Nepřehlédněte
Firmy > Instituce a úřady > Svazy, spolky a sdružení (Mělník)

Svazy, spolky a sdružení Mělník

Hledáte-li profesionála v oboru Svazy, spolky a sdružení, prostřednictvím naší databáze vám zajistíme vysokou úroveň vašeho výběru osvědčeného a spolehlivého odborníka.

 

Tipy: Sdružení rodičů, Tábor, Skaut, Fotbalový oddíl, Turistika, Florbal, Neslyšící, Folklorní soubor, Divadelní soubor, Pěvecký soubor

 
Lokalita:   Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

Tělovýchovná jednota Kaučuk Kralupy

Veškerou podporu sdružení lidí naleznete u nás. V naší instituci počítejte se zcela seriózním jednáním. Neváhejte se obrátit na naši organizaci, která je velice ochotná. Naše organizace podporuje setkávání členů i dalších osob za účelem našich společných zájmů. Poradenství patří k tomu, co nabízíme. Náš sportovní, zábavní a zájmový spoek se účastní nejrůznějších akcí i projektů..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

TJ Sokol Obříství

Rádi vás uvítáme ve sdružení lidí, kteří mají podobné zájmy jako vy. U nás se budete setkávat s lidmi stejných zájmů. Vyjdeme Vám vstříc i v oblasti poradenství. Jedinou podmínkou pro každého zájemce o náš klub je, aby to byl ochotný člověk. Pokud máte rádi košíkovou, přidejte se k nám. Spojujeme nadšené hráče i obdivovatele tenisu. Jsme sdružením pro všechny, kteří milují hokej..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Tělocvičná jednota Sokol Přívory

Našim základním posláním je podporovat sdružování lidí a pomáhat jim s rozvojem osobnosti. Naše organizace podporuje účast členů na realizaci seriózních projektů. Pořádáme společná setkávání svých členů. Ochotně přijímáme nové členy. Členům spolku nabízíme poradenství.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Maraton klub Miřejovice o.s.

Jsme sdružení lidí, jehož členové společnou činností naplňují své cíle. Připravíme poradenství na míru. Při setkávání členů našeho spolku se dozvíte mnoho zajímavého. V našem spolku můžete počítat s ochotou všech členů. Kvalitní členská základna a seriózní přístup k věci nám pomohli získat pozitivní ohlasy ze strany veřejnosti.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Český rybářský svaz, místní organizace Mělník

Vítejte v našem sdružení lidí. Náš přístup je seriozní. Sjednejte si u nás také možnost odborného poradenství. V našem sportovním, zábavním a zájmovém spolku budete trávit čas konstruktivně. Náš spolek funguje jako podpora všech vášnivých skautů. Náš spolek je určen pro všechny, kteří milují turistiku. Naším koníčkem jsou kuželky..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Junák - svaz skautů a skautek ČR, středisko Kostelec nad Labem

Náš spolek sdružuje lidi se stejným zaměřením. Naším cílem je ochotně podporovat a obhajovat zájmy členů. Jsme součástí sportovních, zábavních a zájmových spolků. Pošlete své děti s námi v létě na tábor. Každý skaut najde místo v našem spolku. Věnujeme se hraní kuželek..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Český kuličkový svaz

Naše sdružení lidí podporuje všestranný rozvoj svých členů. S vašimi požadavky vám ochotně vyjdeme vstříc. Naše instituce se vyznačuje seriozním přístupem. Staňte se součástí našich sportovních, zábavních a zájmových spolků. Nabízíme hraní kuželek všem věkovým kategoriím.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

TJ Sokol Tuháň

Sdružení lidí nabízí komunikaci, učení a tvořivé aktivity. Dále se také zabýváme poradenstvím. Připravujeme zajímavý program na našich zájmových setkáváních. Rádi vás přesvědčíme o naší maximální ochotě. V naší instituci počítejte se zcela seriózním jednáním.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Tělocvičná jednota Sokol Všestudy

Zveme vás do našeho sdružení lidí stejných zájmů. Naše organizace v rámci svého zaměření ochotně podporuje a účastní se realizace projektů zaměřených na oblast naší zájmové činnosti. Naši členové získají možnost využívat pravidelných setkávání. Členům spolku nabízíme poradenství. Náš přístup je seriozní.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Bike Service Klecany

Všechny lidi stejných zájmů sdružujeme v rámci našeho spolku. Vyjdeme Vám vstříc i v oblasti poradenství. Přidejte se do naší organizace s ochotným přístupem. Nabízíme příležitosti k setkávání. Naší zásadou je seriozní jednání.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku