Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!
Firmy > Instituce a úřady > Svazy, spolky a sdružení (Písek)

Svazy, spolky a sdružení Písek

Hledáte-li profesionála v oboru Svazy, spolky a sdružení, prostřednictvím naší databáze vám zajistíme vysokou úroveň vašeho výběru osvědčeného a spolehlivého odborníka.

 

Tipy: Sdružení rodičů, Tábor, Skaut, Fotbalový oddíl, Turistika, Florbal, Neslyšící, Folklorní soubor, Divadelní soubor, Pěvecký soubor

 
Lokalita:   Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

Automotoklub St. Maliny Písek

Naše instituce se zaměřuje na sdružení lidí. Přijďte na naše setkání osob se stejnými zájmy. Pověření lidé naší organizace Vám poskytnou odborné poradenství. Serioznost je u nás prvořadá. Nabízíme ochotu při jednání s vámi.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Místní akční skupina Střední Povltaví

Náš spolek pořádá sdružení lidí. Organizujeme příjemné a přínosné setkávání. I vy oceníte práci na našich sportovních, zábavních a zájmových spolcích. Pořádáme různé tábory. Náš spolek je určen pro všechny se zájmem o kuželky. Vzděláváme děti v jiných oblastech než škola..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Český rybářský svaz, místní organizace Protivín

Užijte si volný čas ve sdružení lidí s podobnými zájmy. Pro všechny nabízíme ochotu. Naše organizace se kromě jiného věnuje i poradenství. Zařazujeme se mezi sportovní, zábavní a zájmové spolky. Náš spolek je určen pro všechny, kteří milují skaut. Pokud milujete turistiku, neváhejte a přidejte se k nám. Můžete si k nám přijít zahrát kuželky..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Jihočeský svaz chovatelů koní

V našem občanské sdružení spojujeme lidi. Vyznačujeme se opravdu seriózním přístupem vůči našim členům a jejich požadavkům. Nadchneme vás naší maximální ochotou. Zaručujeme Vám kvalitní poradenství v oblasti svazů a spolků. Naše organizace svými aktivitami umožňuje setkávání lidí se stejným zájmem a nadšením pro věc.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

TJ Sokol Putim

Náš spolek pořádá různá setkání za účelem sdružení lidí. Členové naší organizace se pod naší záštitou věnují realizaci seriózních projektů. Ochotu vyjít vstříc našim členům Vám můžeme slíbit. K dispozici máme i poradenství. Pořádáme různá setkání pro lidi stejných zájmů.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Tělovýchovná jednota ZD Kestřany

Náplní naší organizace je organizování sdružení lidí. Navštivte nás, vždy vás ochotně přijmeme. Zaměřujeme se na společná setkávání. Nabízíme také poradenské služby. Důležitý pro nás je seriozní přístup.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

KHV Křenovice

Veškerou podporu sdružení lidí naleznete u nás. Neváhejte přijít na některé z našich zájmových či sportovních setkávání. Prvořadá je pro nás serioznost. Zájmem naší společnosti je ušetřit vám čas kvalifikovaným poradenstvím. Nabízíme ochotu a profesionalitu.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Institut pro památky a kulturu, o.p.s.

Jsme nezávislé občanské sdružení lidí. Ochota pomoci svým členům je nám vlastní. Naše instituce se pyšní seriózním přístupem ke svým členům. Pověření lidé naší organizace Vám poskytnou odborné poradenství. Příjemná a pravidelná setkávání můžete uskutečnit u nás.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Český rybářský svaz, místní organizace Mirovice

Jsme sdružení lidí, které pomáhá svým členům společnými silami zrealizovat své nápady a představy. Využijte naši nabídku na sportovní, zábavní a zájmové spolky. Vychováváme ty nejlepší skauty. Jsme tu pro všechny, kteří milují turistiku. Pojďte si s námi zahrát kuželky, tato hra si vás získá.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

ZO 0122 Písek 2.

Cílem našeho spolku je sdružení lidi všech věkových kategorií. Naše sdružení se vyznačuje seriózností. Nabízíme možnost setkávání lidí při společných aktivitách. I vy oceníte opravdovou ochotu a vstřícnost našeho spolku. Zaručujeme Vám kvalitní poradenství v oblasti svazů a spolků.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku