Nepřehlédněte
Firmy > Instituce a úřady > Svazy, spolky a sdružení (Písek)

Svazy, spolky a sdružení Písek

Hledáte-li profesionála v oboru Svazy, spolky a sdružení, prostřednictvím naší databáze vám zajistíme vysokou úroveň vašeho výběru osvědčeného a spolehlivého odborníka.

 

Tipy: Sdružení rodičů, Tábor, Skaut, Fotbalový oddíl, Turistika, Florbal, Neslyšící, Folklorní soubor, Divadelní soubor, Pěvecký soubor

 
Lokalita:   Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

Rybářský klub Bernartice, o.s.

Vítejte v našem sdružení lidí. Náš spolek funguje proto, aby se mohli setkávat lidé podobných zájmů. Naše organizace sdružuje členy, kteří ochotně a společnými silami vytváří hodnoty a sdílí stejné nadšení pro věc. Zaručujeme Vám kvalitní poradenství v oblasti svazů a spolků. Jinak než seriozně s vámi komunikovat nebudeme.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Občanské sdružení Prácheň - Centrum podpory celoživotního vzdělávání

Jsme sdružení lidí, které spojují stejné cíle. Setkáte se u nás s ochotným jednáním. Našim členům umožňujeme společné setkávání. U nás můžete očekávat i kvalitní poradenské služby. U nás se dočkáte pouze seriozního jednání. Náš spolek funguje také jako vzdělávací..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Český rybářský svaz, místní organizace Sepekov

Naše sdružení lidí se zapojuje do všech projektů podporujících rozvoj občanské společnosti. U nás můžete realizovat různá setkávání. Nabízíme účast ve sportovních, zábavních a zájmových spolcích. Náš svaz se věnuje skautům i skautkám. Jsme klub aktivních turistů. Jsme zavedené sdružení hráčů kuželek..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Svaz technických sportů Prácheňsko

Naše organizace se specializuje na sdružení lidí. Rádi vás uvítáme na našich setkáváních. Naše instituce nabízí také poradenství. Nabízíme opravdu seriózní přístup, který oceníte. Ochotu pomoci Vám rádi přislíbíme.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

TJ Slavoj Protivín

Sdružení nabízí lidem jednu z možností, jak smysluplně trávit svůj volný čas. Ochotu vůči členům Vám garantujeme. Rádi vám nabídneme také naše poradenství. Jsme místem pro různá setkávání. Serióznost je vždy prioritou našeho spolku.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

TJ Sokol Bernartice

Naše sdružení se zaměřuje na různé skupiny lidí. Většinu aktivit provádíme formou společných setkávání. Prvořadá je pro nás serioznost. Pomůžeme vám ochotně s jakýmkoliv problémem. Naši činnost tvoří také poradenství. Členové našeho sportovně zaměřeného spolku mají vlastní fotbalový oddíl..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Klub turista Písek

Sdružení nabízí lidem jednu z možností, jak smysluplně trávit svůj volný čas. Ochota vůči každému z našich členů je naší základní vlastností. Zajistíme vám vše potřebné pro vaše setkávání. Nabízené poradenství jistě oceníte. Za dobu naší existence jsme se účastnili přípravy a realizace řady seriozních projektů. Spolek je vhodný pro všechny, kteří milují turistiku..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Regio Písek, o.p.s.

V oblasti sdružení lidí nabízíme podporu. S vašimi požadavky vám ochotně vyjdeme vstříc. Zajistíme vám vše potřebné pro vaše setkávání. Zaměřujeme se na seriozní přístup. Využijte účasti ve sportovních, zábavních a zájmových spolcích k příjemnému trávení volného času. Jsme hráči kuželek..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Český rybářský svaz, místní organizace Čimelice

Pro sdružení lidí nabízíme kompletní služby. Náš spolek je ke svým stávajícím i budoucím členům opravdu maximálně ochotná a vstřícná. Když se obrátíte na naši organizaci, rádi Vám poradíme. Rádi vám nabídneme členství v různých sportovních, zábavních a zájmových spolcích. Pokud jste vášnivý skaut, oceníte práci našeho spolku. Spolek je vhodný pro všechny, kteří milují turistiku. Hraní kuželek má v naší organizaci dlouhou tradici..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Svaz chovatelů českého teplokrevníka

Sdružení lidí smysluplně podporujeme. Serióznost je vždy prioritou našeho spolku. Nadchneme vás naší maximální ochotou. Poskytujeme poradenství i konzultace. Naše činnost zapadá mezi sportovní, zábavní a zájmové spolky. V naší organizaci se zaměřujeme na hru kuželek..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku