Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!
Firmy > Instituce a úřady > Svazy, spolky a sdružení (Písek)

Svazy, spolky a sdružení Písek

Hledáte-li profesionála v oboru Svazy, spolky a sdružení, prostřednictvím naší databáze vám zajistíme vysokou úroveň vašeho výběru osvědčeného a spolehlivého odborníka.

 

Tipy: Sdružení rodičů, Tábor, Skaut, Fotbalový oddíl, Turistika, Florbal, Neslyšící, Folklorní soubor, Divadelní soubor, Pěvecký soubor

 
Lokalita:   Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

Okresní sportovní sdružení ČSTV Písek

Cílem našeho spolku je sdružení lidi všech věkových kategorií. Specializujeme se na oblast poradenství. Jsme sdružení, které ochotně pomůže všem svým příznivcům. Představitelé našeho svazu jsou velice seriózní. Členové naší organizace se pravidelně setkávají a pracují na různých projektech.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Tělovýchovná jednota Králova Lhota

Snahou našeho spolku je sdružení lidí různých zájmů. Zajišťujeme služby na špičkové úrovni včetně ochoty a vstřícného jednání. V případě potřeby zajišťujeme také poradenskou činnost. Pořádáme mnohá společná setkávání. Ke každému z našich členů přistupujeme vždy maximálně seriózně a ochotně.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Tělovýchovná jednota Sokol Krč

Jsme sdružení lidí, které se v rámci svých společných zájmů zabývá řadou nejrůznějších aktivit. Přijďte na některá naše setkávání. Seriózní jednání je pro nás zásadou. Naše organizace poskytuje v rámci své různorodé činnosti i poradenství. Ochotně vám poskytneme informace na vaše otázky.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Artův svět, v.o.s.

Jsme sdružení lidí, které kolektivní činností jednotlivých členů dosahuje stanovených cílů. Náš spolek vám umožní setkávat se s lidmi podobných zájmů. Zaručíme se za ochotu svých členů. Opravdu seriózního přístupu se dočkáte jedině v našem spolku. Jistě uvítáte i námi poskytované poradenství.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Jihočeské folklorní sdružení

Pořádáme sdružení podobných lidí. Našim členům umožňujeme společné setkávání. U nás vám poskytujeme poradenství na úrovni. Nabízíme opravdu seriózní přístup, který oceníte. Staňte se součástí našeho folklorního souboru.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Junák - svaz skautů a skautek ČR, středisko Šipka Písek

Zabýváme se sdružením lidí. Přesvědčte se sami o ochotném přístupu našeho spolku. Připravili jsme pro Vás i možnost poradenství. Vaše účast na našem zájmovém setkávání se Vám jistě zalíbí. Věřte naší serioznosti. Součástí pobytu na našem táboře jsou i časté výlety do okolí..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Tělocvičná jednota Sokol Mirovice

Přidejte se ke sdružení lidí stejných zájmů. Setkávejte se s lidmi stejných zájmů, kteří mohou výrazně obohatit váš život. Poradíme a vysvětlíme vám veškeré nejasnosti. U nás můžete počítat s ochotným přístupem. Naším zájmem je sportovní činnost.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Klub malého fotbalu Tomcat Písek

Staňte se i Vy členy sdružení lidí s podobnými zájmy. Poradenství od nás můžete nyní využívat za výhodných podmínek. Opravdu seriózního přístupu se dočkáte jedině v našem spolku. Naše organizace sdružuje členy, kteří ochotně a rádi tráví svůj volný čas aktivitami a prospěšnou činností. Členové naší organizace se pravidelně setkávají a věnují se nejrůznějších aktivitám a činnostem vycházejícím z oblasti našeho působení.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Motor Sport Písek

Naše sdružení spojuje lidi. Jsme vám k dispozici, potřebujete-li poradit. Ochotný přístup je v našem spolku vždy na prvním místě. Nabízíme možnost setkávání lidí při společných aktivitách. Hledáte-li seriózní spolek, zavítejte k nám.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Sdružení rodičů a přátel Svobodné waldorfské školy v Písku o.s.

Jsme družení lidé, jehož členové, v rámci svých společných zájmů, tráví aktivně svůj volný čas. Nabízíme možnost příjemných setkávání. Využijte služby našeho spolku a našeho spolehlivého poradenství. Je pro nás důležitá serioznost. Naše organizace stále ochotně přijímá nové členy.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku