Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!
Firmy > Instituce a úřady > Svazy, spolky a sdružení (Písek)

Svazy, spolky a sdružení Písek

Hledáte-li profesionála v oboru Svazy, spolky a sdružení, prostřednictvím naší databáze vám zajistíme vysokou úroveň vašeho výběru osvědčeného a spolehlivého odborníka.

 

Tipy: Sdružení rodičů, Tábor, Skaut, Fotbalový oddíl, Turistika, Florbal, Neslyšící, Folklorní soubor, Divadelní soubor, Pěvecký soubor

 
Lokalita:   Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

Béčka

Ve sdružení lidí nabízíme rozsáhlou pomoc. Od nás můžete čekat seriózní vystupování. Ochota poradit našim členům je pro nás důležitá. Využijte naší nabídky poradenství. Společná setkávání jsou součástí běžných aktivit našeho spolku.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Tělocvičná jednota Sokol Sepekov

Provozujeme sdružení lidí, kde zažijete obrovskou zábavu. Se seriózním přístupem členů našeho svazu budete spokojeni. Zaměřujeme se na společná setkávání. Nadchneme vás naší maximální ochotou. V případě potřeby zajišťujeme také poradenskou činnost. Sportovní činnost je středem zájmu našeho spolku..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Osada Krkáčov

Zavítejte do našeho sdružení lidí stejných zájmů. Na naši serioznost se můžete spolehnout. Jednotlivé spolky Vám rádi poradí s Vašimi otázkami. Naše organizace svými aktivitami umožňuje setkávání lidí se stejným zájmem a nadšením pro věc. Rádi vás přesvědčíme o naší maximální ochotě.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Fokus - Písek

Jsme organizace, která sdružuje osoby se stejnými zájmy. Příjemná a pravidelná setkávání můžete uskutečnit u nás. Ochotu jednání s našimi členy Vám zaručujeme. Součástí naší nabídky jsou sportovní, zábavní a zájmové spolky. Specializujeme se na pořádání dětských táborů. Zahrajete si u nás kuželky..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Junák - svaz skautů a skautek ČR, středisko Blanice Protivín

Jsme sdružení lidí, jehož členové aktivně tráví svůj volný čas. Organizujeme společná příjemná setkání. Na naše sportovní, zábavní a zájmové spolky se můžete spolehnout. Na našich táborech učíme dětí samostatnosti. Náš svaz se věnuje skautům i skautkám. Přijďte k nám na kuželky..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Klub futsalu Chelsea Fans

Jsme sdružení lidé, které podporuje v rámci společné zájmové činnosti svoje členy v realizaci svých nápadů a představ. Vše řešíme ochotně. Organizujeme společná setkávání. Zajišťujeme také poradenskou činnost. Svou činnost praktikujeme seriozně.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Klub českých turistů odbor Otava

Jsme sdružení lidí, které pomáhá svým členům společnými silami zrealizovat své nápady a představy. Mezi našimi seriozními členy se budete cítit dobře. Naši členové získají možnost využívat pravidelných setkávání. Ochota vůči každému z našich členů je naší základní vlastností. Sjednejte si u nás také možnost odborného poradenství.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Tělocvičná jednota Sokol Mirovice

Sdružujeme lidi, kteří se scházejí na pravidelných schůzkách. Poskytujeme i pomoc prostřednictvím poradenství. Hledáte-li seriózní spolek, zavítejte k nám. Náš spolek je ke svým členům vždy maximálně ochotný. Pořádáme společná setkávání svých členů. Naší snahou je provozovat sportovní činnost..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Prokop

Náš spolek funguje jako nástroj ke sdružení lidí. Poskytujeme zázemí osobám pro vzájemná setkávání. K dispozici je vám vždy naše maximální ochota. Jsme velice seriózní organizací. Za kvalitu našeho poradenství ručíme.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Arkáda - sociálně psychologické centrum

Zaměřujeme se na sdružování lidí stejných zájmů. Naše organizace poskytuje také odborné poradenství. Ochota je u nás automatická, přijďte se přesvědčit. Společně s našimi členy podnikáme nejrůznější aktivity. Zahrajete si u nás kuželky.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku