Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!
Firmy > Instituce a úřady > Svazy, spolky a sdružení (Moravskoslezský kraj)

Svazy, spolky a sdružení Moravskoslezský kraj

Hledáte-li profesionála v oboru Svazy, spolky a sdružení, prostřednictvím naší databáze vám zajistíme vysokou úroveň vašeho výběru osvědčeného a spolehlivého odborníka.

 

Svazy, spolky a sdružení v okresech: Bruntál, Frýdek-Místek, Karviná, Nový Jičín, Opava, Ostrava-město

Tipy: Sdružení rodičů, Tábor, Skaut, Fotbalový oddíl, Turistika, Florbal, Neslyšící, Folklorní soubor, Divadelní soubor, Pěvecký soubor

 
Lokalita:   Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

TJ Kunčičky

Zabýváme se sdružováním lidí stejných zájmů. V našem sdružení se vždy setkáte s ochotou. Sjednejte si u nás také možnost odborného poradenství. Užijte si společně s ostatními členy naše pravidelná setkání. V naší instituci počítejte se zcela seriózním jednáním.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Eurobeskyd, o.p.s.

Rádi přivítáme nové členy do našich sdružení lidí s podobnými zájmy. Naše organizace se zabývá i poradenstvím. I přes klesající ochotu lidí zapojit se do veřejného života, se počet našich členů rozrůstá. Garantujeme vám seriozní jednání během vašeho členství. Náš svaz organizuje různá zájmová či sportovní setkávání. Spolek byl vytvořen pro všechny, kteří milují turistiku..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Sdružení nájemníků České republiky

Jsme sdružení lidí, které v rámci společných zájmových aktivit, tráví konstruktivně svůj volný čas. Náš svaz Vám rád poradí v oblasti své specializace. V naší instituci se setkáte s ochotnými lidmi. Zajistíme vám vše potřebné pro vaše setkávání. Členové našeho sdružení jsou velice seriózní.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Labyrint, obecně prospěšná společnost

Naše instituce uskutečňuje sdružení lidí různých zájmů. Naše organizace ochotně podporuje činnost členů zaměřenou na oblast našeho působení. I vy se díky nám můžete setkávat s lidmi podobných zájmů. Již dlouhá léta se zaměřujeme na poradenské služby. Neváhejte vyzkoušet některý z místních sportovních, zábavních či zájmových spolků. Vedeme oddíl kuželek..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Klidný sport

Zaměřujeme se na sdružení lidí se společným zájmem. Jsme zařízeni na realizaci různých setkávání. Sázíme rovněž na poradenství. Ochotně vám poradíme a zasvětíme do poskytovaných služeb. Na naší serióznosti si zakládáme. Členové našeho sportovního, zábavního a zájmového spolku se pod naší záštitou účastní celé řady soutěží. Mezi činnosti, které podnikáme, patří také kuželky..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Dům dětí a mládeže, Ostrava - Poruba, příspěvková organizace

Naše sdružení je otevřené všem lidem. Rádi vás uvítáme na našich setkáváních. Zaměřujeme se na poradenství a jiné formy pomoci. U nás je vše založeno na vzájemné domluvě a ochotě. Naše sdružení se vyznačuje seriózností.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Fotoklub Orlová, o.s.

Přinášíme možnost účasti ve sdružení lidí stejných zájmů. Opravdu seriózního přístupu se dočkáte jedině v našem spolku. I vy se díky nám můžete setkávat s lidmi podobných zájmů. Seznámíme vás s naším spolkem a ochotně vše vysvětlíme. Členové naší organizace poskytují poradenství na úrovni.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

ZO Český svaz chovatelů Ostrava-Polanka

Základním posláním je sdružovat lidi s různou intelektuální, mravní, sociální a tělesnou schopností. Seznamte se s našimi ochotnými pracovníky. Je pro vás připraveno i poradenství. Našim členům nabízíme příležitost k setkávání. Věnujeme se pořádání výstav.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Českomoravský svaz chovatelů poštovních holubů - Oblastní sdružení Karviná, Ostrava

Specializujeme se na sdružení lidí podobných zájmů. V rámci našich aktivit a činností se pravidelně setkáváme i s členy působícími v jiných organizacích. Neváhejte a obraťte se na nás, poskytujeme poradenství za skvělé ceny. U nás jsme maximálně ochotní ke všem členům. Ke každému přání v rámci našeho spolku přistupujeme vždy seriózně a vstřícně.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

ZO 0227 Vávrovice

Pro lidi se stejnými zájmy jsou otevřené dveře našeho sdružení. Budete překvapeni naší maximální ochotou. V oblasti našeho působení jsme dosáhli skvělých výsledků díky serioznosti a usilovné práci našich členů. Jsme organizace, která pořádá setkávání pro lidi se stejnými zájmy. Naše společnost se věnuje také poradenské činnosti.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku