Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!
Firmy > Instituce a úřady > Svazy, spolky a sdružení (Písek)

Svazy, spolky a sdružení Písek

Hledáte-li profesionála v oboru Svazy, spolky a sdružení, prostřednictvím naší databáze vám zajistíme vysokou úroveň vašeho výběru osvědčeného a spolehlivého odborníka.

 

Tipy: Sdružení rodičů, Tábor, Skaut, Fotbalový oddíl, Turistika, Florbal, Neslyšící, Folklorní soubor, Divadelní soubor, Pěvecký soubor

 
Lokalita:   Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

Klub českých turistů odbor Otava

Jsme sdružení lidí, které pomáhá svým členům společnými silami zrealizovat své nápady a představy. Mezi našimi seriozními členy se budete cítit dobře. Naši členové získají možnost využívat pravidelných setkávání. Ochota vůči každému z našich členů je naší základní vlastností. Sjednejte si u nás také možnost odborného poradenství.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Tělocvičná jednota Sokol Mirovice

Sdružujeme lidi, kteří se scházejí na pravidelných schůzkách. Poskytujeme i pomoc prostřednictvím poradenství. Hledáte-li seriózní spolek, zavítejte k nám. Náš spolek je ke svým členům vždy maximálně ochotný. Pořádáme společná setkávání svých členů. Naší snahou je provozovat sportovní činnost..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Prokop

Náš spolek funguje jako nástroj ke sdružení lidí. Poskytujeme zázemí osobám pro vzájemná setkávání. K dispozici je vám vždy naše maximální ochota. Jsme velice seriózní organizací. Za kvalitu našeho poradenství ručíme.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Arkáda - sociálně psychologické centrum

Zaměřujeme se na sdružování lidí stejných zájmů. Naše organizace poskytuje také odborné poradenství. Ochota je u nás automatická, přijďte se přesvědčit. Společně s našimi členy podnikáme nejrůznější aktivity. Zahrajete si u nás kuželky.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Mateřské centrum Kvítek

Zavítejte do našeho sdružení lidí stejných zájmů. Naprosto zásadní je pro nás seriózní jednání. Nabídneme vám ochotu při každém jednání. S činností našich sportovních, zábavních a zájmových spolků budete spokojeni. Pořádáme hraní kuželek.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku