Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!
Firmy > Instituce a úřady > Svazy, spolky a sdružení (Písek)

Svazy, spolky a sdružení Písek

Hledáte-li profesionála v oboru Svazy, spolky a sdružení, prostřednictvím naší databáze vám zajistíme vysokou úroveň vašeho výběru osvědčeného a spolehlivého odborníka.

 

Tipy: Sdružení rodičů, Tábor, Skaut, Fotbalový oddíl, Turistika, Florbal, Neslyšící, Folklorní soubor, Divadelní soubor, Pěvecký soubor

 
Lokalita:   Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

Klub turista Písek

Sdružení nabízí lidem jednu z možností, jak smysluplně trávit svůj volný čas. Ochota vůči každému z našich členů je naší základní vlastností. Zajistíme vám vše potřebné pro vaše setkávání. Nabízené poradenství jistě oceníte. Za dobu naší existence jsme se účastnili přípravy a realizace řady seriozních projektů. Spolek je vhodný pro všechny, kteří milují turistiku..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Regio Písek, o.p.s.

V oblasti sdružení lidí nabízíme podporu. S vašimi požadavky vám ochotně vyjdeme vstříc. Zajistíme vám vše potřebné pro vaše setkávání. Zaměřujeme se na seriozní přístup. Využijte účasti ve sportovních, zábavních a zájmových spolcích k příjemnému trávení volného času. Jsme hráči kuželek..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Český rybářský svaz, místní organizace Čimelice

Pro sdružení lidí nabízíme kompletní služby. Náš spolek je ke svým stávajícím i budoucím členům opravdu maximálně ochotná a vstřícná. Když se obrátíte na naši organizaci, rádi Vám poradíme. Rádi vám nabídneme členství v různých sportovních, zábavních a zájmových spolcích. Pokud jste vášnivý skaut, oceníte práci našeho spolku. Spolek je vhodný pro všechny, kteří milují turistiku. Hraní kuželek má v naší organizaci dlouhou tradici..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Svaz chovatelů českého teplokrevníka

Sdružení lidí smysluplně podporujeme. Serióznost je vždy prioritou našeho spolku. Nadchneme vás naší maximální ochotou. Poskytujeme poradenství i konzultace. Naše činnost zapadá mezi sportovní, zábavní a zájmové spolky. V naší organizaci se zaměřujeme na hru kuželek..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

TJ Slabčice

Jsme sdružení lidí, jehož členové vytváří v rámci společné zájmové činnosti nejrůznější projekty. Setkávání naší organizace Vám jsou k dispozici. Nabízíme vám seriozní a přímé jednání. Jsme pro Vás tou správnou volbou v oblasti poradenství ohledně sportovních a zájmových spolků. V naší instituci se setkáte s ochotnými lidmi.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

TJ Sokol Čížová

Jsme sdružení lidí, které se v rámci svých zájmů účastní nejrůznějších aktivit i soutěží. Naše organizace sdružuje členy, kteří ochotně a společnými silami vytváří hodnoty a sdílí stejné nadšení pro věc. Naši členové zaručeně ocení náš vstřícný a maximálně seriózní přístup ke každému jejich požadavku. Připravujeme zajímavý program na našich zájmových setkáváních. Členům spolku nabízíme poradenství.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Automotoklub St. Maliny Písek

Naše instituce se zaměřuje na sdružení lidí. Přijďte na naše setkání osob se stejnými zájmy. Pověření lidé naší organizace Vám poskytnou odborné poradenství. Serioznost je u nás prvořadá. Nabízíme ochotu při jednání s vámi.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Místní akční skupina Střední Povltaví

Náš spolek pořádá sdružení lidí. Organizujeme příjemné a přínosné setkávání. I vy oceníte práci na našich sportovních, zábavních a zájmových spolcích. Pořádáme různé tábory. Náš spolek je určen pro všechny se zájmem o kuželky. Vzděláváme děti v jiných oblastech než škola..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Český rybářský svaz, místní organizace Protivín

Užijte si volný čas ve sdružení lidí s podobnými zájmy. Pro všechny nabízíme ochotu. Naše organizace se kromě jiného věnuje i poradenství. Zařazujeme se mezi sportovní, zábavní a zájmové spolky. Náš spolek je určen pro všechny, kteří milují skaut. Pokud milujete turistiku, neváhejte a přidejte se k nám. Můžete si k nám přijít zahrát kuželky..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Jihočeský svaz chovatelů koní

V našem občanské sdružení spojujeme lidi. Vyznačujeme se opravdu seriózním přístupem vůči našim členům a jejich požadavkům. Nadchneme vás naší maximální ochotou. Zaručujeme Vám kvalitní poradenství v oblasti svazů a spolků. Naše organizace svými aktivitami umožňuje setkávání lidí se stejným zájmem a nadšením pro věc.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku