Nepřehlédněte
Firmy > Instituce a úřady > Svazy, spolky a sdružení (Moravskoslezský kraj)

Svazy, spolky a sdružení Moravskoslezský kraj

Hledáte-li profesionála v oboru Svazy, spolky a sdružení, prostřednictvím naší databáze vám zajistíme vysokou úroveň vašeho výběru osvědčeného a spolehlivého odborníka.

 

Svazy, spolky a sdružení v okresech: Bruntál, Frýdek-Místek, Karviná, Nový Jičín, Opava, Ostrava-město

Tipy: Sdružení rodičů, Tábor, Skaut, Fotbalový oddíl, Turistika, Florbal, Neslyšící, Folklorní soubor, Divadelní soubor, Pěvecký soubor

 
Lokalita:   Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

VALAŠSKÉ KRÁLOVSTVÍ, s.r.o.

Jsme sdružení lidí, jehož členové aktivně tráví svůj volný čas. Naše organizace ve spolupráci s dalšími subjekty a vlastními členy ochotně vykonává celou řadu aktivit a činností zaměřených na oblast našeho působení. Naše organizace sdružuje členy, kteří se pravidelně setkávají a společnými silami vytváří hodnoty v oblasti našeho působení. Naprostá serióznost je u nás zajištěna. Sázíme rovněž na poradenství.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Společenství vlastníků jednotek Jiráskova 572-573, Frýdek-Místek

Sdružujeme lidi se stejnými zájmy. Naprosto zásadní je pro nás seriózní jednání. Naše sdružení si potrpí na rychlost, kvalitu a ochotu. Těšíme se na společné setkávání. V našich službách je zahrnuto i zprostředkování poradenství.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Stavební bytové družstvo Havířov

Jsme sdružení lidí, které pomáhá svým členům společnými silami zrealizovat své nápady a představy. Jsme velice seriózní organizací. Nabízíme možnost příjemných setkávání. Jsme velice ochotnou organizací. Využijte služby kvalitního a spolehlivého poradenství, které vám náš spolek nabízí.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Stanice pro koně v nouzi

Sdružujeme lidi, kteří se scházejí na pravidelných schůzkách. Využijte poradenství od nás za těch nejlepších podmínek. Seriózní podmínky členství najdete pouze v naší organizaci. Setkávejte se s lidmi podobných zájmů v rámci našeho spolku. Náležíme mezi sportovní, zábavní a zájmové spolky. Jsme sdružení majitelů a chovatelů border kolií. Mezi činnosti, které podnikáme, patří také kuželky..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Správa sportovně rekreačního areálu

Sdružují se u nás lidé se stejným zájmem. Rádi vám nabídneme členství v různých sportovních, zábavních a zájmových spolcích. Sdružujeme všechny se zájmem o házenou. Jsme skvělý kuželkářský tým, přidejte se i vy. Sdružujeme zdatné hráče i fanoušky tenisu.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

TJ Sokol Bohumín-Záblatí

Jsme sdružení lidí které spojuje stejný zájem a má širokou členskou základnu. Náš spolek se vyznačuje ochotou. Ujišťujeme Vás, že naše organizace je velice seriózní. Využijte služby kvalitního a spolehlivého poradenství, které vám náš spolek nabízí. Zajišťujeme vzájemná setkávání.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Sport - Club Pustá Polom

Náš spolek vám nabízí různá sdružení lidí. S maximální ochotou se u nás setkáte na každém kroku. I vy se můžete setkávat s lidmi, kteří mají stejné zájmy. V případě potřeby zajišťujeme také poradenskou činnost. Serioznost je u nás prvořadá.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Český svaz chovatelů, Okresní organizace Opava

Naše sdružení se zaměřuje na různé skupiny lidí. Naše organizace ve spolupráci s dalšími subjekty a vlastními členy ochotně vykonává celou řadu aktivit a činností zaměřených na oblast našeho působení. Naši členové se za účelem výkonu celé řady aktivit plynoucích z oblasti našeho působení pravidelně setkávají, aby společnými silami zrealizovali své nápady a představy. S našimi seriozními členy můžete dlouhé hodiny diskutovat o vašem společném koníčku. Naše instituce se zabývá také poradenskou činností.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

ZO 0190 Frenštát

Staňte se členem našeho sdružení lidí stejných zájmů. Ochota za všech okolností je pouze jednou ze služeb, kterou svým členům náš spolek nabízí. Výsadou naší organizace je poradenství na úrovni. Každý člen ocení náš maximálně seriózní přístup ke každému jeho požadavku. Členové naší organizace se pravidelně setkávají a společně tráví svůj volný čas aktivitami a činnostmi vycházejícími z oblasti našeho působení.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

ZO 0153 Krmelín

Zavítejte do našeho sdružení lidí stejných zájmů. Naše sdružení se vyznačuje seriózností. Naše organizace se mimo jiným aktivitám a činnostem věnuje i poradenství U nás se setkáte za všech okolností s ochotou, využijte naše služby. Příjemná a pravidelná setkávání můžete uskutečnit u nás.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku