Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!
Firmy > Instituce a úřady > Svazy, spolky a sdružení (Olomoucký kraj)

Svazy, spolky a sdružení Olomoucký kraj

Hledáte-li profesionála v oboru Svazy, spolky a sdružení, prostřednictvím naší databáze vám zajistíme vysokou úroveň vašeho výběru osvědčeného a spolehlivého odborníka.

 

Svazy, spolky a sdružení v okresech: Jeseník, Olomouc, Prostějov, Přerov, Šumperk

Tipy: Sdružení rodičů, Tábor, Skaut, Fotbalový oddíl, Turistika, Florbal, Neslyšící, Folklorní soubor, Divadelní soubor, Pěvecký soubor

 
Lokalita:   Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

Společenství vlastníků jednotek domu

Činnost našeho spolku je zaměřena na sdružení lidí. U nás můžete se seriózností počítat. Naši členové mají možnost společného setkávání. Ochota poradit je pro nás základ. Jsme specialisté na poradenství v oblasti občanských sdružení.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Sdružení přátel mariáše Lipník nad Bečvou

Přinášíme možnost účasti ve sdružení lidí podobných zájmů. Organizujeme společná setkávání. V rámci našeho spolku zajišťujeme také poradenství. Vedeme sportovní, zábavní a zájmové spolky. Pokud milujete kuželky, přidejte se k nám.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Gunnar, o.s.

Jsme sdružení lidí, které se zabývá, v rámci své zájmové činnosti, vytvářením různých projektů a dalšími společnými aktivitami. Setkávání se s lidmi podobných zájmů je jednou z priorit našeho spolku. Navštivte nás, vždy vás ochotně přijmeme. Naši členové mohou využít našich poradenských služeb. Představitelé našeho svazu jsou velice seriózní.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Moravsko-slezský dobrman klub

I vy se můžete přidat k našemu sdružení lidí stejných zájmů. Jednotlivé spolky Vám rádi poradí s Vašimi otázkami. Naši členové zaručeně ocení náš vstřícný a maximálně seriózní přístup ke každému jejich požadavku. Ochotu vyjít vstříc našim členům Vám můžeme slíbit. Setkávejte se s lidmi stejných zájmů.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

ZO 0212 Nezamyslice

Jsme sdružení lidí, které se snaží o rozvoj občanské společnosti konkrétními programy a projekty. Garantujeme vám seriozní jednání během vašeho členství. Specializujeme se na poradenství v oblasti různých sdružení. Organizujeme společná setkávání. Spolehněte se na ochotu našeho spolku.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Tělovýchovná jednota Zlaté Hory

Snažíme se sdružovat lidi, kteří mají podobné zájmy. Vyznačujeme se opravdu seriózním přístupem vůči našim členům a jejich požadavkům. Většinu aktivit provádíme formou společných setkávání. Se službami našeho spolku a našeho poradenství bude váš život jednodušší. Ochotně přijímáme nové členy.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Tělovýchovná jednota Samotišky

Posláním našeho spolku je sdružení lidí. Ochotu pomoci Vám rádi přislíbíme. Přinášíme příležitost k setkávání. Obraťte se na nás vždy, když potřebujete spolehlivou radu. Seriózní chování je nám vlastní.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

TJ Tatran Litovel

Máme za úkol sdružování lidí se stejnými zájmy. Náš svaz organizuje různá zájmová či sportovní setkávání. V rámci našeho působení klademe důraz na serioznost. Obraťte se na náš spolek, máme pro vás připraveno kvalitní a spolehlivé rady. Ochotně vám pomůžeme a poradíme.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

TJ Slavoj Loštice- Sportovní a tělovýchovní spolek

Zabýváme se sdružováním lidí se stejnými zájmy. Nabízíme vám komplexní a seriózní služby. Obraťte se na nás vždy, když potřebujete spolehlivou radu. Naše organizace disponuje velkou ochotou. Jsme zařízeni na realizaci různých setkávání.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

T.J. Skorošice

Vyzkoušejte spojení s dalšími lidmi v našem sdružení. Poskytujeme poradenství, služby a servis s plnou dávkou ochoty. S našimi seriozními členy můžete dlouhé hodiny diskutovat o vašem společném koníčku. Jsme zařízeni na realizaci různých setkávání. Sdružujeme všechny nadšené hráče a fanoušky tenisu.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku