Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!
Firmy > Instituce a úřady > Svazy, spolky a sdružení (Písek)

Svazy, spolky a sdružení Písek

Hledáte-li profesionála v oboru Svazy, spolky a sdružení, prostřednictvím naší databáze vám zajistíme vysokou úroveň vašeho výběru osvědčeného a spolehlivého odborníka.

 

Tipy: Sdružení rodičů, Tábor, Skaut, Fotbalový oddíl, Turistika, Florbal, Neslyšící, Folklorní soubor, Divadelní soubor, Pěvecký soubor

 
Lokalita:   Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

Junák - svaz skautů a skautek ČR, středisko Šipka Písek

Zabýváme se sdružením lidí. Přesvědčte se sami o ochotném přístupu našeho spolku. Připravili jsme pro Vás i možnost poradenství. Vaše účast na našem zájmovém setkávání se Vám jistě zalíbí. Věřte naší serioznosti. Součástí pobytu na našem táboře jsou i časté výlety do okolí..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Tělocvičná jednota Sokol Mirovice

Přidejte se ke sdružení lidí stejných zájmů. Setkávejte se s lidmi stejných zájmů, kteří mohou výrazně obohatit váš život. Poradíme a vysvětlíme vám veškeré nejasnosti. U nás můžete počítat s ochotným přístupem. Naším zájmem je sportovní činnost.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Klub malého fotbalu Tomcat Písek

Staňte se i Vy členy sdružení lidí s podobnými zájmy. Poradenství od nás můžete nyní využívat za výhodných podmínek. Opravdu seriózního přístupu se dočkáte jedině v našem spolku. Naše organizace sdružuje členy, kteří ochotně a rádi tráví svůj volný čas aktivitami a prospěšnou činností. Členové naší organizace se pravidelně setkávají a věnují se nejrůznějších aktivitám a činnostem vycházejícím z oblasti našeho působení.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Motor Sport Písek

Naše sdružení spojuje lidi. Jsme vám k dispozici, potřebujete-li poradit. Ochotný přístup je v našem spolku vždy na prvním místě. Nabízíme možnost setkávání lidí při společných aktivitách. Hledáte-li seriózní spolek, zavítejte k nám.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Sdružení rodičů a přátel Svobodné waldorfské školy v Písku o.s.

Jsme družení lidé, jehož členové, v rámci svých společných zájmů, tráví aktivně svůj volný čas. Nabízíme možnost příjemných setkávání. Využijte služby našeho spolku a našeho spolehlivého poradenství. Je pro nás důležitá serioznost. Naše organizace stále ochotně přijímá nové členy.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Občanské sdružení Šermířská a divadelní společnost Rival

Sdružení lidí smysluplně podporujeme. V rámci naší činnosti se zapojujeme do realizace seriózních projektů. Zajišťujeme služby na špičkové úrovni včetně ochoty a vstřícného jednání. Poskytujeme poradenství v oblasti společenského života. Nabízíme možnost setkávání.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Junák - svaz skautů a skautek ČR, středisko Oheň života Písek - klubovna

Jsme dobrovolným sdružením lidí. Ochotu výpomoci členům Vám garantujeme. Našim členům umožňujeme společné setkávání. Poskytujeme poradenství i konzultace. Svěřte nám své děti i na letní tábor.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Tělovýchovná jednota Sokol Mirotice

Rádi vás uvítáme ve sdružení lidí, kteří mají podobné zájmy jako vy. V našem spolku můžete počítat s ochotou všech členů. Oslovte nás i za účelem poradenství. Pro své členy organizujeme také společná setkávání. V nabídce aktivit našeho spolku jsou i dětské tábory. Náš spolek funguje pro všechny, kteří milují sportovní činnost. U nás se můžete potkat i s profesionálními hráči tenisu..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Tělovýchovná jednota Otava - vodní motorismus

Zabýváme se sdružováním lidí podobných zájmů. Ochotně organizujeme různá setkání členů. Garantujeme Vám naprostou serióznost. Shledejte se s námi na společných setkáváních. Jistě uvítáte i námi poskytované poradenství.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Tělovýchovná jednota Sokol Písek

Přidejte se do našeho sdružení lidí, zabývajících se stejným sportem. U nás se vám budeme vždy s ochotou věnovat. Neváhejte se zúčastnit našich setkávání. Naši členové mohou využít našich poradenských služeb. Serioznost je u nás prvořadá. Přidejte se ke sportovní činnosti našeho spolku..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku