Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!
Firmy > Instituce a úřady > Svazy, spolky a sdružení (Moravskoslezský kraj)

Svazy, spolky a sdružení Moravskoslezský kraj

Hledáte-li profesionála v oboru Svazy, spolky a sdružení, prostřednictvím naší databáze vám zajistíme vysokou úroveň vašeho výběru osvědčeného a spolehlivého odborníka.

 

Svazy, spolky a sdružení v okresech: Bruntál, Frýdek-Místek, Karviná, Nový Jičín, Opava, Ostrava-město

Tipy: Sdružení rodičů, Tábor, Skaut, Fotbalový oddíl, Turistika, Florbal, Neslyšící, Folklorní soubor, Divadelní soubor, Pěvecký soubor

 
Lokalita:   Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

Sdružení nájemníků České republiky

Snahou naší instituce je sdružení lidí bez omezení věku. Již dlouho nabízíme kvalitní poradenství. Nabízíme vám seriozní jednání při našich činnostech. Náš spolek je ke svým klientům za všech okolností maximálně vstřícný. Přijďte na některá naše setkávání.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Česká ZOO

Naše sdružení je tu pro lidi. Záležitosti řešíme ochotně. Ke svým členům přistupujeme vždy seriózně. Naši členové získají možnost využívat pravidelných setkávání. Zveme vás do našeho spolku, kde vám rádi se vším poradíme.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Prosport - cz

Jsme občanské sdružení lidí. Setkávání naší organizace Vám jsou k dispozici. Naši členové jsou velice vstřícní a ochotní. Náš spolek je velice seriózní. Obraťte se bez obav na naše poradenství. I vy se budete chtít stát členy našich sportovních, zábavních a zájmových spolků. Nabízíme hraní kuželek všem věkovým kategoriím..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Středisko volného času, Ostrava - Zábřeh, příspěvková organizace

Jsme sdružení lidí, které spojují stejné zájmy. Nabídneme vám ochotu při každém jednání. Sjednejte si u nás také možnost odborného poradenství. Přispíváme k setkávání osob různého ražení. Jiné, než seriozní jednání neznáme.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Prosport - cz o.s.

Vítejte v našem sdružení lidí. Nabízíme příležitosti k setkávání. Ochotně a rádi vám pomůžeme v rámci našeho spolku. Naše organizace se snaží zajistit i kvalifikované poradenství. Důležitý pro nás je seriozní přístup.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Bravantický herní klub Dračí sluj, o.s.

Podporujeme sdružení lidí. Dlouhodobě se zabýváme poradenstvím. Ochotně a individuálně vyřešíme vaše požadavky. Naše organizace sdružuje členy, kteří se pravidelně setkávají a své volnočasové aktivity podřizují společnému zájmu. Slibujeme Vám seriózní jednání.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Oblastní sdružení chovatelů poštovních holubů Třinec

Snahou naší instituce je sdružení lidí bez omezení věku. Náš spolek vám zprostředkuje setkávání s lidmi podobných zájmů. Jsme velice seriózní organizací. Navštivte nás, vždy vás ochotně přijmeme. V případě potřeby vám náš spolek ochotně poskytne kvalitní poradenství.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

ZO 0225 Služovice

Zaměřujeme se na oblast sdružení lidí. Nabízíme možnost setkávat se s lidmi stejných zájmů. V rámci naší činnosti se zapojujeme do realizace seriózních projektů. S ochotou vám pomůžeme při zapojení do našeho spolku. Členové naší organizace poskytují poradenství na úrovni.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

ZO 0306 Štramberk

Užijte si volný čas ve sdružení lidí s podobnými zájmy. S vašimi požadavky vám ochotně vyjdeme vstříc. Za dobu naší existence jsme se účastnili přípravy a realizace řady seriozních projektů. Účastníme se setkávání, která pořádají různé spolky. Ke službám, které v našem sdružení nabízíme, patří také poradenství.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Ostravská tělovýchovná unie ČSTV

Náš spolek funguje jako nástroj ke sdružení lidí. Těšíme se na společné setkávání. Věřte naší serioznosti. Ochotně vyhovíme vašim potřebám. Nezapomněli jsme ani na poradenství.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku