Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!
Firmy > Instituce a úřady > Svazy, spolky a sdružení (Olomoucký kraj)

Svazy, spolky a sdružení Olomoucký kraj

Hledáte-li profesionála v oboru Svazy, spolky a sdružení, prostřednictvím naší databáze vám zajistíme vysokou úroveň vašeho výběru osvědčeného a spolehlivého odborníka.

 

Svazy, spolky a sdružení v okresech: Jeseník, Olomouc, Prostějov, Přerov, Šumperk

Tipy: Sdružení rodičů, Tábor, Skaut, Fotbalový oddíl, Turistika, Florbal, Neslyšící, Folklorní soubor, Divadelní soubor, Pěvecký soubor

 
Lokalita:   Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

Arcus - Onko centrum

V našem občanské sdružení spojujeme lidi. Naše organizace se kromě jiného věnuje i odbornému poradenství. Členy naší organizace jsou pouze seriózní lidé. Naše organizace sdružuje členy, kteří se za účelem společných zájmů pravidelně setkávají a účastní se přípravy a realizace nejrůznějších projektů. Vše řešíme ochotně.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Sdružení šipkových klubů Střela - Sportovní, zábavní a zájmové spolky

Snahou našeho spolku je sdružení lidí různých zájmů. Běžně u nás můžete využívat i poradenských služeb. Zapomeňte na samotu, na našem setkávání se seznámíte s novými lidmi. Mezi našimi seriozními členy potkáte nové přátele a známé. Ochota pomáhat je pro nás samozřejmostí.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Spokojenost občana

Staňte se členem našeho sdružení lidí stejných zájmů. Důležité pro nás je seriozní jednání. Členové našeho sportovního, zábavního a zájmového spolku se pod naší záštitou účastní celé řady soutěží. Využijte šance stát se také členem sdružení hráčů kuželek. Náš spolek je určen pro všechny, kteří milují tenis.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Český svaz stolního hokeje

Sdružení nabízí lidem jednu z možností, jak smysluplně trávit svůj volný čas. Sdílejte své zájmy s ostatními lidmi během společných setkání. Seriózní chování je nám vlastní. Sjednejte si u nás také možnost odborného poradenství. Věci řešíme ochotně. Jsme sdružením pro všechny, kteří milují hokej..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

ZO 0192 Hranice

Pro naši organizaci je hlavním bodem zájmu sdružení lidí. Můžete také využít bezplatné poradenství, které je v kompetenci našeho sdružení. Naše činnost je závislá na ochotě členů či jejich časových možnostech. V našem sdružení si zakládáme na serioznosti. Program na našich zájmových setkáváních je k dispozici všem členům našeho sdružení.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

ZO 0236 Šumvald

Pokud máte stejné zájmy, přidejte se do našeho sdružení lidí. Zajistíme vám vše potřebné pro vaše setkávání. U nás se můžete spolehnout, že se setkáte jen s maximální ochotou. Jistě uvítáte i námi poskytované poradenství. Se seriózním přístupem členů našeho svazu budete spokojeni.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Okresní sdružení Českého svazu tělesné výchovy v Jeseníku

Jsme sdružení lidí, které se aktivně podílí na veřejném životě. Vyzkoušejte si naši činnost na některém z našich setkávání. Náš svaz vám s radostí nabízí členství v různých sportovních, zábavních a zájmových spolcích. Specializujeme se na sportovní činnost. Pokud milujete kuželky, přidejte se k nám.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Olomoucký krajský fotbalový svaz

Jsme dlouholetým sdružením lidí podobných zájmů. Během poradenství vám poradíme nejen s vedením vašeho spolku. Aktivity našeho sportovního, zábavního a zájmového spolku orientujeme také na doplňující vzdělání. Zajišťujeme příjemné prostředí při kuželkové hře. Pokoušíme se také o vzdělávání našich členů.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Českomoravský odborový svaz civilních zaměstnanců armády - ZO armádní sportovní centrum Dukla

Naše sdružení spojuje lidi. V rámci našich aktivit a činností nabízíme i poradenství. Naší zásadou je seriozní jednání. Pořádáme akce a pravidelné setkávání nejen dětí. Přistupujeme k vám ochotně.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Tělovýchovná jednota Spartak Loučná nad Desnou- Sportovní a tělovýchovní spolek

Přidejte se ke sdružení lidí stejných zájmů. Našim členům poskytujeme poradenství zdarma. Setkáte se u nás s ochotným přístupem. Zaručíme Vám serióznost jednání. Naši členové mají možnost společného setkávání.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku