Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!
Firmy > Instituce a úřady > Svazy, spolky a sdružení (Moravskoslezský kraj)

Svazy, spolky a sdružení Moravskoslezský kraj

Hledáte-li profesionála v oboru Svazy, spolky a sdružení, prostřednictvím naší databáze vám zajistíme vysokou úroveň vašeho výběru osvědčeného a spolehlivého odborníka.

 

Svazy, spolky a sdružení v okresech: Bruntál, Frýdek-Místek, Karviná, Nový Jičín, Opava, Ostrava-město

Tipy: Sdružení rodičů, Tábor, Skaut, Fotbalový oddíl, Turistika, Florbal, Neslyšící, Folklorní soubor, Divadelní soubor, Pěvecký soubor

 
Lokalita:   Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

Voda - svazek obcí

Přinášíme možnost účasti ve sdružení lidí stejných zájmů. Jsme svaz, který je ochotný podat různé informace. Naše organizace Vám poskytne poradenství v různých situacích. Jsme organizace, která se specializuje na různá zájmová i sportovní setkávání. Naše sdružení klade velký důraz na serioznost.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Bytové družstvo Svibice, družstvo

Náš spolek se snaží sdružit lidi stejných zájmů. Naše organizace má specialisty i v oblasti poradenství. U nás se můžete setkávat se svými kolegy i přáteli. Za dobu naší existence jsme se účastnili přípravy a realizace řady seriozních projektů. Specializujeme se na sportovní, zábavní a zájmové spolky. U nás se hrají kuželky..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Stavební bytové družstvo Havířov

Náš spolek se věnuje sdružení lidí. V rámci naší činnosti podporujeme spolupráci a setkávaní členů mezi jednotlivými organizacemi. Chceme, abyste díky našemu poradenství získali dostatek informací. S každým jednáme seriozně. Setkáte se u nás s ochotným přístupem.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

SKV Baník Havířov

Přinášíme vám možnost účasti ve sdružení lidí shodných zájmů. Staňte se členy naší organizace za seriózních podmínek. Nabízíme možnost příjemných setkávání. Naše instituce nabízí také poradenství. Poskytujeme poradenství, služby a servis s plnou dávkou ochoty.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Klub přátel tělesně postižených dětí Opava

Jsme sdružení lidí, které během roku připravuje a pořádá akce pro své členy i ostatní veřejnost. Náš spolek se vyznačuje velkou seriózností. Setkávejte se s lidmi podobných zájmů v rámci našeho spolku. Našemu poradenství můžete důvěřovat. Přesvědčte se sami o ochotném přístupu našeho spolku.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Tělovýchovná jednota SOKOL Palkovice sportovní činnosti

Snahou našeho spolku je sdružení lidí různých zájmů. U nás se dočkáte užitečných rad. Využijte možnost setkávat se s lidmi podobných zájmů. Náš spolek je ke svým klientům za všech okolností maximálně vstřícný. Náš spolek je velice seriózní. Jsme jedni z nejlepších v tenisu v okolí..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

SK Brušperk

Jsme sdružení, kde se setkávájí lidé za různými účely. Nabízíme možnost příjemných setkávání. Veřejnost uznává naší organizaci, její serioznost a nadšení pro věc. Naše rady vám výrazně usnadní váš život. Budete překvapeni naší maximální ochotou.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Moravský spolek chovatelů haflinga

Zavítejte do našeho sdružení lidí stejných zájmů. U nás se budete setkávat s lidmi stejných zájmů. Spolehněte se na ochotu našeho spolku. Náš spolek se vyznačuje velkou seriózností. V našem svazu se sdružují nadšenci do chovu koní.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

ZO 0194 Mniší

Potkejte podobné lidi v našem sdružení. Od svých členů vyžadujeme seriózní jednání. Stavíme na ochotě našich členů podporovat a rozvíjet základní myšlenky našeho sdružení. Naše organizace se vedle nejrůznějších činností a realizace projektů zaměřila i na poskytování poradenství. Naše organizace sdružuje členy, kteří se setkávají ve svém volném čase za účelem aktivit a činností pod naší záštitou.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

ZO 0154 Metylovice

Sdružujeme lidi se stejnými zájmy. Za dobu naší existence jsme se účastnili přípravy a realizace řady seriozních projektů. U nás se budete setkávat s lidmi stejných zájmů. Neváhejte se obrátit na naši organizaci, která je velice ochotná. Jsme specialisté na poradenství v oblasti občanských sdružení.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku