Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!
Firmy > Instituce a úřady > Svazy, spolky a sdružení (Liberecký kraj)

Svazy, spolky a sdružení Liberecký kraj

Hledáte-li profesionála v oboru Svazy, spolky a sdružení, prostřednictvím naší databáze vám zajistíme vysokou úroveň vašeho výběru osvědčeného a spolehlivého odborníka.

 

Svazy, spolky a sdružení v okresech: Česká Lípa, Jablonec nad Nisou, Liberec, Semily

Tipy: Sdružení rodičů, Tábor, Skaut, Fotbalový oddíl, Turistika, Florbal, Neslyšící, Folklorní soubor, Divadelní soubor, Pěvecký soubor

 
Lokalita:   Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

Dámský historicko-společenský klub Praha

Pokud máte stejné zájmy, přidejte se do našeho sdružení lidí. Klubové vedení je seriozní. Naše sdružení Vás zve na pravidelná setkávání. Rádi vás přesvědčíme o naší maximální ochotě. Naše společnost se věnuje také poradenské činnosti.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Společenství vlastníků jednotek U Obchodní komory č.p. 1193 a 1323, Liberec

Naše organizace se zaměřuje na sdružení lidí. Zajistíme vám setkávání s lidmi podobných zájmů. Serióznost je vždy prioritou našeho spolku. V našem spolku si zakládáme na ochotě. Zařazujeme se mezi sportovní, zábavní a zájmové spolky. Přijďte mezi nás, pokud vás baví hrát kuželky. Naše sdružení funguje pro všechny, kteří milují tenis..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

S[c]hody

Jsme sdružení lidí, které kolektivní činností jednotlivých členů dosahuje stanovených cílů. Setkávání se s lidmi stejných zájmů vás v mnohém obohatí. Navštivte naši instituci a setkáte se s ochotnými lidmi. Garantujeme vám seriozní jednání během vašeho členství. Poradenství patří k tomu, co nabízíme. Staňte se členy našich sportovních, zábavních a zájmových spolků. Přijďte k nám na kuželky..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

TĚLOVÝCHOVNÁ JEDNOTA JISKRA HARRACHOV

Rádi sdružujeme lidi se společnými zájmy. V našich službách se zabýváme i poradenstvím. Ochotu pomoci Vám rádi přislíbíme. Setkávejte se s lidmi stejných zájmů, kteří mohou výrazně obohatit váš život. S každým jednáme seriozně.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Český svaz chovatelů Základní organizace Zákupy

Vyzkoušejte spojení s dalšími lidmi v našem sdružení. Zajišťujeme také různá setkávání. U nás můžete se seriózností počítat. V naší organizaci vám poskytneme také odborné poradenství. Pomůžeme vám ochotně s jakýmkoliv problémem.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Parateam Liberec - Sportovní a tělovýchovní spolek

Jsme sdružení lidé, které podporuje v rámci společné zájmové činnosti svoje členy v realizaci svých nápadů a představ. V oblasti poradenství Vám také pomůžeme. Vše řešíme ochotně. Na naši serioznost se můžete spolehnout. I vy se díky nám můžete setkávat s lidmi podobných zájmů.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Liberecký krajský fotbalový svaz

Snahou naší instituce je sdružení lidí bez omezení věku. Poskytujeme pomoci nejen v rámci poradenství. Jsme ochotni vyjít vám kdykoli vstříc. Jsme seriozní organizací. Zajistíme vám setkávání s lidmi podobných zájmů.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Tělocvičná jednota Sokol Bratříkov

Pro sdružení lidí nabízíme kompletní služby. Zapomeňte na samotu, na našem setkávání se seznámíte s novými lidmi. Naše organizace poskytuje také odborné poradenství. Poskytujeme sportovní činnost. Sdružujeme všechny nadšené hráče a fanoušky tenisu.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

TJ Albrechtice v Jiz.horách/Jiřetín

Naše sdružení má podporu všech svých členů i lidí, kteří sympatizují s jeho programem. Sjednejte si u nás také možnost odborného poradenství. Slibujeme Vám seriózní jednání. Zúčastněte se společných setkání. K dispozici je vám vždy naše maximální ochota.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

SK Rapid Jablonec 05

Do našeho sdružení lidí se může připojit každý. Seriózní podmínky členství najdete pouze v naší organizaci. Věci řešíme ochotně. Nabízíme společná setkávání. V oblasti poradenství Vám také pomůžeme.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku