Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!
Firmy > Instituce a úřady > Svazy, spolky a sdružení (Mělník)

Svazy, spolky a sdružení Mělník

Hledáte-li profesionála v oboru Svazy, spolky a sdružení, prostřednictvím naší databáze vám zajistíme vysokou úroveň vašeho výběru osvědčeného a spolehlivého odborníka.

 

Tipy: Sdružení rodičů, Tábor, Skaut, Fotbalový oddíl, Turistika, Florbal, Neslyšící, Folklorní soubor, Divadelní soubor, Pěvecký soubor

 
Lokalita:   Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

ZO 0109 Mělník

Sdružení lidí napomáhá k vzájemnému rozvoji. Ke svým členům přistupujeme vždy seriózně. Naše organizace ochotně podporuje aktivity členů vycházející ze společného zájmu a oblasti našeho působení. Užijte si společně s ostatními členy naše pravidelná setkání. Specializujeme se na poradenství v oblasti různých sdružení.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

TJ Sokol Hostín

Jsme nezávislé občanské sdružení lidí. Neváhejte kontaktovat naše seriózní sdružení. Poskytujeme poradenství a provozujeme aktivity vedoucí ke zlepšení kulturního života. Na ochotu členů naší organizace se můžete spolehnout. Příjemná a pravidelná setkávání můžete uskutečnit u nás.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Tělocvičná jednota Sokol Kostelec nad Labem

Spolek sdružuje lidi bez ohledu na rasu, pohlaví a různé politické a náboženské názory. Mezi naše členy rádi přivítáme všechny ochotné a aktivní lidi. Náš spolek vám umožní setkávat se s lidmi podobných zájmů. Součástí naší činnosti je také poradenství. Naší zásadou je seriozní jednání.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Klub přátel školy při ZŠ Komenského nám.198,Kralupy n.Vl.

Náš spolek pořádá sdružení lidí. Veřejnost vnímá pozitivně činnost naší organizace díky serioznímu přístupu a kvalitě odvedené práce. Program na našich zájmových setkáváních je k dispozici všem členům našeho sdružení. Rádi vám nabídneme také naše poradenství. Neváhejte se obrátit na naši organizaci, která je velice ochotná.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Občanské sdružení Maxima

Přinášíme vám možnost účasti ve sdružení lidí shodných zájmů. Neváhejte se obrátit na naši organizaci, která je velice ochotná. Jsme sdružení, které si zakládá na velké serióznosti. V naší organizaci můžete také využívat poradenských služeb. Nabízíme možnost příjemných setkávání.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Junák - svaz skautů a skautek ČR, okres Mělník

Lidé stejných zájmů se sdružují v rámci našeho spolku. Náš spolek v rámci přípravy našich akcí a projektů spolupracujeme s dalšími spolky. Pořádáme také tábory. Pokud jste vášnivý skaut, oceníte práci našeho spolku. Kuželky jsou jednou z několika činností, které provozujeme.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

ZO 0116 Všetaty

Naše občanské sdružení spojuje lidi. Všichni členové naší organizace k Vám budou velice ochotní. Podporujeme serioznost a ochotu našich členů. Spolehněte se na naše cenné rady. Pořádáme společná setkávání svých členů.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

TJ Sokol Chlumín

Sdružujeme lidi za účelem prosazování společných zájmů. Našim členům poskytujeme poradenství zdarma. Zajistíme vám setkávání s lidmi podobných zájmů. Ochota vůči klientům je u nás na prvním místě, přesvědčte se o tom i vy. Naše organizace je velice seriózní.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Tělocvičná jednota Sokol Lobeč

Sdružujeme lidi stejných zájmů. Výsadou naší organizace je poradenství na úrovni. Seriózní jednání je pro nás zásadou. Jsme místem pro společná setkávání. Vše řešíme ochotně.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Babí léto

Provozujeme sdružení, jehož programem je seznamovat a sdružovat lidi. Ochotně spolupracujeme. Od nás můžete čekat seriózní vystupování. Náš spolek vám zprostředkuje setkávání s lidmi podobných zájmů. Využijte naší nabídky poradenství.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku