Nepřehlédněte
Firmy > Instituce a úřady > Svazy, spolky a sdružení (Pardubický kraj)

Svazy, spolky a sdružení Pardubický kraj

Hledáte-li profesionála v oboru Svazy, spolky a sdružení, prostřednictvím naší databáze vám zajistíme vysokou úroveň vašeho výběru osvědčeného a spolehlivého odborníka.

 

Svazy, spolky a sdružení v okresech: Chrudim, Pardubice, Svitavy, Ústí nad Orlicí

Tipy: Sdružení rodičů, Tábor, Skaut, Fotbalový oddíl, Turistika, Florbal, Neslyšící, Folklorní soubor, Divadelní soubor, Pěvecký soubor

 
Lokalita:   Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

Sportovní klub Geodézie Česká Třebová

Sdružujeme lidi za účelem prosazování společných zájmů. Na serióznost našeho svazu se můžete spolehnout. Našim členům přinášíme možnost setkávání. Naše sdružení vám rádo poradí s každým problémem, který se týká naší činnosti. Dveře našich sportovních, zábavních a zájmových spolků jsou otevřené každému. V našem sdružení se věnujeme hraní kuželek..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

FFT Bikes

Mnoho společného můžete sdílet i s ostatními lidmi v našem sdružení. Nabízíme vám komplexní a seriózní služby. Výsadou naší organizace je poradenství na úrovni. Naše organizace se v rámci naplnění svých cílů ochotně účastní různých projektů a zabývá se řadou aktivit plynoucích z oblasti naší zájmové činnosti. Náš svaz vám s radostí nabízí členství v různých sportovních, zábavních a zájmových spolcích. Věnujeme se hraní kuželek..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Rudolf Doležal-výcvik, ustájení, prodej sportovních koní

Začali jsme se zabývat sdružováním lidí. Zaručujeme Vám naprosto seriózní vystupování. Máme pro vás v rámci našeho spolku připraveno kvalitní a spolehlivé poradenství. Zařaďte se mezi členy některého ze sportovních, zábavních a zájmových spolků. V naší organizaci se zaměřujeme na hru kuželek.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

ZO 076 Vamberk

Cílem našeho spolku je sdružení lidi všech věkových kategorií. Našim členům umožňujeme společné setkávání. Členové našeho sdružení jsou velice seriózní. Naši odborníci se v rámci naší činnosti věnují i poradenství. Seznamte se s našimi ochotnými pracovníky.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Panda

Lidé stejných zájmů se sdružují v rámci našeho spolku. U nás si zakládáme na tom, že jsme seriózní. Dlouhodobě se zabýváme poradenstvím. Naše organizace ochotně a s nadšením podporuje volnočasové aktivity členů zaměřené na společný zájem. Pořádáme společná setkávání svých členů.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Tělovýchovná jednota Sparta OZS Dašice

Sdružujeme lidi, kteří se scházejí na pravidelných schůzkách. Celá naše organizace má velice ochotný přístup. Náš svaz vám nabízí seriozní jednání. Zaměřujeme se na poradenskou činnost. Naše organizace sdružuje členy, kteří se za účelem společných zájmů pravidelně setkávají a účastní se přípravy a realizace nejrůznějších projektů.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Sportovní klub Poříčí o.s.

Zabýváme se sdružováním lidí podobných zájmů. Naše organizace se zaměřila na poskytování kvalitního poradenství. Vedení naší organizace podporuje serioznost a ochotu členů. Naše organizace Vám ukáže, jak být ochotný. Máme snahu rozvíjet vzájemné setkávání lidí.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

FK G 12 Chrudim

Pro naši organizaci je hlavním bodem zájmu sdružení lidí. U nás se budete setkávat s lidmi stejných zájmů. Setkáte se u nás s ochotným jednáním. Náš spolek si velmi zakládá na serioznosti. Specializujeme se na oblast poradenství.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

KPA Pardubice

Zabýváme se sdružováním lidí podobných zájmů. V naší instituci se setkáte s ochotnými lidmi. V rámci naší činnosti podporujeme spolupráci a setkávaní členů mezi jednotlivými organizacemi. Zaměstnanci našeho spolku Vám jsou k dispozici s poradenstvím ohledně Vašich zájmů. Věřte naší serioznosti.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Orel župa Orlická

Sdružují se u nás lidé se stejným zájmem. Naše organizace a tým spolehlivých členů zajišťují odborné poradenství. Pořádáme akce a pravidelné setkávání nejen dětí. Naši členové zaručeně ocení náš vstřícný a maximálně seriózní přístup ke každému jejich požadavku. Jsme ochotni vyjít vám kdykoli vstříc.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku