Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!
Firmy > Instituce a úřady > Svazy, spolky a sdružení (Písek)

Svazy, spolky a sdružení Písek

Hledáte-li profesionála v oboru Svazy, spolky a sdružení, prostřednictvím naší databáze vám zajistíme vysokou úroveň vašeho výběru osvědčeného a spolehlivého odborníka.

 

Tipy: Sdružení rodičů, Tábor, Skaut, Fotbalový oddíl, Turistika, Florbal, Neslyšící, Folklorní soubor, Divadelní soubor, Pěvecký soubor

 
Lokalita:   Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

Český rybářský svaz - místní organizace Protivín

Jsme sdružení lidí, které kolektivní činností jednotlivých členů dosahuje stanovených cílů. Naše rady vám výrazně usnadní váš život. U nás se můžete spolehnout na seriózní jednání. Setkávejte se s lidmi, kteří mají stejné zájmy jako vy. Seznámíme vás s naším spolkem a ochotně vše vysvětlíme.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Dobrovolný svazek obcí severního Písecka

Snažíme se sdružovat lidi, kteří mají podobné zájmy. Rádi přivítáme na našich setkáváních nové tváře se stejnými zájmy. V rámci našeho působení klademe důraz na serioznost. Ochota je u nás automatická, přijďte se přesvědčit. Naše organizace se věnuje širokému spektru aktivit včetně poradenství.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Sportovní klub Oslov

Jsme sdružení lidí, které se aktivně podílí na veřejném životě. Naše organizace ochotně podporuje činnost a aktivity členů zaměřené na společný zájem. Každý člen ocení náš maximálně seriózní přístup ke každému jeho požadavku. Kontaktujte nás i ohledně poradenství. Na našich setkáváních se jistě zabavíte.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

1. FC Vojníkov

V oblasti sdružení lidí poskytujeme spolehlivé služby. Jsme sdružení, které ochotně pomůže všem svým příznivcům. Zaměstnanci našeho spolku Vám jsou k dispozici s poradenstvím ohledně Vašich zájmů. Naši členové se za účelem výkonu celé řady aktivit plynoucích z oblasti našeho působení pravidelně setkávají, aby společnými silami zrealizovali své nápady a představy. Prospěšnost naší činnosti je vnímána ze strany veřejnosti velmi pozitivně, díky účasti na seriózních projektech a kvalitní členské základně.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

T.J. Sokol Hřebčinec Písek

Naše instituce se zaměřuje na sdružení lidí. Naše organizace se zabývá jen seriózní činností. Užijte si společně s ostatními členy naše pravidelná setkání. Naše organizace sdružuje členy, kteří ochotně a rádi tráví svůj volný čas aktivitami a prospěšnou činností. Jsme ta správná organizace, na kterou se můžete obrátit v oblasti poradenství.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Čavata Romane

Rádi přivítáme všechny lidi v našem sdružení. Při naší práci se setkáváme s velkou ochotou lidí podílet se na naší činnosti. Prioritou našeho spolku je serioznost. Jsme místem pro společná setkávání. U nás se dočkáte užitečných rad.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Český rybářský svaz, místní organizace Písek

Spolek sdružuje lidi bez ohledu na rasu, pohlaví a různé politické a náboženské názory. Náš spolek organizuje pravidelná setkávání. Jednáme seriozně. Naše organizace sdružuje členy, kteří sdílí stejný zájem i ochotu trávit společně volný čas. Najdete nás jako sportovní, zábavní a zájmové spolky. Náš zájmový spolek sdružuje hráče kuželek ze širokého okolí..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Dobrovolný svazek obcí mezi Vltavou a Otavou

Jsme společností, která funguje jako sdružení lidí. Odpovídáme za serioznost. Ochota pomoci našim členům je pro nás zásadní. V rámci naší činnosti podporujeme spolupráci a setkávaní členů mezi jednotlivými organizacemi. Staňte se členem některého ze sportovních, zábavních a zájmových spolků. Zahrajete-li si rádi kuželky, můžete se k nám přidat..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

SK River Plejt o.s.

Naše občanské sdružení spojuje lidi. V rámci našeho spolku zajišťujeme také poradenství. Seriózní chování je pro nás zásadní. Našim členům přinášíme možnost setkávání. Velmi nám záleží na ochotném a vstřícném přístupu.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

TJ Albrechtice nad Vltavou

Fungujeme jako místo ke sdružení lidí. Naši činnost stavíme na ochotě a aktivitě našich členů. Naší prioritou je maximálně seriózní a vstřícný přístup ke každému požadavku našeho člena. Nabízíme společná setkávání. Zaměřujeme se na poskytování služeb a poradenství.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku