Nepřehlédněte
Firmy > Instituce a úřady > Svazy, spolky a sdružení (Písek)

Svazy, spolky a sdružení Písek

Hledáte-li profesionála v oboru Svazy, spolky a sdružení, prostřednictvím naší databáze vám zajistíme vysokou úroveň vašeho výběru osvědčeného a spolehlivého odborníka.

 

Tipy: Sdružení rodičů, Tábor, Skaut, Fotbalový oddíl, Turistika, Florbal, Neslyšící, Folklorní soubor, Divadelní soubor, Pěvecký soubor

 
Lokalita:   Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

FK SDH Vráž

Přidejte se do našeho sdružení lidí, zabývajících se stejným sportem. Zaměřujeme se na poskytování služeb a poradenství. Pokud chcete poznat nové lidi, využijte naše pravidelná setkávání. V našem spolku si zakládáme na ochotě. V rámci naší činnosti se zapojujeme do realizace seriózních projektů.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

VoMo Podolsko

Zapojte se také do sdružení lidí podobných zájmů. K dispozici je vám vždy naše maximální ochota. Seriózní jednání je pro nás zásadou. Jednou z našich aktivit je i poradenství. Náš spolek vám umožňuje setkávat se s lidmi stejných zájmů.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Tělocvičná jednota Sokol Mirotice

Sdružujeme lidi stejných zájmů. Členové naší organizace se pravidelně setkávají a věnují se nejrůznějších aktivitám a činnostem vycházejícím z oblasti našeho působení. Ochota vyjít vstříc našim členům je pro nás podstatná. Na naši serióznost se spolehněte. Našim členům poskytujeme poradenství zdarma. I vy oceníte sportovní činnost našeho spolku..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Konfederace politických vězňů České republiky

Jsme sdružení lidí, které má širokou členskou základnu a zabývá se nejrůznějšími aktivitami a činnostmi. Ochota a serióznost jsou nedílnou součástí našich služeb. Jsme odborníci i v poradenství. Naše sdružení Vás zve na pravidelná setkávání. Představitelé našeho svazu jsou velice seriózní. Zajišťujeme pořádání výstav..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Svaz diabetiků ČR - územní organizace Písek

Organizujeme sdružení lidí stejných zájmů. Využijte příležitosti ke společnému setkávání členů. Ochota za všech okolností je pouze jednou ze služeb, kterou svým členům náš spolek nabízí. Naše organizace poskytuje v rámci své různorodé činnosti i poradenství. Náš spolek s vámi bude jednat seriozně.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

NADĚJE

Rádi sdružujeme lidi se společnými zájmy. V rámci našich aktivit a činností nabízíme i poradenství. U nás se můžete setkávat se svými kolegy i přáteli. Ochotu vyjít vstříc našim členům Vám můžeme slíbit. Naši členové jsou samí seriozní lidé.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Amatérský fotbalový klub Písek

Provozujeme sdružení lidí, kteří mají něco společného. Nabízíme ochotu při jednání s vámi. I vy se díky nám můžete setkávat s lidmi podobných zájmů. Ze seriózního přístupu v rámci našeho spolku budete opravdu maximálně nadšení. Jednou z našich aktivit je i poradenství.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Akkonalis

Naše sdružení má podporu všech svých členů i lidí, kteří sympatizují s jeho programem. Výsadou naší organizace je poradenství na úrovni. U nás se můžete spolehnout na seriózní jednání. Naše organizace sdružuje členy, kteří se pravidelně setkávají a sdílejí stejné zájmy a nadšení pro věc. Navštivte naši instituci a setkáte se s ochotnými lidmi.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

FC Dynamo Božejovice

Náš spolek vám nabízí různá sdružení lidí. V našem spolku si zakládáme na ochotě. Zaměřujeme se na společná setkávání. Ujišťujeme Vás, že naše organizace je velice seriózní. Neváhejte a obraťte se na nás, poskytujeme poradenství za skvělé ceny. Přihlaste své děti do nějakého z našich sportovních, zábavních nebo zájmových spolků..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Klub rozvedených otců

Máme za úkol sdružování lidí se stejnými zájmy. Pomáháme s řešením problémů a poskytujeme odborné poradenství. Neváhejte se spolehnout na serióznost naší organizace. Naši členové mají možnost společného setkávání. Maximálně ochotně splní náš spolek každé vaše přání a vyjde vašim požadavkům vstříc.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku