Nepřehlédněte
Firmy > Instituce a úřady > Svazy, spolky a sdružení (Písek)

Svazy, spolky a sdružení Písek

Hledáte-li profesionála v oboru Svazy, spolky a sdružení, prostřednictvím naší databáze vám zajistíme vysokou úroveň vašeho výběru osvědčeného a spolehlivého odborníka.

 

Tipy: Sdružení rodičů, Tábor, Skaut, Fotbalový oddíl, Turistika, Florbal, Neslyšící, Folklorní soubor, Divadelní soubor, Pěvecký soubor

 
Lokalita:   Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

Kovářovská OPONA o.s.

Členem našeho sdružení se mohou stát všichni zajímaví lidé. Naši činnost stavíme na ochotě a aktivitě našich členů. Naši klienti oceňují naše služby včetně poradenství. Nabízíme možnost příjemných setkávání. V naší instituci počítejte se zcela seriózním jednáním. Rádi Vás přivítáme mezi členy některého ze sportovních, zábavních a zájmových spolků..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Junák - svaz skautů a skautek ČR, středisko Stínadla Písek

Naše organizace se zaměřuje na sdružení lidí. U nás se můžete spolehnout na seriózní jednání. V rámci našeho sportovního, zábavního a zájmového spolku vykonáváme celou řadu aktivit. Na našich táborech učíme dětí samostatnosti. Naši skauti budou znát hodnoty přírody. Náš spolek je určen pro všechny se zájmem o kuželky..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Tělocvičná jednota Sokol Sepekov

Jsme sdružení lidí, jehož členové se účastní různých soutěží i aktivit. Náš spolek vám umožňuje setkávat se s lidmi stejných zájmů. Navštivte naši instituci a setkáte se s ochotnými lidmi. Jsme seriózní organizace, jejíž členy spojují stejné zájmy a nadšení pro věc. Naším zájmem je sportovní činnost.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Tělovýchovná jednota Budoclub Písek

Jsme sdružení lidí, jehož členové společnou činností naplňují své cíle. Při naší práci se setkáváme s velkou ochotou lidí podílet se na naší činnosti. Naše organizace se zabývá zájmovými setkáváními. Poskytujeme pomoci nejen v rámci poradenství. U nás naleznete pouze seriozni jednání.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Tělocvičná jednota Sokol Bernartice

Jsme sdružení lidé, které podporuje v rámci společné zájmové činnosti svoje členy v realizaci svých nápadů a představ. Záležitosti řešíme ochotně. Náš spolek vám poskytne opravdu kvalitní poradenství. Díky naší organizaci se můžete setkávat s lidmi se stejnými zájmy. Zabýváme se sportovní činností.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

W sdružení Písek o.s.

Potkejte podobné lidi v našem sdružení. Výsadou naší organizace je poradenství na úrovni. Lidé stejných zájmů a koníčků ocení naši snahu navzájem se poznávat a setkávat. Pomůžeme vám ochotně s jakýmkoliv problémem. Na naprostou serióznost se můžete spolehnout.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Roska Písek, regionální organizace Unie Roska v ČR

Jsme sdružení lidí, které má širokou členskou základnu a zabývá se nejrůznějšími aktivitami a činnostmi. Výhodou naší organizace je také služba poradenství. Společná setkávání jsou součástí běžných aktivit našeho spolku. Seriózní chování je pro nás zásadní. Naši členové si vždy velmi cení ochoty našeho spolku.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Junák - svaz skautů a skautek ČR

Rádi Vás přivítáme v našem sdružení lidí, kteří mají podobné zájmy jako Vy. Naše organizace Vám ukáže, jak být ochotný. I vy se budete chtít stát členy našich sportovních, zábavních a zájmových spolků. Na našem táboře se věnujeme společnému zájmu. Dbáme na rozvoj schopností malých skautů a skautek. Využijte šance stát se také členem sdružení hráčů kuželek..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

TJ FK Mirotice o.s.

Přidejte se ke sdružení lidí stejných zájmů. Poskytujeme i pomoc prostřednictvím poradenství. Naše organizace se v rámci svého působení zaměřuje na realizaci seriózních projektů. Využijte naše služby a garantujeme vám ochotu. Lidé stejných zájmů a koníčků ocení naši snahu navzájem se poznávat a setkávat.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Béčka

Ve sdružení lidí nabízíme rozsáhlou pomoc. Od nás můžete čekat seriózní vystupování. Ochota poradit našim členům je pro nás důležitá. Využijte naší nabídky poradenství. Společná setkávání jsou součástí běžných aktivit našeho spolku.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku