Nepřehlédněte
Firmy > Instituce a úřady > Svazy, spolky a sdružení (Olomoucký kraj)

Svazy, spolky a sdružení Olomoucký kraj

Hledáte-li profesionála v oboru Svazy, spolky a sdružení, prostřednictvím naší databáze vám zajistíme vysokou úroveň vašeho výběru osvědčeného a spolehlivého odborníka.

 

Svazy, spolky a sdružení v okresech: Jeseník, Olomouc, Prostějov, Přerov, Šumperk

Tipy: Sdružení rodičů, Tábor, Skaut, Fotbalový oddíl, Turistika, Florbal, Neslyšící, Folklorní soubor, Divadelní soubor, Pěvecký soubor

 
Lokalita:   Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

Regenerace

Jsme dobrovolným sdružením lidí. Ke každému požadavku našich členů přistupujeme seriózně. Rádi vás přesvědčíme o naší maximální ochotě. Připravujeme zajímavý program na našich zájmových setkáváních. Jednotlivé spolky Vám rádi poradí s Vašimi otázkami.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Příznivci kamenických a sochařských děl na Jesenicku - Sportovní, zábavní a zájmové spolky

Sdružení nabízí lidem jednu z možností, jak smysluplně trávit svůj volný čas. Nabízíme možnost příjemných setkávání. Naši činnost stavíme na ochotě a aktivitě našich členů. Serióznost je u našeho spolku vždy na prvním místě. Sportovní, zábavní a zájmové spolky jsou otevřeny i pro Vás. Členové našeho svazu se aktivně věnují kuželkám..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Modelářský klub SMČR

Členem našeho sdružení se mohou stát všichni zajímaví lidé. Naše činnost je závislá na ochotě členů či jejich časových možnostech. V rámci naší činností poskytujeme i kvalifikované poradenství. Náš spolek si velmi zakládá na serioznosti. Provozujeme sportovní, zábavní a zájmové spolky.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

SPV Hanušováček

V oblasti sdružení lidí nabízíme odborné práce. Můžete také využít bezplatné poradenství, které je v kompetenci našeho sdružení. Ochotu pomoci Vám zaručíme. Mezi našimi seriozními členy najdete spoustu lidí se stejným zájmem. I vy můžete využít náš spolek na sportovní činnost.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Český svaz včelařů, o.s., základní organizace Bludov

Vítá vás naše sdružení lidí. Jedinou podmínkou pro každého zájemce o náš klub je, aby to byl ochotný člověk. Našim členům poskytujeme poradenství zdarma. Naše organizace je velice seriózní. U nás se budete setkávat s lidmi stejných zájmů.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

ZO 0235 Šumperk

V oblasti sdružení lidí nabízíme odborné práce. Pracujeme poctivě a ochotně. Setkávání jsou naší prioritou. V rámci oblasti našeho působení dosáhla naše organizace výborných výsledků díky serioznosti a kvalitní členské základně. Kromě jiného nabízíme také poradenství.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

TJ Jeseník - Sportovní a tělovýchovné spolky

Jsme svaz sdružující lidi všech skupin. V rámci našeho spolku nabízíme mimo jiné také opravdu seriózní a vstřícný přístup, který oceníte. Naše organizace sdružuje členy, kteří sdílí stejný zájem i ochotu trávit společně volný čas. Naše organizace se také specializuje na oblast poradenství. Neváhejte se zúčastnit našich setkávání.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Olomoucké krajské sdružení ČSTV

Do našeho sdružení lidí se může připojit každý. I vy se díky nám můžete setkávat s lidmi podobných zájmů. Naše instituce vystupuje vždy seriózně. Můžete se na nás obrátit, pokud potřebujete poradenství. Jednou z našich předností je ochota.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Okresní sdružení Českého svazu tělesné výchovy

Naše sdružení lidí vytváří materiální a personální podmínky pro podporu a rozvoj všech aktivit jeho členů. Naše organizace sdružuje členy, které spojuje stejný zájem, ochota a nadšení pro věc. Naprostá serióznost je u nás zajištěna. Přinášíme příležitost k setkávání. Zabýváme se poradenskými službami.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Amatérský cyklistický spolek Elektro Rýznar- Sportovní a tělovýchovní spolek

Neváhejte se přidat k našemu sdružení lidí. Naše sdružení Vás zve na pravidelná setkávání. U nás se dočkáte pouze seriozního jednání. Naše společnost se specializujeme na poradenství. Ochota za všech okolností je pouze jednou ze služeb, kterou svým členům náš spolek nabízí.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku