Nepřehlédněte
Firmy > Instituce a úřady > Svazy, spolky a sdružení (Písek)

Svazy, spolky a sdružení Písek

Hledáte-li profesionála v oboru Svazy, spolky a sdružení, prostřednictvím naší databáze vám zajistíme vysokou úroveň vašeho výběru osvědčeného a spolehlivého odborníka.

 

Tipy: Sdružení rodičů, Tábor, Skaut, Fotbalový oddíl, Turistika, Florbal, Neslyšící, Folklorní soubor, Divadelní soubor, Pěvecký soubor

 
Lokalita:   Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

Junák - svaz skautů a skautek ČR, středisko Oheň života Písek - klubovna

Jsme dobrovolným sdružením lidí. Ochotu výpomoci členům Vám garantujeme. Našim členům umožňujeme společné setkávání. Poskytujeme poradenství i konzultace. Svěřte nám své děti i na letní tábor.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Tělovýchovná jednota Sokol Mirotice

Rádi vás uvítáme ve sdružení lidí, kteří mají podobné zájmy jako vy. V našem spolku můžete počítat s ochotou všech členů. Oslovte nás i za účelem poradenství. Pro své členy organizujeme také společná setkávání. V nabídce aktivit našeho spolku jsou i dětské tábory. Náš spolek funguje pro všechny, kteří milují sportovní činnost. U nás se můžete potkat i s profesionálními hráči tenisu..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Tělovýchovná jednota Otava - vodní motorismus

Zabýváme se sdružováním lidí podobných zájmů. Ochotně organizujeme různá setkání členů. Garantujeme Vám naprostou serióznost. Shledejte se s námi na společných setkáváních. Jistě uvítáte i námi poskytované poradenství.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Tělovýchovná jednota Sokol Písek

Přidejte se do našeho sdružení lidí, zabývajících se stejným sportem. U nás se vám budeme vždy s ochotou věnovat. Neváhejte se zúčastnit našich setkávání. Naši členové mohou využít našich poradenských služeb. Serioznost je u nás prvořadá. Přidejte se ke sportovní činnosti našeho spolku..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Centrum kultury Písek, o.p.s.

Náš spolek funguje jako nástroj ke sdružení lidí. Ochotné jednání našich členů vás jistě potěší. I vy si zamilujete naše sportovní, zábavní a zájmové spolky. Rádi mezi sebou uvítáme všechny hráče kuželek. Jsme tu pro všechny, kteří milují tanec.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Kovářovská OPONA o.s.

Členem našeho sdružení se mohou stát všichni zajímaví lidé. Naši činnost stavíme na ochotě a aktivitě našich členů. Naši klienti oceňují naše služby včetně poradenství. Nabízíme možnost příjemných setkávání. V naší instituci počítejte se zcela seriózním jednáním. Rádi Vás přivítáme mezi členy některého ze sportovních, zábavních a zájmových spolků..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Junák - svaz skautů a skautek ČR, středisko Stínadla Písek

Naše organizace se zaměřuje na sdružení lidí. U nás se můžete spolehnout na seriózní jednání. V rámci našeho sportovního, zábavního a zájmového spolku vykonáváme celou řadu aktivit. Na našich táborech učíme dětí samostatnosti. Naši skauti budou znát hodnoty přírody. Náš spolek je určen pro všechny se zájmem o kuželky..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Tělocvičná jednota Sokol Sepekov

Jsme sdružení lidí, jehož členové se účastní různých soutěží i aktivit. Náš spolek vám umožňuje setkávat se s lidmi stejných zájmů. Navštivte naši instituci a setkáte se s ochotnými lidmi. Jsme seriózní organizace, jejíž členy spojují stejné zájmy a nadšení pro věc. Naším zájmem je sportovní činnost.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Tělovýchovná jednota Budoclub Písek

Jsme sdružení lidí, jehož členové společnou činností naplňují své cíle. Při naší práci se setkáváme s velkou ochotou lidí podílet se na naší činnosti. Naše organizace se zabývá zájmovými setkáváními. Poskytujeme pomoci nejen v rámci poradenství. U nás naleznete pouze seriozni jednání.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Tělocvičná jednota Sokol Bernartice

Jsme sdružení lidé, které podporuje v rámci společné zájmové činnosti svoje členy v realizaci svých nápadů a představ. Záležitosti řešíme ochotně. Náš spolek vám poskytne opravdu kvalitní poradenství. Díky naší organizaci se můžete setkávat s lidmi se stejnými zájmy. Zabýváme se sportovní činností.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku