitách. Naše organizace sdružuje členy, kterí své volnočasové aktivity ochotně podřizují společnému zájmu.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

STŘELCI Horšovský Týn, občanské sdružení

Našim základním posláním je podporovat sdružování lidí a pomáhat jim s rozvojem osobnosti. V naší instituci můžete očekávat ochotné zaměstnance. Pro naše členy pořádáme společná setkávání. Poradenství od nás můžete nyní využívat za výhodných podmínek. Veřejnost vnímá pozitivně činnost naší organizace díky serioznímu přístupu a kvalitě odvedené práce.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Fotoklub Plzeň, o.s.

Staňte se i Vy členy sdružení lidí s podobnými zájmy. Poradenství Vám také rádi poskytneme. Nabízíme ochotu při jednání s vámi. V rámci našich aktivit a činností se pravidelně setkáváme i s členy působícími v jiných organizacích. Na naši serióznost se spolehněte. V rámci činnosti našeho spolku podnikáme řadu zajímavých aktivit. Náš oddíl kuželek vám zaručí velkou zábavu..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Klub chovatelů německých dog

Jsme sdružení lidí, které podporuje činnost svých členů a prosazuje a chrání jejich zájmy a práva. Veřejnost uznává naší organizaci, její serioznost a nadšení pro věc. Naše organizace ve spolupráci s dalšími subjekty a vlastními členy ochotně vykonává celou řadu aktivit a činností zaměřených na oblast našeho působení. Poskytneme vám poradenství na odborné úrovni. Členové našeho sportovního, zábavního a zájmového spolku se pod naší záštitou účastní celé řady soutěží. Pokud milujete kuželky, přidejte se k nám..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

ZO 030 Tachov

Cílem tohoto sdružení lidí je získávat finanční prostředky na podporu našich aktivit vlastní činností a z veřejných dotací. Jsme ochotni vyjít vám kdykoli vstříc. Pro své členy organizujeme také společná setkávání. Od nás můžete čekat seriózní vystupování. Poradenství Vám také rádi poskytneme.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Klub vojenské historie - Český lev

Pro naši organizaci je hlavním bodem zájmu sdružení lidí. Nabízíme poradenské služby bez úplaty. U nás je vše založeno na vzájemné domluvě a ochotě. Organizujeme setkávání s lidmi stejných zájmů. Svěřte nám své děti i na letní tábor. V našem sdružení se sdružují nadšenci do historie vojenství..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

TJ Třemošná

Rádi vás přivítáme v našem sdružení lidí s podobnými zájmy. Jistě uvítáte i námi poskytované poradenství. Naše organizace ochotně podporuje činnost členů zaměřenou na oblast našeho působení. Pokud milujete nohejbal, přidejte se k nám. Pokud jste vášnivý turista, přidejte se k nám. Házená je společným koníčkem všech našich členů. Sdružujeme všechny nadšené hráče a fanoušky tenisu..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Tělovýchovná jednota I. ČLTK Plzeň

Naše sdružení lidí podporuje všestranný rozvoj svých členů. Prospěšnost naší činnosti je vnímána ze strany veřejnosti velmi pozitivně, díky účasti na seriózních projektech a kvalitní členské základně. Navštivte zájmová setkávání naší organizace. Naše organizace se ochotně zapojuje do realizace projektů týkajících se oblasti našeho zájmového působení. Naše organizace se mimo jiným aktivitám a činnostem věnuje i poradenství

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Tělocvičná jednota Sokol Plzeň IV.

Pokud máte stejné zájmy, přidejte se do našeho sdružení lidí. Pro naše členy pořádáme pravidelná setkávání. Náš spolek Vám garantuje ochotu pomoci. Pokud vás zajímá gymnastika, pojďte k nám. Organizujeme sportovní činnost.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Tělocvičná jednota Sokol Loučim

Potkejte podobné lidi v našem sdružení. Naše sdružení Vám přináší i možnost poradenství. Členové naší organizace se pravidelně setkávají a věnují se nejrůznějších aktivitám a činnostem vycházejícím z oblasti našeho působení. Náš spolek si velmi zakládá na serioznosti. Provozujeme sportovní činnost.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku