Nepřehlédněte
Firmy > Instituce a úřady > Svazy, spolky a sdružení (Písek)

Svazy, spolky a sdružení Písek

Hledáte-li profesionála v oboru Svazy, spolky a sdružení, prostřednictvím naší databáze vám zajistíme vysokou úroveň vašeho výběru osvědčeného a spolehlivého odborníka.

 

Tipy: Sdružení rodičů, Tábor, Skaut, Fotbalový oddíl, Turistika, Florbal, Neslyšící, Folklorní soubor, Divadelní soubor, Pěvecký soubor

 
Lokalita:   Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

SK Skály

Zabýváme se sdružováním lidí stejných zájmů. Ke každému požadavku našich členů přistupujeme seriózně. Naši členové si vždy velmi cení ochoty našeho spolku. Zveme vás do našeho spolku, kde vám rádi se vším poradíme. Naše organizace svými aktivitami umožňuje setkávání lidí se stejným zájmem a nadšením pro věc.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Tělocvičná jednota Sokol Mirovice II

Jsme sdružení lidí, jehož členové aktivně tráví svůj volný čas. Naše instituce se pyšní seriózním přístupem ke svým členům. Náš spolek se vyznačuje ochotou. Snažíme se neustále rozšiřovat možnosti našeho poradenství. I vy můžete využít náš spolek na sportovní činnost.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Folklorní soubor Písečan, občanské sdružení

Naše sdružení se zaměřuje na různé skupiny lidí. Do našich aktivit zahrnujeme také setkávání. Využijte naše služby a garantujeme vám ochotu. V rámci naší činností poskytujeme i kvalifikované poradenství. Ujišťujeme Vás, že naše organizace je velice seriózní.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Klub přátel čelistního kloubu

Jsme sdružení lidí, které spojují stejné cíle. Mezi našimi seriozními členy potkáte nové přátele a známé. V našem sdružení míváme také pravidelná setkávání. Ochota vyjít vstříc našim členům je pro nás podstatná. Využijte služby našeho spolku a našeho spolehlivého poradenství.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Rodinné centrum s prvky Montessori

Naše sdružení spojuje lidi. Členové našeho sdružení jsou velice ochotní. Naše organizace se v rámci svého působení zaměřuje na realizaci seriózních projektů. Kromě jiného nabízíme také poradenství. Lidé stejných zájmů a koníčků ocení naši snahu navzájem se poznávat a setkávat.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku