Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!
Firmy > Instituce a úřady > Svazy, spolky a sdružení (Liberecký kraj)

Svazy, spolky a sdružení Liberecký kraj

Hledáte-li profesionála v oboru Svazy, spolky a sdružení, prostřednictvím naší databáze vám zajistíme vysokou úroveň vašeho výběru osvědčeného a spolehlivého odborníka.

 

Svazy, spolky a sdružení v okresech: Česká Lípa, Jablonec nad Nisou, Liberec, Semily

Tipy: Sdružení rodičů, Tábor, Skaut, Fotbalový oddíl, Turistika, Florbal, Neslyšící, Folklorní soubor, Divadelní soubor, Pěvecký soubor

 
Lokalita:   Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

Liberec Handball

Jsme sdružení lidí, které během roku připravuje a pořádá akce pro své členy i ostatní veřejnost. Naši členové se ochotně podílejí na všech pořádaných akcích. Vyjdeme Vám vstříc i v oblasti poradenství. Přinášíme příležitost k setkávání. Důležitý pro nás je seriozní přístup. Členové našeho sdružení se věnují házené..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

On Tap

Mnoho společného můžete sdílet i s ostatními lidmi v našem sdružení. U nás si zakládáme na tom, že jsme seriózní. Naše organizace sdružuje členy, kteří se pravidelně setkávají a společnými silami vytváří hodnoty v oblasti našeho působení. Neváhejte vyzkoušet některý z místních sportovních, zábavních či zájmových spolků. Náš spolek je určen pro všechny se zájmem o kuželky.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Dům dětí a mládeže Smetanka, Nový Bor, okres Česká Lípa, přísp.org.

Jsme sdružení, kde se setkávájí lidé za různými účely. Naši členové mají možnost společného setkávání. Specializujeme se i na spolehlivé poradenské služby. Setkáte se u nás s ochotným jednáním. Užijte si naše nezapomenutelné tábory.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Klub chovatelů psů - Chovatelský spolek a sdružení

Náš spolek se zaměřuje na sdružení lidí, kteří mají stejné zájmy. Naše rady vám výrazně usnadní váš život. Většinu aktivit provádíme formou společných setkávání. Členy našeho sportovního, zábavního a zájmového spolku aktivně podporujeme s účastí v různých soutěžích. U nás se můžete vydovádět při kuželkách.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

FK Jablonec, občanské sdružení

Náš spolek sdružuje lidi, kteří mají stejné zájmy. Serióznost je vždy prioritou našeho spolku. Naše organizace ochotně podporuje činnost členů zaměřenou na oblast našeho působení. Za kvalitu našeho poradenství ručíme. Na naše sportovní, zábavní a zájmové spolky se můžete spolehnout.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Liberecká krajská asociace Sport pro všechny

Zveme Vás do sdružení lidí s podobnými zájmy. Rádi pořádáme také společná setkání našich členů. Důležitý pro nás je seriozní přístup. Všichni členové naší organizace k Vám budou velice ochotní. S radostí poskytujeme i poradenství.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Tělocvičná jednota Sokol Huntířov nad Jizerou

Sdružujeme lidi se stejnými zájmy. Naše instituce se pyšní seriózním přístupem ke svým členům. V našich službách je zahrnuto i zprostředkování poradenství. Sportovní činnost je středem zájmu našeho spolku. Zajišťujeme provoz spolku nadšenců do florbalu. Přidejte se k nám, jsme tu pro všechny, kteří milují hokej..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Sport club Havax

Naše organizace nabízí uskutečňování sdružení lidí. Jsme místem pro společná setkávání. Odborné poradenství a individuální přístup nedělá našim zaměstnancům žádný problém. Naši členové jsou samí seriozní lidé. Ochota pomáhat je pro nás samozřejmostí.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

T.J. Maják Tanvald

Jsme sdružení, které spojuje lidi se stejnými zájmy. Objednejte si od nás služby spojené s poradenstvím nyní ještě výhodněji. Ochotné jednání našich členů vás jistě potěší. Pokud chcete poznat nové lidi, využijte naše pravidelná setkávání. U našeho spolku můžete očekávat vždy opravdu maximální serióznost a spolehlivost.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

TJ Lokomotiva Liberec III.

Zapojte se také do sdružení lidí podobných zájmů. Naši členové se za účelem výkonu celé řady aktivit plynoucích z oblasti našeho působení pravidelně setkávají, aby společnými silami zrealizovali své nápady a představy. Očekávejte od nás naprosto seriózní chování. Naše organizace je velice ochotná. Naše rady vám výrazně usnadní váš život.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku