Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!
Firmy > Instituce a úřady > Svazy, spolky a sdružení (Pardubický kraj)

Svazy, spolky a sdružení Pardubický kraj

Hledáte-li profesionála v oboru Svazy, spolky a sdružení, prostřednictvím naší databáze vám zajistíme vysokou úroveň vašeho výběru osvědčeného a spolehlivého odborníka.

 

Svazy, spolky a sdružení v okresech: Chrudim, Pardubice, Svitavy, Ústí nad Orlicí

Tipy: Sdružení rodičů, Tábor, Skaut, Fotbalový oddíl, Turistika, Florbal, Neslyšící, Folklorní soubor, Divadelní soubor, Pěvecký soubor

 
Lokalita:   Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

SK OMT Pardubice

U nás pořádáme akce sdružující lidi. Seznamte se s našimi ochotnými pracovníky. Jsme seriózní organizace s kvalitním zázemím. Naše instituce se zabývá také poradenskou činností. Nabízíme příležitosti k setkávání.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Dračí legie Pardubice

Jsme nezávislé občanské sdružení lidí. Členové našeho spolku mají příležitost k setkávání. Ke každému přání v rámci našeho spolku přistupujeme vždy seriózně a vstřícně. Naše organizace ve spolupráci s jednotlivými členy poskytuje i poradenství týkající se oblasti působení. V našem sportovním, zábavním a zájmovém spolku trávíme volný čas společnými projekty i zábavou. U nás se můžete vydovádět při kuželkách..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Klub čilých babiček

Jsme sdružení lidí, které má širokou členskou základnu a zabývá se nejrůznějšími aktivitami a činnostmi. Naše organizace sdružuje členy, kteří sdílí stejný zájem i ochotu trávit společně volný čas. Mezi priority naší organizace patří i kvalitní poradenství. Setkávání naší organizace Vám jsou k dispozici. U nás můžete se seriózností počítat.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

ZO 063 Chrast

Veškerou podporu sdružení lidí naleznete u nás. Uvítáme Vás při společném setkávání. Naši členové si vždy ochotně navzájem pomáhají. Od svých členů vyžadujeme seriózní jednání. Naše organizace se aktivně věnuje celé řadě činností včetně poradenství.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Feagler

Přidejte se do našeho sdružení lidí, zabývajících se stejným sportem. U nás se dočkáte užitečných rad. Vážíme si ochoty našich členů věnovat svůj volný čas naší práci. Prospěšnost naší činnosti je vnímána ze strany veřejnosti velmi pozitivně, díky účasti na seriózních projektech a kvalitní členské základně. Zajišťujeme vzájemná setkávání.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Jezdecké centrum Lázně Bohdaneč

Sdružují se u nás lidé se stejným zájmem. Připravujeme zajímavý program na našich zájmových setkáváních. Klubové vedení je seriozní. Naše organizace se také specializuje na oblast poradenství. Setkáte se u nás s ochotným jednáním.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Sportovní klub Sparta Dašice

Jsme sdružení lidí, které spojují podobné zájmy. Neváhejte se zúčastnit našich setkávání. Členům spolku nabízíme poradenství. U nás se setkáte za všech okolností s ochotou, využijte naše služby. Prioritou našeho spolku je serioznost.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Fotbalový klub JISKRA Heřmanův Městec

Sdružujeme lidi, kteří mají podobné zájmy. U nás se dočkáte užitečných rad. Opravdu seriózního přístupu se dočkáte jedině v našem spolku. Jednáme s ochotou. Pořádáme mnohá společná setkávání.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

HBC Medvědi Pardubice

Naše instituce uskutečňuje sdružení lidí různých zájmů. Členové naší organizace se často setkávají s novými lidmi a uzavírají nová přátelství díky činnosti a aktivitám pod naší záštitou. Nabízíme vám komplexní a seriózní služby. Náš spolek se vyznačuje velkou ochotou při jednání. Poskytujeme odborné poradenství ve vlastních prostorách.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Orel jednota Letohrad

Lidé stejných zájmů se sdružují v rámci našeho spolku. V rámci naší činnosti upřednostňujeme seriózní přístup. U nás se můžete setkávat se svými kolegy i přáteli. Staňte se součástí našich sportovních, zábavních a zájmových spolků. Zabýváme se organizací táborů. Zabýváme se provozem spolku pro všechny milovníky florbalu. Jsme skvělý kuželkářský tým, přidejte se i vy..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku