Nepřehlédněte
Firmy > Instituce a úřady > Svazy, spolky a sdružení (Liberecký kraj)

Svazy, spolky a sdružení Liberecký kraj

Hledáte-li profesionála v oboru Svazy, spolky a sdružení, prostřednictvím naší databáze vám zajistíme vysokou úroveň vašeho výběru osvědčeného a spolehlivého odborníka.

 

Svazy, spolky a sdružení v okresech: Česká Lípa, Jablonec nad Nisou, Liberec, Semily

Tipy: Sdružení rodičů, Tábor, Skaut, Fotbalový oddíl, Turistika, Florbal, Neslyšící, Folklorní soubor, Divadelní soubor, Pěvecký soubor

 
Lokalita:   Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

Motor grup sport o.s.

Staňte se i Vy členy sdružení lidí s podobnými zájmy. Podporujeme serioznost a ochotu našich členů. Neváhejte přijít na některé z našich zájmových či sportovních setkávání. Naše organizace je velice ochotná. Zajišťujeme komplexní služby, jejichž součástí je i poradenství.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Inlajn.Cz

Naše sdružení má podporu všech svých členů i lidí, kteří sympatizují s jeho programem. U nás, v našem spolku, se dočkáte vždy pouze maximálně ochotného přístupu. Pravidelně se společně setkáváme. Můžete také využít bezplatné poradenství, které je v kompetenci našeho sdružení. Naše zaměření spadá pod sportovní, zábavní a zájmové spolky. Nabízíme příjemné pobavení při kuželkách..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Český volejbalový svaz

Naše sdružení lidí se zapojuje do všech projektů podporujících rozvoj občanské společnosti. Naše činnost je závislá na ochotě členů či jejich časových možnostech. Na naše sdružení se můžete také obrátit, pokud potřebujete poradenství. Členové našeho spolku mají příležitost k setkávání. Od svých členů vyžadujeme seriózní jednání.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

ZO 0336 Podlesí

Staňte se platným členem našeho sdružení lidí stejných zájmů. U nás je vše založeno na vzájemné domluvě a ochotě. Máme seriozní přístup. Jsme ta správná organizace, na kterou se můžete obrátit v oblasti poradenství. Zaměřujeme se na setkávání lidí se stejnými zájmy.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Ing. Miroslav Patrman- Sportovní a tělovýchovní spolek

Rádi přivítáme nové členy do našich sdružení lidí s podobnými zájmy. Najdete u nás i poradenství. Organizujeme společná setkávání. Náš přístup je seriozní. Naše organizace ochotně podporuje činnost členů zaměřenou na oblast našeho působení.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Tělocvičná jednota Sokol Chrastava

Pokoušíme se sdružovat lidi stejných zájmů. Společná setkávání jsou součástí běžných aktivit našeho spolku. Neváhejte a obraťte se na nás, poskytujeme poradenství za skvělé ceny. Stále máme kolem sebe spoustu lidí, ochotných udělat něco pro ostatní ve svém volném čase. Sdružujeme všechny, kteří mají rádi gymnastiku. Snažíme se o maximální sportovní činnost..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Tělocvičná jednota Sokol Mukařov

Zapojte se také do sdružení lidí s podobnými zájmy. Poradenství patří k tomu, co nabízíme. Naše organizace sdružuje členy, kteří se za účelem společných zájmů pravidelně setkávají a účastní se přípravy a realizace nejrůznějších projektů. Máme seriozní přístup. Ochota pomoci svým členům je nám vlastní.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Sportovní klub Jiřetín pod Bukovou

Jsme sdružení lidí se stejnými zájmy. Přijďte si ověřit ochotu našeho personálu. Poradenství u nás poskytují pouze kvalifikovaní členové. Náš spolek vám umožňuje setkávat se s lidmi stejných zájmů. Jsme velice seriózní organizací. Zajišťujeme provoz spolku tenisových nadšenců..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Bajer JBC

Zabýváme se sdružením lidí. Rádi pořádáme také společná setkání našich členů. Ochotný přístup je v našem spolku vždy na prvním místě. Jednáme seriozně. Naše sdružení vám rádo poradí s každým problémem, který se týká naší činnosti.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Musher Club Jičín

Zájmem naší organizace je sdružení lidí. Serióznost je vždy prioritou našeho spolku. Naše organizace se kromě jiného věnuje i odbornému poradenství. Pořádáme různá setkání pro lidi stejných zájmů. Přidejte se do naší organizace s ochotným přístupem.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku